League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 25 jan 2016, 23:47

Otelo je napisao/la:
delko je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Kupim Ezreala. Prvi game onako, malo me itemi zezali, ali dobijemo jer sam napravio game change killove. Drugi game, Leona i ja protiv Luciana i Leone. Ubili nas. Moj support bio katastrofalan, a da ne spominjem junglera koji nije jedan gank uradio u čitavom gameu, ni u jednom lanu. I izgubim.

Ali vraćam se u formu polako :salut:
Sa EZ-om moras smart-castati inace hendikepiras i sebe i team :)
Ma znam, ali me supp ukopao u prvih deset minuta gamea...
Ma **** je Lucian protiv Eza, ja kad god sam igrao sa Lucianom protiv njega uvijek sam dobijao lane i to dobrano.
Zar ima neko da igra bez smarcasta? Ja za to nisam znao do 18. levela i kad sam skonto odmah se poboljšao :mrgreen:
Sporo igram ove promo ali nema veze samo da se nastavi ovako: 4W 0L

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 26 jan 2016, 21:48

Sa EZ-om moras smart-castati inace hendikepiras i sebe i team :
Ma znam, ali me supp ukopao u prvih deset minuta gamea...
Ma **** je Lucian protiv Eza, ja kad god sam igrao sa Lucianom protiv njega uvijek sam dobijao lane i to dobrano.
Zar ima neko da igra bez smarcasta? Ja za to nisam znao do 18. levela i kad sam skonto odmah se poboljšao :mrgreen:
Sporo igram ove promo ali nema veze samo da se nastavi ovako: 4W 0L
[/quote]
Lucian sa Thunderlordom je meta bas :D lik pobi sve zivo, ne mozes mu 2 basica udariti :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 27 jan 2016, 15:18

Lucian, kalista i ez su trenutno najdominantniji adcijevi radi toga sto je vayne ispala iz mete bufanjem mortal remindera a nerfanjem botrka, koji joj je bio core item, a njoj radi passiva na w uopce nije trebao mortal reminder jer pravi true damage svakako.

Sto se eza tice, ja ga ne igram, ali sam supportao dosta ljudi koji su high elo a fejlali su s njim uglavnom zato jer je skill shot based a skill shotove svako moze da promasi. Moj prijedlog ti je da kod njeg ides tzv blue build, proguglaj malo, jer je op na njemu totalno, fakticki fobijes free slow od ashicinog passiva.

A lucian je posebna prica, radi double basica plus blentavi damage od thunderlorda mu daje opasan early game, i uz offanzivnog supporta to je 90% dobijen lejn.

I mani se flejmanja drugih, samo sebi zivce yebes. Ja sam znao gubit gejmove nakon sto nafidam i mid i svog adc, a dobijemo dzunglu koja ima 2-8 , i top lejnera koji ima 0-12. sve sami high elo igraci, ali yebiga, okine se. Tebi je bitno da sam dobro igras, jer ti rank koji na kraju dobijes znatno povecava elo iako gubis lp
naprijed rejal

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 27 jan 2016, 17:21

Već kad igrate low elo i igrate za pobjede bolje je batalit bot lane skroz ili naći sebi duo Q supporta, iako se ~1000 MMR gejmovi mogu dobiti 2v1 laganica.
Što se tiče vayne, najbolji high elo ADC - oduvijek bio i bit će, iako nemam previše iskustva sa igranjem u high elo osim ono malo što sam bio DIA 5/PLAT 1 ~2100 MMR, jer je ADC jednostavno late game rola a Vayne najbolji hypercarry, nezavisno od nerfova i buffova koje dobiva, njen kit će uvijek bit broken i kad bi totalno satrali njen scaling i base dmg. A u lejnu je i dosta podcijenjena, uprkos svima koji govore da ima grozan lane phase, što je donekle istina, jer u kratkim tradovima gubi većinu matchupa dok veći trejdi i all-in engagi se gotovo pa uvijek dobiju, naravno dosta zavisi i od mehanike igrača. TL;DR vayne je najbolji šampion kad support kerija lejn. Što se tiče BoTRKa, ne mogu se složit da je loš jer sa skorašnjim fervor buffima relativno se lagano da nastekat keystone a i Deaths Dance je dobra zamjena za BT od čega Vayne itekako ima koristi, fervor sa Botrkom je bolji jer daje dodatni AD koji Vayne zahtijeva i baš zato se ne ide thunderlords i Botrk jer je do skora bila "awkward" situacija gdje je sa botrkom bolje išao fervor ali je bio dosta slabiji od t-lordsa a niko nije smio eksperimentirat jer je thunderlords bio go-to ofanzivna opcija za bilo kojeg šampiona, iako kad bih se vratio ozbiljnom igranju više bih preferiso thunderlords i RFC+IE buildu samo zbog bursta koji pravi jer tako parira većini trenutno igranih kerija koji imaju prejak base dmg i mid game powerspike, mislim da je nužno za preživljavanje. Jedna preporuka (koju slabo ko koristi, a zapravo je dobra stvar) jeste staviti 3 levela u Q, pa tek onda maxat W, jer onda imate 92 attack dmga uzmemo li u obzir da lvl 5 imate samo vamp scepter i dorans blade i 40% dodatnog attack dmga na basicu što znači dodatnih 37 dmga na basicu što je ogromno jer ako ukomponujete sa dodganjem lockdown abilitya i završavanjem sa silver boltsima i condemn+flashom u zid može vam osigurati kill lvl 5 u dosta slučajeva protiv boljih protivnika.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 27 jan 2016, 17:32

Santo je napisao/la:Lucian, kalista i ez su trenutno najdominantniji adcijevi radi toga sto je vayne ispala iz mete bufanjem mortal remindera a nerfanjem botrka, koji joj je bio core item, a njoj radi passiva na w uopce nije trebao mortal reminder jer pravi true damage svakako.

Sto se eza tice, ja ga ne igram, ali sam supportao dosta ljudi koji su high elo a fejlali su s njim uglavnom zato jer je skill shot based a skill shotove svako moze da promasi. Moj prijedlog ti je da kod njeg ides tzv blue build, proguglaj malo, jer je op na njemu totalno, fakticki fobijes free slow od ashicinog passiva.

A lucian je posebna prica, radi double basica plus blentavi damage od thunderlorda mu daje opasan early game, i uz offanzivnog supporta to je 90% dobijen lejn.

I mani se flejmanja drugih, samo sebi zivce yebes. Ja sam znao gubit gejmove nakon sto nafidam i mid i svog adc, a dobijemo dzunglu koja ima 2-8 , i top lejnera koji ima 0-12. sve sami high elo igraci, ali yebiga, okine se. Tebi je bitno da sam dobro igras, jer ti rank koji na kraju dobijes znatno povecava elo iako gubis lp
Ja Vayne više ni ne igram sa botrk, full crit build (rapid firecannon, statik shiv, IE, onda možda neki armor penetration ili čak phantom's dancer) i uzmem crit mastery i hila se ko luda. Early game loše to sve ide, ali od mid game, skoro se one hita Sona npr. :mrgreen: Dobra je i sa thunderlordom zbog W, ali meni je fkt isplatnije igrati sa warlord's bloodlust.
Evo sad sa Lucianom ubio baju u rankedu, 6W 0L :D
Ali ima i za njega lijeka, a to je Miss Fortune.

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 27 jan 2016, 19:04

Miss Fortune je mnogo jaka od zadnjeg patcha, jos ako imas za support/jungle nesto poput Amumu-a, pa to nije zdravo koji se dmg pravi :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 27 jan 2016, 19:18

MF je broken :crazy:
naprijed rejal

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 27 jan 2016, 21:27

Kolko je ova vayne blesav champ bogte. Imao sam skor 0-3 negdje do mid gejma, ljudi nam uzeli mid inhibitor, i ubili nam lee sina na midu ostalo nas 4. Ja bio behind u pm, imao samo cannon i cipele, napravim double u tom tf, dobijemo tf. Uzmemo Nashora, onda team fight na topu, pentakill sa phantom dancerom, cannonom i cipelama :rol: jos i ne znam bogzna kako da igram adc haha
naprijed rejal

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 28 jan 2016, 23:31

Kakvo razočarenje, 7:3 na kraju i baciše me u bronzu 2 (bio silver 4)... Nema nego sad se čupati iz govana fuj

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 29 jan 2016, 19:35

UnitedWA je napisao/la:Kakvo razočarenje, 7:3 na kraju i baciše me u bronzu 2 (bio silver 4)... Nema nego sad se čupati iz govana fuj
ti si dobro prosao, ja sam iz golda 4 u bronzu 1 nakon reseta :) al mi je sad malo smor i igrait, pauzirat cu jedno mjesec da se zazelim opet :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

BordoArmy88
Postovi: 3106
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la BordoArmy88 » 05 feb 2016, 15:27



Lik je doktorirao yasua. :D

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 05 feb 2016, 23:13

Oj gejma izmedju roccat i fanatika alahumesali :bow:
naprijed rejal

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12941
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la nerkolfc » 05 feb 2016, 23:24

Santo je napisao/la:Oj gejma izmedju roccat i fanatika alahumesali :bow:
1/6 Rekkles sam dobije game na kraju. Danas je bilo bas dobrih grjmova.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 05 feb 2016, 23:58

nerkolfc je napisao/la:
Santo je napisao/la:Oj gejma izmedju roccat i fanatika alahumesali :bow:
1/6 Rekkles sam dobije game na kraju. Danas je bilo bas dobrih grjmova.
da da. ali kakve je buffove imao haha. imao je sa shieldom vise od 3000 hp plus se kretao brze od quinn pod ultom :urnebes:
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 06 feb 2016, 17:55

BordoArmy88 je napisao/la:

Lik je doktorirao yasua. :D
Aj sta lik uradi Zac-u zaplako sam :urnebes:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 09 feb 2016, 15:43

Patch notes za 6.3 - dosta očekivani Graves i Corki nerfsi, novi item izgleda relativno jako (trebalo bi da bude dosta jako na talonu kojeg bi trebali sad češće vidjati, donekle i Zedu.. i koliko-toliko svakom drugom AD assassinu), zanimljivi Akali i Xin buffovi, AP Gragas mid se lagano vraća na scenu (scarra likes this :mrgreen: )

Estetski- novi skinovi i ikonice za Gragasa, Lux i Shacu izgledaju odlično. Ostalo je meh.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Santo
Postovi: 415
Pridružen/a: 04 okt 2015, 16:26
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Santo » 10 feb 2016, 20:03

Xin je sad definitivno za bana
naprijed rejal

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 11 feb 2016, 00:24

Evo dovuko sam se do proma za silver i nadam se da ću upasti, pa da onda malo odmorim od rankeda.
Moram isprobati Xina, vidio sam da je buffan iako bespotrebno haman.

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 11 feb 2016, 03:01

AjsKjub je napisao/la:
Patch notes za 6.3 - dosta očekivani Graves i Corki nerfsi, novi item izgleda relativno jako (trebalo bi da bude dosta jako na talonu kojeg bi trebali sad češće vidjati, donekle i Zedu.. i koliko-toliko svakom drugom AD assassinu), zanimljivi Akali i Xin buffovi, AP Gragas mid se lagano vraća na scenu (scarra likes this :mrgreen: )

Estetski- novi skinovi i ikonice za Gragasa, Lux i Shacu izgledaju odlično. Ostalo je meh.
hmm Wings i Oddone su prilicno ispljuvali novi item, kazu da se ne isplati kupovati :)

Xin je jak pravo, poceli su se igrati neke nove stvari - tipa Jarvan mid.... :) :hmmmmm: :hmmmmm:

Sta mislite o novom Hextech Craft sistemu ? Za mene - odlicna stvar, trebali su je i ranije staviti :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 11 feb 2016, 14:05

delko je napisao/la:hmm Wings i Oddone su prilicno ispljuvali novi item, kazu da se ne isplati kupovati :)
NA igrači nemaju pojma (barem od sezone 3 pa nadalje), sjećam se kako su govorili da je Kalista sranje dok korejci nisu napravili BoTRK+Runans bild. Ako Apdo, Faker, Pawn, Froggen, Shy, Marin, Huni, Rejnover i još par korejskih, kineskih i malo EU soloQ igrača kažu da ne valja - onda ne valja. Jer neko ko je imao minimalnog uticaja na metu nije u stanju da daje takve izjave. Jedina mana koju trenutno vidim jeste CD na aktivu koji je previsok.. i cijena donekle.
Unico amore sei!
❤️🖤

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.