Ljetovanje/Putovanja

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Vaša destinacija ovog ljeta 2020: ?

Neum
24
15%
Blagaj
2
1%
Zapadna Hercegovina
16
10%
Planine u BiH
17
10%
Turska
29
18%
Ništa, sjedim kući čuvam se od korone
27
17%
nešto drugo ?
47
29%
 
Ukupno glasova: 162

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Davidoffgold » 04 jan 2024, 21:03

Jel ko išao u Baško polje ? Kakva je situacija/iskustva ?
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
Beduin
Postovi: 16516
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Beduin » 04 jan 2024, 21:24

moj uzor-S.G je napisao/la:
04 jan 2024, 11:06
Kaunas je napisao/la:
04 jan 2024, 09:58
Jel neko isao pocetkom maja u Tursku na more, kakva je situacija tad.
I mene interesuje kad je najbolje vrijeme za posjetiti Tursku?
U Maju se moze kupati, solidna temperatura, ali u hotelima bude nerijetko suzen izbor hrane, nema bas onoliko izbora kao u jeku sezone, isto tako tobogani i ti fazoni obicno ne rade. Mada i u Maju bude pofin broj turista.
Vec Juni se pale turbine, narocito sredinom juna pa tamo do kraja septembra. Meni je nekako Juni odlican ako ne volis prevelike temperature, prva polovica Juna pa i sam kraj Maja. Isto tako Septembar obicno nije pretoplo, narocito druga polovina mjeseca.

Voda ko voda tamo mi je obicno hladna i u julu naspram bazena 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2672
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la JayCatwright » 04 jan 2024, 23:17

Davidoffgold je napisao/la:
04 jan 2024, 21:03
Jel ko išao u Baško polje ? Kakva je situacija/iskustva ?
Da ne znaš slučajno kakva je plata u BH pošti?

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7527
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la kraljttbvb » 05 jan 2024, 16:40

JayCatwright je napisao/la:
04 jan 2024, 23:17
Davidoffgold je napisao/la:
04 jan 2024, 21:03
Jel ko išao u Baško polje ? Kakva je situacija/iskustva ?
Da ne znaš slučajno kakva je plata u BH pošti?
Meni više baca na prepakovanog Goretzku, nego na onog našeg "postara", pravnika, siroce bez oca i majke, dostavljaca u Korpi/Glovu i šta sve ne...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
harden
Postovi: 23708
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la harden » 05 jan 2024, 16:59

JayCatwright je napisao/la:
04 jan 2024, 23:17
Davidoffgold je napisao/la:
04 jan 2024, 21:03
Jel ko išao u Baško polje ? Kakva je situacija/iskustva ?
Da ne znaš slučajno kakva je plata u BH pošti?
Nije ovo taj :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Beduin
Postovi: 16516
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Beduin » 07 jan 2024, 13:31

Davidoffgold je napisao/la:
04 jan 2024, 21:03
Jel ko išao u Baško polje ? Kakva je situacija/iskustva ?
Fino mjesto, pravo cisto, nije mrtvo i monotovo poput Zaostruga, Drvenika i te buranije, ima uzivo muzike navecer i dosta raje. Poskupo jeste, kao i cijela Hrvatska, tako da nista novo tamo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Davidoffgold » 07 jan 2024, 13:39

Beduin je napisao/la:
07 jan 2024, 13:31
Davidoffgold je napisao/la:
04 jan 2024, 21:03
Jel ko išao u Baško polje ? Kakva je situacija/iskustva ?
Fino mjesto, pravo cisto, nije mrtvo i monotovo poput Zaostruga, Drvenika i te buranije, ima uzivo muzike navecer i dosta raje. Poskupo jeste, kao i cijela Hrvatska, tako da nista novo tamo.
Hvala zemo, već sam rezervisao svakako u guverner turistu
Une vie honorable est une vie éternelle

gollum
Postovi: 1448
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la gollum » 08 jan 2024, 02:47

Trenutno na Kubi. Kulturološki šok je bio očekivan, ali ne ovoliki.
Prvu sedmicu rentali auto, međutim trenutno su redukcije goriva (Venecuela manje šalje) pa smo jedva uspjeli završiti planiranu rutu. Potraga od pumpe do pumpe, mnoge zatvorene, uglavnom maksimalno 10 litara po danu se može dobiti.
Nivo higijene kriminalan. Stanje autoputeva i kultura saobraćaja užasni. Zamalo se sudariše dvoje zaprežnih kola na autoputu, jedna vozila u suprotnom smjeru. Na zaustavnoj traci suše neko povrće, nemam pojma šta.

Policajac nas zaustavlja, mislili kontrola, kaže možete li me povesti do Havane, nema ni on prevoza. Autostop na sve strane, više je životinja na cestama nego auta.
Drugi dan nas opet policija zaustavlja, ovaj put trebamo povesti inženjera agronomije do polja duhana, radi tamo. Ali ovaj zna engelski pa se isplatilo. Kaže svaki dan ide tako na posao, pa kad dođe. Pokazuje polja duhana i priča da se tu prave najbolje cigare na svijetu dok mi pokušavamo zaobići sve rupe na cesti.

Iza Bosne su nekih 40-ak godina.
Kuba ima svoj šarm ali je preskupa za svoj standard i za ono što nudi. Za turiste su posebne cijene i nije uopće jeftino. Ručak po osobi min.10 EUR.
Ali plaže su vrhunske, mora se priznati.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 08 jan 2024, 03:29

Ja lično ne bih smio ići u srednju - južnu Ameriku bez da znam pričati Španski.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Felixians4 » 08 jan 2024, 03:31

E, to se zove opis i dopada mi se ako je takvo stanje, u smislu zadržavanja različitosti pa makar bilo kaotično i zaostalo, globalno selo, odnosno globalopolis, tehnologija i uniformiran život osobno su mi naškodili toliko da u biti nisam ni okusio život, no da ne mračim s osobnim problemima na ovoj temi, putujte i uživajte koliko god možete.

Avatar
redbull93
Postovi: 14517
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la redbull93 » 08 jan 2024, 08:24

gollum je napisao/la:
08 jan 2024, 02:47
Trenutno na Kubi. Kulturološki šok je bio očekivan, ali ne ovoliki.
Prvu sedmicu rentali auto, međutim trenutno su redukcije goriva (Venecuela manje šalje) pa smo jedva uspjeli završiti planiranu rutu. Potraga od pumpe do pumpe, mnoge zatvorene, uglavnom maksimalno 10 litara po danu se može dobiti.
Nivo higijene kriminalan. Stanje autoputeva i kultura saobraćaja užasni. Zamalo se sudariše dvoje zaprežnih kola na autoputu, jedna vozila u suprotnom smjeru. Na zaustavnoj traci suše neko povrće, nemam pojma šta.

Policajac nas zaustavlja, mislili kontrola, kaže možete li me povesti do Havane, nema ni on prevoza. Autostop na sve strane, više je životinja na cestama nego auta.
Drugi dan nas opet policija zaustavlja, ovaj put trebamo povesti inženjera agronomije do polja duhana, radi tamo. Ali ovaj zna engelski pa se isplatilo. Kaže svaki dan ide tako na posao, pa kad dođe. Pokazuje polja duhana i priča da se tu prave najbolje cigare na svijetu dok mi pokušavamo zaobići sve rupe na cesti.

Iza Bosne su nekih 40-ak godina.
Kuba ima svoj šarm ali je preskupa za svoj standard i za ono što nudi. Za turiste su posebne cijene i nije uopće jeftino. Ručak po osobi min.10 EUR.
Ali plaže su vrhunske, mora se priznati.
Kuba mi je velika zelja, bas zato sto su ostali 40 godina iza svih :mrgreen:

Naravno, imaju neki svoj sarm, ali zelja mi je to licno dozivljeti. Ako budes imao vremena, pisi sve sta si tamo dozivio.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

gollum
Postovi: 1448
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la gollum » 08 jan 2024, 17:14

I mene zanimaju politički i kulturno nestabilna i drugačija područja, zato i idem na ovakve destinacije, ali ovo je definitivno najkomplikovanija priprema i sama realizacija putovanja dosad.

Prvi dan u Havani preuzeli auta. Auta za rentanje su poprilično skupa iz razloga što auta generalno nema puno. Od starijih su na ulicama uglavnom američka auta ili ruske lade. Od novijih kineska i japanska većinom. Mi smo dobili skoro nov hyundai.

Vlasnik nam je prvo pokazao rezervnu gumu - "very important". Kad smo izašli na ceste, shvatili smo zašto. Autoput: milion rupa, često bez ikakvih linija, čak ni suprotni smjer ponegdje uopće nije razdvojen. Izlazi s livada direktno na desnu traku, zaprežna kola koja voze u suprotnom smjeru, ljudi koji obavljaju privatne poslove na zaustavnoj traci ili nešto prodaju. Oznaka nema, čak ni za izlaz na drugu autocestu.

Havana izgleda kao grad nakon teškog bombardovanja, uglavnom objekti u poluraspadnutom stanju. Državne institucije se ponegdje održavaju samo s prednje strane (do glavne ulice), a iza je raspad.
Pogled u sporedne ulice ipak budi lijepe uspomene na djetinjstvo, pune su djece koja se napolju igraju, dječja graja koja se sve rijeđe viđa.

Drugi dan posjeta regiji Pinal del Rio, Vinales. Polja duhana, posjeta plantažama i upoznavanje sa procesima proizvodnje. Kubanke kupljene za poklon. Oko 2 godine potrebno od početka do kraja proizvodnje Cohibe.
Tu nam treba gorivo, na početku su rekli da turisti mogu točiti koliko hoće ali nije tako. Samo jedna pumpa u gradu kao npr. Travnik ima gorivo. Ogromni redovi. Engleski ne govori niko. Uspijevamo natočiti 20 litara.

Čeka nas skoro 400 kilometara treći dan tako da opet trebamo gorivo. Potraga u Havani. Četvrta pumpa će nam dati 20 litara. Engleski ne pomaže tako da se ja odlučujem uz pomoć google translate, te skromnom znanju stečenom gledajući La ligu prebaciti na španski.

Treći i četvrti dan posjete kolonijalnim gradovima Cienfuegos i Trinidad. Najveće i najraskošnije objekte gradili su Španci, tada vlasnici plantaža šećera. Posjetili smo jednu takvu, očuvan je i visoki toranj odakle su stražari nadgledali rad robova iz afrike. Vlasnik je bio Baskijac, jedan od najbogatijih ljudi na Kubi u to vrijeme.
Nekad najveći proizvođač šećera na svijetu, Kuba danas zbog američkih sankcija i stare mehanizacije proizvodi samo za svoje potrebe.

U Trinidadu kad smo se vratili do auta, guma leži. Oko parkinga su neki lezihljebovići, beskućnici, vjerovatno neko od njih odradio i sad nam pokušavaju "pomoći" za eure. "Cambio, cambio" opet razumijem zahvaljujući španskoj primeri da hoće da zamijeni (pa sam se sjetio onog legendarnog komentatorskog faila "ulazi sa brojem 10 Cambio"). Odbili smo "pomoć" i riješili sa rent a car agencijom jer su srećom tu imali ured u blizini.

Uz ceste, kroz sela, zanimljivi prizori: ljudi jašu konje, rastu banane, radi se na plantažama, djeca igraju baseball, ponegdje i fudbal.

Peti dan posjeta Santa Clari, gradu gdje se ustvari desila kubanska revolucija. Danas je tu grob Che Guevare. Simboli i podsjetnici na revoluciju posvuda.

Trenutno na plaži. To je top. Najviše kanađana i rusa.

Turizam je jedan od stubova opstanka pa uglavnom gledaju da vas iskoriste. To smeta.
Ekonomska situacija i mjere se jako često mijenjaju. Za jedan EUR u banci se dobije 120 pesosa ali na ulici (crno tržište) trenutno oko 250.
Dosta prosjaka u većim gradovima, ali i o omladine koja je obučena kao evropska, sa novim mobitelima i slušalicama u ušima.

Ko želi na Kubu, mora prihvatiti da su standardi u skoro svim sferama života dosta ispod evropskih.
Lijepa avantura, uprkos svemu.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
redbull93
Postovi: 14517
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la redbull93 » 08 jan 2024, 18:13

Lijepo sto si nam docarao iz prve ruke. Sve sto sam gledao na yt ili tvu ne prikazu skoro pa nista. Jesi sam organizovao sve ili si isao preko agencije?

ABd kroz par godina, ako sve bude kako treba, kuba je na listi zelja. Znam da je skupo, pogotovo karte avionske, ali nisam ocekivao tamo da ce toliko skupo biti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Jabroni
Postovi: 741
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Jabroni » 08 jan 2024, 19:21

gollum je napisao/la:
08 jan 2024, 17:14
I mene zanimaju politički i kulturno nestabilna i drugačija područja, zato i idem na ovakve destinacije, ali ovo je definitivno najkomplikovanija priprema i sama realizacija putovanja dosad.

Prvi dan u Havani preuzeli auta. Auta za rentanje su poprilično skupa iz razloga što auta generalno nema puno. Od starijih su na ulicama uglavnom američka auta ili ruske lade. Od novijih kineska i japanska većinom. Mi smo dobili skoro nov hyundai.

Vlasnik nam je prvo pokazao rezervnu gumu - "very important". Kad smo izašli na ceste, shvatili smo zašto. Autoput: milion rupa, često bez ikakvih linija, čak ni suprotni smjer ponegdje uopće nije razdvojen. Izlazi s livada direktno na desnu traku, zaprežna kola koja voze u suprotnom smjeru, ljudi koji obavljaju privatne poslove na zaustavnoj traci ili nešto prodaju. Oznaka nema, čak ni za izlaz na drugu autocestu.

Havana izgleda kao grad nakon teškog bombardovanja, uglavnom objekti u poluraspadnutom stanju. Državne institucije se ponegdje održavaju samo s prednje strane (do glavne ulice), a iza je raspad.
Pogled u sporedne ulice ipak budi lijepe uspomene na djetinjstvo, pune su djece koja se napolju igraju, dječja graja koja se sve rijeđe viđa.

Drugi dan posjeta regiji Pinal del Rio, Vinales. Polja duhana, posjeta plantažama i upoznavanje sa procesima proizvodnje. Kubanke kupljene za poklon. Oko 2 godine potrebno od početka do kraja proizvodnje Cohibe.
Tu nam treba gorivo, na početku su rekli da turisti mogu točiti koliko hoće ali nije tako. Samo jedna pumpa u gradu kao npr. Travnik ima gorivo. Ogromni redovi. Engleski ne govori niko. Uspijevamo natočiti 20 litara.

Čeka nas skoro 400 kilometara treći dan tako da opet trebamo gorivo. Potraga u Havani. Četvrta pumpa će nam dati 20 litara. Engleski ne pomaže tako da se ja odlučujem uz pomoć google translate, te skromnom znanju stečenom gledajući La ligu prebaciti na španski.

Treći i četvrti dan posjete kolonijalnim gradovima Cienfuegos i Trinidad. Najveće i najraskošnije objekte gradili su Španci, tada vlasnici plantaža šećera. Posjetili smo jednu takvu, očuvan je i visoki toranj odakle su stražari nadgledali rad robova iz afrike. Vlasnik je bio Baskijac, jedan od najbogatijih ljudi na Kubi u to vrijeme.
Nekad najveći proizvođač šećera na svijetu, Kuba danas zbog američkih sankcija i stare mehanizacije proizvodi samo za svoje potrebe.

U Trinidadu kad smo se vratili do auta, guma leži. Oko parkinga su neki lezihljebovići, beskućnici, vjerovatno neko od njih odradio i sad nam pokušavaju "pomoći" za eure. "Cambio, cambio" opet razumijem zahvaljujući španskoj primeri da hoće da zamijeni (pa sam se sjetio onog legendarnog komentatorskog faila "ulazi sa brojem 10 Cambio"). Odbili smo "pomoć" i riješili sa rent a car agencijom jer su srećom tu imali ured u blizini.

Uz ceste, kroz sela, zanimljivi prizori: ljudi jašu konje, rastu banane, radi se na plantažama, djeca igraju baseball, ponegdje i fudbal.

Peti dan posjeta Santa Clari, gradu gdje se ustvari desila kubanska revolucija. Danas je tu grob Che Guevare. Simboli i podsjetnici na revoluciju posvuda.

Trenutno na plaži. To je top. Najviše kanađana i rusa.

Turizam je jedan od stubova opstanka pa uglavnom gledaju da vas iskoriste. To smeta.
Ekonomska situacija i mjere se jako često mijenjaju. Za jedan EUR u banci se dobije 120 pesosa ali na ulici (crno tržište) trenutno oko 250.
Dosta prosjaka u većim gradovima, ali i o omladine koja je obučena kao evropska, sa novim mobitelima i slušalicama u ušima.

Ko želi na Kubu, mora prihvatiti da su standardi u skoro svim sferama života dosta ispod evropskih.
Lijepa avantura, uprkos svemu.
Fakat fala na ovako detaljnom opisu :thumbup:

Avatar
harden
Postovi: 23708
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la harden » 08 jan 2024, 19:34

Otkad gledam Kurt Caza JA mi je naglo skocila na listi zelja :mrgreen:

Bravo gollum za ovih par postova.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41290
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 09 jan 2024, 11:50

harden je napisao/la:
08 jan 2024, 19:34
Otkad gledam Kurt Caza JA mi je naglo skocila na listi zelja :mrgreen:

Bravo gollum za ovih par postova.
Šta ti je skočilo,Južna Afrika ili Amerika :think:

A i ko je Kurt Caz :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

gollum
Postovi: 1448
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la gollum » 09 jan 2024, 11:55

redbull93 je napisao/la:
08 jan 2024, 18:13
Lijepo sto si nam docarao iz prve ruke. Sve sto sam gledao na yt ili tvu ne prikazu skoro pa nista. Jesi sam organizovao sve ili si isao preko agencije?

ABd kroz par godina, ako sve bude kako treba, kuba je na listi zelja. Znam da je skupo, pogotovo karte avionske, ali nisam ocekivao tamo da ce toliko skupo biti.
Auto i smještaje za prvu sedmicu sam uzeo preko agencije, jer su smještaji odgovarali za rutu. Da, let jest najskuplja stavka.

Evo najavili Kubanci poskupljenje goriva od februara za oko 500%. Najgora kriza od raspada SSSR-a, koji im je bio glavni partner. Američke sankcije su i dalje sveobuhvatne, Obama je počeo ukidati, ali Trump opet sve vratio.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Lakoste
Postovi: 7929
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la Lakoste » 10 jan 2024, 21:52

Ima li ko kakvih preporuka za aprtman neki u Splitu, za dvije osobe u periodu februar/mart, da nije daleko od Rive i da je cijena pristojna

Avatar
harden
Postovi: 23708
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la harden » 10 jan 2024, 22:17

rio_Ferdy88 je napisao/la:
09 jan 2024, 11:50
Šta ti je skočilo,Južna Afrika ili Amerika :think:

A i ko je Kurt Caz :mrgreen:
https://www.youtube.com/@KurtCaz

Mnogo chill lik, gledam ga uvijek dok jedem :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16672
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Ljetovanje/Putovanja

Post Postao/la gaston » 11 jan 2024, 07:16

harden je napisao/la:
10 jan 2024, 22:17
rio_Ferdy88 je napisao/la:
09 jan 2024, 11:50
Šta ti je skočilo,Južna Afrika ili Amerika :think:

A i ko je Kurt Caz :mrgreen:
https://www.youtube.com/@KurtCaz

Mnogo chill lik, gledam ga uvijek dok jedem :mrgreen:
Nema barria gdje nije zakoračio.

Ničeg lika nije strah. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.