Armenija-BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

BiH ce u Armeniji:

1) Pobijediti
267
91%
2) Igrati nerijeseno
10
3%
3) Izgubiti
16
5%
 
Ukupno glasova: 293

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la High » 06 sep 2009, 13:17

Od jucerasnje utakmice sam jedino zadovoljan odbranom,pgotovo Spahicem,koji je uz Supica (bar meni) pokazao najvise.
Ibricic,dobro odigrao,postigao taj go,pogodak u samom otvaranju utakmice,sto ih je sigurno iznenadilo.Muratovic,posebna prica,prespor igrac,ne znam kako je on dobio poziciju a Pjanic nije.Dosta je usporavao igru.Nedostatak Misimovica se primjetio,itekako,sigurno da ce to ljepse izgledati protiv turske,jer nam puno fali kao igrac,kao lider.Vladavic,odigrao lose,covjek posjeduje tu brzinu,trebao je istu iskoristiti,bio je zaustavljen u skoro svim akcijama.Selektor pogodio izmjenom,Muslimovic dao go i svima olaksao,jer su mogli izjednaciti.Dobro je to sto nismo primili pogodak,jer smo ih primali gotovo svaku utakmicu ja mislim.Dzeko mozda u nekoj igrackoj ''krizi'',za sto mu ne zamjeram,i nne vidim razlog zasto odmah krivite njega.Svako ima greske,svako ima svoje uspone i padove,covjek je,mora grijesiti.On je pruzao dobre partije u mnogo bitnijim utakmica,a mislim da se toga ne sjecate.
Ibisevic dobro odigrao,mozda je trebao ostati i duze,ali kako god,pogodio je sa Muslimovicem.Igra ukupno,nije bas zadovoljavajuca,ali tri boda su osvojena,dva gola u mrezi,sve to je ohrabravajuce.
Sad,protiv turaka,osvojiti tri boda i izbaciti ih iz igre za baraz.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61591
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Virtu4l » 06 sep 2009, 13:24

Ne shvatate. Od Pjanica nemas koristi u defanzivi, ne moze dobiti duel, to je jedini razlog zasto je Muratovic dobio priliku.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
delija
Postovi: 1108
Pridružen/a: 29 jan 2009, 23:40
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la delija » 06 sep 2009, 13:27

Virtu4l je napisao/la:Ne shvatate. Od Pjanica nemas koristi u defanzivi, ne moze dobiti duel, to je jedini razlog zasto je Muratovic dobio priliku.
Pa sta ce ti toliki defanzivni protiv Armenije.Mi smo imali samo 3 ofanzivna igraca.Ko da smo protiv Spanije igrali..Mogu misliti sad bunkera protiv Turske

tax
Postovi: 1524
Pridružen/a: 12 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la tax » 06 sep 2009, 13:30

delija je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ne shvatate. Od Pjanica nemas koristi u defanzivi, ne moze dobiti duel, to je jedini razlog zasto je Muratovic dobio priliku.
Pa sta ce ti toliki defanzivni protiv Armenije.Mi smo imali samo 3 ofanzivna igraca.Ko da smo protiv Spanije igrali..Mogu misliti sad bunkera protiv Turske
boli me briga za bunker nek pobjedjujemo a moramo li igrati ko brazil ne moramo
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61591
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Virtu4l » 06 sep 2009, 13:31

delija je napisao/la:Pa sta ce ti toliki defanzivni protiv Armenije.Mi smo imali samo 3 ofanzivna igraca.Ko da smo protiv Spanije igrali..Mogu misliti sad bunkera protiv Turske
Pa vjerovatno da ne bi ponovo primali jeftine golove, po tome smo poznati. Ovako je Mikado isao na sigurno, zabit ga mozemo svakome, ali odbranit se ne mozemo (do jucer). Postajemo sila u fudbalu, polako ali sigurno.

@tax
Upravo tako, protiv ovakvih ekipa nema zezancije, cvrsto i sigurno, odbrana ce im kad-tad puci.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Genghis » 06 sep 2009, 13:33

Dosta smo mi igrali "kao Brazil" : BiH - Madjarska 1-3, BiH - Grcka 0-4...
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17837
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Omerbavarac » 06 sep 2009, 13:38

To su sve utakmice u kojima su sudije umijesale svoje prste!!!!
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

neznalica
Postovi: 433
Pridružen/a: 19 avg 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la neznalica » 06 sep 2009, 13:41

sjetite se litvanije u litvaniji kada smo izgubili 4:2,litvanije kući 1:1,moldavija tamo 2:2,moldavija kući 0:1, estonija kući 1:1, da ne nabrajam više a sad nam ne odgovara što smo pobijedili samo dva razlike nije nam igra valjala,nešto ne vidim da na tabelama stoji rubrika umjetnički dojam,istina i mene su nervirali dok se nije tekma završila al mi je draže nego da smo kao mnogo puta do sada igrali dobro a ostajali kratkih rukava,IGRU BRIŠI BODOVE PIŠI i gotovo!!!!!!!!!

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Genghis » 06 sep 2009, 13:43

omerbavarac je napisao/la:To su sve utakmice u kojima su sudije umijesale svoje prste!!!!
Znam ja to dobro, ali samo da nebude i kad smo izgubili kod kuce od Moldavije da su sudije umijesale svoje prste, ljudi nas nadigrali da mi je bilo muka ...
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Elddar » 06 sep 2009, 13:44

Au kakva ce ludnica biti u srijedu, jedva cekam :mrgreen:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Brijac
Postovi: 57
Pridružen/a: 01 sep 2009, 18:23
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Brijac » 06 sep 2009, 13:44

Haha ljudi jeste li vidjeli reklame tokom utakmice? Lof Ciro se pokaze na ekranu tokom igre i reklamira cokoladu.. Suze su me oblile..Aman aman.. :lol:

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la irfan41 » 06 sep 2009, 15:07

JOJ STO NE MOGU OVIH SELEKTORA STO PAMETUJU PO FORUMIMA, PA DA ISTA VRIJEDITE VI BI OSVOJILI BRONZU NA SP, I DA ISTA ZNATE VI BI VODILI REPKU A NE CIRO
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Avatar
-Barcelona-
Postovi: 1228
Pridružen/a: 28 avg 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la -Barcelona- » 06 sep 2009, 15:18

samo neznam sato toliko kritikujete ciru,a pobjedili smo,kad izgubimo onda mu slobodno **** mater i sve ostalo,ako hoce nek ubaci djecu od 5 godina ili didove od 90 samo nek pobjedimo,i da odemo na svjetsko
ako i neizborimo afriku kroz baraz,trebalo bi nam sljedeceg puta biti lakse,jer cemo biti u boljoj jakosnoj grupi :)
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la irfan41 » 06 sep 2009, 15:21

-Barcelona- je napisao/la:samo neznam sato toliko kritikujete ciru,a pobjedili smo,kad izgubimo onda mu slobodno **** mater i sve ostalo,ako hoce nek ubaci djecu od 5 godina ili didove od 90 samo nek pobjedimo,i da odemo na svjetsko
ako i neizborimo afriku kroz baraz,trebalo bi nam sljedeceg puta biti lakse,jer cemo biti u boljoj jakosnoj grupi :)
potpisujem
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la neno#4 » 06 sep 2009, 15:23

nisam mislio da cu ista komentirati,ali morao sam...senijad ibricic,cao selektori sinoc se vidjelo sta covjek zna i moze...trci naprijed,natrag....daje pasove zabija golove krpi rupe....u belgiji lijevog beka u zenici protiv belgije drugog spica...ne moze to svaki igrac od nasih jos samo haso....muratovic, ko dade loptu vladi za onaj centarsut za jedan nula...jednostavno uz rahimica nas najkorisniji igrac....covjek u sturmu igra predneg veznog ovdje destruktivca,halal ti vjera samire takav nam trebas...jahic pokrpio sto je trebao...vladavic par odlicnih prodora,ciro svaka ti cast ovo je bio jos jedan tvoj pogodak.....supic,ima li jos kojih ce reci da je uzasan golman,frajer kupi lopte na pravi nacin..odbranio je dva odlicna suta...spahic-njega ne zelim da komentarisem,lav,imperator,majstor,sveeeee.....nadarevic fino pomaze,krpi samo ga ona jedna preleti ali spaha to uze....salihovic puno bolji u hofenheimu,ali i ovdje solidan i naprijed i natrag je morao da igra....rahimic sta reci o ovoj vedeti igra kao da je u tek razvoju karijere sta radi LP i jake utakmice....dzeko penal profulio,ali zato maestralan potez za zlaju koji treba vise da igra sigurno jer je majstor,sta ovih sedam sto je utrpao ma ne vazniji je jedan penal koji je promasio ...vedo trci bori se trudi se,zabit ce ga pazite sta vam kazem kada bude najpotrebnije....ljudi hajmo da ne letimo u oblake bice sest nula za nas....daj brazil da igramo s njim.....mire unio ritam zivost unio sve....poceo bi ali ciro je ciro majstor cuvao ga za bas ovu promjenu ritma i nas pad u igri....ali vraca se miske....sta mislite kako bi brazil izgledao bez kake,argentina bez mesija,engleska bez gerarada ili lamparda,vidimo kako hrvatska bez luke.......

BRAVO LAVOVI:

Ljiljani zlatni pjesma se ori,navija cijeli stadion nad nama nebo ima da gori jer si ti Bosno sampion.Poludi Cazin i Banja Luko, poludi seher Sarajvo i ljudi s boka u gradu soli i majko Hercegovino...OOOOOooo....BH Fanaticos...Svoju mladost srce svoj...e tebi dadoh jedina,samo tebi samo tebi draga moja BiH...Samo tebi zemljo nasih djedova sve ce zivo dati vojska fanatika...oooo BH Fanaticos...Nananananaana.Volim te BiH.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la ibrakadabra » 06 sep 2009, 15:44

-Barcelona- je napisao/la:samo neznam sato toliko kritikujete ciru,a pobjedili smo,kad izgubimo onda mu slobodno **** mater i sve ostalo,ako hoce nek ubaci djecu od 5 godina ili didove od 90 samo nek pobjedimo,i da odemo na svjetsko
ako i neizborimo afriku kroz baraz,trebalo bi nam sljedeceg puta biti lakse,jer cemo biti u boljoj jakosnoj grupi :)
To oni rade iz predostroznosti,gospodo kada vi dovedete neku repku do treceg mijesta u svijetu javite se.

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la velez_mostar » 06 sep 2009, 17:08

Kako su mi smijesni ovi likovi koji napisu da smo pobjedili ,i da nememo sta reci Ciri,haha..onda tu je standardan broj onih koji su tu da bi kontrirali,bez obzira sta se napise..i td.
Ne trebas biti previse pametan da vidis sve nedostatke nase reprezentacije ,i to protiv ekipe koja nema nikakve vrijednosti...Pogledajte samo koliko puta su armenski igraci opucali sa nekih 25 metara prema golu,i samo zato sto su pravi retardosi nisu pogodili,pa ozbiljna repka bi nas napunila do vha.
Jos jedanput ponavljam ,to sto smo pobjedili ,ne znaci da smo dobro igrali ,da smo dobro postavili taktiku,da nam je trener dobar,da igramo lijepo...i sve te nedostatke treba mijenjati,ili barem ,ako ne mozemo nista promjeniti,mozemo pisati o tome,a ne slagati se ,klimati glavom ,i govoriti "dobro je".Ja znam da tu situaciju imamo u drzavi,i da 70 posto likova koji su u vladi ,ne razmisljaju kao i stranka,ali zbog licemjerstva,i trpanja sebi u djep,klimaju glavom..i misle "suti ,dobro je".
To je samo jedna mala ilustracija stanja u kojem se nalazimo,jednostavno uzasno smo igrali ,i ako budemo imali ovu formaciju,i ovaj pristup igri...izgubicemo od Turske koja igra jako ofanzivno,nema kalkulacija,i strahovito brzo prenose loptu i tehnicki su jako dominantni ...

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la irfan41 » 06 sep 2009, 17:09

velez_mostar je napisao/la:Kako su mi smijesni ovi likovi koji napisu da smo pobjedili ,i da nememo sta reci Ciri,haha..onda tu je standardan broj onih koji su tu da bi kontrirali,bez obzira sta se napise..i td.
Ne trebas biti previse pametan da vidis sve nedostatke nase reprezentacije ,i to protiv ekipe koja nema nikakve vrijednosti...Pogledajte samo koliko puta su armenski igraci opucali sa nekih 25 metara prema golu,i samo zato sto su pravi retardosi nisu pogodili,pa ozbiljna repka bi nas napunila do vha.
Jos jedanput ponavljam ,to sto smo pobjedili ,ne znaci da smo dobro igrali ,da smo dobro postavili taktiku,da nam je trener dobar,da igramo lijepo...i sve te nedostatke treba mijenjati,ili barem ,ako ne mozemo nista promjeniti,mozemo pisati o tome,a ne slagati se ,klimati glavom ,i govoriti "dobro je".Ja znam da tu situaciju imamo u drzavi,i da 70 posto likova koji su u vladi ,ne razmisljaju kao i stranka,ali zbog licemjerstva,i trpanja sebi u djep,klimaju glavom..i misle "suti ,dobro je".
To je samo jedna mala ilustracija stanja u kojem se nalazimo,jednostavno uzasno smo igrali ,i ako budemo imali ovu formaciju,i ovaj pristup igri...izgubicemo od Turske koja igra jako ofanzivno,nema kalkulacija,i strahovito brzo prenose loptu i tehnicki su jako dominantni ...
ti jarane najbolje otidji u savez reci ciro nezna voditi repku dajte meni, pa cete vidjeti kako se vodi, pa vidilii mso sta su selektori prije njega napravili NISTA
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la harishp » 06 sep 2009, 17:17

Virtu4l je napisao/la:Ne shvatate. Od Pjanica nemas koristi u defanzivi, ne moze dobiti duel, to je jedini razlog zasto je Muratovic dobio priliku.
Ma naravno.
Zbog toga je Pjanic bio mnogo vise na klupi i u Lionu prosle godine.
Medzutim napredovao je u velikoj mjeri ove sezone.Tako da je u par navrata u Lionu igrao i defanzivnog veznog.
A par puta u vidu stopera spasavao golove sa linije.
Za razliku os Stilica napredovao je za svjetlosnu godinu ali sto se tice Muratovica i defanzive narod je smjesan u ocjenama.Jer bi se opet stvorile madzarske i Moldavije i busenje nas od strane tih sila.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Principatus » 06 sep 2009, 17:50

Velezovac razumjem zasto se pribojavas utakmice sa Turskom. Ipak ne mislim da ce pristup nase reprezentacije biti u Zenici uopste blizo onom u Armeniji. Nasi igraci ce dati zadnju kapi znoja protiv Turske. Mislim isto da nije bilo lose pustiti Muratovica od pocetka, a kasnije ubaciti Pjanica. Isto tako sa Ibisevicem i Muslimovicem. Nije jucer ni bilo sve lose, Armenci jesu prijetili ali je to sve bilo mlako, Dzeko na kakav je nacin majstorski pripremio goal to niko ne spominje. Evo upravo sam ga ponovo gledao, kako zeznu golmana i defanzivca, jedan u drugog uletise. A Musli kao raketa se spusti u njihov 16erac. Istina ako Turcima bude dozvoljeno da igraju kao Armenci mozemo upakovati, ali ne kofere sa JAR. Samo ne vjerujem da ce tako biti, Ciro je sam rekao da ne smjemo tako gubiti lopte u centru i sto mi se sada svidja nema price o jednom poenu, nego utakmica je i za njega odlucujuca. U srijedu sve ili nista, bez racunanja.

Ibisevic bih po mom misljenu trebao ponovo poceti od pocetka. Muslimovic ponovo joker.
Protiv Turske se postavlja jedno bitno pitanje, da li Pjanic sposoban pruziti dobru defanzivnu igru protiv onakve Turske? Ako da, onda Turci imaju vec sada jedan veliki problem a to je flasterovati i Pjanica i Misimovica i sprijeciti obadvojicu da dodju loptama do nasih napadaca.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.