BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
braco
Postovi: 8722
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la braco » 25 maj 2018, 19:52


Avatar
bhsport
Postovi: 11313
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 25 maj 2018, 22:08

Sara velemajstor, igrat će prije Pjanica i Dzeke. Naš dzoker iz rukava koji je harao vinogradarima.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la damir_82 » 25 maj 2018, 22:49

bhsport je napisao/la:Sara velemajstor, igrat će prije Pjanica i Dzeke. Naš dzoker iz rukava koji je harao vinogradarima.
Šta je to druže Sara katastrofalno odigrao da ga se preventivno pljuje..? Ili naprotiv, šta je uopšte "nedobro" odigrao..? Popljuj Sarića jer bi Prcić sigurno sve odigrao duplo bolje..? Nije čovjek budućnost reprezentacije, ima godina.. Ali da je dobar igrač, koji zna lopte i može dosta dati u ovoj ideji selektora je činjenica.. Za sada, u 5 prijateljskih je bio dobar, a valjda nema logike pljuvati onog ko je dobro odradio svoj dio posla.. Ili možda ima..?!
Zadnja izmjena: damir_82, dana/u 25 maj 2018, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la jasmin10 » 25 maj 2018, 23:04

Bez Vrane smo ništa.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37616
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 maj 2018, 23:11

Kakav je bio Todorovic?

Bojim se ovog pretjeranog guranja igraca koji nemaju nikakvog iskustva u kvalifikacionim utakmicama. To je vec drugi nivo fudbala i ozbiljnosti od svega ovog sto smo do tada igrali. Stvarno treba imati muda pa staviti nekog od ovih igraca u prvu pa i protiv Andore. A pogotovo mogu sagoriti protiv neke solidne reprezentacije srednjeg ranga jer su sa druge strane igraci koji imaju na stotine jakih utakmica u ligama petica. Ali dobro vidjeti cemo..

Avatar
Vucevich
Postovi: 11250
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 25 maj 2018, 23:14

tuzlak1987 je napisao/la:Kakav je bio Todorovic?

Bojim se ovog pretjeranog guranja igraca koji nemaju nikakvog iskustva u kvalifikacionim utakmicama. To je vec drugi nivo fudbala i ozbiljnosti od svega ovog sto smo do tada igrali. Stvarno treba imati muda pa staviti nekog od ovih igraca u prvu pa i protiv Andore. A pogotovo mogu sagoriti protiv neke solidne reprezentacije srednjeg ranga jer su sa druge strane igraci koji imaju na stotine jakih utakmica u ligama petica. Ali dobro vidjeti cemo..
Nije bio los, ali je i igrao protiv bosanskog treceligasa. Treba cekati utakmicu protiv Crne Gore da dodjemo do nekog zakljucka.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 25 maj 2018, 23:42

Ma Vučo neće se ni protiv Crne Gore vidjeti neko stanje, fali im pola ekipe, a uz sve to tri najvažnija igrača.

Usput de provjeri Fb radi onog intervjua što sam ti govorio. :)
BHF

Avatar
Sheyi
Postovi: 12213
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Sheyi » 26 maj 2018, 00:22

damir_82 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Sara velemajstor, igrat će prije Pjanica i Dzeke. Naš dzoker iz rukava koji je harao vinogradarima.
Šta je to druže Sara katastrofalno odigrao da ga se preventivno pljuje..? Ili naprotiv, šta je uopšte "nedobro" odigrao..? Popljuj Sarića jer bi Prcić sigurno sve odigrao duplo bolje..? Nije čovjek budućnost reprezentacije, ima godina.. Ali da je dobar igrač, koji zna lopte i može dosta dati u ovoj ideji selektora je činjenica.. Za sada, u 5 prijateljskih je bio dobar, a valjda nema logike pljuvati onog ko je dobro odradio svoj dio posla.. Ili možda ima..?!
Pljuvao se i Sušić koji je ruku na srce pružao uredne partije u repki, zašto ne bi i Sarić?
Ja ne bih po Sariću zbog Prcica i Krunića, ali po meni nije u redu da se i nakon jos jednog okupljanja nije isprobalo nesto i sa ova dva igrača, nije da nisu zaslužili, gledajuci na igre tokom sezone.

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la damir_82 » 26 maj 2018, 01:08

Sheyi je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Sara velemajstor, igrat će prije Pjanica i Dzeke. Naš dzoker iz rukava koji je harao vinogradarima.
Šta je to druže Sara katastrofalno odigrao da ga se preventivno pljuje..? Ili naprotiv, šta je uopšte "nedobro" odigrao..? Popljuj Sarića jer bi Prcić sigurno sve odigrao duplo bolje..? Nije čovjek budućnost reprezentacije, ima godina.. Ali da je dobar igrač, koji zna lopte i može dosta dati u ovoj ideji selektora je činjenica.. Za sada, u 5 prijateljskih je bio dobar, a valjda nema logike pljuvati onog ko je dobro odradio svoj dio posla.. Ili možda ima..?!
Pljuvao se i Sušić koji je ruku na srce pružao uredne partije u repki, zašto ne bi i Sarić?
Ja ne bih po Sariću zbog Prcica i Krunića, ali po meni nije u redu da se i nakon jos jednog okupljanja nije isprobalo nesto i sa ova dva igrača, nije da nisu zaslužili, gledajuci na igre tokom sezone.
Apsolutno se slažem da su Prcić i Krunić igrama u svojim klubovima zaslužili poziv na reprezentativno okupljanje.. Ali uvijek će biti neko ko se mogao zvati.. Jel vjerujemo da će drastično podići kvalitet igre..? Kad se pozovu oni izroniće neki treći, četvrti, peti... I tako u krug..
Meša je zvao sve potencijalne (nije bilo puno zamjerki na spiskove) i kao stalno nešto probao, pa znamo šta je rezultat toga.. Nemamo mi toliko utakmica da sve probamo..
Ja sam za podršku ovima što su tu.. Ideji tog selektora da igramo lopte.. Da se u nepotpunim sastavima, i prijateljskim utakmicama vidi težnja koja možda sutra postane igra.. Igra sa planom.. Glavom i repom.. Pa nadam se i igra sa planom B, ako već plan A zakaže (što smo imali gotovo nikad)..

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dubrovnik » 26 maj 2018, 01:43

Mesa jest zvao puno igraca ali im nije davao sansu.
U principu igrali su uvjek isti a znamo i kako. Covjeku treba zabraniti bavljenje trenerskim poslom. Sto se tice izbora igraca novog selektora morao je biti bolji. Igra ce svakim okupljanjem biti bolja ali bi bilo dobro i da poziva najbolje igrace.
Za promociju igraca iz U21 ekipe je zasluzio velike pohvale. Vjerujem da nismo pogrijesili sa Robijem.
Gledam ih danas kako trce protiv Famosa pa se sjetim Cipra i one izgubljene Mesine face.
Mozda u davanju prilike Loncaru i ekipi lezi razlog onoj zelji i trci nasih igraca. Pa mi smo trkom bili na razini Senegala a toga se ja ne sjecam kad je nasa ekipa u pitanju.

Avatar
bhsport
Postovi: 11313
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2018, 07:06

damir_82 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Sara velemajstor, igrat će prije Pjanica i Dzeke. Naš dzoker iz rukava koji je harao vinogradarima.
Šta je to druže Sara katastrofalno odigrao da ga se preventivno pljuje..? Ili naprotiv, šta je uopšte "nedobro" odigrao..? Popljuj Sarića jer bi Prcić sigurno sve odigrao duplo bolje..? Nije čovjek budućnost reprezentacije, ima godina.. Ali da je dobar igrač, koji zna lopte i može dosta dati u ovoj ideji selektora je činjenica.. Za sada, u 5 prijateljskih je bio dobar, a valjda nema logike pljuvati onog ko je dobro odradio svoj dio posla.. Ili možda ima..?!
Ne volim one igrače koje guraju na silu a ovaj je jedan od njih. Tu je dok se ne proda naustrb Prcica i Krunica.
Isto se gurao i Tino pa znamo sada gdje je Prcic a gdje Tino. To se odmah vidi. I samo mi nije jasno kako Robi ne uprati Sarica u Vinogradaru i tu je bio dobar igrač nije on i BiH toliko napredovao u zadnje 2,3 godine.
Da je standardniji od Džeke i Pjanića je tačno. Znači ekipa Saric + deset igrača. Vezni red Irske ili Austrije će ga pojesti na terenu kao što su ga igrači Zarije sazvakali i pljunuli.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6429
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 26 maj 2018, 08:30

Neka Sarica sve dok bolje igra od Prcica. U onom sto su i jedan i drugi pokazali, Sara je dosta bolje se pokazao
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la damir_82 » 26 maj 2018, 08:42

bhsport je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Sara velemajstor, igrat će prije Pjanica i Dzeke. Naš dzoker iz rukava koji je harao vinogradarima.
Šta je to druže Sara katastrofalno odigrao da ga se preventivno pljuje..? Ili naprotiv, šta je uopšte "nedobro" odigrao..? Popljuj Sarića jer bi Prcić sigurno sve odigrao duplo bolje..? Nije čovjek budućnost reprezentacije, ima godina.. Ali da je dobar igrač, koji zna lopte i može dosta dati u ovoj ideji selektora je činjenica.. Za sada, u 5 prijateljskih je bio dobar, a valjda nema logike pljuvati onog ko je dobro odradio svoj dio posla.. Ili možda ima..?!
Ne volim one igrače koje guraju na silu a ovaj je jedan od njih. Tu je dok se ne proda naustrb Prcica i Krunica.
Isto se gurao i Tino pa znamo sada gdje je Prcic a gdje Tino. To se odmah vidi. I samo mi nije jasno kako Robi ne uprati Sarica u Vinogradaru i tu je bio dobar igrač nije on i BiH toliko napredovao u zadnje 2,3 godine.
Da je standardniji od Džeke i Pjanića je tačno. Znači ekipa Saric + deset igrača. Vezni red Irske ili Austrije će ga pojesti na terenu kao što su ga igrači Zarije sazvakali i pljunuli.
E sad idemo samo pljuvati.. I pokušati biti funny..
Jer onda vjerujem da si ti gledao Sarića i u Gošku iz Dubrovnika i Vinogradaru, pa i u Slobodi, da ne kažem Sarajevu..?! Tinu se pljuvalo, a sve što je odigrao u reprezentaciji je bilo dobro.. Dala se Šansa i Prciću i ti to znaš, pa se nije istakao protiv veznog reda Lihtenštajna u Tuzli, ni protiv veznog reda Kipra u Zenici.. Da me ne shvatiš pogrešno, znam da je u tim utakmicama cijela ekipa bila ispod nivoa, ali nije Prcić naš spasilac i novi Miske bio ni tad, a nije ni sad.. Jako dobar igrač, žao je i meni što nije pozvan, ali nema smisla pljunuti na ove koji su tu, pogotovo jer ciljaš Sarića koji je ove nebitne tekme odigrao jako dobro.. Možda bude dobar tamo gdje ode (kao Dulja), možda ga ne bude na mapi (kao Tino).. Ali sve dok u reprezentaciji pruža dobre partije meni ne smeta..
Nije ti palo na pamet da je bolji u reprezentaciji jer je radio na sebi u ovih godinu dana od Zarije..?! Jer je bolji u ekipi sa Pjanićem i Cimirotom nego sa Rahmanovićem, Radovcem, Crnkićem..?! A znaš i sam da je Sarajevo razbilo Zariju u revanšu ali da nije moglo do gola ni naopako..

Sarić je u BiH već 4 godine.. pozvan je, uz Zakarića i Pirića, kao jedan od najboljih igrača naše lige.. Vjerujem da se dokazao selektoru na treninzima i da zato i igra.. Ili se savez i Robi tale od njegove plate, tamo gdje se proda..
Al hajd nek se pljuje.. Materijala uvijek ima, uvijek će biti onih koji su "morali" biti pozvani..

Avatar
emir79
Postovi: 8767
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la emir79 » 26 maj 2018, 09:52

bhsport je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Sara velemajstor, igrat će prije Pjanica i Dzeke. Naš dzoker iz rukava koji je harao vinogradarima.
Šta je to druže Sara katastrofalno odigrao da ga se preventivno pljuje..? Ili naprotiv, šta je uopšte "nedobro" odigrao..? Popljuj Sarića jer bi Prcić sigurno sve odigrao duplo bolje..? Nije čovjek budućnost reprezentacije, ima godina.. Ali da je dobar igrač, koji zna lopte i može dosta dati u ovoj ideji selektora je činjenica.. Za sada, u 5 prijateljskih je bio dobar, a valjda nema logike pljuvati onog ko je dobro odradio svoj dio posla.. Ili možda ima..?!
Ne volim one igrače koje guraju na silu a ovaj je jedan od njih. Tu je dok se ne proda naustrb Prcica i Krunica.
Isto se gurao i Tino pa znamo sada gdje je Prcic a gdje Tino. To se odmah vidi. I samo mi nije jasno kako Robi ne uprati Sarica u Vinogradaru i tu je bio dobar igrač nije on i BiH toliko napredovao u zadnje 2,3 godine.
Da je standardniji od Džeke i Pjanića je tačno. Znači ekipa Saric + deset igrača. Vezni red Irske ili Austrije će ga pojesti na terenu kao što su ga igrači Zarije sazvakali i pljunuli.
Saric je sto se tice reprezentacije pokazao da je za Prcica svemirski brod. Dok se Prcic ni protiv amatera u Tuzli nije mogao da dokaze. 7-8 utakmica je bio tu i nije APSOLUTNO NISTA pokazao.

Znamo sto ti smeta, hajde da se ne lazemo.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
bhsport
Postovi: 11313
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2018, 09:59

damir_82 je napisao/la: E sad idemo samo pljuvati.. I pokušati biti funny..
Jer onda vjerujem da si ti gledao Sarića i u Gošku iz Dubrovnika i Vinogradaru, pa i u Slobodi, da ne kažem Sarajevu..?! Tinu se pljuvalo, a sve što je odigrao u reprezentaciji je bilo dobro.. Dala se Šansa i Prciću i ti to znaš, pa se nije istakao protiv veznog reda Lihtenštajna u Tuzli, ni protiv veznog reda Kipra u Zenici.. Da me ne shvatiš pogrešno, znam da je u tim utakmicama cijela ekipa bila ispod nivoa, ali nije Prcić naš spasilac i novi Miske bio ni tad, a nije ni sad.. Jako dobar igrač, žao je i meni što nije pozvan, ali nema smisla pljunuti na ove koji su tu, pogotovo jer ciljaš Sarića koji je ove nebitne tekme odigrao jako dobro.. Možda bude dobar tamo gdje ode (kao Dulja), možda ga ne bude na mapi (kao Tino).. Ali sve dok u reprezentaciji pruža dobre partije meni ne smeta..
Nije ti palo na pamet da je bolji u reprezentaciji jer je radio na sebi u ovih godinu dana od Zarije..?! Jer je bolji u ekipi sa Pjanićem i Cimirotom nego sa Rahmanovićem, Radovcem, Crnkićem..?! A znaš i sam da je Sarajevo razbilo Zariju u revanšu ali da nije moglo do gola ni naopako..

Sarić je u BiH već 4 godine.. pozvan je, uz Zakarića i Pirića, kao jedan od najboljih igrača naše lige.. Vjerujem da se dokazao selektoru na treninzima i da zato i igra.. Ili se savez i Robi tale od njegove plate, tamo gdje se proda..
Al hajd nek se pljuje.. Materijala uvijek ima, uvijek će biti onih koji su "morali" biti pozvani..
Znam da imamo razlicito misljenje u nekim stvarima od Susisa, Tine pa evo i Sarica.
Stavi svakoga u tim sa Pjanicem pa ce biti bolji igrac, cak je i Tino u tom timu bio dobar, ali gdje god da je ostalo igrao nije bio.
Saric u 28-oj godini skontao da mora raditi na sebi? To je bas funny.
Sta je radio prethodne godine u karijeri. Ali tako je i Dujkovic u 35-oj i Avdukic u 34-oj poceli raditi na sebi pa dosli u repku.
Sanse koje je Prcic dobio su nikakve, jednake onim koje su davane Stilicu, i otpisan odmah. Nije bio najgori na terenu defnitivno ni Krunic, ali eto tolko smo jaki da mozemo standardnog igraca ligue 1 zapostaviti kao i prvotimca i povremenog kapitena Empolija i to pazi naustrb igraca koji 28 godina igra u zlj ligama.
Da je umjesto Sarica pozvao ovog Mustafica nebih A rekao, ali zvati starog kenjca, koji je prosjek premier lige (Besirevic je igrac za njega) i to na pozicijama gdje imamo dosta mladih i pored Sanjina i Radeta ne da smrdi nego bazdi. Bolje je dati priliku Gojaku, Besirevicu, Amiru kada se oporavi (da ne spominjem opet Sanjina i Radeta). Zivo me interesuje da li ce nakon prodaje u neki spor ili neki klub slican tome (a vjerujem da ce mozda biti i zapad jer Robi nije Safet) ovaj igrac i dalje biti u repki.
Ako ce nam Saric biti AS u rukavu za ligu nacija ili ako cemo sa njim razbiti Irsku i Austriju kapa dole Robiju koji je iskopao takvog igraca.
Opet sam stanovista da je iole kvalitet tu Zariju bi on rijesio svojim potezom, ali nije. Dulja je za njega Kristiano Ronaldo, Dulja je odskakao od ove lige na svakoj utakmici, na svakom derbiju, a ovaj ni u ovakvom Sarajevu ne odskace.
@emire, procitaj ovaj odgovor Damiru pa komentarisi. Damira postujem jer on fudbal razumije vise nego iko na forumu, ali ti sa svojim Susicima i Tinom si pokazao da si neznalice i da se sa tobom ne treba raspravaljati.
Imas obraza prozivati igraca koji je dusu ostavio u U repkama, koji ima sezonu karijere u Renu i za kojeg se interesuje Valensija, ali ne preko Seadoih veza i Germanije nego onako na osnovu zasluga. Nije ti ovo diznilend. A Saric mi smeta jer je nekvalitetan, star i tu je samo zbog prodaje.
Kad nas pokopa sutra ti ces ga prvi pljuvati.
@Damire, znas kad bi ti ovakav Saric imao mjesto u Sarajevu prije 4 godine, CImirot-Jajalo-Radovac-Stojcev - NIKAD! Pobrojani su dominirali ligom i Sarajevom, ovaj isprdak nije nikad.
Zadnja izmjena: bhsport, dana/u 26 maj 2018, 10:03, ukupno mijenjano 1 put.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la StariGrad071 » 26 maj 2018, 10:02

Raja pati od imena i prezimena. Tipicno bonjacki. Ako igra vani ne znqci da je bolji igrac.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Unknown2 » 26 maj 2018, 10:21

Kako ovi jedva cekaju da Saric napravi gresku da mogu reciti " rekao sam vama i dalje" ali kad igrao dobro sute. to si oni internet pick.......

Avatar
bhsport
Postovi: 11313
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2018, 10:24

Zukanovic je napisao/la:Kako ovi jedva cekaju da Saric napravi gresku da mogu reciti " rekao sam vama i dalje" ali kad igrao dobro sute. to si oni internet pick.......
Jos jedan sa profluanom poentom...
Evo ti aplauz. :clap: :clap:
Jesi ti jedan od onih koji je velicao Tinin trk, a kada ga tri godine nema u fudbalu sutis?
Emir je takav, za tebe ne znam sigurno.
Ove utakmice moraju biti priprema za idealnih 11 za kvalifikacije i ligu nacija, moras isprobati sve igrace. Ako bude poziva kao Mesa i davanja sansi protiv Belgije i slicnih, kanarinac moze pakovati kofere i mlatiti eure od azera.
Euro ili otkaz.
Inace je svejedno igrati protiv Secerovica ili Rabiota, Mbapea i slicno. :tokralju:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la nagibBeg » 26 maj 2018, 10:36

Dabogda cijela reprezentacija bila kao sarić

Avatar
bhsport
Postovi: 11313
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 26 maj 2018, 10:39

Dabogda cijela repka bila 100 puta bolja od Sarica.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.