FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 mar 2024, 16:01

A dobro zašto se nervirati zbog privatnog kluba kada se zbog istog ne nervira onaj ko treba.
Loša transfer politika, 3-4 promjene trenera svake godine, ovaj će prije otkaz dobiti nego da ga registruju.
Dovodi se Ordagić samo iz inata da pokaže Slobodi kako on to može. Dovodi Kobiljara i Sušiča sa mrtvm karijerama da ih oživi. Niko nije opravdao ni 10% očekivanja. U sezonu ulaziš sa jednim napadačem koji je otpisan i u Zrinjskom bio.
Zbog rodbinsko agencijskih veza držis Mustafu koji nam je upropastio barem 5 utakmica. Indikativno je da smo najbolje igrali dok je bio suspendovan i povrijeđen. Onda rođo na golu amater zbog kojeg gubimo bodove.
Ovje nesto vrijedi Huso, Pantelić kada igra na krilu i naravno Migi.
Znam da ga mnogi ovdje ne vole, ali brojevi ne lažu posebno nakon 2/3 sezone. Naš najkorisniji igrac.
Ali privatni klub sta mi tu možemo.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 mar 2024, 16:03

husrefbeg je napisao/la:
16 mar 2024, 15:52
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 14:42
Može li mi neko reći je li ovo oprave utakmica? Da nam Veseli prolazi igrače k'o na motoru. Je li ova rodbina stvarno ovako loša posebno dva rođe.
Ili je 3 za 3 da nam vrate nekad u narednim godinama ako opstanemo.
U svakom slučaju da ne gledam više. Jbt Sloga nam ogadi fudbal
Možda je 3 za 3 da nam 2030. vrate ako do tada preživimo.
Ništa spremiti se za Sarajevo da bar njih pobijedimo
Nada se sa je to :D
Jer ako je oprave kako objasniti panja sa kapitenskom trakom i kloca na golu.

mirsonetz
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mirsonetz » 16 mar 2024, 17:03

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 16:03
husrefbeg je napisao/la:
16 mar 2024, 15:52
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 14:42
Može li mi neko reći je li ovo oprave utakmica? Da nam Veseli prolazi igrače k'o na motoru. Je li ova rodbina stvarno ovako loša posebno dva rođe.
Ili je 3 za 3 da nam vrate nekad u narednim godinama ako opstanemo.
U svakom slučaju da ne gledam više. Jbt Sloga nam ogadi fudbal
Možda je 3 za 3 da nam 2030. vrate ako do tada preživimo.
Ništa spremiti se za Sarajevo da bar njih pobijedimo
Nada se sa je to :D
Jer ako je oprave kako objasniti panja sa kapitenskom trakom i kloca na golu.
Joj jel realno da vas toliko ponizavaju husici… ovo je dno dna bgmi. Na hajr da se iscupate. Lp
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 mar 2024, 17:36

Utakmica je namještena ali postavlja se pitanje koji je razlog.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 mar 2024, 17:51

mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 17:03
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 16:03
husrefbeg je napisao/la:
16 mar 2024, 15:52

Možda je 3 za 3 da nam 2030. vrate ako do tada preživimo.
Ništa spremiti se za Sarajevo da bar njih pobijedimo
Nada se sa je to :D
Jer ako je oprave kako objasniti panja sa kapitenskom trakom i kloca na golu.
Joj jel realno da vas toliko ponizavaju husici… ovo je dno dna bgmi. Na hajr da se iscupate. Lp
Ma ne ponižava on nas, mi smo svjesni da navijamo i podržavamo klub u kojem se zna čija je glavna riječ.
Ako nema nešto iza kulisa on najviše ponižava sebe i svoj novac.
Trebalo bi da se iščupamo jer valjda se nađu dvije lošije od nas, pobijedit ćemo još neku do kraja a nije nam ni strano da "rutinski" pobijedimo i Zrinjski, Sarajevo ili Borac u finišu kao ranijih sezona kad ovima to nije trebalo.

mirsonetz
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mirsonetz » 16 mar 2024, 18:39

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 17:51
mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 17:03
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 16:03


Nada se sa je to :D
Jer ako je oprave kako objasniti panja sa kapitenskom trakom i kloca na golu.
Joj jel realno da vas toliko ponizavaju husici… ovo je dno dna bgmi. Na hajr da se iscupate. Lp
Ma ne ponižava on nas, mi smo svjesni da navijamo i podržavamo klub u kojem se zna čija je glavna riječ.
Ako nema nešto iza kulisa on najviše ponižava sebe i svoj novac.
Trebalo bi da se iščupamo jer valjda se nađu dvije lošije od nas, pobijedit ćemo još neku do kraja a nije nam ni strano da "rutinski" pobijedimo i Zrinjski, Sarajevo ili Borac u finišu kao ranijih sezona kad ovima to nije trebalo.
Vidjet cemo sad ce izbori vas covjek gubi poziciju, a obraz je prodao vicii
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 mar 2024, 18:43

mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 18:39
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 17:51
mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 17:03

Joj jel realno da vas toliko ponizavaju husici… ovo je dno dna bgmi. Na hajr da se iscupate. Lp
Ma ne ponižava on nas, mi smo svjesni da navijamo i podržavamo klub u kojem se zna čija je glavna riječ.
Ako nema nešto iza kulisa on najviše ponižava sebe i svoj novac.
Trebalo bi da se iščupamo jer valjda se nađu dvije lošije od nas, pobijedit ćemo još neku do kraja a nije nam ni strano da "rutinski" pobijedimo i Zrinjski, Sarajevo ili Borac u finišu kao ranijih sezona kad ovima to nije trebalo.
Vidjet cemo sad ce izbori vas covjek gubi poziciju, a obraz je prodao vicii
Nije ni tvoj obraz za pohvaliti,pa eto moramo te trpiti

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 mar 2024, 18:45

mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 18:39
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 17:51
mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 17:03

Joj jel realno da vas toliko ponizavaju husici… ovo je dno dna bgmi. Na hajr da se iscupate. Lp
Ma ne ponižava on nas, mi smo svjesni da navijamo i podržavamo klub u kojem se zna čija je glavna riječ.
Ako nema nešto iza kulisa on najviše ponižava sebe i svoj novac.
Trebalo bi da se iščupamo jer valjda se nađu dvije lošije od nas, pobijedit ćemo još neku do kraja a nije nam ni strano da "rutinski" pobijedimo i Zrinjski, Sarajevo ili Borac u finišu kao ranijih sezona kad ovima to nije trebalo.
Vidjet cemo sad ce izbori vas covjek gubi poziciju, a obraz je prodao vicii
Dobro, o tom po tom. Vidjet ćemo šta nosi vrijeme.
Barem nismo u (ne)milosti advokata Suljića i nije nam direktor Sabalahajrudin.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 mar 2024, 20:04

Sportsport piše da je Sloga na pogon Vidića potopila TC.
To je potpuna dezinformacija, jeste Sloga potopila siti ali na pogon Bihorca, Šukilovića potpomognuti sa Lolićem i sastavljačem ekipe ma ko to bio.

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 16 mar 2024, 20:04

mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 18:39
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 17:51
mirsonetz je napisao/la:
16 mar 2024, 17:03

Joj jel realno da vas toliko ponizavaju husici… ovo je dno dna bgmi. Na hajr da se iscupate. Lp
Ma ne ponižava on nas, mi smo svjesni da navijamo i podržavamo klub u kojem se zna čija je glavna riječ.
Ako nema nešto iza kulisa on najviše ponižava sebe i svoj novac.
Trebalo bi da se iščupamo jer valjda se nađu dvije lošije od nas, pobijedit ćemo još neku do kraja a nije nam ni strano da "rutinski" pobijedimo i Zrinjski, Sarajevo ili Borac u finišu kao ranijih sezona kad ovima to nije trebalo.
Vidjet cemo sad ce izbori vas covjek gubi poziciju, a obraz je prodao vicii
Od koga ce izgubiti ? 🤣
Elvir Baljic

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beduin » 16 mar 2024, 21:14

Pricam s nekim vasim igracima, koji ipak imaju neko ime u nasoj ligi, a jarani smo. Kazu mi da je dosta igraca nezadovoljno klupom jer smatraju da su ipak dosli kao renomirani fudbaleri za nasu ligu, a konstantno ih se seljaka na klupu i mijenja sastav.
Kazu i da je veliki problem im bio stalne promjene trenera, pa ode Bosnjakovic, zamijeni ga covjek kojem je receno da ce ih voditi par utakmica pa se ni sam nije htio nametati i mijenjati puno toga, a na kraju i celo sto je dosao i vodi ekipu sa tribine sto je pojedincima totalna glupost kad se lomi sezona da se Slavko nije mogao rijesiti na vrijeme.

Ima jos tih pikanterija, nije sve za foruma.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 16 mar 2024, 21:39

Beduin je napisao/la:
16 mar 2024, 21:14
Pricam s nekim vasim igracima, koji ipak imaju neko ime u nasoj ligi, a jarani smo. Kazu mi da je dosta igraca nezadovoljno klupom jer smatraju da su ipak dosli kao renomirani fudbaleri za nasu ligu, a konstantno ih se seljaka na klupu i mijenja sastav.
Kazu i da je veliki problem im bio stalne promjene trenera, pa ode Bosnjakovic, zamijeni ga covjek kojem je receno da ce ih voditi par utakmica pa se ni sam nije htio nametati i mijenjati puno toga, a na kraju i celo sto je dosao i vodi ekipu sa tribine sto je pojedincima totalna glupost kad se lomi sezona da se Slavko nije mogao rijesiti na vrijeme.

Ima jos tih pikanterija, nije sve za foruma.
Sve to vidi i oko obicnog navijaca, jednostavno stvari koje nemaju veze sa zdravim razumom se rade. Ali ako ovo sve aminuje Azmir i moze da proguta, nista mi obicni smrtnici ne mozemo promjeniti. Ostaviti Cosica na klupi, dozvoliti Sukilovicu da igra . Skloniti Fejzu da mali brani i sl. da se ne lazemo sve uz Azmirovo aminovanje, je silovanje fudbala i zdrave pameti.
Elvir Baljic

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 mar 2024, 12:06

Vidim da se Lolić napada iz svih oružja, niko još osim mene nije spomenuo Petrovića. On je trener, on najavljuje utakmice, on sastavlja tim.Fejzić je dugo kod nas i on je svakako legenda kluba kako po dužini staža tako i po broju utakmica i po broju sezona. Međutim Lolić ima dva kiksa( Igman, Sloga) Fejza ih ima bar 22 pa sad je on Šilton ovaj mali taraba. Jedan od njih mora igrati ili Šuki koji je postao omražen zbog igre ili Lolić koji je u milosti zbog rod. veza.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 mar 2024, 12:16

Ja sam davno očekivao kiks golmana, ne zbog njegove nespretnosti već zbog ogromnog broja vraćanja lopte istom. Nije da nije mogao juče bolje reagovati, mogao je i Šuki, mogao je i Bihorac. Nisu što neznaju i tu je sva priča završena. Jedino što treba dodati da iste greške rade i Sušić i Huso, nisu još kažnjeni a biće, ustvari ono neće mi hoćemo. Usput da kažem fascinantna je briga Slobodinih navijača pogotovu ovih koji sa našim igračima raspravljaju o upravljanju kluba. Dirljivo, čovjek bi reko gotovo bratski....

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 17 mar 2024, 13:31

Beledija je napisao/la:
17 mar 2024, 12:06
Vidim da se Lolić napada iz svih oružja, niko još osim mene nije spomenuo Petrovića. On je trener, on najavljuje utakmice, on sastavlja tim.Fejzić je dugo kod nas i on je svakako legenda kluba kako po dužini staža tako i po broju utakmica i po broju sezona. Međutim Lolić ima dva kiksa( Igman, Sloga) Fejza ih ima bar 22 pa sad je on Šilton ovaj mali taraba. Jedan od njih mora igrati ili Šuki koji je postao omražen zbog igre ili Lolić koji je u milosti zbog rod. veza.
Fejza je bio dobar golman ali je nažalost učestvovao u velikom broju namještenih utakmica i naprimao se smiješnih golova. Na taj način je sebi uništio karijeru i to je gotova stvar. Loliću je pametnije da ne brani u nekim susretima jer je mlad i treba da misli na sebe.

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 17 mar 2024, 13:36

tuzlac je napisao/la:
16 mar 2024, 17:36
Utakmica je namještena ali postavlja se pitanje koji je razlog.
Razlog je jer Sloga hoće u Evropu ili preko KUP-a ili prvenstva.

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 17 mar 2024, 19:13

Beledija je napisao/la:
17 mar 2024, 12:16
Ja sam davno očekivao kiks golmana, ne zbog njegove nespretnosti već zbog ogromnog broja vraćanja lopte istom. Nije da nije mogao juče bolje reagovati, mogao je i Šuki, mogao je i Bihorac. Nisu što neznaju i tu je sva priča završena. Jedino što treba dodati da iste greške rade i Sušić i Huso, nisu još kažnjeni a biće, ustvari ono neće mi hoćemo. Usput da kažem fascinantna je briga Slobodinih navijača pogotovu ovih koji sa našim igračima raspravljaju o upravljanju kluba. Dirljivo, čovjek bi reko gotovo bratski....
@beduin je momak koji je uredan, nije provokator iskreno slabo sam zapazio da nas ono nesto omalovazava i vrijdja, tako da mislim da njegov komentar nije zlonamjeran.
Elvir Baljic

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 mar 2024, 20:04

husrefbeg je napisao/la:
17 mar 2024, 13:36
tuzlac je napisao/la:
16 mar 2024, 17:36
Utakmica je namještena ali postavlja se pitanje koji je razlog.
Razlog je jer Sloga hoće u Evropu ili preko KUP-a ili prvenstva.
Onda nam moraju namiriti 3 boda preko trećeg tima.

husrefbeg
Postovi: 1089
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 17 mar 2024, 20:44

tuzlac je napisao/la:
17 mar 2024, 20:04
husrefbeg je napisao/la:
17 mar 2024, 13:36
tuzlac je napisao/la:
16 mar 2024, 17:36
Utakmica je namještena ali postavlja se pitanje koji je razlog.
Razlog je jer Sloga hoće u Evropu ili preko KUP-a ili prvenstva.
Onda nam moraju namiriti 3 boda preko trećeg tima.
Nisu oni krivi što smo sami sebe pobijedili. Jedino nam Borac može dati kao i svim ostalim koji se bore. Može i Zrinjski ako do tada osigura Evropu

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 18 mar 2024, 07:47

Jedina dobra strana ovog kola što su svi naši konkurenti izgubili također. Čini minse svi ispod 6. mjesta su poraženi. Znaci niko nam nije pobjegao.

Druga, ne znam je li dobra, strana je sto sve više shvatamo zasto je ovoliki broj ljudi na tribinama. Zasto nema novih i zašto je sve manje i onih koji su dolazili. Neće niko da odvoji svoje vrijeme da gleda nečije rođake kako se brukaju dok se od njih pokušava napraviti zvijezda. Ko bi došao kada zna da na teren neće najbolji nego oni koji trebaju. To ljude ne zanima.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.