FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Jadosao » 14 sep 2019, 16:29

Apsolutno je svima jasno da prizeljkujemo pobjedu, u to nema dileme....Puno sam lakše i bolje igrao kad sam igrao bez planova i kalkulacija šta će biti sljedeća, kako odigrati....Za igrače koji ne daju sebe i ne trče uvijek sam govorio da su to pick....Ne cijenim igrače koji moraju igrati...Sa druge strane gledajući Saida mislim da ima kvaliteta u nogama, radije bih ga gledao sa klupe da ulazi...može doneti prevagu...Široki, nije onaj stari, al nije ni za baciti, raduje me što je Peljto sudija, tu smo bar načisto...Gledajući klupu, nismo tu baš naj jaci, fali nam tu par igrača....Poznavajući Milenka, znam da je ,,podložan,, pritisku i da prolazi to,,ko mora igrati,, sve ostalo je na mjestu, kao čovjek i trener...
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Jadosao » 14 sep 2019, 17:02

Evo kako je igrati u gostima, 30 minuta ubi Velež Želju, a svi znamo kako stoje na tabeli....Željo bez prilike i gubi 1-0
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Jadosao » 14 sep 2019, 18:27

Dobri rezultati danas, Zrinski izgubio, Željo bod, ekstra....
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 14 sep 2019, 23:18

Treba biti realan i priznati da mi nismo ni blizu favorita u Sirokom.Vile su nas nosale i u Zenici za koju se usudujem reci da su slabiji od Sirokog.Ja jednostavno u svakoj tekmi ocekujem od igraca da ponude borbenost i trud,a zivot je takav da ce u vecini slucajeva to nagraditi.Nekad si jednostavno bolji,a na kraju izgubis.To je sport i nikad ne znas ko od 11 koje izvedes ima nekih problema kod kuce,koga je zena ostavila,ko je indisponiran i dok je na terenu razmislja kako se kupa na Slanom jezeru i slicno.Jedna greska i moze cijela ekipa da padne.Ono sto smo dosada gledali je po meni sasvim pristojno za nas.U par utakmica vidio sam zelju i borbu od igraca i to je ono sto ocekujem od njih.

Mnogo puta sam do sada govorio da je osim prva 2-3 kluba koja su standard da ih ne nabrajam,sve ostalo u pet deka.Ni ovi "evropejci" nisu nedodirljivi sto smo mogli danas vidjeti u Mostaru.Velez ih jednostavno ubio a ljudi na samom dnu.Ako gledamo imena igraca Zelje,jako mnogo odlicnih fudbalera i covjek bi pomislio da bi se Velez trebao radovati bodu.Velez dosada nije imao srece definitivno,i nadam se da im se nece vratiti sreca bas u tekmi protiv nas.Zeljo je definitivno bio favorit u ovoj utakmici i jedva se izvukao,a mi nismo ni blizu favorita na Pecari.Sloboda veceras pobjedi Borca koji je po imenima igraca i bar njihovim biografijama trebao lahko do tri boda.Naravno razlog vise za to je i sva desavanja u Slobodi.

Slazem se sa kolegom da nema skidanja gaca na sickoj petlji,ali nisam ni pristalica toga da bi za nas bio neuspjeh da izvucemo bod u Sirokom.Fudbal je takmicarska igra i uvijek treba ici na pobjedu,ali nekad treba i taktizirati,zatvoriti se i cekati svoju sansu da se dodje do pobjede.Hocu jednostavno da izadju na teren i odigraju borbeno i proliju znoj a kad tako odigras imas razloga da se necemu nadas.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 sep 2019, 12:00

Jadosao je napisao/la:Dobri rezultati danas, Zrinski izgubio, Željo bod, ekstra....
Dobri, jedino se smanjuje razlika između vrha i i sredine tabele.Radnik sad ima 12.Ispada da je bolji bio remi.Ali nejse, svako nek se bori za sebe i nek ne pogleda od drugoga.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 sep 2019, 12:08

BosanacGorstak je napisao/la:Treba biti realan i priznati da mi nismo ni blizu favorita u Sirokom.Vile su nas nosale i u Zenici za koju se usudujem reci da su slabiji od Sirokog.Ja jednostavno u svakoj tekmi ocekujem od igraca da ponude borbenost i trud,a zivot je takav da ce u vecini slucajeva to nagraditi.Nekad si jednostavno bolji,a na kraju izgubis.To je sport i nikad ne znas ko od 11 koje izvedes ima nekih problema kod kuce,koga je zena ostavila,ko je indisponiran i dok je na terenu razmislja kako se kupa na Slanom jezeru i slicno.Jedna greska i moze cijela ekipa da padne.Ono sto smo dosada gledali je po meni sasvim pristojno za nas.U par utakmica vidio sam zelju i borbu od igraca i to je ono sto ocekujem od njih.

Mnogo puta sam do sada govorio da je osim prva 2-3 kluba koja su standard da ih ne nabrajam,sve ostalo u pet deka.Ni ovi "evropejci" nisu nedodirljivi sto smo mogli danas vidjeti u Mostaru.Velez ih jednostavno ubio a ljudi na samom dnu.Ako gledamo imena igraca Zelje,jako mnogo odlicnih fudbalera i covjek bi pomislio da bi se Velez trebao radovati bodu.Velez dosada nije imao srece definitivno,i nadam se da im se nece vratiti sreca bas u tekmi protiv nas.Zeljo je definitivno bio favorit u ovoj utakmici i jedva se izvukao,a mi nismo ni blizu favorita na Pecari.Sloboda veceras pobjedi Borca koji je po imenima igraca i bar njihovim biografijama trebao lahko do tri boda.Naravno razlog vise za to je i sva desavanja u Slobodi.

Slazem se sa kolegom da nema skidanja gaca na sickoj petlji,ali nisam ni pristalica toga da bi za nas bio neuspjeh da izvucemo bod u Sirokom.Fudbal je takmicarska igra i uvijek treba ici na pobjedu,ali nekad treba i taktizirati,zatvoriti se i cekati svoju sansu da se dodje do pobjede.Hocu jednostavno da izadju na teren i odigraju borbeno i proliju znoj a kad tako odigras imas razloga da se necemu nadas.
Prigovor.O Gorkom na temama koje su predviđene za to.Ovo je pdf TuzlaCity.Zaboli me uho za dešavanja u Gorkom.
Tuzla neće odigrati ispod remija večeras. Pobijediti može..

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 sep 2019, 19:02

TUZLA CITY- Fejzić,-Terzić, Kojić , Morris,Zlatković, - Sesar, Hasanović,- Nukić, Husejinović,Crnkić ,-Ubiparip.

Avatar
xxzulaxx
Postovi: 131
Pridružen/a: 24 apr 2013, 18:37
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la xxzulaxx » 15 sep 2019, 19:07

Jel ima gdje prenos da se gleda na internetu?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 sep 2019, 19:13

xxzulaxx je napisao/la:Jel ima gdje prenos da se gleda na internetu?
NE.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 15 sep 2019, 19:40

Zar ne radi ona širokitv prenos
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 15 sep 2019, 19:43

Dugo su izdržali :roll:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 15 sep 2019, 19:52

staragarda je napisao/la:Dugo su izdržali :roll:
Izgleda da se igra na jedan gol.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 15 sep 2019, 20:10

Evo ga Vojo 1:1 :thumbup:

Avatar
xxzulaxx
Postovi: 131
Pridružen/a: 24 apr 2013, 18:37
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la xxzulaxx » 15 sep 2019, 20:26

CityCity je napisao/la:Evo ga Vojo 1:1 :thumbup:
Odlicno, treba izdrzati sljedecih 10min i moze se pobjediti ovo.

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 15 sep 2019, 20:29

Ne znam koja budala odredjuje raspored prenosa,jedna od ljepsi utakmicaa u zadnji par kola, a prenosa nigdje.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 15 sep 2019, 20:41

Evo ga proradio i Said 1:2 :thumbup:

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 15 sep 2019, 20:51

Auuuuuuuuu :opaopa:

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzla1983 » 15 sep 2019, 20:52

Vojo tri jedan

Avatar
xxzulaxx
Postovi: 131
Pridružen/a: 24 apr 2013, 18:37
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la xxzulaxx » 15 sep 2019, 20:53

Bravo momci, sad netreba posustati. Privesti ovo kraju kako treba, prezadovoljan.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 15 sep 2019, 20:53

A evo i ponovo Voje 1:3 :thumbup:

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.