FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2494
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la HPCompaq » 29 jan 2018, 16:48

Darko Vojvodić nije više trener SSH.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la SmajilKaric » 29 jan 2018, 16:56

Otjera ga kamikaze zbog svog miljenika Kostica cccc, pravda za Vojvodu

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2494
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la HPCompaq » 29 jan 2018, 17:05

Ma ko će ga znat,šta se iza brda valja.I koja je poenta svega.Ne vjerujem nešto u ove natpise, da se posvađao sa Kostićem.Ne može igrač biti iznad trenera i kluba kako god.Dobit ćemo epilog narednih dana.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la nepostenaliga » 29 jan 2018, 17:15

Izvinjavam se ovima sto su me napadali kada sam govorio da ce Vojvodic biti bivsi za 3 kola. On ne dočeka ni prvo, tu sam pogriješio :mrgreen: . "Sjajan" stručnjak nema sta ako je istina i za udaranje Kostica on je završio karijeru ako se to i može nazvati trenerskom karijerom. Njegov odlazak je najbolji potez za Slogu, sada ste glavni favoriti za prvo mjesto.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la SMR187 » 29 jan 2018, 17:17

nepostenaliga je napisao/la:Izvinjavam se ovima sto su me napadali kada sam govorio da ce Vojvodic biti bivsi za 3 kola. On ne dočeka ni prvo, tu sam pogriješio :mrgreen: . "Sjajan" stručnjak nema sta ako je istina i za udaranje Kostica on je završio karijeru ako se to i može nazvati trenerskom karijerom. Njegov odlazak je najbolji potez za Slogu, sada ste glavni favoriti za prvo mjesto.
Definitivno.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Nekotu
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jan 2018, 02:34
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Nekotu » 29 jan 2018, 17:24

Zbog ovoga volim Vojvodica i volio ga ko igraca Slobode muda do koljena za razliku od vas Divizija ce te uvjek slaviti

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 29 jan 2018, 17:44

Treneri se ne mijenjaju tokom priprema.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la wobly92 » 29 jan 2018, 18:03

Ma ovo se znalo već nekoliko mjeseci da Vojvoda ide...
Zna se i sljedeći trener :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37580
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 jan 2018, 18:14

wobly92 je napisao/la:Ma ovo se znalo već nekoliko mjeseci da Vojvoda ide...
Zna se i sljedeći trener :kafa:
Jel Sir Abdulah Ibrakovic? On mi prvi pada jer je najveci muljator ikada :urnebes:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37580
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 jan 2018, 18:23

Ciro, mudar potez Husica privlaci kantonalce ljubitelje Zelja iz Sarajeva :urnebes:

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la avenija » 29 jan 2018, 18:51

Sloboda ima sve na svojoj strani od publike do tradicije ali ima takodjer i veliki problem a taj problem je upravo ovaj klub koji to sve moze uzeti..
Ako Sloga udje bit ce svega jer to bi bilo prvi put u 100 godina da Sloboda postane drugi klub u svom gradu..jer ne mogu se porediti finansije Husica i Slobodinih UO..
Zanimljivo
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 29 jan 2018, 19:01

Sporazumni raskid saradnje Sloge i Darka Vojvodića
Tim iz Simin Hana ostao bez trenera
Darko Vojvodić više nije trener FK Sloga Simin Han, saznaje SportSport.ba.

SAZNAJEMO
M. Šljivak
29.01.18. 16:44


Iako je 47-godišnji stručnjak sredinom januara izvršio prozivku igrača i najavljivao je pohod njegovog tima ka Premijer ligi, došlo je do iznenadnog raskida saradnje i Vojvodić neće voditi Slogu u ostatku sezone u Prvoj ligi Federacije BiH.

Do raskida saradnje je došlo zbog privatnih obaveza Darka Vojvodića i ekipa iz Simin Hana će morati da potraži novo rješenje na klupi u ostatku sezone.

Vojvodić iza sebe ima poprilično uspješnu trenersku karijeru. Ekipu GOŠK-a je uveo u Premijer ligu, a sa Slogom je bilježio sjajne rezultate. Ovaj tim je drugi nakon prvog dijela sezone u Prvoj ligi, a u Kupu su napravili skalp ekipi Zrinjskog.

"Hvala Slogi, Almiru i Azmiru Husiću što su mi omogućili da radim u, za naše prilike, jako sređenom klubu. Želim im da ispune svoj san i plasiraju se u Premijer ligu BiH", rekao je Vojovidić za SportSport.ba.

"Istina je, sporazumno smo se razišli sa Vojvodićem koji je, iako je radio samo pola godine, ostavio dubok trag u klubu. Radi se o treneru i čovjeku koji je zadužio naš klub i uvijek će biti rado viđen gost u Simin Hanu. Što prije cemo riješiti pitanje novog šefa struke, a Vojvodiću želimo sve najbolje u životu i trenerskoj karijeri", rekao je za SportSport.ba prvi čovjek Sloge Azmir Husić.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 29 jan 2018, 19:15

.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 30 jan 2018, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 29 jan 2018, 19:24

Miroslav Ćiro Blažević kandidat za nasljednika Darka Vojvodića na klupi Sloge


prije 1h 9m
93 28


Darko Vojvodić od danas više nije trener Sloge iz Siminog Hana, drugoplasirane ekipe Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.
Razlog raskidanja uspješne saradnje su privatni porodični problemi koje ima Vojvodić.

"Roditelji su mu veoma bolesni i on se mora brinuti za njih. Iz tog razloga ne može maksimalno se posvetiti ekipi niti otputovati s timom na pripreme. Iako smo ovu promjenu planirali naredne sedmice nakon mog povratka iz Berlina, Vojvodić nas je jutros nazvao i tražio hitan raskid ugovora te smo mu izašli u susret", rekao je Slogin čelnik Azmir Husić za portal

Pojedini mediji saopćili su da je razlaz između Sloge i Vojvodića uslijedio nakon sukoba trenera s kapitenom ekipe Kostićem.

"Tačno je da su imali žestoku razmjenu mišljenja, odnosno da mu je Vojvodić nedavno poručio da kao kapiten ekipe mora biti uzor ostalim igračima. Međutim, to apsolutno nema veze s današnjim raskidom ugovora", pojasnio nam je Husić.

Čelnik Sloge nam je potom otkrio da bi novi trener kluba mogao biti proslavljeni hrvatski stručnjak Miroslav Ćiro Blažević, s kojim je ranije sarađivao u Slobodi.

"Još nismo donijeli odluku o nasljedniku Vojvodića. Mogu samo reći da nas je Ćiro sa Slobodom jednom odveo u Premijer ligu BiH i nije isključeno da će priliku za taj uspjeh imati i sa Slogom. Naravno, ne kažem da će Ćiro biti novi trener, ali mogu reći da ću u povratku iz Berlina svratiti u Zagreb kako bih s njim obavio razgovore", zagonetan je bio Husić za kraj razgovora.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 29 jan 2018, 19:28

Ćiro o preuzimanju Sloge: Izuzetno sam raspoložen, samo bih u BiH mogao ponovo trenirati

Piše: N. Kustura/
prije 35m
38 24
Legendarni hrvatski stručnjak Miroslav Ćiro Blažević u razgovoru za poručio je kako je zainteresovan za eventualnu novu saradnju s Azmirom Husićem, ovaj put u federalnom prvoligašu Slogi iz Siminog Hana.
"Husić je veoma nadaren za posao koji radi. Siguran sam da će napraviti uspjeh koji pobornici ovog kluba očekuju. Bio bih veoma počašćen kada bih opet ostvario saradnju s njim, ovaj put u Slogi. U tuzlanskoj Slobodi smo sarađivali na najidealniji način i jako bi me veselilo da dođe do nove 'ljubavi'", rekao nam je popularni Ćiro.

Rođeni Travničan je osim treniranja Slobode bio i na čelu reprezentacije Bosne i Hercegovine u periodu od 2008. do 2009. godine pa mu iskustvo iz bh. nogometa nije strano.

"Mogu reći da sam izuzetno raspoložen za povratak u bh. nogomet. Samo bih u BiH otišao trenirati i raditi", poručio je legendarni trener.

Blažević se nakratko osvrnuo i na jutrošnju debitantsku utakmicu Roberta Prosinečkog na klupi Zmajeva.

"Dobro je bilo i hvala Bogu što je tako završilo. Veliki sam pobornik Prosinečkog kao trenera, jer je on veoma nadaren. S obzirom da su igrali igrači uglavnom iz bh. lige, na kraju je to bila jedna divota i u svakom slučaju rezultat koji će dati podstrek za daljnje rad novog selektora", kazao je Prosinečki.

Podsjetimo, Darko Vojvodić od danas više nije trener Sloge iz Siminog Hana, drugoplasirane ekipe Prve lige FBiH, a razlog raskidanja uspješne saradnje bili su trenerovi privatni porodični problemi.

Slogin čelnik Husić je u razgovoru za portal otkrio da bi novi trener kluba mogao biti upravo Blažević.

"Još uvijek nismo donijeli odluku o nasljedniku Vojvodića. Mogu samo reći da nas je Ćiro sa Slobodom jednom odveo u Premijer ligu BiH i nije isključeno da će priliku za taj uspjeh imati i sa Slogom. Naravno, ne kažem da će Ćiro biti novi trener, ali mogu reći da ću u povratku iz Berlina svratiti u Zagreb kako bih s njim obavio razgovore", rekao nam je Husić.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 29 jan 2018, 23:12, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la wobly92 » 29 jan 2018, 21:23

Nije Ćiro
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la SMR187 » 29 jan 2018, 21:29

wobly92 je napisao/la:Nije Ćiro
Mato Neretljak najblizi, kako sam ja cuo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Gefufna » 29 jan 2018, 22:05

Cuca se izmedju Amara Osima i Valtera Zenge.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
ASD
Postovi: 26230
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 29 jan 2018, 22:31

Realno, i nema nekog kvalitetnog trenera na trzistu.
Pogotovo za ovo sto Slogi treba.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2494
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la HPCompaq » 29 jan 2018, 23:04

Nudi vam se i Karačić za mjesto trenera.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.