FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 mar 2024, 17:51


Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 15 mar 2024, 18:41

Dobro je da Peljto sudi, vjerovatno neće biti očiglednog navlačenja. E sad je pitanje gdje su njegovi evropski pomoćnici. Džaba ti Peljto kad pomoćni ne digne zastavu ili obrnuto. Al hajde da vidimo, ima se kad komentarisati.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 mar 2024, 19:50

Zbog činjenice da Slavko Petrović još uvijek nema radnu dozvolu, on ni sutra neće sa klupe voditi ekipu Tuzla Citya, a prema posljednjim informacijama Petrović će sa klupe svoju ekipu voditi nakon reprezentativne pauze u duelu protiv FK Sarajevo.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 mar 2024, 19:54

Beledija je napisao/la:
15 mar 2024, 18:41
Dobro je da Peljto sudi, vjerovatno neće biti očiglednog navlačenja. E sad je pitanje gdje su njegovi evropski pomoćnici. Džaba ti Peljto kad pomoćni ne digne zastavu ili obrnuto. Al hajde da vidimo, ima se kad komentarisati.
Glavni sudija može i ne mora usvojiti mišljenje svojih pomoćnika.Pogotovo, ako vidi da oni imaju ostrašćenu namjeru da sude protiv nekog od dva protivnika.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 15 mar 2024, 20:12

Nije mi nimalo drago zbog ove situacije Sarajeva, osim ako ovaj događaj ne bude nekakav okidač koji će raskrinkati ovu sudijsku mafiju.Ovo što Sarajevo doživljava sad, Velež, Sloboda, Tuzla siti i drugi klubovi doživljavaju sad a i prije VICINOG SAVEZA.Sarajevu nije bilo mrsko kad su masakrirali tc u onoj utakmici 6:2 prije par sezona uz divljački grubu igru i naklonost sudije( ne sjećam sedobro mislim da je Njegomirović ).PROTIV Želje smiješnih penala još smješnijih ofsajd poz. da ne govorim. Jelić sudi penal ZRINJSKOM ala Bandić isto Zrinji protiv Radnika za titulu.Gigović nas uništio prtiv Posušja prije par godina i mogao bi se prisjećati do ujutro koliko materijala ima.OVO SE MORA kriminalizirati i praviti tužbe prema redovnim sudovima,UEFA ti pomoći nemože, jer imaš svoj savez i oni takve predmete vraćaju domaćim neistancama.Nadam se da će ovi sami sebi izmaknuti stolice i neće proći u sledeći mandat, bar mislim na Bosanske članove kao i samog Vicu jer ni on nemože proći ako nisu ovi nazovi Bosanci za njegovu kandidaturu. Nadam se mada mi je poznata ona narodna sa je magarac crko nadajući se da mu smanje teret na lađima.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 mar 2024, 20:28

Beledija je napisao/la:
15 mar 2024, 20:12
Nije mi nimalo drago zbog ove situacije Sarajeva, osim ako ovaj događaj ne bude nekakav okidač koji će raskrinkati ovu sudijsku mafiju.Ovo što Sarajevo doživljava sad, Velež, Sloboda, Tuzla siti i drugi klubovi doživljavaju sad a i prije VICINOG SAVEZA.Sarajevu nije bilo mrsko kad su masakrirali tc u onoj utakmici 6:2 prije par sezona uz divljački grubu igru i naklonost sudije( ne sjećam sedobro mislim da je Njegomirović ).PROTIV Želje smiješnih penala još smješnijih ofsajd poz. da ne govorim. Jelić sudi penal ZRINJSKOM ala Bandić isto Zrinji protiv Radnika za titulu.Gigović nas uništio prtiv Posušja prije par godina i mogao bi se prisjećati do ujutro koliko materijala ima.OVO SE MORA kriminalizirati i praviti tužbe prema redovnim sudovima,UEFA ti pomoći nemože, jer imaš svoj savez i oni takve predmete vraćaju domaćim neistancama.Nadam se da će ovi sami sebi izmaknuti stolice i neće proći u sledeći mandat, bar mislim na Bosanske članove kao i samog Vicu jer ni on nemože proći ako nisu ovi nazovi Bosanci za njegovu kandidaturu. Nadam se mada mi je poznata ona narodna sa je magarac crko nadajući se da mu smanje teret na lađima.
Sudio je Grbić.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 mar 2024, 20:34

Sarajevo je u krizi ,to je očigledno.Oni su protiv Borca izgubili utakmicu i onda pokušavaju da optuže sudije za svoj poraz.Prave grešku ,jer će sigurno biti kažnjeni oduzimanjem bodova.Nije isklučena suspenzija trenera,sportskog direktora itd.....
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 15 mar 2024, 21:18, ukupno mijenjano 1 put.

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 15 mar 2024, 21:09

tuzlac je napisao/la:
15 mar 2024, 20:34
Sarajevoje u krizi ,to je očigledno.Oni su protiv Borca izgubili utakmicu i onda pokušavaju da optuže sudije za svoj poraz.Prave grešku ,jer će sigurno biti kažnjeni oduzimanjem bodova.Nije isklučena suspenzija trenera,sportskog direktora itd.....
Borac je nadigrao Sarajevo. Sudija jeste malo štitio Borac ali ni blizu kao na ostalim utakmicama. Sarajevo i Željo su utemeljili bezobrazluk sudija koji im nekada nije smetao. Velež, Sloboda, Čelik, mi Mladost uglavnom nismo zaštićeni i to je tako. Nadati se boljem suđenju kada VAR bude u funkciji.

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 15 mar 2024, 21:11

tuzlac je napisao/la:
15 mar 2024, 20:34
Sarajevoje u krizi ,to je očigledno.Oni su protiv Borca izgubili utakmicu i onda pokušavaju da optuže sudije za svoj poraz.Prave grešku ,jer će sigurno biti kažnjeni oduzimanjem bodova.Nije isklučena suspenzija trenera,sportskog direktora itd.....
Tako je. Možda Mirvić traži izgovor da odustane od ulaganja ko zna

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 mar 2024, 09:34

Nije Sarajevo izgubilo nezasluženo od Borca,sad dali Borcu treba pomoć sudija koju ima čitavu sezonu na način da se utakmica sjecka nepostojećim faulima i time navlače gjev ostalih. Mislim da ne treba, Borac ima dobru ekipu, dobrog trenera i vjerovatno bi bio lider i bez ovih sudijskih lakrdija.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 mar 2024, 11:43

Naši momci moraju ući u utakmicu riješeni da daju sve od sebe.Znamo šta nam pobjeda danas znači.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 mar 2024, 13:11

TUZLA CITY: Lolić, Sušić, Kobiljar, Osmić, Karjašević, Pantelić, Mehanović, Šukilović, Delimeđac, Bihorac, Nikić

......................................................Lolić

..........Osmić,............... , Šukilović.................., Bihorac ............. Nikić

---------------------Karjašević,................................... Delimeđac

.....Sušić....................................Mehanović.................................Kobiljar

.................................................Pantelić
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 16 mar 2024, 13:18, ukupno mijenjano 1 put.

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 16 mar 2024, 13:14

tuzlac je napisao/la:
16 mar 2024, 11:43
Naši momci moraju ući u utakmicu riješeni da daju sve od sebe.Znamo šta nam pobjeda danas znači.
Previše je Petrović nahvalio Slogu kako će se to odraziti na rezultat ...

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 16 mar 2024, 13:21

husrefbeg je napisao/la:
16 mar 2024, 13:14
tuzlac je napisao/la:
16 mar 2024, 11:43
Naši momci moraju ući u utakmicu riješeni da daju sve od sebe.Znamo šta nam pobjeda danas znači.
Previše je Petrović nahvalio Slogu kako će se to odraziti na rezultat ...
Toje stara taktika i koristili su je treneri u Juoslaviji. Rezultat je uvijek bio dobar za onog ko hvali protivnika.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 mar 2024, 13:49

Teško ćemo mi na zelenu granu kad imamo igrače koje spori Veselinović pretrči kao da je Bolt.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 mar 2024, 14:30

Ovo više ne vrijedi komentarisati.lmati negativan rez. i ovako igrati sporo i nezainteresovano je samo dokaz da je struka teška krampa.Rezultat takve igre je repriza prvog gola i 0:2

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 mar 2024, 14:42

Može li mi neko reći je li ovo oprave utakmica? Da nam Veseli prolazi igrače k'o na motoru. Je li ova rodbina stvarno ovako loša posebno dva rođe.
Ili je 3 za 3 da nam vrate nekad u narednim godinama ako opstanemo.
U svakom slučaju da ne gledam više. Jbt Sloga nam ogadi fudbal

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 16 mar 2024, 14:59

Teško je ovo gledati.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 mar 2024, 15:18

Igramo bez napadača dugo utakmica unazad. Ekipa ima samo jednog napadača. Iako je danas slučajno ovo pogodio njemu treba 5 čistih prilika da zabije. Danas je imao 4 ziceea glavom sa 5 - 7 metara i nijednom ni po golu nije išla.

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 16 mar 2024, 15:52

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 mar 2024, 14:42
Može li mi neko reći je li ovo oprave utakmica? Da nam Veseli prolazi igrače k'o na motoru. Je li ova rodbina stvarno ovako loša posebno dva rođe.
Ili je 3 za 3 da nam vrate nekad u narednim godinama ako opstanemo.
U svakom slučaju da ne gledam više. Jbt Sloga nam ogadi fudbal
Možda je 3 za 3 da nam 2030. vrate ako do tada preživimo.
Ništa spremiti se za Sarajevo da bar njih pobijedimo

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.