FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 12 mar 2024, 17:38

Gledam ovu Slogu sad protiv Posušja i ne vidim način na koji ih možemo mi pobjediti. Fina i kompaktna ekipa.
Jedino da računamo na umor iz zbog ove utakmice.
Ili kako bi naš kolega rekao možda bude 3 za 3 pa da im vratimo nekad u godinama pred nama :rol:

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 12 mar 2024, 17:53

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 mar 2024, 17:38
Gledam ovu Slogu sad protiv Posušja i ne vidim način na koji ih možemo mi pobjediti. Fina i kompaktna ekipa.
Jedino da računamo na umor iz zbog ove utakmice.
Ili kako bi naš kolega rekao možda bude 3 za 3 pa da im vratimo nekad u godinama pred nama :rol:
Tri za tri je bilo. Sad će kako kaže nas kolega biti od prave.

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 12 mar 2024, 18:23

Beledija je napisao/la:
12 mar 2024, 07:41
Čestitke ekipi na izuzetnoj borbenosti, kritike struci na držanju Sušića u ekipi pogotovu na poziciji zadnjeg veznog. Čovjek je bar tri stopostotne šanse kreirao Veležu svojim idiotskim driblanjem. Bod je velik a hendikep 9-e pozicije je što gostujemo svim ekipama koje se bore za opstanak, 5 bodova iz tih utakmica bilo bi dovoljno. Sretno nam svima.
Tačno da je Sušićevo ponašanje jako opasno i predstavlja stalnu strah. Nekako sam se nadao da će on dati bar koji gol ili dobru asistenciju međutim, teško mu to ide. Ne moze se reći da se ne trudi ali treba to puno bolje.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 12 mar 2024, 18:49

husrefbeg je napisao/la:
12 mar 2024, 17:53
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 mar 2024, 17:38
Gledam ovu Slogu sad protiv Posušja i ne vidim način na koji ih možemo mi pobjediti. Fina i kompaktna ekipa.
Jedino da računamo na umor iz zbog ove utakmice.
Ili kako bi naš kolega rekao možda bude 3 za 3 pa da im vratimo nekad u godinama pred nama :rol:
Tri za tri je bilo. Sad će kako kaže nas kolega biti od prave.
Znači to smo ispucali sad moramo od prave.
A od prave ova Sloga je bolja od nas.

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 12 mar 2024, 19:28

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 mar 2024, 18:49
husrefbeg je napisao/la:
12 mar 2024, 17:53
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 mar 2024, 17:38
Gledam ovu Slogu sad protiv Posušja i ne vidim način na koji ih možemo mi pobjediti. Fina i kompaktna ekipa.
Jedino da računamo na umor iz zbog ove utakmice.
Ili kako bi naš kolega rekao možda bude 3 za 3 pa da im vratimo nekad u godinama pred nama :rol:
Tri za tri je bilo. Sad će kako kaže nas kolega biti od prave.
Znači to smo ispucali sad moramo od prave.
A od prave ova Sloga je bolja od nas.
Sloga trenutno igra bolje od većine PL-igaša. Ali, ne treba se predavati može se od njih bar bod otkinuti.

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 12 mar 2024, 21:07

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
12 mar 2024, 17:38
Gledam ovu Slogu sad protiv Posušja i ne vidim način na koji ih možemo mi pobjediti. Fina i kompaktna ekipa.
Jedino da računamo na umor iz zbog ove utakmice.
Ili kako bi naš kolega rekao možda bude 3 za 3 pa da im vratimo nekad u godinama pred nama :rol:
Isto kao protiv Veleza, pojacati sredinu terena, igrati na kontre. Stim sto mislim da mozemo vise nego protiv Veleza, od prave bi trebali uzeti tri boda.
Elvir Baljic

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 mar 2024, 22:09

Mi od početka moramo igrati po zemlji.Nipošto ne pristati na ovaj hrkljuš koji igra VladoJagodić.Posušje danas nije dalo od sebe da prođe dalje ,očito im je opstanak primaran.Ipak su u drugom poluvremenu zaigrali kad su spustili loptu na zemlju.Vidi se da je Sloga sastavljena od rmpalija ,onih pravih seoskih igrača uglavnom.Njima godi da udaraju i da napucavaju loptu u polje protivnika.Relativno dobro se brane.Dobri su u prekidima jer su visoki.Mi igramo fudbal do noge i stvaramo situacije za davanje gola ,nebitno gdje se igra.Jesenas smo ih nabili u ćošak u Doboju ,gledao sam tu tekmu.U Tuzli su morali zauzvrat popušit 3 komada.I u prošloj sezoni smo ih vadili nakon što smo im zabili 3 komada u Modriči.Zna Vlado dobro ko mu dolazi u "goste"u Modriču.Drago mi je da se teren stabilizovao i da se voda povukla.Bumo videli tekmu pa ćemo komentirati ,ne.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 12 mar 2024, 22:22

Ja sam nekog vjerovatno nerealnog mišljenja da će se većina bodova za spas osvojiti na strani. Kad bi se reducirao broj primljenih golova na neku razumnu mjeru( recimo 0,5 primljenih po tekmi) a zadržala postojeća efikasnost vjerovatno bi svi odahnuli do 27.og kola. Ovog proljeća na sve tri gostujuće utakmice postizali smo golove a osvojili samo bod. nadam se da od subote imamo mane primljenih golova VIŠE BODOVA.

mirsonetz
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mirsonetz » 12 mar 2024, 23:28

Beledija je napisao/la:
12 mar 2024, 22:22
Ja sam nekog vjerovatno nerealnog mišljenja da će se većina bodova za spas osvojiti na strani. Kad bi se reducirao broj primljenih golova na neku razumnu mjeru( recimo 0,5 primljenih po tekmi) a zadržala postojeća efikasnost vjerovatno bi svi odahnuli do 27.og kola. Ovog proljeća na sve tri gostujuće utakmice postizali smo golove a osvojili samo bod. nadam se da od subote imamo mane primljenih golova VIŠE BODOVA.
Ma ostajete stoposto dok je azmira u io sumnjam da ce zelju naguzit da ispadne najverovatnije ce igman dole
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 12 mar 2024, 23:32

mirsonetz je napisao/la:
12 mar 2024, 23:28
Beledija je napisao/la:
12 mar 2024, 22:22
Ja sam nekog vjerovatno nerealnog mišljenja da će se većina bodova za spas osvojiti na strani. Kad bi se reducirao broj primljenih golova na neku razumnu mjeru( recimo 0,5 primljenih po tekmi) a zadržala postojeća efikasnost vjerovatno bi svi odahnuli do 27.og kola. Ovog proljeća na sve tri gostujuće utakmice postizali smo golove a osvojili samo bod. nadam se da od subote imamo mane primljenih golova VIŠE BODOVA.
Ma ostajete stoposto dok je azmira u io sumnjam da ce zelju naguzit da ispadne najverovatnije ce igman dole
Zeljo je naorao na sve strane, nema neke dobre odnose tako da nisu bas sigurni. Sa druge strane Igman je prosle godine bio otpisan, samo zahvaljujuci vasim nesposobnjakovicima ostao je u ligi.
Elvir Baljic

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 mar 2024, 14:17

Zadnjih 8 kola.

FK Tuzla C. - FK Željezničar 3 : 0

FK Tuzla C. - NK Široki B. 2 : 0

FK Igman - FK Tuzla C. 2 : 0

FK Tuzla C. - FK Sloga D. 3 : 0
----------------------------------------------------------------------------

FK Borac - FK Tuzla C. 2 : 1

FK Tuzla C. - HŠK Posušje 0 : 1

FK Tuzla C. - FK Zvijezda - 09 2 : 0

FK Velež - FK Tuzla C. 1 : 1


8...4...1...3...12:5...13(3)

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2085
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 13 mar 2024, 21:30

TuzlaCityfighter je napisao/la:
12 mar 2024, 23:32
mirsonetz je napisao/la:
12 mar 2024, 23:28
Beledija je napisao/la:
12 mar 2024, 22:22
Ja sam nekog vjerovatno nerealnog mišljenja da će se većina bodova za spas osvojiti na strani. Kad bi se reducirao broj primljenih golova na neku razumnu mjeru( recimo 0,5 primljenih po tekmi) a zadržala postojeća efikasnost vjerovatno bi svi odahnuli do 27.og kola. Ovog proljeća na sve tri gostujuće utakmice postizali smo golove a osvojili samo bod. nadam se da od subote imamo mane primljenih golova VIŠE BODOVA.
Ma ostajete stoposto dok je azmira u io sumnjam da ce zelju naguzit da ispadne najverovatnije ce igman dole
Zeljo je naorao na sve strane, nema neke dobre odnose tako da nisu bas sigurni. Sa druge strane Igman je prosle godine bio otpisan, samo zahvaljujuci vasim nesposobnjakovicima ostao je u ligi.
Ne bih ja bio siguran da Željo može ispasti.
Klub koji previše znači ovoj ligi.
Sarajlije se krve, ali nikad neće dozvoliti ih da Tuzla, Zenica ili Bihać nadmudre. Oni se tad začas ujedine. Milion primjera kako u sportu tako i van njega. Kada bi Zeljo ispao ni Sarajevo ne bi bilo to sto jeste. Njima treba ta vječna konkurencija.
I na kraju zbog značaja tog derbija mnogi neće dopustiti da Željo ispadne jer svi vidimo sta derbi znači gradu ali i državi. Nijedna utakmica ne poprimi toliko pažnje, citavu sedmicu svi portali bruje o debiju. Jer sarajlije su to nije to Čelik ili Sloboda.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 mar 2024, 21:31

Mirvić će srediti Sarajevo da ga rođeni sarajlija neće prepoznati.
slika
kaznit će ih oduzimanjem bodova .Tri ili šest.

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 13 mar 2024, 22:31

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
13 mar 2024, 21:30
TuzlaCityfighter je napisao/la:
12 mar 2024, 23:32
mirsonetz je napisao/la:
12 mar 2024, 23:28


Ma ostajete stoposto dok je azmira u io sumnjam da ce zelju naguzit da ispadne najverovatnije ce igman dole
Zeljo je naorao na sve strane, nema neke dobre odnose tako da nisu bas sigurni. Sa druge strane Igman je prosle godine bio otpisan, samo zahvaljujuci vasim nesposobnjakovicima ostao je u ligi.
Ne bih ja bio siguran da Željo može ispasti.
Klub koji previše znači ovoj ligi.
Sarajlije se krve, ali nikad neće dozvoliti ih da Tuzla, Zenica ili Bihać nadmudre. Oni se tad začas ujedine. Milion primjera kako u sportu tako i van njega. Kada bi Zeljo ispao ni Sarajevo ne bi bilo to sto jeste. Njima treba ta vječna konkurencija.
I na kraju zbog značaja tog derbija mnogi neće dopustiti da Željo ispadne jer svi vidimo sta derbi znači gradu ali i državi. Nijedna utakmica ne poprimi toliko pažnje, citavu sedmicu svi portali bruje o debiju. Jer sarajlije su to nije to Čelik ili Sloboda.
Vjeruj da u Zelji nikad nije bila gora situacija. Pratim dugo PL BiH, mislim da nikad nisu losije stajali na svim poljima, dugova prema igracima, potrazivacima, drzavi, losi odnosi sa dosta klubova. Ja sam pristalica da ispadne klub koji zasluzi ma kako se on zvao, jer mi se busamo u prsa da su nasi klubovi neke velicine, imena, u stvari smo toliko beznacajni da je smijesno i porediti sa pojedinim klubovima iz regiona a kamoli dalje.
Elvir Baljic

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 14 mar 2024, 07:34

Ako kazne a hoće eto Doboja u Evropi.U Modriču možemo poslati i juniore.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 14 mar 2024, 07:36

Ako kazne Sarajevo eto Sloge Doboj u Evropi.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 mar 2024, 12:35

Željezničar tone polako već više od 10 godina.Mi u Tuzli ne možemo znati šta je po srijedi.Oni mi mirišu na halvu(ISPADANJE).Poput Borca,Čelika,Slobode i Veleža prije.Velež je istina imao velike nametnute probleme pa se ne može svrstati sa ova 3 kluba.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 14 mar 2024, 12:38

Beledija je napisao/la:
14 mar 2024, 07:34
Ako kazne a hoće eto Doboja u Evropi.U Modriču možemo poslati i juniore. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
m:tel Premijer liga BiH 22/23

FK SLOGA DOBOJ - FK TUZLA CITY (0 : 1) 0 : 3

Datum: 10.09.2022 19:00

Stadion: Dr Milan Jelić - Modriča

Gledalaca: 700 Sudija: Petrović Dragan (Banja Luka)

A1: Smiljanić Aleksandar (Laktaši) | A2: Dujmović Boris (Mostar)

Delegat: Idrizović Haris (Konjic)
Posmatrač suđenja: Blažević Antonio

I

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 mar 2024, 10:07

FK SLOGA DOBOJ – FK TUZLA CITY 16.03.2024. 13:30 ,TV prenos-ARENA

Sudija:Peljto Irfan – Sarajevo

A 1-Beljo Davor – Mostar
A 2-Žugić Nebojša – Banja Luka
4 - Marić Dražen - Bijeljina

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 mar 2024, 15:52

Ode Sarajevo na 28 bodova.Mi pobjedom u Modriči na 26(3).Sloga 35.S Peljtom u Europu.Nakon pauze deremo Sarajevo akoBogda.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.