FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 18 mar 2024, 09:09

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
18 mar 2024, 07:47
Jedina dobra strana ovog kola što su svi naši konkurenti izgubili također. Čini minse svi ispod 6. mjesta su poraženi. Znaci niko nam nije pobjegao.

Druga, ne znam je li dobra, strana je sto sve više shvatamo zasto je ovoliki broj ljudi na tribinama. Zasto nema novih i zašto je sve manje i onih koji su dolazili. Neće niko da odvoji svoje vrijeme da gleda nečije rođake kako se brukaju dok se od njih pokušava napraviti zvijezda. Ko bi došao kada zna da na teren neće najbolji nego oni koji trebaju. To ljude ne zanima.
Šta da radimo tako je kako je. Ipak igramo PL nadam se da ni ove godine nećemo ispasti. U državi gdje ništa nije uređeno teško je bolje postići. Svako lice koje se pojavi sa investicijama bude sasječena od budžetlija.
A rođaci Bože moj moraju u oni negdje igrati...

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 mar 2024, 10:48

husrefbeg je napisao/la:
17 mar 2024, 13:31
Beledija je napisao/la:
17 mar 2024, 12:06
Vidim da se Lolić napada iz svih oružja, niko još osim mene nije spomenuo Petrovića. On je trener, on najavljuje utakmice, on sastavlja tim.Fejzić je dugo kod nas i on je svakako legenda kluba kako po dužini staža tako i po broju utakmica i po broju sezona. Međutim Lolić ima dva kiksa( Igman, Sloga) Fejza ih ima bar 22 pa sad je on Šilton ovaj mali taraba. Jedan od njih mora igrati ili Šuki koji je postao omražen zbog igre ili Lolić koji je u milosti zbog rod. veza.
Fejza je bio dobar golman ali je nažalost učestvovao u velikom broju namještenih utakmica i naprimao se smiješnih golova. Na taj način je sebi uništio karijeru i to je gotova stvar. Loliću je pametnije da ne brani u nekim susretima jer je mlad i treba da misli na sebe.
Fejza je i sad odličan golman.Sve što je namjestio Azmir Fejza je morao ipoštovati.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 mar 2024, 10:52

IGMAN I ŽELJO POBIJEDIT ĆE U NAREDNOM KOLU.TUZLA NEĆE SARAJEVA.

FK Igman - FK Sloga D. - : -

FK Željezničar - FK Velež

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 18 mar 2024, 11:06

Bez veze napadate Lolića. Momak jeste sukrivac kod drugog gola Sloge.Glavni krivac je Mustafa koji je vratio tešku loptu iz blizine, momak je bio u dilemi i desilo se što se desilo.Fejzić jest dobar linijski golman i tu njegovi kvaliteti prestaju, igra nogom nikakva,treći bek za njega je pojam koji nikad njie čuo, sklon glupim greškama i kao šlag na tortu propusan ko drenaža kad mu se namigne.
Problem je što i Abdulahović ima sklonosti slične Loliću. Ovu utakmicu su izgubili na terenu stoperi, nikako Lolić.Ja nemam nikakve veze sa igračima, jednostavno napišem ono što vidim, ne idem nikamo po svoje mišljenje

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 18 mar 2024, 12:13

Svakako se slazemo da neko U21 mora poceti,ali mislim da to svakako ne moze i ne treba biti Šukilovic. Momak je u padu forme ,koncetracija tanka, skok igra gotovo pa nikakva. Krasi ga to malo pozrtvivanosti,koja nazalost nije dovoljna za prvih jedanaest. Svaka greška golmana je kobna, slazem se sa @Beledijom jer imali smo isto tako zamjerki i na Fejzica. Ali bih ipak ja licno volio da se koliko toliko rotira, cisto da neki nebi pomislili da su nedodirljivi ma kako odigrali.
Elvir Baljic

husrefbeg
Postovi: 1090
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 18 mar 2024, 15:37

tuzlac je napisao/la:
18 mar 2024, 10:48
husrefbeg je napisao/la:
17 mar 2024, 13:31
Beledija je napisao/la:
17 mar 2024, 12:06
Vidim da se Lolić napada iz svih oružja, niko još osim mene nije spomenuo Petrovića. On je trener, on najavljuje utakmice, on sastavlja tim.Fejzić je dugo kod nas i on je svakako legenda kluba kako po dužini staža tako i po broju utakmica i po broju sezona. Međutim Lolić ima dva kiksa( Igman, Sloga) Fejza ih ima bar 22 pa sad je on Šilton ovaj mali taraba. Jedan od njih mora igrati ili Šuki koji je postao omražen zbog igre ili Lolić koji je u milosti zbog rod. veza.
Fejza je bio dobar golman ali je nažalost učestvovao u velikom broju namještenih utakmica i naprimao se smiješnih golova. Na taj način je sebi uništio karijeru i to je gotova stvar. Loliću je pametnije da ne brani u nekim susretima jer je mlad i treba da misli na sebe.
Fejza je i sad odličan golman.Sve što je namjestio Azmir Fejza je morao ipoštovati.
Sve je dugoročno radio na svoju štetu

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 18 mar 2024, 16:40

husrefbeg je napisao/la:
18 mar 2024, 09:09
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
18 mar 2024, 07:47
Jedina dobra strana ovog kola što su svi naši konkurenti izgubili također. Čini minse svi ispod 6. mjesta su poraženi. Znaci niko nam nije pobjegao.

Druga, ne znam je li dobra, strana je sto sve više shvatamo zasto je ovoliki broj ljudi na tribinama. Zasto nema novih i zašto je sve manje i onih koji su dolazili. Neće niko da odvoji svoje vrijeme da gleda nečije rođake kako se brukaju dok se od njih pokušava napraviti zvijezda. Ko bi došao kada zna da na teren neće najbolji nego oni koji trebaju. To ljude ne zanima.
Šta da radimo tako je kako je. Ipak igramo PL nadam se da ni ove godine nećemo ispasti. U državi gdje ništa nije uređeno teško je bolje postići. Svako lice koje se pojavi sa investicijama bude sasječena od budžetlija.
A rođaci Bože moj moraju u oni negdje igrati...
Kad klub lići na cirkusku komediju kao Tuzla City,nije uopše bitno da li je ispao ili još pati i sebe i publiku na stadionima širom Bosne.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 18 mar 2024, 19:57

Svi mi mislimo da znamo, međutim ja se ograđujem od bilo kakve tvrdnje da ja znam bolje od drugih forumaša a pogotovu od struke.Ljudi koji vode i finansiraju klub imaju pravo da rade kako rade, mi imamo pravo da taj rad pratimo ili da odustanemo. Iskreno, poslije Evrope bio sam ubijeđen da je klub na stazi uspona i slave što je i bio u prvoj trećini prvenstva i sunovrat koji je uslijedio i koji još uvijek traje nije mi jasan. Jedino što mi je jasno da su moje nade u bolji tuzlanski sport skoro i presahle.Malo me strah sledeće dvije predstojeće utakmice, Sarajevo je ekipa koja se teško dobija a mi i sa remijem idemo na dno pa u Posušje da to dno i podebljamo. Bilo kako bilo, desit će se što se desi?!.

fks74
Postovi: 9261
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la fks74 » 18 mar 2024, 20:07

Kada će Azmir ići ponovo da slavi u rs.

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 18 mar 2024, 20:16

fks74 je napisao/la:
18 mar 2024, 20:07
Kada će Azmir ići ponovo da slavi u rs.
Bolesnik, razguli sa teme.
Elvir Baljic

mirsonetz
Postovi: 506
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mirsonetz » 18 mar 2024, 20:54

TuzlaCityfighter je napisao/la:
18 mar 2024, 20:16
fks74 je napisao/la:
18 mar 2024, 20:07
Kada će Azmir ići ponovo da slavi u rs.
Bolesnik, razguli sa teme.
Ja ne znam sta je sa tareta abdulahovica on je izdanak skole fudbala novi grad koji su rasturali u OP visok i brz golman zar je toliko unazadovo da ne moze braniti ili u cemu je stos ?
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 18 mar 2024, 21:24

mirsonetz je napisao/la:
18 mar 2024, 20:54
TuzlaCityfighter je napisao/la:
18 mar 2024, 20:16
fks74 je napisao/la:
18 mar 2024, 20:07
Kada će Azmir ići ponovo da slavi u rs.
Bolesnik, razguli sa teme.
Ja ne znam sta je sa tareta abdulahovica on je izdanak skole fudbala novi grad koji su rasturali u OP visok i brz golman zar je toliko unazadovo da ne moze braniti ili u cemu je stos ?
Hajde na stranu što ne znaš za Tareta, ti ne znaš da ne treba da pišeš na ovoj temi.

Hazre
Postovi: 686
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 18 mar 2024, 21:24

fks74 je napisao/la:
18 mar 2024, 20:07
Kada će Azmir ići ponovo da slavi u rs.
Kad bude Vico imao rodjendan....haj razguli. Sta kmeceti tu sad. Dok je vama islo u korist smijali ste se, sta je sad?

mirsonetz
Postovi: 506
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mirsonetz » 18 mar 2024, 21:39

Beledija je napisao/la:
18 mar 2024, 21:24
mirsonetz je napisao/la:
18 mar 2024, 20:54
TuzlaCityfighter je napisao/la:
18 mar 2024, 20:16


Bolesnik, razguli sa teme.
Ja ne znam sta je sa tareta abdulahovica on je izdanak skole fudbala novi grad koji su rasturali u OP visok i brz golman zar je toliko unazadovo da ne moze braniti ili u cemu je stos ?
Hajde na stranu što ne znaš za Tareta, ti ne znaš da ne treba da pišeš na ovoj temi.
Obraz dzon debilu
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 18 mar 2024, 22:01

mirsonetz je napisao/la:
18 mar 2024, 21:39
Beledija je napisao/la:
18 mar 2024, 21:24
mirsonetz je napisao/la:
18 mar 2024, 20:54


Ja ne znam sta je sa tareta abdulahovica on je izdanak skole fudbala novi grad koji su rasturali u OP visok i brz golman zar je toliko unazadovo da ne moze braniti ili u cemu je stos ?
Hajde na stranu što ne znaš za Tareta, ti ne znaš da ne treba da pišeš na ovoj temi.
Obraz dzon debilu
Nastavi ti samo kako znaš, ipak je bolje ikako nego nikako

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 mar 2024, 11:25

fks74 je napisao/la:
18 mar 2024, 20:07
Kada će Azmir ići ponovo da slavi u rs.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 mar 2024, 11:31

Naš Lolić zna braniti samo nogama.Mada i tako primi gol i onda ostane sjediti na guzici.Mali je karikaturalan golman.Joj protiv Sarajeva Kad bude.......
Lolić,Šukilović...0-3.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 19 mar 2024, 12:10

tuzlac je napisao/la:
19 mar 2024, 11:31
Naš Lolić zna braniti samo nogama.Mada i tako primi gol i onda ostane sjediti na guzici.Mali je karikaturalan golman.Joj protiv Sarajeva Kad bude.......
Lolić,Šukilović...0-3.
Vidi Tuzlac, nisam ja advokat Loliću niti sam tužilac Fejziću.
Lolić ili Šukilović moraju igrati jer du zaštićeno godište. Nesreća je kad su oba u ekipi. Imao je mali finih odbrana i bez nogu, samo ti to zbog nečeg nećeš da vidiš. Za mene je svejedno ko brani jer imamo golmane u pez deka, niti smrde niti mirišu. Mene srklet uhvati kad je Ćosić na klupi jer je bolji od oba preostala štopera..još mi je slika u glavi kako ultra spori Veseli pretrča Bihorca a pogotovu kako Vidić čita Mustafu ko bukvar i šprinta ka Loliću dok se on namješta da po stoti put vrati loptu i 2:0
Sa Sarajevom o tom potom,možemo popiti šesticu kako smo i naučili a možda na zor i pobijedimo. Ja lično mislim da nas samo savez može spasiti i da sve prvotimce kazne kako piše u pravilniku zbog napuštanja utakmice, a to se neće desiti. Vrijeme je okrenuti se malo repki.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 mar 2024, 16:35

Beledija je napisao/la:
19 mar 2024, 12:10
tuzlac je napisao/la:
19 mar 2024, 11:31
Naš Lolić zna braniti samo nogama.Mada i tako primi gol i onda ostane sjediti na guzici.Mali je karikaturalan golman.Joj protiv Sarajeva Kad bude.......
Lolić,Šukilović...0-3.
Vidi Tuzlac, nisam ja advokat Loliću niti sam tužilac Fejziću.
Lolić ili Šukilović moraju igrati jer du zaštićeno godište. Nesreća je kad su oba u ekipi. Imao je mali finih odbrana i bez nogu, samo ti to zbog nečeg nećeš da vidiš. Za mene je svejedno ko brani jer imamo golmane u pez deka, niti smrde niti mirišu. Mene srklet uhvati kad je Ćosić na klupi jer je bolji od oba preostala štopera..još mi je slika u glavi kako ultra spori Veseli pretrča Bihorca a pogotovu kako Vidić čita Mustafu ko bukvar i šprinta ka Loliću dok se on namješta da po stoti put vrati loptu i 2:0
Sa Sarajevom o tom potom,možemo popiti šesticu kako smo i naučili a možda na zor i pobijedimo. Ja lično mislim da nas samo savez može spasiti i da sve prvotimce kazne kako piše u pravilniku zbog napuštanja utakmice, a to se neće desiti. Vrijeme je okrenuti se malo repki.
Sunjivo je meni to tvoje odvjetničko ponašanje spram Lolića.
Čudno da si zaboravio Redžića.
(Hamza Redzic
Defensive Midfield
Jun 10, 2004 (19))

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 19 mar 2024, 21:30

tuzlac je napisao/la:
19 mar 2024, 16:35
Beledija je napisao/la:
19 mar 2024, 12:10
tuzlac je napisao/la:
19 mar 2024, 11:31
Naš Lolić zna braniti samo nogama.Mada i tako primi gol i onda ostane sjediti na guzici.Mali je karikaturalan golman.Joj protiv Sarajeva Kad bude.......
Lolić,Šukilović...0-3.
Vidi Tuzlac, nisam ja advokat Loliću niti sam tužilac Fejziću.
Lolić ili Šukilović moraju igrati jer du zaštićeno godište. Nesreća je kad su oba u ekipi. Imao je mali finih odbrana i bez nogu, samo ti to zbog nečeg nećeš da vidiš. Za mene je svejedno ko brani jer imamo golmane u pez deka, niti smrde niti mirišu. Mene srklet uhvati kad je Ćosić na klupi jer je bolji od oba preostala štopera..još mi je slika u glavi kako ultra spori Veseli pretrča Bihorca a pogotovu kako Vidić čita Mustafu ko bukvar i šprinta ka Loliću dok se on namješta da po stoti put vrati loptu i 2:0
Sa Sarajevom o tom potom,možemo popiti šesticu kako smo i naučili a možda na zor i pobijedimo. Ja lično mislim da nas samo savez može spasiti i da sve prvotimce kazne kako piše u pravilniku zbog napuštanja utakmice, a to se neće desiti. Vrijeme je okrenuti se malo repki.
Sunjivo je meni to tvoje odvjetničko ponašanje spram Lolića.
Čudno da si zaboravio Redžića.
(Hamza Redzic
Defensive Midfield
Jun 10, 2004 (19))
Nema ti šta biti čudno, ja igrače T.C-ja poznajem onoliko kojiko puznajem igrače Liverpula.Što se tiče Hamze potpuno si u pravu., na njega sam potpuno zaboravio, mada je ćosić i od njega sigurniji a Hamza je opet bar za klasu iznad Mustafe.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.