FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Beledija
Postovi: 1090
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 03 maj 2024, 19:35

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 18:59
Nije ih sramota jer je većina tražila da ide jos davno,cim imas nezadovoljnog igraca dobijes ovo,a obzirom da nisu nikog drugog mogli dovesti bili su primorani ostati,ko je god dolazio bježao je glavom bez obzira,imate situaciju sa Mrkaicem trenirao 10 dana i zbrisao vidio na cemu je. Tako da vas neko opasno laže i pakuje. Ne mogu dovesti pojačanje jer je na lošem glasu shvatite… Pozdrav
Neka si nas informisao da i mi nešto znamo.
Pozdrav i tebi i de nam još koju pametnu a Tita ti

Hazre
Postovi: 721
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 03 maj 2024, 19:40

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 18:59
Nije ih sramota jer je većina tražila da ide jos davno,cim imas nezadovoljnog igraca dobijes ovo,a obzirom da nisu nikog drugog mogli dovesti bili su primorani ostati,ko je god dolazio bježao je glavom bez obzira,imate situaciju sa Mrkaicem trenirao 10 dana i zbrisao vidio na cemu je. Tako da vas neko opasno laže i pakuje. Ne mogu dovesti pojačanje jer je na lošem glasu shvatite… Pozdrav
Slobodno sve reci sta znas...Red je dosao da se otkriju sve karte

husrefbeg
Postovi: 1117
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 03 maj 2024, 19:58

Sve je ovdje jasno. Igrači bojkotuju a zna se zbog čega oni to mogu raditi

Hazre
Postovi: 721
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 03 maj 2024, 19:59

husrefbeg je napisao/la:
03 maj 2024, 19:58
Sve je ovdje jasno. Igrači bojkotuju a zna se zbog čega oni to mogu raditi
Zbog cega??

plavitc
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 apr 2023, 17:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la plavitc » 03 maj 2024, 20:02

Mah igračima je preko glave, čovjek voli da ga moliš za svoje pare, jel molite vi na poslu i zovete da vam se uplati? A tih 925 KM na koliko su prijavljeni ni to nije u stanju da im uplati već 5 mjeseci,a tek ugovori preko njegove firme smiješno je to… Šta onda očekuješ? Da ne idem u detalje,nek se bave fudbaleri tim, nadam se da će neko da progovori i istupi javno…

Hazre
Postovi: 721
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 03 maj 2024, 20:04

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
Mah igračima je preko glave, čovjek voli da ga moliš za svoje pare, jel molite vi na poslu i zovete da vam se uplati? A tih 925 KM na koliko su prijavljeni ni to nije u stanju da im uplati već 5 mjeseci,a tek ugovori preko njegove firme smiješno je to… Šta onda očekuješ? Da ne idem u detalje,nek se bave fudbaleri tim, nadam se da će neko da progovori i istupi javno…
Znaci nema ni feninga?? Pa svaki igrac ce traziti preko suda svoje pare

Avatar
miky_hz
Postovi: 23205
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la miky_hz » 03 maj 2024, 20:08

Hazre je napisao/la:
03 maj 2024, 20:04
plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
Mah igračima je preko glave, čovjek voli da ga moliš za svoje pare, jel molite vi na poslu i zovete da vam se uplati? A tih 925 KM na koliko su prijavljeni ni to nije u stanju da im uplati već 5 mjeseci,a tek ugovori preko njegove firme smiješno je to… Šta onda očekuješ? Da ne idem u detalje,nek se bave fudbaleri tim, nadam se da će neko da progovori i istupi javno…
Znaci nema ni feninga?? Pa svaki igrac ce traziti preko suda svoje pare
Puno ce i dobit vala a prijavljeni na minimalac.

Ostalo nemogu ni dokazat kad su dobijali "na ruke" sve ove sezone tu nema trag novca .Sami pali sami se ubili.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

plavitc
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 apr 2023, 17:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la plavitc » 03 maj 2024, 20:12

Eh sad kolika je vjerodostojnost ugovora,tim neko drugi nek se bavi i nadam se da hoće. Pa kako to da Tuzla City nema dugove prema poreznoj,lahko na minimalac radnike i varaj državu.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2514
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skojevska » 03 maj 2024, 20:35

Azmir je ovo svjesno uradio, iduće sezone ispadaju 4 i puno više novca bi se trebalo potrosit za opstanak u PL, nego da se ponovo izbori premijer liga iz prve lige fbih.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la HPCompaq » 03 maj 2024, 20:42

Sad otkrivate prljavi ves gazde svalera... Vratite nam Slogu Simon Han :beba:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Hazre
Postovi: 721
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 03 maj 2024, 20:44

HPCompaq je napisao/la:
03 maj 2024, 20:42
Sad otkrivate prljavi ves gazde svalera... Vratite nam Slogu Simon Han :beba:
Cuj svaler ima novu zenu. Ko je sad? Opet nova?

plavitc
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 apr 2023, 17:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la plavitc » 03 maj 2024, 21:00

Dobri prepošteni,Selam i Srebrenica plus politika, a jedini cilj novac. Ovi igrači kakvi god da su hrane nekoga, ti im daješ dogovoreni novac. Pročitah negdje kako je Ordagic imao 8 hiljada platu a nije ni igrao, pa ako si stručnjak treba da procijeniš koliko ko zaslužuje kad se dogovoriš kasno,igrao ne igrao moraš platiti sve ostalo je varanje a znamo kakav je u tome. Jadno je da se u ovoj našoj napaćenoj zemlji svako svačim može baviti.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 03 maj 2024, 21:15

Teorije ima, a ona podrazumijeva kupovinu naredne tri. Za uzvrat slušati u savezu i nastaviti odobravati Vicine poslove. Pored toga opet zavisiš od drugih.
Kada ne pobijediš Gosk, Zvijezdu, Igman i nikad goreg Zelju nista drugo osim ispadanja nisi ni zaslužio. U te 4 utakmice dva puta si vodio i nisi znao ni boda sačivati. Osim nehljebara na terenu nas većinu sezone vodi čovjek bez formalnog trenerskog obrazovanja, bez licence i sl. Čemu se nadati? Da ne treba trener skontali bi to davno puno pametniji ljudi od Azmira. Eto Real i ostali budale plaćaju trenera milionima.
Osim sebe samih (tj osim onih koji upravljaju klubom) mi drugog krivca nemamo. Ni savez, ni sudije, ni protivnici ni niko.
Izgleda da su grijesi stigli na naplatu. I privatni i poslovni.
Nikome se, nedaj Bože, ne naslađujem samo gledam iz određene perspektive.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 03 maj 2024, 21:18

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 21:00
Dobri prepošteni,Selam i Srebrenica plus politika, a jedini cilj novac. Ovi igrači kakvi god da su hrane nekoga, ti im daješ dogovoreni novac. Pročitah negdje kako je Ordagic imao 8 hiljada platu a nije ni igrao, pa ako si stručnjak treba da procijeniš koliko ko zaslužuje kad se dogovoriš kasno,igrao ne igrao moraš platiti sve ostalo je varanje a znamo kakav je u tome. Jadno je da se u ovoj našoj napaćenoj zemlji svako svačim može baviti.
Kod Ordagića nije trebala nikakva procjena. Nije doveden niti da igra niti zbog forme niti bilo čega.
Doveden je iz inata jer je trebao biti Azmirovo veliko pojačanje kad preuzme Slobodu. Pošto su ga tamo preveslali iz inata je u TC doveo Oragića.

husrefbeg
Postovi: 1117
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 03 maj 2024, 21:24

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
03 maj 2024, 21:15
Teorije ima, a ona podrazumijeva kupovinu naredne tri. Za uzvrat slušati u savezu i nastaviti odobravati Vicine poslove. Pored toga opet zavisiš od drugih.
Kada ne pobijediš Gosk, Zvijezdu, Igman i nikad goreg Zelju nista drugo osim ispadanja nisi ni zaslužio. U te 4 utakmice dva puta si vodio i nisi znao ni boda sačivati. Osim nehljebara na terenu nas većinu sezone vodi čovjek bez formalnog trenerskog obrazovanja, bez licence i sl. Čemu se nadati? Da ne treba trener skontali bi to davno puno pametniji ljudi od Azmira. Eto Real i ostali budale plaćaju trenera milionima.
Osim sebe samih (tj osim onih koji upravljaju klubom) mi drugog krivca nemamo. Ni savez, ni sudije, ni protivnici ni niko.
Izgleda da su grijesi stigli na naplatu. I privatni i poslovni.
Nikome se, nedaj Bože, ne naslađujem samo gledam iz određene perspektive.
I da kupiš utakmice mi ne možemo pobijediti jer igrači neće da igraju. Tu je kraj priče meni je bilo jasno od Gabele.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 03 maj 2024, 21:36

husrefbeg je napisao/la:
03 maj 2024, 21:24
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
03 maj 2024, 21:15
Teorije ima, a ona podrazumijeva kupovinu naredne tri. Za uzvrat slušati u savezu i nastaviti odobravati Vicine poslove. Pored toga opet zavisiš od drugih.
Kada ne pobijediš Gosk, Zvijezdu, Igman i nikad goreg Zelju nista drugo osim ispadanja nisi ni zaslužio. U te 4 utakmice dva puta si vodio i nisi znao ni boda sačivati. Osim nehljebara na terenu nas većinu sezone vodi čovjek bez formalnog trenerskog obrazovanja, bez licence i sl. Čemu se nadati? Da ne treba trener skontali bi to davno puno pametniji ljudi od Azmira. Eto Real i ostali budale plaćaju trenera milionima.
Osim sebe samih (tj osim onih koji upravljaju klubom) mi drugog krivca nemamo. Ni savez, ni sudije, ni protivnici ni niko.
Izgleda da su grijesi stigli na naplatu. I privatni i poslovni.
Nikome se, nedaj Bože, ne naslađujem samo gledam iz određene perspektive.
I da kupiš utakmice mi ne možemo pobijediti jer igrači neće da igraju. Tu je kraj priče meni je bilo jasno od Gabele.
Pa jesu li to naši glupi i nisu vidjeli. Ja da sam se pitao ja bih sve javno prozvao i poslao na tribine. Mislim da bi juniori u ove 4 uzeli jedan bod. Doduše, da bi nekog kritikovao, prozivao ili kaznio prvo ti moraš biti čist. Eh sad da li je to kod nas slučaj?

TuzlaCityfighter
Postovi: 830
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 03 maj 2024, 21:46

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
Mah igračima je preko glave, čovjek voli da ga moliš za svoje pare, jel molite vi na poslu i zovete da vam se uplati? A tih 925 KM na koliko su prijavljeni ni to nije u stanju da im uplati već 5 mjeseci,a tek ugovori preko njegove firme smiješno je to… Šta onda očekuješ? Da ne idem u detalje,nek se bave fudbaleri tim, nadam se da će neko da progovori i istupi javno…
Nek si se ti juce registrovao, da nam danas pises. Kao prvo svaki igrac koji ne primi tri plate pa bile one i 950 km , je automatski slobodan igrac i ne treba mu nicija dozvola da napusti klub. Gdje bi citavu sezonu, kako sad iskoci iz pastete ?
Elvir Baljic

plavitc
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 apr 2023, 17:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la plavitc » 03 maj 2024, 21:55

Evo tu sam sad,iz prve linije svjedok svega. Pitaj kojeg god igrača želiš,i spomeni i potpise u vezi prolongiranja plata ovih jadnih. Sve je u klubu jadno. A nadam se da će se uskoro svima sve biti jasno kada igrači progovore.

Avatar
CityCity
Postovi: 1419
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 03 maj 2024, 21:59

TuzlaCityfighter je napisao/la:
03 maj 2024, 21:46
plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
Mah igračima je preko glave, čovjek voli da ga moliš za svoje pare, jel molite vi na poslu i zovete da vam se uplati? A tih 925 KM na koliko su prijavljeni ni to nije u stanju da im uplati već 5 mjeseci,a tek ugovori preko njegove firme smiješno je to… Šta onda očekuješ? Da ne idem u detalje,nek se bave fudbaleri tim, nadam se da će neko da progovori i istupi javno…
Nek si se ti juce registrovao, da nam danas pises. Kao prvo svaki igrac koji ne primi tri plate pa bile one i 950 km , je automatski slobodan igrac i ne treba mu nicija dozvola da napusti klub. Gdje bi citavu sezonu, kako sad iskoci iz pastete ?
Da, radi se o liku kojem je to prvi post na temi.Odmah po stilu pisanja,tematici i rječniku vidiš da se radi o lažnjaku.Vjerovatno neki bot gorkog.
Ono što je smiješno i čudno je da se neki simpatizeri TC odmah pecaju na zabačenu udicu i prihvataju sve laži i poluistine kao gotovu stvar.
:rol: :rol:

plavitc
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 apr 2023, 17:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la plavitc » 03 maj 2024, 22:01

Da bas sam bot, uvjerit ćete se sami uskoro a i ukoliko znate bilo koga od igrača možete ovo da provjerite, a i baš me briga ko vjeruje ko ne,možda sam i ja neko blizak nekome ko trpi sve to. Sretno

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.