San Antonio Spurs

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 14 dec 2023, 03:04

NEZALAGANJE je napisao/la:
13 dec 2023, 23:19
lumani je napisao/la:
13 dec 2023, 22:02
NEZALAGANJE je napisao/la:
13 dec 2023, 20:40


Cak 3 nasa skauta. :kafa:

Mozda je rano za reci, ali ovaj decko je definitivno moj top pik za poziciju PGa koja nam je potrebna.Probija, napada obruc, zavrsava i lijevom i desnom rukom, ima super pregled igre i pull up je prijetnja.Na to sve ima pobjednicki mentalitet i nikog se ne boji. Jedina mana je sto mu mozda malo odbrana moze stekati, ali i na tome se da raditi jer ima visinu. Definitivno vrijedan pracenja.I da, jedan od najmladjih ce biti na draftu.
i onda ga cekas godinama hoce li se probiti ili ne ;) Nije svako Parker niti je ista boja koze .
Ne znam sta hoces reci, druze? SA nema druge opcije. Na draftu pronalazis partnera Wembyu za narednih 10-15 godina, jer ja ekipi potreban kreator i neko ko ce probijati odbrane. Ogromna mogucnost je da ce visoki lutrijski pik postati dobar igrac.

hocu reci, da PG sa nasih podrucja (pa cak i Evrope)nisu bas nikada dobro prolazili u NBA :thumbup....Ako vec dobiju top 1-5 nadam se da nece opet ici po ogdogoju ,ponasnju itd.....daj uzmi kakvu zvijer pa sta bude.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 dec 2023, 03:09

Topic je neka druga dimenzija, vjeruj mi. Nije to tipican evropski PG.

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 14 dec 2023, 03:14

NEZALAGANJE je napisao/la:
14 dec 2023, 03:09
Topic je neka druga dimenzija, vjeruj mi. Nije to tipican evropski PG.
ti znas :arrow: da ja to pratim svaki vikend :D Isaiah collier :thumbup:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 14 dec 2023, 04:46

Zamamno iskustvo je gledati ovog gracioznog Francuza na terenu. Još malo pa nestalo izrugivanje sa Mamuzama, prosto ne može biti tog s ovakvim dominatorom.

Loše otvaranje, no na prerano opuštanje LAL predvođenih AD reagiralo se tvrdo, zakuhalo se do kraja, čim uđe Vic u clutchu, jao si ga protivniku u oba smjera, kaos nastaje. Puno je improvizacije, a nema iskustva, Pop pušta da se sami izvlače iz govana i to je isto svojevrstan filtar. Vassell forsira, ne ide, no to je pravi način u ovoj situaciji. Obrambeno može i mora puno više dati, hoće li?


U uzvratu ako Bron opet bude odmarao, uzimate ih

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 dec 2023, 23:24

The San Antonio Spurs are signing G David Duke Jr., on a two-way contract.

Duke Jr averaged 21.7 PPG/ 5.5 RPG/ 4.1 APG for the Blue Coats in 11 games.

Also shot 37% from 3 on 5 attempts per game.


Nastavlja se predan rad u pokusaju pronalaska nekog rotacijskog talenta. Da bi kreirali ovo mjesto, otpusten je Rice.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 dec 2023, 04:01

Lijepo je konacno pobijediti i prekinuti ovaj uzasan niz. Necu nista vise pisati, vidicemo kako ce odigrati u nedjelju protiv NOPa!?

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Felixians4 » 16 dec 2023, 07:39

Kako i rekoh. Score unatoč lošim predstavkama i Popovim odlukama nije baš realan prikaz ni kod vas ni mučenih Wizardsa kamo Victorom kompanjon iz Metropolitana neloše otvara karijeru.

Ide to sad to 6-7 valjda do kraja kalendarske godine čisto da se makne fokus s luzeraja na razvoj. Devin bude scorer ne ko imenjak Booker, no kao two way ime biti prepoznatljiv. Takav tip igrača nije dosad postojao u ovoj franšizi.

LAL su se jedno preračunali ako su mislili da će za jednu večer biti dovoljan AD, drugu LeBron. Niti su toliko jaki, a vi svakako ne za baciti

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 dec 2023, 23:23

Povratak u realnost odmah. Igraju se ljudi sa nama.

Lijepo ce ova sezona posluziti da se pokaze ko sta moze!? Po ovih prvih 25 tekmi, bukvalno na sve osim Wembya treba gledati kao na trade chipove. Ako se ukaze prilika za boljim igracem, odmah trejdovati.U naredne 3 godine, ovo mora biti ozbiljna ekipa.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 dec 2023, 23:27

Players that averaged 25 pts and 7 rbs per game in the last 10 G League seasons (their age during that season):

Dwight Powell (23)
Manny Harris x2 (25, 27)
Christian Wood (23)
Chris Boucher (26)
Luka Garza (24)

Dominick Barlow is averaging 25.7 pts, 7.7 reb at 20

Vjerovatno se nece desiti prije kraja sezone, ali kako stvari stoje, prije bih igrao ovog momka nego li Collinsa u zadnje vrijeme. Nevjerovatno je koliko je Zach nazadovao ove sezone. :( Bukvalno ne moze odbraniti nikoga i nista, bilo na postu, bilo na perimetru.Nikada i nije bio neki skakac, a sad to jos vise dolazi do izrazaja.Na to sve, izdao ga je sut za 3p koji je trebao biti njegovo najvece oruzje, uz pregled igre sa posta.Dali smo mu ugovor na 2 godine poslije ove sezone i zaista se nadam da ce se makar malo dozvati.U protivnom, imacemo skupu rezervu.

Takodje, treba razmisliti i o igranju Cissokoa.Treba nam fizikalnosti i muske odbrane na perimetru.Ne zanima me njegov sut za 3p, ionako ga niko u ovoj ekipi, osim Vassella ne moze pogoditi sa bilo kakvom konstantnoscu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 25 dec 2023, 00:35

Ne stigoh ranije prokomentarisati sinocnju tekmu i inace desavanja u nasem timu, pa cu napisati par recenica sada...

Prvo, Wemby dozivi bizarnu povredu na zagrijavanju tj.izvrnu clanak zbog kojeg je propustio mec sa MIL i svakako bio planiran da bude na ogranicenim minutama i protiv DAL.Mogao je igrati, ali se igralo na stranu preventive cime se jos jednom potvrdilo da je nama ova sezona sezona evaluacije igraca i da ciljamo na jos jedan top pik na draftu.

Drugo, Keldon je prebacen na klupu a umjesto njega u petorku stavljen 3&D igrac Champagnie.Naravno, on sa 22 godine nije ni blizu klasa vrhunskih 3&D igraca lige, ali je jasan znak da zelimo u petorci covjeka koji ce igrati odbranu i sutirati samo kad mu se izgradi prilika za sut, a ne da je tu jos jedan potrosac lopti kakav je Keldon i da se dodatno oduzimaju sutevi of Wembya.Da li ce ova promjena biti trajna i da li cemo na ljeto gledati da tu poziciju zaista ojacamo vrhunskim 3&D igracem ostane da se vidi, ali licno mislim da i Keldonu najbolje odgovara uloga s klupe.Gledano dugorocno, naravno.

I trece, vidljivi su pomaci u igri Vassella i Sochana.Jedan bolje napada obruc i zavrsava, dok je drugi poceo uzimati suteve i pogadjati ih.Problem je u konstantnosti.Jednu tekmu izgledaju super, drugu se vrate na "fabricke postavke" i tako u krug.To mora biti bolje, jer takvi nastupi jednostavno nisu zadovoljavajuci.

Za kraj bih pomenuo ono o cemu se vec prica u nekim krugovima, a nadam se da je to i istina....Radi se o tome da bi mozda vec na deadlineu ili na kraju sezone mogli gledati da pomjerimo iz rostera Collinsa i Jonesa.Iz jasnih razloga, a to su vidljive limitacije u njihovim igrama.Takodje, Wesley je strasno napredovao ove sezone u G ligi.Nebo i zemlja od ljetos.Sigurno ce dobiti i vise prilike za igru i iskoristi li je, to ce biti jos jedna olaksavajuca okolnost u eventualnom trejdu Jonesa.I Wesley i Cissoko su dobili priliku da igraju sinoc i taj trend treba nastaviti.

P.S.Slijede 3 tekme protiv ekipa koje su nas rang, rekao bih.UTA nam dolazi u utorak, a onda imamo 2 back to back tekme sa POR u Portlandu.Vidicemo malo bolje gdje stojimo u odnosu sa drugim mladim ekipama!?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 dec 2023, 04:33

Poraz od UTA, ali dosta pozitivnih stvari.Konacno se pocelo kretati u pravom smjeru ovo i vidi se napredak.Ne rezultatski jos, ali u igri i u ulogama.

Keldon odlican s klupe i ostace u toj ulozi.Champagnie dobar na njegovom mjestu u startnoj petorci.Po meni ostaju jos 2 stvari za uraditi sa trenutnim rosterom.Smanjiti minute Jonesu/Branahama tj. igrati ih onoliko koliko su produktivni.Cim nisu, Wesley unutra.Isto sa dvojcem Osman/McDermott u korist Cissokoa.

Odbrana Wesleya i Cissokoa je toliko dobra da se ovo pomenuto mora razmatrati.

Pop says he will have to start demanding consistency from "certain players" or "I'm going to have to make some changes."

To je to.Ovo se vidi.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 27 dec 2023, 11:36

NEZALAGANJE je napisao/la:
27 dec 2023, 04:33
Poraz od UTA, ali dosta pozitivnih stvari.Konacno se pocelo kretati u pravom smjeru ovo i vidi se napredak.Ne rezultatski jos, ali u igri i u ulogama.

Keldon odlican s klupe i ostace u toj ulozi.Champagnie dobar na njegovom mjestu u startnoj petorci.Po meni ostaju jos 2 stvari za uraditi sa trenutnim rosterom.Smanjiti minute Jonesu/Branahama tj. igrati ih onoliko koliko su produktivni.Cim nisu, Wesley unutra.Isto sa dvojcem Osman/McDermott u korist Cissokoa.

Odbrana Wesleya i Cissokoa je toliko dobra da se ovo pomenuto mora razmatrati.

Pop says he will have to start demanding consistency from "certain players" or "I'm going to have to make some changes."

To je to.Ovo se vidi.
Iskreno ja sam mislio prije početka sezone da cemo biti dobri, čak sam i mislio da idemo u PO ali sada vidim da sam debelo pogriješio i da je ovo jos uvijek proces. Ja cu ovom rosteru dati sigurno šansu da se iskupe. Ne znam kada ce doći bolji rezultati, i ove godine cemo imati visok pik na draftu osim ako se ne napravi neko čudo u ostatku sezone,ali ako se u bližoj budućnosti ne ostvari neki veliki pomak rezultatski morat ce se ozbiljno rekonstruirati ovaj roster,odnosno morat ce se dovest dobra pojačanja bilo to kroz trade ili FA,jer moramo svi imati na umu da imamo Wembya u ekipi i da on neće vječno biti ovdje odnosno nece vječno trpiti ovakve rezultate a mislim da bi svi mi navijači morali biti toga svjesni, opet kazem to je neka skorija budućnost samo je tesko dati odgovor koliko skorija, 3,5,7 godina??
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 27 dec 2023, 22:13

Kugla3 je napisao/la:
27 dec 2023, 11:36
NEZALAGANJE je napisao/la:
27 dec 2023, 04:33
Poraz od UTA, ali dosta pozitivnih stvari.Konacno se pocelo kretati u pravom smjeru ovo i vidi se napredak.Ne rezultatski jos, ali u igri i u ulogama.

Keldon odlican s klupe i ostace u toj ulozi.Champagnie dobar na njegovom mjestu u startnoj petorci.Po meni ostaju jos 2 stvari za uraditi sa trenutnim rosterom.Smanjiti minute Jonesu/Branahama tj. igrati ih onoliko koliko su produktivni.Cim nisu, Wesley unutra.Isto sa dvojcem Osman/McDermott u korist Cissokoa.

Odbrana Wesleya i Cissokoa je toliko dobra da se ovo pomenuto mora razmatrati.

Pop says he will have to start demanding consistency from "certain players" or "I'm going to have to make some changes."

To je to.Ovo se vidi.
Iskreno ja sam mislio prije početka sezone da cemo biti dobri, čak sam i mislio da idemo u PO ali sada vidim da sam debelo pogriješio i da je ovo jos uvijek proces. Ja cu ovom rosteru dati sigurno šansu da se iskupe. Ne znam kada ce doći bolji rezultati, i ove godine cemo imati visok pik na draftu osim ako se ne napravi neko čudo u ostatku sezone,ali ako se u bližoj budućnosti ne ostvari neki veliki pomak rezultatski morat ce se ozbiljno rekonstruirati ovaj roster,odnosno morat ce se dovest dobra pojačanja bilo to kroz trade ili FA,jer moramo svi imati na umu da imamo Wembya u ekipi i da on neće vječno biti ovdje odnosno nece vječno trpiti ovakve rezultate a mislim da bi svi mi navijači morali biti toga svjesni, opet kazem to je neka skorija budućnost samo je tesko dati odgovor koliko skorija, 3,5,7 godina??
Svi smo mislili da ce ovo bolje ici samim dolaskom Wembya, ali realno nije moglo.Nije dzaba receno da u NBAu mlade ekipe ne pobjedjuju i to je istina. Mi fakticki nemamo nijednog jedinog veterana u ekipi koji je koristan.Malo se tu "koprcaju" Osman i Collins (ako ga mozemo nazvati veteranom) i to je to.McDermott je totalno beskoristan i veteran koji pravi vise defanzivnih gresaka nego li bilo koji rookie.Sve druge ekipe u ligi, cak i ove na dnu sa nama imaju korisne veterane.Veterane koji znaju odigrati u oba pravca.

Usli smo u proces i to sada treba istrpiti.Ove godine je evaluacija i vjerujem da ce se na ljeto dodati bolji igraci tj.oni igraci koji vec imaju iskustvo i koji ce biti komplementarni onome sto imamo.Vjerujem da ce se obaviti i ozbiljni razgovori sa onima koji nisu dosegli ocekivani nivo.

Wemby nema sta biti nezadovoljan.Prvi on treba poraditi na svom ofanzivnom arsenalu, jer ovo sto sada ima nije ni blizu dovoljno za vrhunsku 1. napadacku opciju, a mi ga tretiramo kao takvog.

Vec sada se zna sta nam treba.Vrhunski kreator i neko ko ce probijati protivnicke odbrane, te 3&D igraci na krilu.Igraci koji ce pogadjati otvorene suteve.

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 29 dec 2023, 06:25

Izgleda da i Popu u zadnje vrijeme fali koja daska u glavi, nikako mi nisu jasne minute i rotacije za pojedine igrače a vrhunac svega je igra bez C.
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 dec 2023, 21:15

Kugla3 je napisao/la:
29 dec 2023, 06:25
Izgleda da i Popu u zadnje vrijeme fali koja daska u glavi, nikako mi nisu jasne minute i rotacije za pojedine igrače a vrhunac svega je igra bez C.
Upravo suprotno.Bas je u zadnje vrijeme konacno poceo da rotira i pronalazi uloge igracima koje nisu bile dobre na pocetku sezone.Wemby na C, Keldon na klupi, Sochan kao sekundarni kreator, Champagnie kao 3&D igrac itd.

Sinoc je igrao dio tekme bez C jer je Wemby na restrikcijama minuta, a Collins je bio uzasan defanzivno.Zach je dozivio toliku regresiju defanzivno da je to prosto nevjerovatno.Niko ne zna sta se tu desilo!? :roll:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 jan 2024, 16:58

Danas 20ti rodjendan Wembyu, a kao poklon, duel sa Giannisom veceras!! :D

Bice zanimljivo.

Blake Wesley strasno napredovao.Nadam se da ce ubrzo postati startni PG. Defanzivno je uvijek bio super, a sad i ofanzivno donosi dobre odluke.Sut ce nadoci, samo mu treba konstantnosti. Nastavi li on svoj ubrzani razvoj, ko zna, mozda on bude dugorocno rjesenje na PGu!?

Kugla3
Postovi: 669
Pridružen/a: 06 okt 2019, 22:50
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kugla3 » 04 jan 2024, 19:49

NEZALAGANJE je napisao/la:
04 jan 2024, 16:58
Danas 20ti rodjendan Wembyu, a kao poklon, duel sa Giannisom veceras!! :D

Bice zanimljivo.

Blake Wesley strasno napredovao.Nadam se da ce ubrzo postati startni PG. Defanzivno je uvijek bio super, a sad i ofanzivno donosi dobre odluke.Sut ce nadoci, samo mu treba konstantnosti. Nastavi li on svoj ubrzani razvoj, ko zna, mozda on bude dugorocno rjesenje na PGu!?
Meni Wesley jako podsjeća na Dejountea kad je bio mlad, nadam se da moze bar približno izrasti u igrača kakav je DJ, jer ne zaboravimo da je on kod nas bio All Star igrač.
Da se nadovežem na svoj zadnji post u vezi rotacija. Tu sam prvenstveno mislio na minute pojedinih igrača. Znam da je Wemby na rekstrikciji minuta ali usprkos tome bi trebao imati vecu minutazu a i on sam je o tome govorio da bi trebao vise igrati. Prevelike su oscilacije kod nekih igrača sto se tiče tih minuta. Uvijek kad imamo neku finu prednost Pop uvede Douga i vrati protivničku ekipu u zivot(prva tekma protiv Portlanda) , i to je ono sto me najviše zivcira. Mislim da kod nas starteri imaju jednu od manjih minutaža u ligi, razumijem kad je b2b tekma ali kad imaju dan ili dva odmora onda nema potrebe za tim, naravno ako su zdravi.
Vcrs Bucksi koji su na b2b tekmi, Wemby ima rodjendan tako da ima neki feeling da ovo dobijamo :hmmmm:
Being second is to be the first of the ones who lose.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 jan 2024, 04:16

Bez obzira na poraz veceras, ovo je nacin kako se treba igrati i ovo je bila tekma sezone igrom.Ekipa je definitivno napredovala i da Victor moze igrati 35min, mi bi dobijali vise tekmi.

@Kugla Ja se samo nadam da Doug i njemu slicni koji ne brane nista nece jos dugo biti tu. ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25272
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 jan 2024, 10:55

Treba od sinoc fakat spomenuti tekmu i Vassella ( da samo hoce postati konstantniji, jer je talenat tu) i Wembya. Nas najtalentovaniji dvojac je pokazao sta se od njih ocekuje i za sta su sposobni.

Nestvaran je napredak u igri Wembya u zadnjih 10tak tekmi i to cak na restrikcijama minuta.Svakom tekmom izgleda sve bolje i bolje i to pokazuju i procenti suta, ali i generalna statistika. Impresivno mi je bilo kako je par puta napao Lopeza na niskom postu i jednostavno sutnuo preko njega iako je ovaj na sve nacine pokusavao da ga izdominira snagom.

Wemby ce za 2-3 godine biti bukvalno nezaustavljiv kad sve ovo radi sa 20 godina.Sva ova rezultatska patnja koju prolazimo kao navijaci ce vrijediti.Nama samo treba strpljenja i lagano gradjenje rostera.

I za kraj, NBA mora prestati sa ovim sra.njem u kojem vec u 2 uzastopna mjeseca titulu najboljeg rookiea daju Holmgrenu, dok Wemby predovdi rookie u bukvalno svakoj kategoriji!!

Otkad se to ROY nagrada veze za uspjeh ekipe?? :roll:

Uz sve postovanje prema Chetu, ova 2 igraca uopste nisu u istoj STRATOSFERI talentom!!

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la lumani » 10 jan 2024, 02:47

NEZALAGANJE je napisao/la:
05 jan 2024, 10:55
Treba od sinoc fakat spomenuti tekmu i Vassella ( da samo hoce postati konstantniji, jer je talenat tu) i Wembya. Nas najtalentovaniji dvojac je pokazao sta se od njih ocekuje i za sta su sposobni.

Nestvaran je napredak u igri Wembya u zadnjih 10tak tekmi i to cak na restrikcijama minuta.Svakom tekmom izgleda sve bolje i bolje i to pokazuju i procenti suta, ali i generalna statistika. Impresivno mi je bilo kako je par puta napao Lopeza na niskom postu i jednostavno sutnuo preko njega iako je ovaj na sve nacine pokusavao da ga izdominira snagom.

Wemby ce za 2-3 godine biti bukvalno nezaustavljiv kad sve ovo radi sa 20 godina.Sva ova rezultatska patnja koju prolazimo kao navijaci ce vrijediti.Nama samo treba strpljenja i lagano gradjenje rostera.

I za kraj, NBA mora prestati sa ovim sra.njem u kojem vec u 2 uzastopna mjeseca titulu najboljeg rookiea daju Holmgrenu, dok Wemby predovdi rookie u bukvalno svakoj kategoriji!!

Otkad se to ROY nagrada veze za uspjeh ekipe?? :roll:

Uz sve postovanje prema Chetu, ova 2 igraca uopste nisu u istoj STRATOSFERI talentom!!
do sada je Chet bolji :kafa: hoce li Wemby naredne biti bolji ,we will see ;) da mogu birati izmedu navedenih ,uzeo bi Alperena :salut:

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.