Eldar Ćivić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
boatenkk
Postovi: 423
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la boatenkk » 22 mar 2024, 22:04

bilo je teskih rijeci u reprezentaciji kad je savo izasao iz svlacionice... rahmanovic je pokazao na civica i rekao kako te nije sramota ovo uraditi edinu i miralemu, eldar je sutio, dzeko je malo smirio situaciju ali osjeti se da su igraci izdani od cive

uglavnom budite sigurni da je civic zavrsio sa svojom rep karijerom

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la meecko » 22 mar 2024, 22:40

boatenkk je napisao/la:
22 mar 2024, 22:04
bilo je teskih rijeci u reprezentaciji kad je savo izasao iz svlacionice... rahmanovic je pokazao na civica i rekao kako te nije sramota ovo uraditi edinu i miralemu, eldar je sutio, dzeko je malo smirio situaciju ali osjeti se da su igraci izdani od cive
uglavnom budite sigurni da je civic zavrsio sa svojom rep karijerom
Eto Rahmanović je bolji igrač od Ćivića. Dohvatio se malo Sarajeva pa se kao nešto uvlači Džeki u pedu. Bolna je istina da nema baš mnogo boljih igrača na lijevoj strani od Ćivića. Nije Ćivić Maldini, ali ima uz njega još igrača kojima po kvaliteti nije mjesto u reprezentaciji. Ćivić je evidentno u padu forme, kao mladi reprezentativac je nešto i obećavao, čak je imao poziv u Češkoj te reprezentacije. E nije on samovoljno došao u reprezentaciju, niti je ušao u igru sam. Kod nas se uvijek neko uzme na zub, jedan Salihamidžić je pljuvan a bio je toliko godina u Bajernu i Juventusu.
Rak rana ove reprezentacije su talovi selektora sa menadžerima, loš kvalitet PL BiH i najprije korumpiran savez. Svjetsko prvenstvo je bilo produkt kvalitete igrača i "klepanja saveza po ušima". A o vrijeđanju na najnižem nivou bilo kojeg igrača ne bih, jer je to jadno i gadno...
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la JonSnow » 22 mar 2024, 22:45

meecko je napisao/la:
22 mar 2024, 22:40
boatenkk je napisao/la:
22 mar 2024, 22:04
bilo je teskih rijeci u reprezentaciji kad je savo izasao iz svlacionice... rahmanovic je pokazao na civica i rekao kako te nije sramota ovo uraditi edinu i miralemu, eldar je sutio, dzeko je malo smirio situaciju ali osjeti se da su igraci izdani od cive
uglavnom budite sigurni da je civic zavrsio sa svojom rep karijerom
Eto Rahmanović je bolji igrač od Ćivića. Dohvatio se malo Sarajeva pa se kao nešto uvlači Džeki u pedu. Bolna je istina da nema baš mnogo boljih igrača na lijevoj strani od Ćivića. Nije Ćivić Maldini, ali ima uz njega još igrača kojima po kvaliteti nije mjesto u reprezentaciji. Ćivić je evidentno u padu forme, kao mladi reprezentativac je nešto i obećavao, čak je imao poziv u Češkoj te reprezentacije. E nije on samovoljno došao u reprezentaciju, niti je ušao u igru sam. Kod nas se uvijek neko uzme na zub, jedan Salihamidžić je pljuvan a bio je toliko godina u Bajernu i Juventusu.
Rak rana ove reprezentacije su talovi selektora sa menadžerima, loš kvalitet PL BiH i najprije korumpiran savez. Svjetsko prvenstvo je bilo produkt kvalitete igrača i "klepanja saveza po ušima". A o vrijeđanju na najnižem nivou bilo kojeg igrača ne bih, jer je to jadno i gadno...
Jest. Čak i da ga staviš ovakvog na Čivarinu poziciju bio bi bolji od tog idiota.

zaostrog
Postovi: 810
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la zaostrog » 22 mar 2024, 22:48

Sve stoji, ali Boga mi i to da Čivić veze sa fudbalom nema. I to ne zbog sinoć, nego zbog sve i jedne partije u reprezentaciji. Jednostavno, užasan je :)
I koliko god to bilo čudno, fakat je smislenije puno igrača i iz naše lige, a kamoli šta drugo. Bolje se krpiti kako se krpimo nego stavljati Čivića. Jednostavno, užasan je.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 22:49

Pa i Edin je sam rekao da su 80 minuta savršeno igrali i da su ih izmjene poremetile- čitaj oni koji su ušli nisu dorasli zadatku. I tješio je momke u svlačionici. Pa Seu je još na terenu tješio jer se odma rasplakao . Sjeo i počeo plakati.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2105
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la CAGarfia » 22 mar 2024, 22:50

Onaj njegov pokušaj pressinga prije prvog gola gdje mu desni bek Ukrajine trči 20 metara iza leđa je u rangu pokušaja Todorovića da kao zadnji igrač odbrane ukliže Pukkiju u martu 2021. godine.

Obojica šljam intelktualni.

Avatar
DamirT
Postovi: 14007
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DamirT » 22 mar 2024, 22:51

Mene samo zanima sta se desavalo u svlacionici. Jesu li sta debilu rekli ili uputili makar kritiku. Cak je i samar i to dobar zasluzio. Od Sea pogotovo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
boatenkk
Postovi: 423
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la boatenkk » 22 mar 2024, 22:53

DamirT je napisao/la:
22 mar 2024, 22:51
Mene samo zanima sta se desavalo u svlacionici. Jesu li sta debilu rekli ili uputili makar kritiku. Cak je i samar i to dobar zasluzio. Od Sea pogotovo.
kao sto rekoh rahmanovic je ozbiljno planuo ali je dzeko kapitenski smirio.. jusuf, deda i svedani su plakali

dzeko nije htio nikoga kriviti

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 22:56

boatenkk je napisao/la:
22 mar 2024, 22:53
DamirT je napisao/la:
22 mar 2024, 22:51
Mene samo zanima sta se desavalo u svlacionici. Jesu li sta debilu rekli ili uputili makar kritiku. Cak je i samar i to dobar zasluzio. Od Sea pogotovo.
kao sto rekoh rahmanovic je ozbiljno planuo ali je dzeko kapitenski smirio.. jusuf, deda i svedani su plakali

dzeko nije htio nikoga kriviti
Kapitenski i odgovorno.
Na intervju je lijepo rekao kako i zašto smo se raspali.
I na njemu se na licu vidjelo da je plakao.
Oci su mu bile pune suza. I rekao je za momke da su plakali i da ih je smirio
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la meecko » 22 mar 2024, 22:59

JonSnow je napisao/la:
22 mar 2024, 22:45
Jest. Čak i da ga staviš ovakvog na Čivarinu poziciju bio bi bolji od tog idiota.
Racku moj je bolji, ne bi Rahmanović dohvatio dalje od II. turske lige da nije Rusija pod sankcijama, sve iole kvalitetnije je otišlo odatle.
Ponavljam mi trenutno imamo možda 12/13 igrača ostalo ne treba da prismrdi reprezentaciji
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
boatenkk
Postovi: 423
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la boatenkk » 22 mar 2024, 23:00

ma sta ce edin.. vidio je borbu momaka.. i taj civic ne sretni bi dao sve da smo dobili ali ne zna levat

Avatar
kempes
Postovi: 403
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la kempes » 22 mar 2024, 23:01

DamirT je napisao/la:
22 mar 2024, 22:51
Mene samo zanima sta se desavalo u svlacionici. Jesu li sta debilu rekli ili uputili makar kritiku. Cak je i samar i to dobar zasluzio. Od Sea pogotovo.
Seo ga gađao kopačkom, Vico poslao ljude da mu posjete brata Muharema.

retromoos
Postovi: 969
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la retromoos » 22 mar 2024, 23:02

Kriv je samo i JEDINO Savo picki.n dim Milosevic, niko drugi. Vecina nas je godinama pisala da Civic nije igrac za reprezentacije, godinama. Ista **** je onaj Kovacevic. Ovu temu treba zakljucati i precrtati hovno zauvijek.

Avatar
DamirT
Postovi: 14007
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la DamirT » 22 mar 2024, 23:02

kempes je napisao/la:
22 mar 2024, 23:01
DamirT je napisao/la:
22 mar 2024, 22:51
Mene samo zanima sta se desavalo u svlacionici. Jesu li sta debilu rekli ili uputili makar kritiku. Cak je i samar i to dobar zasluzio. Od Sea pogotovo.
Seo ga gađao kopačkom, Vico poslao ljude da mu posjete brata Muharema.
Daj Boze da ga je gadjao. Majku yebo, uzeo mi je sinoc 15 godina zivota.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la soccerfan » 22 mar 2024, 23:05

DamirT je napisao/la:
22 mar 2024, 23:02
kempes je napisao/la:
22 mar 2024, 23:01
DamirT je napisao/la:
22 mar 2024, 22:51
Mene samo zanima sta se desavalo u svlacionici. Jesu li sta debilu rekli ili uputili makar kritiku. Cak je i samar i to dobar zasluzio. Od Sea pogotovo.
Seo ga gađao kopačkom, Vico poslao ljude da mu posjete brata Muharema.
Daj Boze da ga je gadjao. Majku yebo, uzeo mi je sinoc 15 godina zivota.
To bi mi jedina utjeha bila. Licni opis da mu promjeni ja bi mu aplaudirao majku mu retardiranu ..
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4224
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Ghuraba » 22 mar 2024, 23:10

Ovaj lik vas navlaci jos od price da ce Vaha doci na klupu reprezentacije i svaki put ko mala djeca nasjednete na njegove lazi...

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13506
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la QUARTERBACK » 22 mar 2024, 23:11

dobro ljudi ne treba krivca trazit u liku za kojeg se odavno zna da ne zna, problem su oni diletanti koji zovu ovakve i njemu slicne i ne snose nikakvu odgovornost za to!

ne postoji igrac koji ce za sebe sam reci e vidi nisam ja taj kvalitet nemojte mene zvati da ja igram, krivi su oni koji su mu pruzili sansu da igra uopste a sto je najtuznije imao je savo boljih rijesenja al evo desi se sto se desi..

decko posle ovog nece vise igrat sigurno za repku to je bar svima jasno
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Arvid
Postovi: 17212
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Arvid » 22 mar 2024, 23:24

Allaha mi da smo sa desetoricom sinoć igrali umjesto ulaska ovog panja danas bi se tražila karta za Grbavicu.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la Wanderson » 22 mar 2024, 23:29

Zar ima ljudi koji povjeruju u rijeci ovog bilmeza boatenka?

Avatar
bhsport
Postovi: 11292
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Eldar Ćivić

Post Postao/la bhsport » 22 mar 2024, 23:46

Menadzera od Civica i Kovacevica maknuti od repke, tipican primjer menadzerskog igraca je Eldar.
Amater i neznalica, dobro je prosao ako ga neko nije naštoco sinoc.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.