RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la 1922VFC1981 » 25 jul 2019, 12:25

najrodjeniji je napisao/la:A na čemu smo to sad profitirali, ne kontam, igrači se plaćaju od para koje navijači sakupe, o čemu pričamo?
Karte poskupile haman koda igramo Evropu, još za RA, žene i djecu, mene bi stid bilo to uradit
Sad smo profitirali na UGMR,na ljudima koji su u klubu,na mladim igracima koji su puni potencijala a naravno i na infrastrukturi.Ako mislis da su navijaci dali pare za parking i trecu traku na magistrali,krov na vipu,pomocni teren,stolice na obe tribine,svlacionice pod dedarom onda si lud.Jedino sto su navijaci 1/1 napravili je ogromni toalet ispod dedare za kojim nam skidam kapu.I u ostalim akcijama smo ucestvovali ali mozda oko trecine,realno.Pokusao si druze nisi uspio,ja necu vise odgovarat na tvoje laži i neistine
#musvdg

Mostarwolf1981
Postovi: 3942
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 25 jul 2019, 12:28

Pusti budalu vidis da nije normalan jeb0 mu covic sve do devetog koljena ne zna nista drugo nego provocirat serem mu se posred glave

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 25 jul 2019, 12:30

najrodjeniji je napisao/la:A na čemu smo to sad profitirali, ne kontam, igrači se plaćaju od para koje navijači sakupe, o čemu pričamo?
Karte poskupile haman koda igramo Evropu, još za RA, žene i djecu, mene bi stid bilo to uradit
Razumijem tvoju kritiku sto se sportskog djela tice i meni se ne svidjaju neke stvari od ne dovođenja pojacanja itd. Ali Hasicu i upravi se nema sta reci covjeku treba spomenik dignuti pred stadionom kad niko nije htio on je preuzeo Velez i digao ga iz mrtvih

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la najrodjeniji » 25 jul 2019, 12:30

Mostarwolf1981 je napisao/la:
najrodjeniji je napisao/la:A na čemu smo to sad profitirali, ne kontam, igrači se plaćaju od para koje navijači sakupe, o čemu pričamo?
Karte poskupile haman koda igramo Evropu, još za RA, žene i djecu, mene bi stid bilo to uradit
Mrs vise u 3pm maloumnice dosadni idi u vinograde radi nesto korisno svakako i nisi ni za sta drugo medjedino
:urnebes: :urnebes: :urnebes: miran babune evo banana
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la najrodjeniji » 25 jul 2019, 12:33

DembaBa21 je napisao/la:
najrodjeniji je napisao/la:A na čemu smo to sad profitirali, ne kontam, igrači se plaćaju od para koje navijači sakupe, o čemu pričamo?
Karte poskupile haman koda igramo Evropu, još za RA, žene i djecu, mene bi stid bilo to uradit
Razumijem tvoju kritiku sto se sportskog djela tice i meni se ne svidjaju neke stvari od ne dovođenja pojacanja itd. Ali Hasicu i upravi se nema sta reci covjeku treba spomenik dignuti pred stadionom kad niko nije htio on je preuzeo Velez i digao ga iz mrtvih
Ma ložim babune, ja sam neki lik iz Bjelog bara, to su sebi zacrtali u kockastim rumenim glavama, pa se i ja uhvatio u kolo
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 25 jul 2019, 13:18

najrodjeniji je napisao/la:
DembaBa21 je napisao/la:
najrodjeniji je napisao/la:A na čemu smo to sad profitirali, ne kontam, igrači se plaćaju od para koje navijači sakupe, o čemu pričamo?
Karte poskupile haman koda igramo Evropu, još za RA, žene i djecu, mene bi stid bilo to uradit
Razumijem tvoju kritiku sto se sportskog djela tice i meni se ne svidjaju neke stvari od ne dovođenja pojacanja itd. Ali Hasicu i upravi se nema sta reci covjeku treba spomenik dignuti pred stadionom kad niko nije htio on je preuzeo Velez i digao ga iz mrtvih
Ma ložim babune, ja sam neki lik iz Bjelog bara, to su sebi zacrtali u kockastim rumenim glavama, pa se i ja uhvatio u kolo
Na ovom forumu je problem sto ne znaju prihvatit kritiku i odma napadaju i predstavljaju te kao dusmana Veleza to bi isto bili da odes kod doktora i on ti govori sve najbolje a ti mrtav bolestan razumijem ljubav i podrsku ali ako npr. Mislis da Ibro nije trener za Velez ne znaci da si dusman Veleza kako te vecina ovdje predstavi

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la najrodjeniji » 25 jul 2019, 14:19

Ne možeš ti to malograđanima objasnit prijatelju, onda sam se prihvatio uloge negativca. Vidiš dok Muse nema ne znaju hudni 3 posta sasavit smislena, nego im ja napisem nešto pametno, a oni s protegnu dokle im lanac dopušta :D
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

ANTIFA !
Postovi: 6645
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ANTIFA ! » 25 jul 2019, 14:47

najrodjeniji je napisao/la:Ne možeš ti to malograđanima objasnit prijatelju, onda sam se prihvatio uloge negativca. Vidiš dok Muse nema ne znaju hudni 3 posta sasavit smislena, nego im ja napisem nešto pametno, a oni s protegnu dokle im lanac dopušta :D

Musa debilu koji ti je ovo po redu profil na forumu? Pravo si inteligentan kada ti forumske prepiske predstavljaju nesto u zivotu, a stvari koje si pisao na prethodnih x profila u 95% slucajeva si imao pogresnu procjenu, nego nema sta pravi si frajer iza tastature. :kafa:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la najrodjeniji » 26 jul 2019, 08:30

ANTIFA ! je napisao/la:
najrodjeniji je napisao/la:Ne možeš ti to malograđanima objasnit prijatelju, onda sam se prihvatio uloge negativca. Vidiš dok Muse nema ne znaju hudni 3 posta sasavit smislena, nego im ja napisem nešto pametno, a oni s protegnu dokle im lanac dopušta :D

Musa debilu koji ti je ovo po redu profil na forumu? Pravo si inteligentan kada ti forumske prepiske predstavljaju nesto u zivotu, a stvari koje si pisao na prethodnih x profila u 95% slucajeva si imao pogresnu procjenu, nego nema sta pravi si frajer iza tastature. :kafa:
Jeftina zabava, ljepše nego plaćati posjetu ZOO vrtu, a identičan ugođaj :kafa: :yawn:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

Mostarwolf1981
Postovi: 3942
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 26 jul 2019, 18:33

Josip Projić u pregovorima sa Veležom
jeko ovaj?

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 26 jul 2019, 18:39

Mostarwolf1981 je napisao/la:Josip Projić u pregovorima sa Veležom
jeko ovaj?
Lijevi bek iz Srbije, bio je u Zelji jednu sezonu. Ako ne moze dobiti nase papire odmah nema ti nista od toga jer je stoper jedan u Mostaru na pregovorima, trebao bi potpisati, tako da smo namirili poprilicno dobar broj stranaca.
Forzza Velez

Mostarwolf1981
Postovi: 3942
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 26 jul 2019, 18:42

Znam za Maneva da je zavrseno, jos onaj iz Zelje Urdinov ( ako-ako)
Ovo se trebalo zavrsit i prije pocetka lige.. odbrana suplja ko svicarski sir

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 26 jul 2019, 18:54

Mostarwolf1981 je napisao/la:Znam za Maneva da je zavrseno, jos onaj iz Zelje Urdinov ( ako-ako)
Ovo se trebalo zavrsit i prije pocetka lige.. odbrana suplja ko svicarski sir
Izgleda da nema nista od Urdinova, odustali su od njega jer ima dosta stranaca sada kad je Manev navodno vec dogovoren. Treba dovesti jos jednog veznog poput Blagojevica, lijevog beka iskusnog i to bi trebalo biti to. Valjda je dovoljno da budemo stabilni ove sezone.
Forzza Velez

Mostarwolf1981
Postovi: 3942
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 26 jul 2019, 19:14

Pa valjda mogu dovest i njega al ne smije bit vise od 4 stranca u prvih 11 ili ?

Tito_1922
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 jan 2011, 18:17
Lokacija: Iza gola
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Tito_1922 » 26 jul 2019, 20:25

Stigao je Makedonac :tokralju: :clap:
Ali ce trebati cekati na papire makar 20 dana
Mostar nam otac, Neretva majka....a Velež smo MI..

Do zadnjeg dana cemo se boriti za ideologiju rahmetli našeg komandanta Hujke (za jedinstven Mostar) i Generala Sefera.(za jedinstvenu BiH)

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la VolimVelez » 27 jul 2019, 11:07

Tito_1922 je napisao/la:Stigao je Makedonac :tokralju: :clap:
Ali ce trebati cekati na papire makar 20 dana
I nije jedino pojacanje Kosta Manev.. ali sacekajmo ponedjeljak pa ce ss.ba objaviti i drugog. Koga zanima moze pp
Mostar u srcu Velež do groba !

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 27 jul 2019, 11:09

VolimVelez je napisao/la:
Tito_1922 je napisao/la:Stigao je Makedonac :tokralju: :clap:
Ali ce trebati cekati na papire makar 20 dana
I nije jedino pojacanje Kosta Manev.. ali sacekajmo ponedjeljak pa ce ss.ba objaviti i drugog. Koga zanima moze pp
moze li meni u pp?

Mostarwolf1981
Postovi: 3942
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 27 jul 2019, 11:10

VolimVelez je napisao/la:
Tito_1922 je napisao/la:Stigao je Makedonac :tokralju: :clap:
Ali ce trebati cekati na papire makar 20 dana
I nije jedino pojacanje Kosta Manev.. ali sacekajmo ponedjeljak pa ce ss.ba objaviti i drugog. Koga zanima moze pp
Yani urdinov?

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Tracy1 » 27 jul 2019, 11:24

Nek je manev konačno potpisao :)
MUSVDG

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 27 jul 2019, 12:01

Dobrodosao Kosta. Jos ako dodje Yani a u klubu govore 99% onda smo pozadi beton. Dario i Yani na bekovima a Zvonke i Kosta na stoperima :ljepota: imamo onda Civu na njegovoj prirodnoj poziciji zadnjeg veznog kao i Zeljkovica :ljepota: prema napadu smo svakako jaki samo da se Fajic oporavi ful. Bit ce ovo dobro raja
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.