Velež vs Zrinjski

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 13 nov 2023, 21:48

Direktorcic je napisao/la:
13 nov 2023, 21:46
tutankamon1905 je napisao/la:
13 nov 2023, 21:45
Neutral je napisao/la:
13 nov 2023, 21:43
Oooo ustase, dje ste.

Nemojte se lizati s njima, bljak.

Protiv ndh otazbine nije "derbi", derbi se igra protiv zeljez sarajeva i eventualno borca.

Cionisticki klub je prolazna faza.
Sta je s tobom indijanac
Tuta braaate moj jel bilo ovo zasluzeno s nase strane veceras
Ogadili ste nam nogometnu loptu prijatelju. :salut: Rekoh ja postava Zrinjskog susjedski poklon za novogodisnje praznike, al svejedno previse.

Znas li ovog neutrala? Kad dodjem u Mo da ga nalupam po nosu, dacu vam ja jednog naseg ko vas najvise nervira

Avatar
MostarskiBijeli1
Postovi: 110
Pridružen/a: 22 jul 2023, 15:20
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la MostarskiBijeli1 » 13 nov 2023, 21:55

Naši odigrali baš pi*kasto, je li zbog umora ili nekih drugih stvari ne znam, svejedno zaslužena pobjeda Veleža, čestitke svim normalnim navijačima.

CampobelloDiMazara
Postovi: 2897
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 13 nov 2023, 21:58

Susjedi pravi derbi i na terenu i na tribinama dva ipo sata trajao 😍

Morali smo vam se revansirati nakon ovih zadnjih karanja :mrgreen:

Svaka cast na normala komentarima cerat cemo se mi jos dugo :bih:

Cernica22
Postovi: 1203
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Cernica22 » 13 nov 2023, 22:07

Gdje onaj kozojeb iz gabele majki brata napravio.
19V22

LondonRed
Postovi: 94
Pridružen/a: 07 nov 2022, 21:36
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la LondonRed » 13 nov 2023, 22:14

Rekao sam nedavno da ce Zrinjski osjetiti umor tek u novembru,jaka je to ekipa sa dosta extra igraca za nasu ligu ali jednostavno mora se desiti pad,Velez je to iskoristio,igra je Klafura na to od prve minute visok presing znao je da Zrinjski to trenutno ne moze ispratiti to je dovelo i do onih greski kod golova.
Jedna stvar me fascinira kod Zrinjskog večeras,jeste primjetili koliko su opasni cim prenesun loptu na polovicu protivnika ikao veceras bez nekih prilika ali 2-3 puta je odbrana Veleza zapilvala i mogo je iz niceg pasti gol!
Cestitke Velezu sad nastaviti u ovom ritmu ! Kad se Hasanović vraća? Treba ratnik kao on u zavrsnici ove polusezone

MostarskiSin
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la MostarskiSin » 13 nov 2023, 22:16

Neutral je napisao/la:
13 nov 2023, 21:43
Oooo ustase, dje ste.

Nemojte se lizati s njima, bljak.

Protiv ndh otazbine nije "derbi", derbi se igra protiv zeljez sarajeva i eventualno borca.

Cionisticki klub je prolazna faza.
Druze mislim da nema potrebe da se spustas na taj nivo, proslavi fino sa svojim navijacima i navijaj za svoj klub, pusti ostalo. :thumbup:

@LondonRed nazalost za Hasanovica je sezona zavrsena najvjerovatnije

Radobolja
Postovi: 252
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Radobolja » 13 nov 2023, 22:30

Odlican derbi mi smo dobili “napokon” ali me vise raduje atmosfera i naboj na tribini,bili smo malo spavali i vi i mi ali ovaj derbi je jedan od jacih bio,ili smo mi toliko dobro bili ili je zrinjski uzasno los bio neznam ali zasluzena pobjeda,susjedi do novih vidjena

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 13 nov 2023, 23:14

MostarskiSin je napisao/la:
13 nov 2023, 22:16
Neutral je napisao/la:
13 nov 2023, 21:43
Oooo ustase, dje ste.

Nemojte se lizati s njima, bljak.

Protiv ndh otazbine nije "derbi", derbi se igra protiv zeljez sarajeva i eventualno borca.

Cionisticki klub je prolazna faza.
Druze mislim da nema potrebe da se spustas na taj nivo, proslavi fino sa svojim navijacima i navijaj za svoj klub, pusti ostalo. :thumbup:

@LondonRed nazalost za Hasanovica je sezona zavrsena najvjerovatnije
Dajem goskgabelu i antipolitiku(skontacemo nesto kad bude razmjena ne sekiraj se) za neutrala. Samo 5 minuta da ga kroz sake provucem

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Neutral » 14 nov 2023, 00:19

Oooo sljedbenici ndh-a, potomci pavelica i slavljenici uzp-a, boli li vas poraz? Hajde, mater su vam se prisjetili begovskog k.... na 90 min.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Neutral » 14 nov 2023, 00:22

tutankamon1905 je napisao/la:
13 nov 2023, 23:14
MostarskiSin je napisao/la:
13 nov 2023, 22:16
Neutral je napisao/la:
13 nov 2023, 21:43
Oooo ustase, dje ste.

Nemojte se lizati s njima, bljak.

Protiv ndh otazbine nije "derbi", derbi se igra protiv zeljez sarajeva i eventualno borca.

Cionisticki klub je prolazna faza.
Druze mislim da nema potrebe da se spustas na taj nivo, proslavi fino sa svojim navijacima i navijaj za svoj klub, pusti ostalo. :thumbup:

@LondonRed nazalost za Hasanovica je sezona zavrsena najvjerovatnije
Dajem goskgabelu i antipolitiku(skontacemo nesto kad bude razmjena ne sekiraj se) za neutrala. Samo 5 minuta da ga kroz sake provucem
Sta ces ti provuci, provucem ti ga materi keru jedan ustaski. Odrasti dijete drago, idi ljubi kabiriju supak sprcim ti ma...

huliganu koji nije vidio stari most 20 koliko vec godina imas.

jos jednom, mater ti prc.. do stotog koljena.


slika

Uša keru, blokiran za sva vremena, forumski troler. Zvacu ti devedesetku da te istuce.

Balije, ne ližiti se s uzpovcima :kafa:

i još jednom tutaretardu, sprcim ti mat..

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 nov 2023, 00:45

Ovo je problem kod mog provociranja, izadju neki psihicki problemi na povrsinu kod pojedinaca. Krenu se spominjat roditelji i slicno..
Blokiraj sabane jedan, prije nego dobijes po nosu. A kroz sake cu te provuc kad tad..neces trebat nista blokirat, bit ce ti zabranjeno koristenje foruma u bilo koje svrhe

Direktorcicu rijesit cemo ovo uz pivicu

19vendetta87
Postovi: 4613
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la 19vendetta87 » 14 nov 2023, 00:53

tutankamon1905 je napisao/la:
14 nov 2023, 00:45
Ovo je problem kod mog provociranja, izadju neki psihicki problemi na povrsinu kod pojedinaca. Krenu se spominjat roditelji i slicno..
Blokiraj sabane jedan, prije nego dobijes po nosu. A kroz sake cu te provuc kad tad..neces trebat nista blokirat, bit ce ti zabranjeno koristenje foruma u bilo koje svrhe

Direktorcicu rijesit cemo ovo uz pivicu
Da li je ovo na pomolu novi fight nakon Virte i Devedestke?
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 nov 2023, 01:02

19vendetta87 je napisao/la:
14 nov 2023, 00:53
tutankamon1905 je napisao/la:
14 nov 2023, 00:45
Ovo je problem kod mog provociranja, izadju neki psihicki problemi na povrsinu kod pojedinaca. Krenu se spominjat roditelji i slicno..
Blokiraj sabane jedan, prije nego dobijes po nosu. A kroz sake cu te provuc kad tad..neces trebat nista blokirat, bit ce ti zabranjeno koristenje foruma u bilo koje svrhe

Direktorcicu rijesit cemo ovo uz pivicu
Da li je ovo na pomolu novi fight nakon Virte i Devedestke?
Nije fight, ovo ce bit jednosmjerna ulica. Ovde ce samo doc i izvinit se za sve gadosti sto su mu izasle iz poganih usta

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Neutral » 14 nov 2023, 01:34

Tema smrdi opasno na ustašluk, potomke stepinca, budaka, francetica, spuzevica, zelenike i slicnih spodoba cije ulice su do nedavno krasile okupirani zapadni mostar.

ne vidim sta budala pise ali vidjeh da ga je citirao kolega.

dijete drago, ti ces mi nesto zabraniti, usa keru jedan ustaski, sta ima sake, opet u 4 izjutra u grupici u starom gradu? zasto bjezite pi... ustaske? ustvari zasto sutite?

Dok sam isao po utakmicama bio si u ledjima ustaskoj oca neandertalac. Cuj provuci ce on kroz sake, dijete....

Ne znam sto postoji ova tema, stari klub protiv neofasistickog kluba, fuj. Pravda pobjedjuje, uzp-ovci to znaju u hagu.

Zbogom tutaretardu, pusti suzu dijete drago, bit ce ti lakse.

Posto vidim da te boli, pozdrav mamicu :beba:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 nov 2023, 01:42

Neutral je napisao/la:
14 nov 2023, 01:34
Tema smrdi opasno na ustašluk, potomke stepinca, budaka, francetica, spuzevica, zelenike i slicnih spodoba cije ulice su do nedavno krasile okupirani zapadni mostar.

ne vidim sta budala pise ali vidjeh da ga je citirao kolega.

dijete drago, ti ces mi nesto zabraniti, usa keru jedan ustaski, sta ima sake, opet u 4 izjutra u grupici u starom gradu? zasto bjezite pi... ustaske? ustvari zasto sutite?

Dok sam isao po utakmicama bio si u ledjima ustaskoj oca neandertalac. Cuj provuci ce on kroz sake, dijete....

Ne znam sto postoji ova tema, stari klub protiv neofasistickog kluba, fuj. Pravda pobjedjuje, uzp-ovci to znaju u hagu.

Zbogom tutaretardu, pusti suzu dijete drago, bit ce ti lakse.

Posto vidim da te boli, pozdrav mamicu :beba:
;) :opaopa:
..to be continued :shh:

Zube rahljave nemoj popravljat ako si mislio, jer ces ih uskoro kupit po cesti. Ne isplati se. Bit ce: nemoj tuta, necu vise...e i neces

Direktorcic
Postovi: 1679
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Direktorcic » 14 nov 2023, 06:36

Ali ako ce i nase komsije biti realne, ovaj je derbi bio nesto "zategnutiji" zbog svih ovih desavanja u svijetu i podrske stranama koje se vezu i za vas i za nas. Necu spominjati uopste sta treba podrzati, koga treba podrzati, nisam ja uopste taj lik i ne potenciram to, ali je realno da je tako bilo. Prethodni derbiji su bili jako mirni, ne znam da se srednjak digao u zrak, a ovo je sinoc bas gorilo s obe strane. Nadam se da se nece taj vid sukoba uvuci u nas jer bojim se mrtvih glava, realno cemo ne treba nam tako nesto u gradu. A naboja onog derbijskog dobro dodje uvijek, navijackog kodeksa nekog noc prije "sacekuse", ne pozivam ni na to, ali je sastavni dio ovih derbija. A ova desavanja u svijetu, nije mi drago da se ni sinocnji "neredi" ni buduci vezu za to

Avatar
oldschool72
Postovi: 746
Pridružen/a: 07 jun 2019, 14:35
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la oldschool72 » 14 nov 2023, 07:32

Gdje name je goveđi gulaš ? :mrgreen: Nije valjda da je otišao u vegetarijance poslije sinoć a ne bi me čudilo Rendulić bi i biftek ljudima ogradio svojim izjavama, postavom i taktikom.
Ali realno nije samo do trenera bilo, igrači Zrinjskog sinoć usporeni, bez želje da ne kažem igrali protiv Rendulića možda ?

Zrinjski sinoć najlošija ekipa(statistika) ove sezone u Vrapčićima a prije par dana maltene AV namučiše momački.

Velež definitivno izlazna putanja , Evropa mora ove godine biti.
Nadam se samo da na zimu par antitalenata kvazi igrača dobijaju raskid.Znaće gospodin Klaf očistiti roster :kafa:
Velež do groba

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 14 nov 2023, 07:33

Neutral je napisao/la:
14 nov 2023, 01:34
Tema smrdi opasno na ustašluk, potomke stepinca, budaka, francetica, spuzevica, zelenike i slicnih spodoba cije ulice su do nedavno krasile okupirani zapadni mostar.

ne vidim sta budala pise ali vidjeh da ga je citirao kolega.

dijete drago, ti ces mi nesto zabraniti, usa keru jedan ustaski, sta ima sake, opet u 4 izjutra u grupici u starom gradu? zasto bjezite pi... ustaske? ustvari zasto sutite?

Dok sam isao po utakmicama bio si u ledjima ustaskoj oca neandertalac. Cuj provuci ce on kroz sake, dijete....

Ne znam sto postoji ova tema, stari klub protiv neofasistickog kluba, fuj. Pravda pobjedjuje, uzp-ovci to znaju u hagu.

Zbogom tutaretardu, pusti suzu dijete drago, bit ce ti lakse.

Posto vidim da te boli, pozdrav mamicu :beba:
Jesi ti onaj sto je editirao 10 tisuca postova😂😂😂 nolifer level pro
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Balorda
Postovi: 3563
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la Balorda » 14 nov 2023, 07:49

Dobro se Bilbija nayebo majke nekome u zadnjoj liniji nakon trećeg gola, baš je trajalo psovanje par minuta, u jednom momentu je izgledalo kao da će doći do fizičkog obračuna. Zanimljiviji odnosi među igračima :kafa:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

tersnakvadrat
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 nov 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Velež vs Zrinjski

Post Postao/la tersnakvadrat » 14 nov 2023, 11:25

Realno je da su kone potrosene. Dobro je da smo iskoristili to, inace uvijek neki pehovi. Kad nam oni ne daju golove, mi ih sebi dajemo. U istom ritmu nastaviti i nema zime za nas.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Alipasino, Amazon [Bot], Venom i 43 gosta.