BiH - Turska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la revan » 11 sep 2009, 21:33

harishp ne treba se na njih obazirati. Uništi ih to što su sve šanse da se neće plasirati u baraž. Zašto nisu tako laprdali prije utakmice? Sad će se svom narodu vaditi izjavama kako nisu pobijedili jer je BP "neuslovan stadion".
Uostalom neće nama gosti određivati gdje mi trebamo igrati domaće utakmice. Treba Estonce pobijediti i tako zauvijek začepiti gubicu Terimu i Turcima. Nismo im mi krivi što su u ovim kvalifikacijama katastrofalni. Definitivno nemaju ni malo časti i prljavo igraju na i izvan terena.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61523
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2009, 23:05

bosnia_rules je napisao/la:Terimu gori pod nogama pa zato toliko sere,,,kod kuce ga turci nikako ne vole,sada taj poraz jos vise jaca mrznju,on pokusava da se izvuce nekako,da mu je da sacuva stolicu...ali ne moze tako Terimaga,,prihvati cinjenicu i sta je tu je
Ne znam, za mene je uvijek bio faca, pravi mangup, suprotno ovim ugladjenim trenerima. Jbg, za njih je ovo katastrofa. Zamisli jednu zemlju ciji je fudbal u velikoj ekspanziji, u njihovoj ligi su igraci veoma mnogo placeni, klubovi im nizu uspjehe, a ovo ce biti drugi mundijal zaredom na koji se nisu plasirali. Sjetite se samo njihovih utakmica u barazu za SP u Njemackoj, kada su ispali od Svicarske, to je za njih bilo ravno katastrofi, a sada smo ih mi dokucali i Terim ce sasvim sigurno dobiti otkaz.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
avenija
Postovi: 13686
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la avenija » 11 sep 2009, 23:06

[youtube][/youtube]

salihovicu svaka ti cast !
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
miky_hz
Postovi: 23154
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la miky_hz » 11 sep 2009, 23:34

Sutra u 13H ima snimak utakmice na BHT ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

bosnia_rules
Postovi: 116
Pridružen/a: 09 sep 2009, 04:51
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la bosnia_rules » 11 sep 2009, 23:43

ne pise nista na BHT?

bosnia_rules
Postovi: 116
Pridružen/a: 09 sep 2009, 04:51
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la bosnia_rules » 11 sep 2009, 23:51

avenija je napisao/la:[youtube][/youtube]

salihovicu svaka ti cast !

legenda ziva

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61523
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2009, 23:58

bosnia_rules je napisao/la:ne pise nista na BHT?
http://www4.bhrt.ba/lat/default.wbsp?p=39&n=12.9.2009

13:00 Kvalifikacije za SP 2010: Bosna i Hercegovina - Turska, snimak
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la lejla » 12 sep 2009, 12:30

bosnia_rules je napisao/la:
avenija je napisao/la:[youtube][/youtube]

salihovicu svaka ti cast !

legenda ziva
uvijek bio i ostao,,, :D :D
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

lešinar

Re: BiH - Turska

Post Postao/la lešinar » 12 sep 2009, 12:34

baš si slatka lejla za koga ti navijaš?

bmw
Postovi: 58
Pridružen/a: 31 avg 2009, 16:40
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la bmw » 12 sep 2009, 16:23

gledao sam danas snimak i pomno pogledao situaciju kada je Misimovic ukrao loptu i izasao sam pred Demirela ,
uzasno sam se nasekirao kada sam vidio da je odmah mogao gurnuti loptu Vedadu i to bi bila mat pozicija , Dzeko mu je to ostro sugerirao nakon sto je akcija propala ..lijepo se vidi na snimci ..

znaci , u trenutku nakon sto je uzeo loptu i napravio dva koraka desno mu je stajao Vedad koji nije bio u ofsajdu , da mu je tada gurnuo loptu Vedo bi se usetao u gol, vec kasnije na trecem , cetvrtom koraku je pristigao turski odbrambeni igrac pa je tada pas prema Vedadu vec bio rizican i morao je driblati golmana ....steta !

Avatar
Cazinski-Vitez
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 jan 2009, 00:39
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la Cazinski-Vitez » 12 sep 2009, 16:26

bmw je napisao/la:gledao sam danas snimak i pomno pogledao situaciju kada je Misimovic ukrao loptu i izasao sam pred Demirela ,
uzasno sam se nasekirao kada sam vidio da je odmah mogao gurnuti loptu Vedadu i to bi bila mat pozicija , Dzeko mu je to ostro sugerirao nakon sto je akcija propala ..lijepo se vidi na snimci ..

znaci , u trenutku nakon sto je uzeo loptu i napravio dva koraka desno mu je stajao Vedad koji nije bio u ofsajdu , da mu je tada gurnuo loptu Vedo bi se usetao u gol, vec kasnije na trecem , cetvrtom koraku je pristigao turski odbrambeni igrac pa je tada pas prema Vedadu vec bio rizican i morao je driblati golmana ....steta !
ma dobro je sto nije zabio.. jer da smo vodili 2-1 za pv, turci bi nas napali 3x gore nego sto su to radili..
turci kad gube, najbolje igraju, to je fakt..
IGRAJO BOSNO NE DAJ SE, IGRAJ SVI SMO UZ TEBEEEE !!!

Avatar
BB BiH
Postovi: 151
Pridružen/a: 29 mar 2009, 21:20
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: BiH - Turska

Post Postao/la BB BiH » 12 sep 2009, 16:31

Tek sam danas pogledao tekmu :D i oporavio se od srijede

bio sam na sjeveru i jedva sam ostao ZIV :D

ps. glas mi se nije jos vratio :shock:
BB BiH

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.