FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 861
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 20 apr 2024, 22:33

Strahovito losa igra.
SLOBODA ILI NIŠTA

antisisoja1919
Postovi: 3492
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 20 apr 2024, 22:58

Reci nam Nala marignala.
J*bo te Senad u supak podanicki.
Ako ti mozes bit trener, mozemo onda i mi ovdje sa foruma.
slika
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3492
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 20 apr 2024, 23:09

Ovo smece ako ostane na klupi, ja garantujem da od 3 utakmice kuci (Goražde, Celik i Bratstvo) 2 sigurno necemo dobit, o gostujucim da ne pricam.
I eto Stupcanice opet odmah za vratom, a mozda i ispred nas onda.
Kolko god on ne htjeli uci, ovaj levat na klupi im daje sansu i nadu.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Volkan
Postovi: 242
Pridružen/a: 05 jul 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Volkan » 21 apr 2024, 02:24

Ocekivalo se ovo na kraju je mogao biti i hladan tus za sve posjetioce. Protiv Gradine bez igre, protiv Zvijezde slabo, protiv Stupcanice tanko i danas ovo, bez smisljene dobre akcije iz par dodavanja da se izbaci odbrana. Greska prava sto je uradio sa ovim bekovima H.Beganovic se izgubio lijevo kao i Jasarevic desno. Mogao je Mujkica lijevo a Vulica na stopera i H.Beganovic desno i bilo bi mislim dosta bolje.
Izbacujes Kalesica igraca koji 3 igraca vuce na sebi i dribla i koji ti mozda moze rijesiti utakmicu. Ovaj momak Mihalj treba nekada zapoceti od pocetka da se malo promjeni osvjezi napad, u Tomislavu je bas dobro igrao zabijao.

Hasanovica umjesto Hadzanovica brzi je pokretniji.
Losa nam je igra iskreno, oslanjamo se na individiualni kvalitet puno.
🔴⚫ FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

mirsonetz
Postovi: 509
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 21 apr 2024, 07:43

Hadzanovicu pod hitno zabranit fudbal da igra kakav je ono odron od igraca. Pa Hari neiskusan je za deset klasa ispred njega. Kalesica cim ga krene klupira ga malog Kenu klupiro, merdovic koji je doso ko golgeter je klupiro. Mora se preispitat sam. Saida za sd nije vise za fudbala nazalost. Jucer su nas momci iz hadzica oducili fudbalu
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
Beduin
Postovi: 16395
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 21 apr 2024, 08:36

montolivo18 je napisao/la:
20 apr 2024, 19:06
Mogli smo ostati i bez boda na kraju. Ako je stvarno istina da ima problema unutar ekipe i stručnog štaba, to odmah večeras riješiti. Pa nije Nalić jedini trener, ima ih po meni puno boljih od njega trenutno bez kluba. Ovo danas je bila idealna prilika da se još više udaljimo od Stupčanice, jer oni sutra imaju izuzetno tešku utakmicu gdje će teško doći do bodova.
Znate me dovoljno dugo ovdje, neki i z privatnom zivotu, kad sam ja pisao neosnovano i bacao mombe?
Atmosfera medju igracima je ocajna, dosta oh nezadovoljno minutazom a jos vise odmosom trenera prema njima, trenerakim ogovaranjem i hiskanjem igraca jednih protiv drugih (da i to je moguce kod nas), neki igraci prevareni kad im je obecana minutaza i buduci transferi ako nastave kako su proslih sezona u drugim klubovima (postoje materijalni dolazi i za to).

Sa druge strane vazda neke tuzbe, prijatnje, napomene za dugove, pojedini igraci nisu isplaceni iz prosle sezone (kako trenutni, tako i bivsi). Ovim igracima se dugovalo kad je Senad bio (nisu se mjesecima uplacivali doprinosi na plate) dok nije dosla ova nova Uprava (iako je vecina nas ne gotivi i ne podrzava, ali rade lavovski posao i bore se iskreno).
I tako u nedogled mogu pisati, a nista necu postici. Pa nisam se bezveze zezao neku noc i za Jahu (sta cemo sa njim). Da li se njemu duguje i koliko? E to nek pitaju i provjere mediji, npr.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meecko
Postovi: 1529
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 21 apr 2024, 08:40

Jedina konstanta u Slobodi je dug prema nekom iz prethodnog perioda.....
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16395
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 21 apr 2024, 08:58

Onako objektivno, svi bismo potpisali 4 boda u zadnje dvije utakmice, ali da je to bio bod u Olovu i jucer pobjeda. Ovako je ponovo kiks. Kiks se svakome desava, ali igra je ta koja je problem.

Eh sad, zasto je doveden Cvijanovic kada imamo dobra krila i napad? Mislim da je mnogima jasno. A u isto vrijeme nije dovedena zamjena za Civica. Mnoge ove stravi vide i nasi igraci i navijaci, smetaju im nerazumne odluke koje uticu i na atmosferu u timu sad kad je najbitnije, tako da nas ne treba cuditi losija igra na proljece gdje smo doveli par istrosenih igraca i kao ocekujemo napredak i iskorak.
Ja sam jos neki dan znao da ce Harun igrati lijevo, a Jasar desno.
Trosenje Hasanovica na beku je nonsens, ali i to je zasluga trenera.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ASD
Postovi: 26238
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 21 apr 2024, 09:50

mirsonetz je napisao/la:
21 apr 2024, 07:43
Hadzanovicu pod hitno zabranit fudbal da igra kakav je ono odron od igraca. Pa Hari neiskusan je za deset klasa ispred njega. Kalesica cim ga krene klupira ga malog Kenu klupiro, merdovic koji je doso ko golgeter je klupiro. Mora se preispitat sam. Saida za sd nije vise za fudbala nazalost. Jucer su nas momci iz hadzica oducili fudbalu
Said je nepismen za SD.

Mirnopolje
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 mar 2024, 10:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mirnopolje » 21 apr 2024, 09:52

Ne opravdavam Nalica, ima i on svojih gresaka na terenu ali ovo za igrace je cista laz. Nije on taj koji je napravio pometnju nego igraci izmedju sebe. Covjek je svakom dao priliku za igru evo realni budimo ko to nije igrao? Oni su sami nezadovoljni i njuskaju protiv njega pa ne moze svaki igrat 90min, mora neko i biti zamjena.

antisisoja1919
Postovi: 3492
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 apr 2024, 10:02

Beduin je napisao/la:
21 apr 2024, 08:58
Onako objektivno, svi bismo potpisali 4 boda u zadnje dvije utakmice, ali da je to bio bod u Olovu i jucer pobjeda. Ovako je ponovo kiks. Kiks se svakome desava, ali igra je ta koja je problem.

Eh sad, zasto je doveden Cvijanovic kada imamo dobra krila i napad? Mislim da je mnogima jasno. A u isto vrijeme nije dovedena zamjena za Civica. Mnoge ove stravi vide i nasi igraci i navijaci, smetaju im nerazumne odluke koje uticu i na atmosferu u timu sad kad je najbitnije, tako da nas ne treba cuditi losija igra na proljece gdje smo doveli par istrosenih igraca i kao ocekujemo napredak i iskorak.
Ja sam jos neki dan znao da ce Harun igrati lijevo, a Jasar desno.
Trosenje Hasanovica na beku je nonsens, ali i to je zasluga trenera.
Sve sto si govorio, jucer se na terenu moglo primjetit, ko hoce da vidi.
I sve sto znas, iznosi ovdje.
Vrijeme je da se o nekim tzv "strucnjacima" stvara drugacija slika, a ne da se pruza podrska kao do sad.
A za Harija mi je iskreno najvise zao, jer je po meni nas najveci potencijal i prezahvalan igrac. Vjerujem medju omiljenim kod većine, a onaj levat ce ga unistit.
I zao mi je Dine, koji je nas najbolji igrac i koji ce vjerovatno po isteku sezone bjezati iz Slobode kako tako, jer ce i njega otjerat smrad koji nas vodi.
Ako on ima licencu, onda i ja onako mogu voditi ekipu bez licence, a mozda i bolje od njega.
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3492
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 apr 2024, 10:06

Mirnopolje je napisao/la:
21 apr 2024, 09:52
Ne opravdavam Nalica, ima i on svojih gresaka na terenu ali ovo za igrace je cista laz. Nije on taj koji je napravio pometnju nego igraci izmedju sebe. Covjek je svakom dao priliku za igru evo realni budimo ko to nije igrao? Oni su sami nezadovoljni i njuskaju protiv njega pa ne moze svaki igrat 90min, mora neko i biti zamjena.
A jel' tebi ima logike da protiv Gradine pored zivog Cive, mali Hari igra lijevog beka.
A onda sljedece kolo, protiv Zvijezde, Cive nemas zbog kartona u rosteru, a onda mali Hari na klupi.
Sto onda nije ostao dostojan svoje taktike pa opet Harija stavio na beka??
Il se i to igraci medjusobno huskaju.
Il sto jucer ostavlja Delica koji se ne moze sastavit s loptom, a vadi Dinu koji je jedini nesto pokusavao?
Jos se Delic poslije utakmice smije navijacima sa zapada i to ono hinjski.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37588
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 apr 2024, 10:17

Ma iskreno nismo ni mi neki klub da bi se sada nakon remija pravila tragedija. Bilo je i gorih momenata.

Vezano za trenere, svi su oni neznalice. Ode jedan, dodje drugi gori. Da su dobri ne bi bili u BiH. Tako da se ne bi previse usrecili.

A igraci su vec prevare. Sami sebi krivi jer su kvazi fudbaleri koji nakon 35 godine nece znati sta da rade sa zivota. Mozemo se pouzdati u Mujkica, Ignjatovica, Kalesica i Delica. Nekada iskoce Dilaver i Komazec ali su ostarili. Ostalo sve teske prevare.

Pogotovo ova krila Merdovic, Lelic, Cvijanovic, matori Said. Njih 4 u 1 kao kafu da stavis mozda mozes dobiti jednog kako treba.

Avatar
DamirT
Postovi: 14107
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 apr 2024, 10:23

Dzaba doveli Cvijanovica, lik rijetko igra... Bacene pare u vodu bez razloga..
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

montolivo18
Postovi: 829
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 21 apr 2024, 11:54

Sledeće sezone u ovom rosteru zadržati Muminovića, Erića, Mujkića, Hasanovića, Kalesića, Dervišagića i Delića. Vidjeti sa Vulićem, ja što sam gledao, bio mi je korektan. Komazec i Husejinović da ostanu, ali više kao neki mentori. Isto sa Cvijanovićem vidjeti. Da je korektan igrač jeste, ali dugo nije igrao. Može on sigurno dati ruke ako se spremi i ako ga povrede zaobiđu. Ovi ostali koje nisam spomenu nisu na nivou PL i tu sva priča staje. Eventualno Kurtalić da ostane i to je to.

Avatar
DamirT
Postovi: 14107
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 apr 2024, 12:31

Je li istina da je sinoc nakon utakmice bio sastanak izmedju uprave i Nalica?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

mirsonetz
Postovi: 509
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 21 apr 2024, 12:36

montolivo18 je napisao/la:
21 apr 2024, 11:54
Sledeće sezone u ovom rosteru zadržati Muminovića, Erića, Mujkića, Hasanovića, Kalesića, Dervišagića i Delića. Vidjeti sa Vulićem, ja što sam gledao, bio mi je korektan. Komazec i Husejinović da ostanu, ali više kao neki mentori. Isto sa Cvijanovićem vidjeti. Da je korektan igrač jeste, ali dugo nije igrao. Može on sigurno dati ruke ako se spremi i ako ga povrede zaobiđu. Ovi ostali koje nisam spomenu nisu na nivou PL i tu sva priča staje. Eventualno Kurtalić da ostane i to je to.
Harisa Hasanovica ostavit i to ugovorom sto duze, najtalentiraniji igrac u zadnji par godina. Kurta je ove polusezone vrh vrhova. Merdovic dosao kao golgeter( slaba prilika za igru) obrenu fali utakmica radi povrede. Mihalj ? Lelic nikakav igrac, harun tu i tamo, ignjatovic nije onaj igrac kao sto je bio prvi put kod nas. Probati dovesti dva igraca iz zvijezde 09 sto ispadaju i 2 crnca iz stupcanice
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

simonknows
Postovi: 2192
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 21 apr 2024, 12:41

simonknows je napisao/la:
18 apr 2024, 11:52
Beduin je napisao/la:
18 apr 2024, 11:47
Nalicu, mamu ti j3bem iskompleksiranu klosarsku. Mozel' se ogovarati i zavadjati igraci, haa?
Uj3bao je cijelu atmosferu u svlacionici i odnos medju igracima, sve svoje j3b'o.
Već se pojedincima iz uprave ne svidja njegov rad i mijenjali bi.
Evo iz cijelog posta sam ostavio samo zadnju rečenicu, vezano za ove objave na FB sad za Nalu. Očekivano da se s njim popriča i da se njegov status dovede pod upitnik.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
DamirT
Postovi: 14107
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 apr 2024, 12:48

Al najjace sto je lik sve svalio na igrace...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

montolivo18
Postovi: 829
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 21 apr 2024, 12:55

DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 12:48
Al najjace sto je lik sve svalio na igrace...
Znaš li o čemu se radi? Može i PP. :D

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.