FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2494
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 14 apr 2024, 22:27

Post festum.
Takticki Nalina dobra postavka,zali boze povreda Civica i Hadzanovica.Nije to bila neka predstava vrhunska,ali takticki dosta dobro,na vrijeme smo dali gol...Domaca ekipa korektna,doduse u svakom smislu ovaj klub iz Olova ima vrhunske uslove,organizaciju,nije ni cudo sto su nam za vratom od pocetka..To mozda nije dovoljno za PL,ali treba pohvaliti kad je nesto kako treba,gdje smo sve gostovali ove sezone,i na sta smo sve nailazili ovo je ok.Sudjene jako lose,Fukare i raja iz tz dosta dosta dobri,nakon dugo vremena odlican performans,bez incidenta ikakvog...Kiksat ce Olovo do kraja sigurno jos negdje,pretpostavljam Bihac,Srebrenik u nastavku...Iako nismo jos zavrsili posao,treba dodati jos malo gasa,i rahat se vratiti tamo gdje pripadamo...Necemo danas nikog kuditi,niti hvaliti,iako nismo igrali kako znamo...idemo dalje do kraja.Bravo Aco,bravo momci iz uprave,moze se Sloboda vratiti gdje treba i bez Azmira,tajkuna i slicno.idemo dalje Hadzici na Tusnju..
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Beduin
Postovi: 16374
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 14 apr 2024, 22:30

Jel mi se cini ili samo ja tako dozivljavam da je ova sezona u Federalnoj daleko pitomija po pitanju gostovanja/klubova/publike od onih ranijih kad smo u Federalnoj?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 14 apr 2024, 22:32

Beduin je napisao/la:
14 apr 2024, 22:12
Ispostovali smo klub i igrace na stadionu, a oni nas prebitnom pobjedom. Na kraji vrhunsko slavlje i pokisle domace face. 😁

Mislim da su dali regularan gol, ne znam na ponovljenom snimku vidi li se sta bolje, ali je vraceno Stupcanici za proslo kolo i kradju. Zasluzeno, a i nas napokon malo sreca pogledala.

Ali nasa igra je i dalje ocajna, uzasna, domaci tim daleko vise kombinatorike i tacnih okomitih lopti za krila, sto je nasim igracima spansko selo. Nikakav pecat Nalic ne ostavlja s ovim timom koji je za Federalku vise nego kvalitetan.
Od Hasanovica ce biti igraca, veliki borac i odlican momak.
Hari kada igra u vezi je, ako ne najbolji, onda u 2-3 nasa najbolja igraca. Prava radilica.
Dok na beku od njega nikakvog ucinka, Nala samo ubija momka na beku.
Velika greska je ne dovesti za Civu zamjenu, a npr imati 3-4 klasicna spica.
Sad do kraja krajnje ozbiljno i ne prokockat ovu prednost.
Nadat se da sljedeci vikend i nas na Tusnju bude makar 3.5-4 hiljade.
Zadnja izmjena: antisisoja1919, dana/u 14 apr 2024, 22:34, ukupno mijenjano 1 put.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2494
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 14 apr 2024, 22:34

Beduin je napisao/la:
14 apr 2024, 22:30
Jel mi se cini ili samo ja tako dozivljavam da je ova sezona u Federalnoj daleko pitomija po pitanju gostovanja/klubova/publike od onih ranijih kad smo u Federalnoj?
cast izuzetcima...Olovo danas organizacija na nivou od pocetka do kraja,mup ze do korektan.mi iz tz korektni,bilo je nekih carki iz loza kad su vidili da ce izgubit od strane njihova dva lika,ali toga ima i kod nas i svugdje,korektno sve sto se tice lokalaca....punimo stadione sirom federacije... :bih: to je ono sto meni zasmeta licno,kad igramo vani lose,a najbolju podrsku imaju gdje god da igraju...nema veze,ide to na dobro :ljepota:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 856
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 15 apr 2024, 01:04

Beduin je napisao/la:
14 apr 2024, 22:30
Jel mi se cini ili samo ja tako dozivljavam da je ova sezona u Federalnoj daleko pitomija po pitanju gostovanja/klubova/publike od onih ranijih kad smo u Federalnoj?
Jest, daleko
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
DamirT
Postovi: 14050
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 15 apr 2024, 08:26

Dino ubjedljivo najbolji igrac u timu. Sta nas je puta izvukao sa ovakvim golovima :clap:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 15 apr 2024, 12:35

Kad je bilo najpotrebnije odigrali smo najbolju utakmicu proljeća. Stupčanica je zaista dobar tim za ovaj rang takmičenja. Moram pohvaliti ulazak u utakmicu i generalno taktičku postavku. Svaka ekipa bi na našem mjestu odigrala onako u drugom poluvremenu. Naše pozitivne strane su svakako očigledne, a manje pozitivne isto tako pa ne bih o njima sada. Najbitnije je sljedećim utakmicama ozbiljno pristupiti te se ne opuštati sve dok i teoretski ne osiguramo promociju.
Bit će vremena u sljedeća dva mjeseca da se analizira kostur ekipe i šta je to sa čim možemo raspolagati.
Jel mi se cini ili samo ja tako dozivljavam da je ova sezona u Federalnoj daleko pitomija po pitanju gostovanja/klubova/publike od onih ranijih kad smo u Federalnoj?
Kada je ovo u pitanju ima tu nekoliko faktora.
Prva stvar je da pored navijačke grupe na svakoj gostujućoj utakmici imaš između 100-200, a jučer i na kantonalnim utakmicama i više, navijača i simpatizera koji su u običnoj publici. Vecina njih su u nekoj fazi bili i na tribini, te sad u svojim 30-tim, 40-tim pa i starijim godinama predstavljaju bitan korektivni faktor samim svojim dolaskom. Samim time je i grupa relaksiranija iz mnogo razloga, a realno mlađe generacije nemaju toliki broj kriza likova kao što je bilo u prošlosti i kojima je uvijek falila dlaka da naprave prenos bez ikakvog razloga.
Drugo, ljudi koji vode klubove u ligi pripadaju generaciji koja je odrasla uz prijenose, kolku tolku primjenu pravila nogometne igre na terenima, svjesni su sankcija za propuste u organizaciji te rade puno više na tom polju nego se ranije. I kada je MUP u pitanju, puno se više radi na prevenciji nego na represiji.
Jučer su naši neki naši drugari doveli djecu od 6-7 godina. To je prije 10 godina bila naučna fantastika
tuzlanska Sloboda

Avatar
Mortus
Postovi: 1754
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 16 apr 2024, 13:15

Skojevska je napisao/la:
14 apr 2024, 20:09
Dosta naše raje u Olovu danas, tema mrtva, da smo kiksali gorilo bi sve od Acia do Bucia.

Evo da se ja sjetim i Aciju i Buciju rodbine bagave, bez obzira što smo pobijedili.
naš problem nisu pobjede i porazi, naš problem su paraziti tipa pomenutog dvojca, koji je uzurpirao klub kao da im je ćaćovina, zajedno sa svojim pajdašima.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

klasik
Postovi: 3983
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 16 apr 2024, 18:44

https://www.transfermarkt.com/edwin-odi ... er/1108564

Posto eto kao vec 90% smo osigurali ulazak u PL, nebi bilo lose probat stupit u kontakt sa desnim bekom stupcanice, tu imamo Haruna, a mislim da bi ovaj lik bio dobar upgrade te pozicije.

A kad smo kod bekova ja bi ponovo lijevo volio vidit Tomasevica. Trenutno je u Srbiji igra u Radniku koji vjerovatno ispada tako da bi i on se mogao dovest
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
DamirT
Postovi: 14050
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 16 apr 2024, 19:33

klasik je napisao/la:
16 apr 2024, 18:44
https://www.transfermarkt.com/edwin-odi ... er/1108564

Posto eto kao vec 90% smo osigurali ulazak u PL, nebi bilo lose probat stupit u kontakt sa desnim bekom stupcanice, tu imamo Haruna, a mislim da bi ovaj lik bio dobar upgrade te pozicije.

A kad smo kod bekova ja bi ponovo lijevo volio vidit Tomasevica. Trenutno je u Srbiji igra u Radniku koji vjerovatno ispada tako da bi i on se mogao dovest
Neko rece da Odinaka ima dogovoren transfer u Zrinjski na kraju sezone.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

simonknows
Postovi: 2167
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 17 apr 2024, 09:23

Odinaka bi bio top pojačanje, ali ima jakog menadžera i čini mi se profi ugovor do 2025. tamo, s tim da nema nikakav dogovoren transfer u Zrinjski. To se pričalo na zimu, i ništa od toga nije bilo jer Zrinjski forsira Ćorluku.

Stefan Božić ili Kayode Saliman bi mogli biti zanimljivi za poziciju krila, obojica mladi, brzi, tehničari, dali nekih golova, pogledati što da ne.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
mk1008
Postovi: 875
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 17 apr 2024, 15:49

Koliko mi u BiH nemamo pojma o fudbalu nekad
Eno Mehmed Cosic u timu kola u Srbiji veoma cesto, igra u Radnickom kod Dudica
A ni kod nas ni u Zelji nije se proslavio.
Treba dovesti MLADE i perspektivne igrace, imamo eto par tih starijih iskusnijih fudbalera, i ne dovoditi vise starijih fudbalera.
Određenim igracima se zahvaliti, necemo sad pisati imena ima jos do kraja sezone, tad cemo sabrati utiske, ali definitivno ne dovoditi 30+ igrace
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

mirsonetz
Postovi: 508
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 17 apr 2024, 16:33

mk1008 je napisao/la:
17 apr 2024, 15:49
Koliko mi u BiH nemamo pojma o fudbalu nekad
Eno Mehmed Cosic u timu kola u Srbiji veoma cesto, igra u Radnickom kod Dudica
A ni kod nas ni u Zelji nije se proslavio.
Treba dovesti MLADE i perspektivne igrace, imamo eto par tih starijih iskusnijih fudbalera, i ne dovoditi vise starijih fudbalera.
Određenim igracima se zahvaliti, necemo sad pisati imena ima jos do kraja sezone, tad cemo sabrati utiske, ali definitivno ne dovoditi 30+ igrace
Nije meho nikad ni zaigrao za prvi tim, cim je izasao iz juniora dali mu ispisnicu i otisao u radnicki lukavac i poslije polusezone ibro rahimic ga zovno velez.zeljo ko zeljo je truho i uklopio se u ono sivilo. Da je dobar igrac jest moze pokrit 3-4 pozicije i veoma zahvalan igrac
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

montolivo18
Postovi: 825
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 17 apr 2024, 16:40

Treba ganjati i lijevog beka. Spomenu neko gore Tomaševića, ako ima kakvih mogućnosti mislim da bi bio odlično pojačanje. Duraković u Sarajevu je također dosta dobar igrač, prošle sezone najbolji lijevi bek lige. Saliman,Vadze i Šapić iz Zvijezde 09 su odlični, Šipovac isto. Njega bih čak odmah zagnjao jer već godinama mučimo muku sa lijevim krilom.

Avatar
Beduin
Postovi: 16374
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 18 apr 2024, 11:47

Nalicu, mamu ti j3bem iskompleksiranu klosarsku. Mozel' se ogovarati i zavadjati igraci, haa?
Uj3bao je cijelu atmosferu u svlacionici i odnos medju igracima, sve svoje j3b'o.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

simonknows
Postovi: 2167
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 18 apr 2024, 11:52

Beduin je napisao/la:
18 apr 2024, 11:47
Nalicu, mamu ti j3bem iskompleksiranu klosarsku. Mozel' se ogovarati i zavadjati igraci, haa?
Uj3bao je cijelu atmosferu u svlacionici i odnos medju igracima, sve svoje j3b'o.
Već se pojedincima iz uprave ne svidja njegov rad i mijenjali bi.

:)
Zadnja izmjena: simonknows, dana/u 21 apr 2024, 12:39, ukupno mijenjano 1 put.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Beduin
Postovi: 16374
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 18 apr 2024, 16:02

simonknows je napisao/la:
18 apr 2024, 11:52
Beduin je napisao/la:
18 apr 2024, 11:47
Nalicu, mamu ti j3bem iskompleksiranu klosarsku. Mozel' se ogovarati i zavadjati igraci, haa?
Uj3bao je cijelu atmosferu u svlacionici i odnos medju igracima, sve svoje j3b'o.
Uvijek se znalo da neki igrači moraju biti povlašteni, ali nikad kao sad gdje se svake sedmice gura drugi, ovisno čiji menadžer više zaprijeti.
Jedne sedmice zaprijeti jedan, pa druge drugi, pa opet ovaj prvi i sve tako.
Mislim da nismo imali trenera sa više slobode a da je pravio tako neke stvari i jedva izvlačio neke utakmice, a neke je uspio i izgubiti iako su mu bile servirane.

Medjutim opet kažem ne možeš sad mijenjati, nek ostane do kraja, eventualno vidjeti za iduću sezonu pošto će se ganjati samo opstanak da ostane da izvuče opstanak i onda mijenjati. Mada nije isključeno ako se neke stvari ne promijene da odmah na ljeto osvježimo klupu. Već se pojedincima iz uprave ne svidja njegov rad i mijenjali bi.
Ma kakvi, nema sad promjene trenera u odlucujucem dijelu sezone gdje smo lideri.
Ali ovo sto radi igracima i pomocnom treneru je nevjerovatan bezobrazluk i kompleksi. Gov.no od covjeka, blago receno. Mi ako udjemo u PL sa njim, mozemo halaliti neke od najboljih igraca.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 18 apr 2024, 16:11

Znaci njegovi kompleksi ispred interesa kluba. Koji hinjo **** sebi svako zensko uzeg dijela porodice. Sad ovakvu atmosferu izgleda uspjet ce narusit.
A mozda radi pod direktnom bivseg nam predsjednika, svjesno sabotiraju klub i igrace.
Ako rade namjerno, nabijem ih obojicu na QRC. Otjerat to sto prije i sto dalje od kluba.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Beduin
Postovi: 16374
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 18 apr 2024, 16:27

Nece narusiti, nego je narusio druze. Vecina igraca je nezadovoljna i smisliti ga ne moze. Ali neke stvari, kao i uvijek, nisu za foruma pa ih nikad kao takve ni ne iznosim. Vise ovako bacim hint koji je uvijek osnovan i ima tezinu.
Menadzeri su ti koji kroje nas tim, sastav, izmjene, forsiranje igraca i sl. Sami skontajte zasto npr. jedan Merdovic ne igra redovno ili skoro nikako, a cudimo se zasto nije u formi iako je dosao sa reputacijom odlicnog golgetera. I nije jedini ovdje. A zna Nalic sta je obecao pojedinom igracima na pocetku sezone, sve ima dokumentovano, a kako se ponasa nakon pocetka sezone.

Gov.nar pravi zajedno sa pojedinima oko kluba (tu je i Sebad). A ovdje ne spada Aco i jos neki koji su sasvim korektni u svom poslu, koliko god ne dobijali moju podrsku iz drugih razloga.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 18 apr 2024, 16:31

Beduin je napisao/la:
18 apr 2024, 16:27
Nece narusiti, nego je narusio druze. Vecina igraca je nezadovoljna i smisliti ga ne moze. Ali neke stvari, kao i uvijek, nisu za foruma pa ih nikad kao takve ni ne iznosim. Vise ovako bacim hint koji je uvijek osnovan i ima tezinu.
Menadzeri su ti koji kroje nas tim, sastav, izmjene, forsiranje igraca i sl. Sami skontajte zasto npr. jedan Merdovic ne igra redovno ili skoro nikako, a cudimo se zasto nije u formi iako je dosao sa reputacijom odlicnog golgetera. I nije jedini ovdje. A zna Nalic sta je obecao pojedinom igracima na pocetku sezone, sve ima dokumentovano, a kako se ponasa nakon pocetka sezone.

Gov.nar pravi zajedno sa pojedinima oko kluba (tu je i Sebad). A ovdje ne spada Aco i jos neki koji su sasvim korektni u svom poslu, koliko god ne dobijali moju podrsku iz drugih razloga.
Treba se sve sto neko zna iznijeti na vidjelo.
Jer ne treba zbog par **** da se dovede u pitanje povratak u PL.
Nek ljudi znaju, a i da se podrska doticnom uskrati.
Ako su mu vazniji Senad i menadzeri od Slobode, onda treba da ima adekvatan tretman za takvo ponasanje od strane ljudi/navijaca koji dolaze na utakimice.
A ne onakvu podrsku i skandiranje koje je do sad imao.
Volim tebe, više od sebe

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.