FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DamirT
Postovi: 14104
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 apr 2024, 13:02

montolivo18 je napisao/la:
21 apr 2024, 12:55
DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 12:48
Al najjace sto je lik sve svalio na igrace...
Znaš li o čemu se radi? Može i PP. :D
Ma ovo sto Simon rece za objavu na FB. Zato sam i pitao je li bio sastanak nakon utakmice. Lik izgleda tu sve svalio na igrace, kao da su samo oni krivi za los rezultat. Imas na stranici Prva liga.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

mirsonetz
Postovi: 509
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 21 apr 2024, 13:02

montolivo18 je napisao/la:
21 apr 2024, 12:55
DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 12:48
Al najjace sto je lik sve svalio na igrace...
Znaš li o čemu se radi? Može i PP. :D
Da ga bojkotuju
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

simonknows
Postovi: 2191
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 21 apr 2024, 13:08

Pa dobrim dijelom i jest do igrača. Rekao bih 60-40 da je krivica na Nali.

Halo ba, imaš 3800 maraka, igraš protiv djece koja nisu imali mjesta u timovima iz PL kad su završili omladinski staž i tebi je svaki kontakt sa loptom aut ili gol aut? O čemu pričamo?

Imaš 35 godina, bruku golova u karijeri, Said ti sve namjesti, samo trebaš postaviti nogu i lopta bi se sama ubacila u gol, ona se odbije od tebe kao od drvo?

Imaš 19 godina, treba da se dokažeš, da grizeš, igraš protiv svojih vršnjaka, na Tušnju, debituješ bolan, ti od najobičnijeg pasa golmanu napraviš korner?

Koji igrač u ekipi zna dati centaršut, osim Ćive? Halo ba, budalom ga pravili u PL, budalom, on je ovdje jedan od najjačih igrača i najbolji asistent, i šta mi radimo u PL kad uđemo s njim, a šta tek sa ovim ostalim koji ne mogu ni to što on takav radi?

Nala ima loš odnos sa igračima, može da mu se kroji ekipa, ima nelogične poteze u selekciji prvih 11 i izmjenama, forsira Saida i ostavlja Dervišagića na klupi.

60-40,
trener je prosjek teški, dovoljan za opstanka u PL i nije trenutak da se mijenja, ali se ne može očekivati ništa specijalno, ima puno da radi i da se mijenja on kao osoba.
Ekipa je smeće za PL. Bar mi znamo kakve su nam zvijezde dolazile iz ove lige dok smo bili gore i kakvi su ispadali. Liga jeste teška zbog terena, seljačkog ponašanja protivnika i suđenja, ali je PL po kvaliteti klasa iznad, i ova ekipa bi u višem rangu bila lošija i od Zvijezde 09, bili bi kanta za napucavanje koliko god da sam na startu sezone mislio drugačije, još do pauze su me razuvjerili.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2191
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 21 apr 2024, 13:13

Danas će biti zanimljivo i znat ćemo puno više o treneru.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
hondas
Postovi: 1113
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 21 apr 2024, 14:06

Jedino su fukare juce bile na nivou,dobro navijanje sve vrijeme,steta sto ih ne bude vise.

Avatar
fukara87
Postovi: 5668
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 21 apr 2024, 14:25

Jaha vrati se sve ti je oprosteno
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 apr 2024, 16:24

fukara87 je napisao/la:
21 apr 2024, 14:25
Jaha vrati se sve ti je oprosteno
Nemoj živ bio i ako je sarkazam u pitanju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2496
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 21 apr 2024, 17:05

Demagoga na klupi spasava samo los rezultat Olova danas
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
DamirT
Postovi: 14104
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 apr 2024, 18:54

Mrka kapa, "samo" -5, a imamo teska gostovanja, cak i nekoliko zayebanih protivnika kod kuce...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

antisisoja1919
Postovi: 3491
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 apr 2024, 18:55

Danas Jedinstvo odigralo bolju utakmicu nego mi ijednu u drugom dijelu prvenstva.
Na onakvom terenu ljudi kombinuju i prave akcije, al jednostavno nisu imali srece.
Al onda strucnjak izjavi da on zna sta je fudbal.
*ebem ga u usta ona.
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3491
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 apr 2024, 18:57

DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 18:54
Mrka kapa, "samo" -5, a imamo teska gostovanja, cak i nekoliko zayebanih protivnika kod kuce...
Sa onakvom igrom kuci i Celik i Goražde i Bratstvo mogu lagano odnijet bod/ove.
Nek prica ko sta hoce, al kod nas nikakvog fudbala nema. Nemas 3-4 akcije po utakmici.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
DamirT
Postovi: 14104
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 apr 2024, 19:00

antisisoja1919 je napisao/la:
21 apr 2024, 18:57
DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 18:54
Mrka kapa, "samo" -5, a imamo teska gostovanja, cak i nekoliko zayebanih protivnika kod kuce...
Sa onakvom igrom kuci i Celik i Goražde i Bratstvo mogu lagano odnijet bod/ove.
Nek prica ko sta hoce, al kod nas nikakvog fudbala nema. Nemas 3-4 akcije po utakmici.
Uz igru kao jucer, sigurno ce jedan tim uzeti makar bod na Tusnju.

Yebo ti Nalicu svoju mater, sad si nasao ostriti qrc na igracima kad se lomi sezona.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2496
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 21 apr 2024, 19:01

Nalicu smradu
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

antisisoja1919
Postovi: 3491
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 apr 2024, 19:37

DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 19:00
antisisoja1919 je napisao/la:
21 apr 2024, 18:57
DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 18:54
Mrka kapa, "samo" -5, a imamo teska gostovanja, cak i nekoliko zayebanih protivnika kod kuce...
Sa onakvom igrom kuci i Celik i Goražde i Bratstvo mogu lagano odnijet bod/ove.
Nek prica ko sta hoce, al kod nas nikakvog fudbala nema. Nemas 3-4 akcije po utakmici.
Uz igru kao jucer, sigurno ce jedan tim uzeti makar bod na Tusnju.

Yebo ti Nalicu svoju mater, sad si nasao ostriti qrc na igracima kad se lomi sezona.
Kad se mucis kuci sa juniorima Zvijezde i sa Radnikom koji prije toga izgubi kuci sa dva igraca vise, sta onda ocekivat protiv Bratstva koje odlično igra drugi dio sezone, ili protiv Celika koji uvijek moze bit nezgodan.
Ako strucnjak ostane na klupi, garantujem da cemo prokockat nemoguće, jer je njemu njegov ego bitniji od interesa kluba.
Mozda ova ekipa nije za PL, al isto tako nije ni ekipa koja po utakmici nije u stanju napravit jednu jedinu akciju.
Sa normalnim trenerom (npr Darko il Toni) oba ekipa bi sazvakala ovu ligu.
Ne moze me niko ubijedit da 17-18 igraca nije u stanju nista pokazat na terenu.
Il da se jedan Merdovic ne moze sastavit kod nas s loptom, a bio prosle sezone medju najboljim igracima lige.
Keno Dervisagic isto tako.
Svi igraci koji su pokazali nesto, iz utakmice u utakmicu su sve losiji.
Mozes jednu utakmicu zakazat. Al ne mozes 6 utakmica odigrat identično lose i onda ocekivat da ces se svaku provuc. To onda nije baksuzluk, vec neznanje.
Volim tebe, više od sebe

mirsonetz
Postovi: 509
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 21 apr 2024, 20:10

antisisoja1919 je napisao/la:
21 apr 2024, 19:37
DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 19:00
antisisoja1919 je napisao/la:
21 apr 2024, 18:57


Sa onakvom igrom kuci i Celik i Goražde i Bratstvo mogu lagano odnijet bod/ove.
Nek prica ko sta hoce, al kod nas nikakvog fudbala nema. Nemas 3-4 akcije po utakmici.
Uz igru kao jucer, sigurno ce jedan tim uzeti makar bod na Tusnju.

Yebo ti Nalicu svoju mater, sad si nasao ostriti qrc na igracima kad se lomi sezona.
Kad se mucis kuci sa juniorima Zvijezde i sa Radnikom koji prije toga izgubi kuci sa dva igraca vise, sta onda ocekivat protiv Bratstva koje odlično igra drugi dio sezone, ili protiv Celika koji uvijek moze bit nezgodan.
Ako strucnjak ostane na klupi, garantujem da cemo prokockat nemoguće, jer je njemu njegov ego bitniji od interesa kluba.
Mozda ova ekipa nije za PL, al isto tako nije ni ekipa koja po utakmici nije u stanju napravit jednu jedinu akciju.
Sa normalnim trenerom (npr Darko il Toni) oba ekipa bi sazvakala ovu ligu.
Ne moze me niko ubijedit da 17-18 igraca nije u stanju nista pokazat na terenu.
Il da se jedan Merdovic ne moze sastavit kod nas s loptom, a bio prosle sezone medju najboljim igracima lige.
Keno Dervisagic isto tako.
Svi igraci koji su pokazali nesto, iz utakmice u utakmicu su sve losiji.
Mozes jednu utakmicu zakazat. Al ne mozes 6 utakmica odigrat identično lose i onda ocekivat da ces se svaku provuc. To onda nije baksuzluk, vec neznanje.
Realno iole koji je igrac pokazo nesto u par utakmica iducu je klupiran…
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

antisisoja1919
Postovi: 3491
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 apr 2024, 20:33

mirsonetz je napisao/la:
21 apr 2024, 20:10
antisisoja1919 je napisao/la:
21 apr 2024, 19:37
DamirT je napisao/la:
21 apr 2024, 19:00

Uz igru kao jucer, sigurno ce jedan tim uzeti makar bod na Tusnju.

Yebo ti Nalicu svoju mater, sad si nasao ostriti qrc na igracima kad se lomi sezona.
Kad se mucis kuci sa juniorima Zvijezde i sa Radnikom koji prije toga izgubi kuci sa dva igraca vise, sta onda ocekivat protiv Bratstva koje odlično igra drugi dio sezone, ili protiv Celika koji uvijek moze bit nezgodan.
Ako strucnjak ostane na klupi, garantujem da cemo prokockat nemoguće, jer je njemu njegov ego bitniji od interesa kluba.
Mozda ova ekipa nije za PL, al isto tako nije ni ekipa koja po utakmici nije u stanju napravit jednu jedinu akciju.
Sa normalnim trenerom (npr Darko il Toni) oba ekipa bi sazvakala ovu ligu.
Ne moze me niko ubijedit da 17-18 igraca nije u stanju nista pokazat na terenu.
Il da se jedan Merdovic ne moze sastavit kod nas s loptom, a bio prosle sezone medju najboljim igracima lige.
Keno Dervisagic isto tako.
Svi igraci koji su pokazali nesto, iz utakmice u utakmicu su sve losiji.
Mozes jednu utakmicu zakazat. Al ne mozes 6 utakmica odigrat identično lose i onda ocekivat da ces se svaku provuc. To onda nije baksuzluk, vec neznanje.
Realno iole koji je igrac pokazo nesto u par utakmica iducu je klupiran…
Bukvalno.
I onda ne moze nista drugo bit nego sabotiranje.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Beduin
Postovi: 16395
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 21 apr 2024, 21:41

Pa kad ja pricam nekim igracima kako drugi ne valjaju kao osobe, kako su losi po nekoga, sa kime se ko treba druziti, kafe ispijati, kako se ponasati, srati nekome na treninzima kad taj igrac odigra dobru utakmicu i u narednoj ga iz svojih pobuda i principa gurati na drugu poziciju i ogranicavati i jos masu slicnih stvari, sta da ocekujem od tih igraca sutra, da me postuju, da se bore na terenu zbog mene, da su motivisani, da imaju dobar odnos sa suigracima, da me gledaju kao ocinsku figuru i covjeka od povjerenja a isto to mozda misli i o meni i drugima govori?
Ahaa, ali u qurcu.

Eto odakle ovakvo proljece i forma, a sve se reflektovalo od kraja prosle godine.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3491
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 apr 2024, 21:53

Beduin je napisao/la:
21 apr 2024, 21:41
Pa kad ja pricam nekim igracima kako drugi ne valjaju kao osobe, kako su losi po nekoga, sa kime se ko treba druziti, kafe ispijati, kako se ponasati, srati nekome na treninzima kad taj igrac odigra dobru utakmicu i u narednoj ga iz svojih pobuda i principa gurati na drugu poziciju i ogranicavati i jos masu slicnih stvari, sta da ocekujem od tih igraca sutra, da me postuju, da se bore na terenu zbog mene, da su motivisani, da imaju dobar odnos sa suigracima, da me gledaju kao ocinsku figuru i covjeka od povjerenja a isto to mozda misli i o meni i drugima govori?
Ahaa, ali u qurcu.

Eto odakle ovakvo proljece i forma, a sve se reflektovalo od kraja prosle godine.
Slucajno ili ne, bas nakon odlaska Senada iz uprave.
Ko god remeti klub i ekipu zbog licnih interesa, samo tjerat.
Pa makar snosili i vece posljedice.
Volim tebe, više od sebe

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 21 apr 2024, 23:43

Djeluje mi da je veći problem trenerov karakter nego njegovo znanje. Ako ti drugi ljudi kroje sastav onda ti se džaba plata daje. Daj Saidu nek bude trener/igrač i nek mu sms-om javljaju izmjene. Bez obzira na rezultat i postavke protivnika uvijek iste šablonske izmjene. Hadžan - Kurta/Haris , Komazec/Dilaver Keno/Obren. Bez obzira ko je protivniku na desnoj strani, uvijek ista linija Ćiva i Said. Nevjerovatno da nas niko ne mora skautirat nakon 15 min će vidjet gdje mogu napadat i to će koristit. Igramo kao moderan pozicioni fudbal, krećemo iz petrca napad,i nakon 2 dodavanja golman je ispucava? Ne znam kad smo izašli visoko na presing ? U ovoj ligi gdje ljudi od 50' leže jer ne mogu disat ,ti ne možeš zaganjat malo da daš go? Sve je na neku silu. Kad nam "pojačanja" prestanu bit ljudi koji su prije nekoliko godina "znali" lopte il imali dobru sezonu i kad nam prestane svaki drugi navijač nalazit pojačanja možda se i odmaknemo malo da dna...

IbrahimAga075
Postovi: 94
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 22 apr 2024, 12:36

Napokon vecina ovdje na forumu shvata da je ovo sve samo šarena laža od igraca,trenera do visih instanci.
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Skojevska i 16 gostiju.