FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 maj 2024, 18:29

simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 14:55
Hoće da onaj ko uđe na stadion plati kartu. Kakav bezobrazluk Ace. Nevjerovatno šta se usudio tražiti od hudih navijača. Da plate kartu za ulazak na stadion, gdje to na svijetu ima!? Uprava napolje!
Ne lazi, nije samo to poenta vec i slaba posjeta. A druga stvar je zar ne mogu oni nesto uraditi po pitanju organizovanja utakmice odnosno da se karte pregledaju??
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
mk1008
Postovi: 905
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 01 maj 2024, 18:29

Ovo sto Sunderland prica je super ideja
Da se dijele neki pokloni na ulazu tipa privjesci, olovke, naljepnice nesto
I ono sto uprava treba da razmisli jeste da se napravi brojac ulaznica, to nije milion km
Okej ne moraju sad ako nemaju finansijski trenutno ali u toku 12 mj se moze skupit za taj brojac i nema uci dok ne skeniras kartu, kao ono sto ima na panonici. Celik to ima npr
I definitivno treba pokusati neku koreografiju organizovati da se neki papiri podijele pa crveno crne boje da se naprave.
Ali sve to uz saradnju publike da se pocisti smece za sobom a ne da se ostavi stadion kao svinjac. Definitivno se sve to moze dovest u red da bude na finom nivou, uz malo ideja i kreativnosti uprave i saradnju navijaca .
A ne da se ovako brukamo javno
Zadnja izmjena: mk1008, dana/u 01 maj 2024, 18:39, ukupno mijenjano 1 put.
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 01 maj 2024, 18:38

Madal je napisao/la:
01 maj 2024, 18:29
simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 14:55
Hoće da onaj ko uđe na stadion plati kartu. Kakav bezobrazluk Ace. Nevjerovatno šta se usudio tražiti od hudih navijača. Da plate kartu za ulazak na stadion, gdje to na svijetu ima!? Uprava napolje!
Ne lazi, nije samo to poenta vec i slaba posjeta. A druga stvar je zar ne mogu oni nesto uraditi po pitanju organizovanja utakmice odnosno da se karte pregledaju??
Posjeta najbolja u ligi, što bi ona bila problem? Slabo kad je i u Pl bilo više.

Rade sve što se radilo i ranije, djeca kidaju karte, security pregleda. Samo se nešto promijenilo u mentalitetu navijača pa je sad još gori, sad je počelo i švercanje bez karti na stadion, ali sad će se i to prekinuti.
Skrenut će se pažnja i djeci i zaštitarima da se niko, ama baš niko ne pušta i to je to.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 maj 2024, 18:40

simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 18:38
Madal je napisao/la:
01 maj 2024, 18:29
simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 14:55
Hoće da onaj ko uđe na stadion plati kartu. Kakav bezobrazluk Ace. Nevjerovatno šta se usudio tražiti od hudih navijača. Da plate kartu za ulazak na stadion, gdje to na svijetu ima!? Uprava napolje!
Ne lazi, nije samo to poenta vec i slaba posjeta. A druga stvar je zar ne mogu oni nesto uraditi po pitanju organizovanja utakmice odnosno da se karte pregledaju??
Posjeta najbolja u ligi, što bi ona bila problem? Slabo kad je i u Pl bilo više.

Rade sve što se radilo i ranije, djeca kidaju karte, security pregleda. Samo se nešto promijenilo u mentalitetu navijača pa je sad još gori, sad je počelo i švercanje bez karti na stadion, ali sad će se i to prekinuti.
Skrenut će se pažnja i djeci i zaštitarima da se niko, ama baš niko ne pušta i to je to.
Pa sta im je funkcija do sad onda bila?
Najbolja u ligi... prva smo federalna ne znam kako vas nije sramota klub tako omalovazavati.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
mk1008
Postovi: 905
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 01 maj 2024, 18:41

simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 18:38
Madal je napisao/la:
01 maj 2024, 18:29
simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 14:55
Hoće da onaj ko uđe na stadion plati kartu. Kakav bezobrazluk Ace. Nevjerovatno šta se usudio tražiti od hudih navijača. Da plate kartu za ulazak na stadion, gdje to na svijetu ima!? Uprava napolje!
Ne lazi, nije samo to poenta vec i slaba posjeta. A druga stvar je zar ne mogu oni nesto uraditi po pitanju organizovanja utakmice odnosno da se karte pregledaju??
Posjeta najbolja u ligi, što bi ona bila problem? Slabo kad je i u Pl bilo više.

Rade sve što se radilo i ranije, djeca kidaju karte, security pregleda. Samo se nešto promijenilo u mentalitetu navijača pa je sad još gori, sad je počelo i švercanje bez karti na stadion, ali sad će se i to prekinuti.
Skrenut će se pažnja i djeci i zaštitarima da se niko, ama baš niko ne pušta i to je to.
A sta je s onima sto imaju sezonsku kartu? Jel ulaze na kartu ili kupe ulaznicu svaki put ? Ja licno kupim iako imam sezonsku al tamo pise da su utakmcie domace besplatne ako imas sezonsku
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 01 maj 2024, 18:48

mk1008 je napisao/la:
01 maj 2024, 18:41
simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 18:38
Madal je napisao/la:
01 maj 2024, 18:29

Ne lazi, nije samo to poenta vec i slaba posjeta. A druga stvar je zar ne mogu oni nesto uraditi po pitanju organizovanja utakmice odnosno da se karte pregledaju??
Posjeta najbolja u ligi, što bi ona bila problem? Slabo kad je i u Pl bilo više.

Rade sve što se radilo i ranije, djeca kidaju karte, security pregleda. Samo se nešto promijenilo u mentalitetu navijača pa je sad još gori, sad je počelo i švercanje bez karti na stadion, ali sad će se i to prekinuti.
Skrenut će se pažnja i djeci i zaštitarima da se niko, ama baš niko ne pušta i to je to.
A sta je s onima sto imaju sezonsku kartu? Jel ulaze na kartu ili kupe ulaznicu svaki put ? Ja licno kupim iako imam sezonsku al tamo pise da su utakmcie domace besplatne ako imas sezonsku
Besplatno ti je sa sezonskom naravno (premium članska).
Imaš tamo prvi lijevo ulaz za te ulaznice.

Pohvala za gest kupovine karte i pored sezonske :thumbup:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 01 maj 2024, 18:50

Madal je napisao/la:
01 maj 2024, 18:40
simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 18:38
Madal je napisao/la:
01 maj 2024, 18:29

Ne lazi, nije samo to poenta vec i slaba posjeta. A druga stvar je zar ne mogu oni nesto uraditi po pitanju organizovanja utakmice odnosno da se karte pregledaju??
Posjeta najbolja u ligi, što bi ona bila problem? Slabo kad je i u Pl bilo više.

Rade sve što se radilo i ranije, djeca kidaju karte, security pregleda. Samo se nešto promijenilo u mentalitetu navijača pa je sad još gori, sad je počelo i švercanje bez karti na stadion, ali sad će se i to prekinuti.
Skrenut će se pažnja i djeci i zaštitarima da se niko, ama baš niko ne pušta i to je to.
Pa sta im je funkcija do sad onda bila?
Najbolja u ligi... prva smo federalna ne znam kako vas nije sramota klub tako omalovazavati.
Najbolja u ligi i... i ono što si preskočio, posjeta kakva je otprilike bila i u PL. Trenutno posjeta bolja od sigurno 5-6 klujova u elitnom rangu. Posjeta definitivno nije problem, samo (ne)kupovina ulaznica.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 maj 2024, 18:57

Dakle bolja posjeta i od TC, Sloge Doboj, Posusja i slicnih. Divno. Uz malo srece mozda nas te ekipe ne naguze u oba meca naredne sezone jer smo takvima inace redovne musterije postali.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
hondas
Postovi: 1118
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 01 maj 2024, 19:20

Neka bude cijena karte i troduplo veca ja cu je kupiti i svaka kupljena karta je od srca za Slobodu.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2495
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 01 maj 2024, 19:27

Sva ta priča govori dovoljno o navijačima Slobode, i puna podrška rukovdstvu sa ovim potezom, barem su skrenuli pažnju.
Svugdje u svijetu navijači gledaju da privređuju na neki način klubu, samo kod nas to ne smiješ spomenuti.

Ja bi predložio rukovodstvu da se malo raspitaju u vezi brojača i naprave akciju, pa ćemo mi navijači skupljati ako treba dvije godine dvije godine.
Imamo dijaspore dosta možda bi se i oni priključili.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
mk1008
Postovi: 905
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 01 maj 2024, 19:30

Skojevska je napisao/la:
01 maj 2024, 19:27
Sva ta priča govori dovoljno o navijačima Slobode, i puna podrška rukovdstvu sa ovim potezom, barem su skrenuli pažnju.
Svugdje u svijetu navijači gledaju da privređuju na neki način klubu, samo kod nas to ne smiješ spomenuti.

Ja bi predložio rukovodstvu da se malo raspitaju u vezi brojača i naprave akciju, pa ćemo mi navijači skupljati ako treba dvije godine dvije godine.
Imamo dijaspore dosta možda bi se i oni priključili.
Ma de ba nije brojac milion km
Skupit mozemo to veoma lako
Ono sto je vazno je da se malo potrudi uprava oko marketinga, koreografije itd. ABD kad bude utakmica podizanja trofeja i plasmana u PL da bude neka super koreografija, da se animiraju navijaci. To bar mozemo

Nego zna li neko dokle smo s ovom pricom o blokiranim racunima itd radi li se sta po tom pitanju, rjesava li se sta :crazy:
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
Skojevska
Postovi: 2495
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 01 maj 2024, 19:32

mk1008 je napisao/la:
01 maj 2024, 19:30
Skojevska je napisao/la:
01 maj 2024, 19:27
Sva ta priča govori dovoljno o navijačima Slobode, i puna podrška rukovdstvu sa ovim potezom, barem su skrenuli pažnju.
Svugdje u svijetu navijači gledaju da privređuju na neki način klubu, samo kod nas to ne smiješ spomenuti.

Ja bi predložio rukovodstvu da se malo raspitaju u vezi brojača i naprave akciju, pa ćemo mi navijači skupljati ako treba dvije godine dvije godine.
Imamo dijaspore dosta možda bi se i oni priključili.
Ma de ba nije brojac milion km
Skupit mozemo to veoma lako
Ono sto je vazno je da se malo potrudi uprava oko marketinga, koreografije itd. ABD kad bude utakmica podizanja trofeja i plasmana u PL da bude neka super koreografija, da se animiraju navijaci. To bar mozemo

Nego zna li neko dokle smo s ovom pricom o blokiranim racunima itd radi li se sta po tom pitanju, rjesava li se sta :crazy:
Ma nije to nikakav problem ovi ce poslušati svaki normalan prijedlog.

Rješit će se i račun, uvijek se riješi.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Volkan
Postovi: 268
Pridružen/a: 05 jul 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Volkan » 01 maj 2024, 19:46

Bio na svakoj domacoj i svaki put platim 8 KM, nije mi zao tih para, necu njih uciniti bogatim, a ni sebe siromasnim, radim to iz ljubavi prema FK Sloboda. Nemam drugog kluba za koji navijam, a sve je pocelo gledanjem sa drugog sprata iz ucionice matematike u OŠ Tušanj, borili se ko ce sjediti do prozora da ima pogled na stadion kad je utakmica, pa na brdo gore iznad stadiona.

Dolazim i na ostale domace, iako je su bile veoma slabe ove prethodne domace utakmice, Zvijezda, Hadzici, puno vise moraju dati, prikazati ovoj publici.

Finansije, igracki kadar, nisam strucan da o tome govorim, ima ih koji uzimaju platu i nek misle kako ce koliko toliko srediti klub. Samo znam da ce biti gadno sljedece sezone u PL, kad udjemo aBd. Valja nam zavrsiti minimalno na 8.mjestu, sto znaci 40+ bodova se mora osvojiti.
Nadam se da smo nesto naucili iz prethodnih situacija i da se opstanak ne moze ganjati u zadnjem kolu.
I da ne budemo opet poligon za okupljanje istrosenih igraca od 35+ sto umiru u 60 minuti od grceva.
🔴⚫ FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 01 maj 2024, 19:58

@volkan, @skojevska, @mk, @hondas

Svaka čast ljudi za odnos prema klubu u ovoj situaciji!
Za reakciju na ovo sve i na zdrave stavove. Da je više ljudi poput vas, @sky-a, @sunderland-a... Ili ako se razilazimo u mišljenjima da to bude kao @Beduin

Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Hitman22
Postovi: 2551
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 01 maj 2024, 21:18

Pusta Tuzla, haman raju sramota na ulicu izaći nakon ovakve prozivke od strane Kluba
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 279
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 01 maj 2024, 21:20

Djeca nam se smiju moj Reufe…

Kakvi debili, nevjerovatno…

Avatar
Beduin
Postovi: 16531
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 01 maj 2024, 22:05

Cekajte, Uprava kluba proziva ljude kako ulaze besplatno na utakmice, tvog toga ogranicavaju broj ulaznica za narednu utakmicu na 350, a ne vide da je problem u njihovoj organizaciji utakmice/ulaska na stadion, od njihovih ljudi na ulazu koji cijepaju karte (ili lijevo na sezonskim gdje se pozdravljaju i pustaju ljude) pa do agencije koju placaju za pretres i dodatnu provjeru posjedovanja karte?
Dakle, ismijavaju navijace, a nisu svjesni da ismijavaju svoj los radi i organizaciju na ovaj nacin? Barem sam ja tako shvatio ovu situaciju, gdje su u tisini SAMO trebalo zamijeniti (ne)radnike na ulazu i poslati dopis security agenciji o njihovom neradu i molbi za vecu angazovanost i fokus i poostriti mjere ulaska gdje bi ovi sto hoce besplatno biti sprijeceni. WTF

Mene srce boli sto ne idem, ali ispratim u prenosu kad god mogu. Nikad necu nekome reci da ne ide jer ne dozvoljavam ni da mene neko tjera da idem. Ja imam svoj jasan stan od prvog dana ispadanja, imam karakter i obraz i tako sam odlucio istrajati do kraja. Dok ne dodju neki novi vjetrovi na Tusanj.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Mortus
Postovi: 1757
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 01 maj 2024, 22:20

Beduin je napisao/la:
01 maj 2024, 22:05
Cekajte, Uprava kluba proziva ljude kako ulaze besplatno na utakmice, tvog toga ogranicavaju broj ulaznica za narednu utakmicu na 350, a ne vide da je problem u njihovoj organizaciji utakmice/ulaska na stadion, od njihovih ljudi na ulazu koji cijepaju karte (ili lijevo na sezonskim gdje se pozdravljaju i pustaju ljude) pa do agencije koju placaju za pretres i dodatnu provjeru posjedovanja karte?
Dakle, ismijavaju navijace, a nisu svjesni da ismijavaju svoj los radi i organizaciju na ovaj nacin? Barem sam ja tako shvatio ovu situaciju, gdje su u tisini SAMO trebalo zamijeniti (ne)radnike na ulazu i poslati dopis security agenciji o njihovom neradu i molbi za vecu angazovanost i fokus i poostriti mjere ulaska gdje bi ovi sto hoce besplatno biti sprijeceni. WTF

Mene srce boli sto ne idem, ali ispratim u prenosu kad god mogu. Nikad necu nekome reci da ne ide jer ne dozvoljavam ni da mene neko tjera da idem. Ja imam svoj jasan stan od prvog dana ispadanja, imam karakter i obraz i tako sam odlucio istrajati do kraja. Dok ne dodju neki novi vjetrovi na

Je..be Aco sve Tuzlake i ne vadi ga, je..b.em mu ja zenu u sisu.
Tako.je kad smo glupavi vecina, zato nam.i jeste ovako.
Nije on dzaba nama porucio na startu KO TE JEDNOM.JE...BO JEB..AT CE TE OPET.
Mada je ovo navlakusa zesca da razdrma raju da dodje u sto vecem broju da sebi ko fol kao na vrijeme obezbijede kartu, a pustit ce ih opet u istom.broju.

Sve i dobro analozirao, opet sebe potkopase za neznanje organizacije utakmice.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Hitman22
Postovi: 2551
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 01 maj 2024, 23:01

Madal je napisao/la:
01 maj 2024, 18:29
simonknows je napisao/la:
01 maj 2024, 14:55
Hoće da onaj ko uđe na stadion plati kartu. Kakav bezobrazluk Ace. Nevjerovatno šta se usudio tražiti od hudih navijača. Da plate kartu za ulazak na stadion, gdje to na svijetu ima!? Uprava napolje!
Ne lazi, nije samo to poenta vec i slaba posjeta. A druga stvar je zar ne mogu oni nesto uraditi po pitanju organizovanja utakmice odnosno da se karte pregledaju??
Ma spinuje sad kao fol šverca se neko a zna se šta je pisac htjeo reci pa popušio foru.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
FKBilder
Postovi: 1758
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 02 maj 2024, 01:18

Ja cisto sumnjam da djeca i osiguranje "puste "2000 ljudi bez karti na stadion.
Tu su druge igrice u pitanju, pa "udri "i na ono malo navijaca sto je ostalo.
Kako vas vise nije sramota jbt.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: tareizo i 9 gostiju.