FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

nebitan24
Postovi: 33
Pridružen/a: 11 avg 2013, 16:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la nebitan24 » 07 apr 2024, 11:36

DamirT je napisao/la:
07 apr 2024, 11:34
nebitan24 je napisao/la:
07 apr 2024, 11:33
Pozdrav, hoce li biti prenos slucajno ?

Hvala
My TV.
Hvala ,sretno!

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 07 apr 2024, 12:33

simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 11:26
Benjo_AFC86 je napisao/la:
07 apr 2024, 11:23
simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 10:33


Pričao sam sa jednim čovjekom iz Simm Baua, reče mi da su njega zvali i govorili kao da se njima ne igra PL uopšte, nisu spremni i slične smicalice, a ustvari ovi su ih pročitali i svima je jasno da ciljaju na ulazak pa su zapeli protiv njih i radi sebe i radi nas što imamo fine odnose.
Medjutim, sudije su odradile svoje.

Večeras 1-0, samo se sačuvati za Ol.. :D
Nas ne mogu zaklati sa sudijama, a lošiji su čak i od naše kršugostima ekipe. I najvažnije, nema kradje lopti, moraju igrati 90min :D

Stupčanica svakoj ekipi i članovima Klubova podvaljuje priče da ne ide na ulazak. Ko to ne ide na ulazak a trener im ima platu 8-10milja? Ko to ne ide na ulazak a ima suđenje kao u Gračanici i Maglaju?

Bojim se samo da odlaskom Senada nije zaškripalo kod glavnih ljudi koji se pitaju, a da su neki drugi preuzeli sad kolo. Sloboda je imala top suđenje (tako ću ga opisati) u prvom dijelu sezone.

Čak Gradina nije smjela biti oštećena u Olovu i zato je bod uzela, a da li bi bod uzela da im sad gostujemo.. hmm teško s ovakvim scenarijem.

Baš me zanima iduće kolo ko će biti na centru :hmmmmm:
Znam da je Senad pričao kako je imao razgovore sa ljudima iz federalnog saveza gdje mu je navodno rečeno da ćemo ući samo ako on bude predsjednik. Medjutim, to treba uzeti sa rezervom poznavajući njega i njegov ego.
Eh zbog toga ne podnosim ni Azmir ni Senada, zbog njihovog ega. Sto kod njih uvijek ide ono "ako necu i ne mogu ja, onda nece niko (il ce se barem maksimalno potrudit da tako bude)"
Na stranu njihovo sportsko znanje i veze.
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 07 apr 2024, 12:42

Benjo_AFC86 je napisao/la:
07 apr 2024, 11:23
simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 10:33
mirsonetz je napisao/la:
07 apr 2024, 10:30
Danas cujem info da je stupcanica podnijela zahtjev prosle polusezone da premijer ligu igra na Grbavici
Pričao sam sa jednim čovjekom iz Simm Baua, reče mi da su njega zvali i govorili kao da se njima ne igra PL uopšte, nisu spremni i slične smicalice, a ustvari ovi su ih pročitali i svima je jasno da ciljaju na ulazak pa su zapeli protiv njih i radi sebe i radi nas što imamo fine odnose.
Medjutim, sudije su odradile svoje.

Večeras 1-0, samo se sačuvati za Ol.. :D
Nas ne mogu zaklati sa sudijama, a lošiji su čak i od naše kršugostima ekipe. I najvažnije, nema kradje lopti, moraju igrati 90min :D

Stupčanica svakoj ekipi i članovima Klubova podvaljuje priče da ne ide na ulazak. Ko to ne ide na ulazak a trener im ima platu 8-10milja? Ko to ne ide na ulazak a ima suđenje kao u Gračanici i Maglaju?

Bojim se samo da odlaskom Senada nije zaškripalo kod glavnih ljudi koji se pitaju, a da su neki drugi preuzeli sad kolo. Sloboda je imala top suđenje (tako ću ga opisati) u prvom dijelu sezone.

Čak Gradina nije smjela biti oštećena u Olovu i zato je bod uzela, a da li bi bod uzela da im sad gostujemo.. hmm teško s ovakvim scenarijem.

Baš me zanima iduće kolo ko će biti na centru :hmmmmm:
Ma Stupcanica ide krajnje hinjski i to je svima vec jasno.
A iskreno Sloboda jos uvijek ima top sudjenje, samo sto mi to ne znamo u vecini slučajeva iskoristiti.
Al Stupcanica isto tako dobro posluje sa sudijama i jucerasnja utakmica je samo jedan od primjera, tako da nema potrebe da oni nekome moralisu od sudjenju, a nije da nisu znali indirektno o tome pricati.
Nadam se da cemo mi sljedece kolo pametno odigrat utakmicu, jer mislim da je pritisak na njima i uz veliku podrsku nasih navijaca (gdje iskreno ocekujem invaziju) konacno u velikoj mjeri rijesit ovu pricu oko ulaska.
Volim tebe, više od sebe

simonknows
Postovi: 2167
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 07 apr 2024, 12:54

Ko danas na lijevog beka? Ćive nema, Mujkić vjerovatno, igrao je to u Istri
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 07 apr 2024, 13:15

simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 12:54
Ko danas na lijevog beka? Ćive nema, Mujkić vjerovatno, igrao je to u Istri
Sta je sa Cive?
Nek gurne malog Jasarevica, nek se kali.
Ne mozes se uvijek uzdat da ce Mujka pokrivat Civu, pa samim time odmah gubis stopera.
Velika glupost je napravljena ne dovodjenjem lijevog beka, a da na npr imas po 3 lijeva ili desna krila.
Volim tebe, više od sebe

simonknows
Postovi: 2167
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 07 apr 2024, 13:18

antisisoja1919 je napisao/la:
07 apr 2024, 13:15
simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 12:54
Ko danas na lijevog beka? Ćive nema, Mujkić vjerovatno, igrao je to u Istri
Sta je sa Cive?
Nek gurne malog Jasarevica, nek se kali.
Ne mozes se uvijek uzdat da ce Mujka pokrivat Civu, pa samim time odmah gubis stopera.
Velika glupost je napravljena ne dovodjenjem lijevog beka, a da na npr imas po 3 lijeva ili desna krila.
Kartoni,
Jaša je desni bek, ali dobar talenat.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
DamirT
Postovi: 14050
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 07 apr 2024, 14:35

Sky, ako dodjes na temu, ne stavljaj zastave zivota ti :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Beduin
Postovi: 16374
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 07 apr 2024, 15:00

simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 10:55
Beduin je napisao/la:
07 apr 2024, 10:37
Simone, zasto ignorises moje upite? 😁
Halali brate, nisam par dana ovih pisao.
Dužno se po 2 plate jer je treća po dogovoru izbrisana. Ima i sad momaka iz prošle sezone koji su tu a da im se dužno, ali pričalo se s njima naravno i o tome, i čim su tu i ovako zadovoljni, ne moram ti govoriti da im je sad redovno i da će svakome ko je zaslužio biti plaćeno sve po ugovoru.
A ima i igrača poput Emira Jusića, Saše Maksimovića kojima se dužno i iz prošle i iz ranijih godina. Riječ je o o preko 50 hiljada, a imaš tu i Golubovića 18, Fedor je riješen koliko znam, Abid isto ima fina potraživanja, Baliću se ostalo nešto sitno koliko znam i ne mogu sad svega da se sjetim halalit ćeš.
Znas ti da ja necu tek onako nesto spomenuti iliti baciti hint. :mrgreen:
Duzno se, itekako duzno brate. Morat ce se platiti i proslosezonsko nasim mladicima, ne samo iskusnijim igracima, nebitno zasluzio neko ili ne jer su neki vec rekli da nece oprostiti nista klubu zbog prijasnjih dogovora pa ih se izvaralo, a nekim "boljim" igracima se dala daleko izdasnija plata.
Mozda i znas, mozda ne, da su neki trebali pred pocetak sezone ici za daleko bolju platu (pa i u naseg glavnog konkurenta za PL) pa ih se molilo da ostane i obecavalo svasta. Cak se vrbovalo i preko iskusnijih igraca da postave obraz i mole neke momke da ostanu u borbi za povratak u PL. Jer je tadasnji predsjednik odmah stavio za cilj povratak u visi rang.

Ali znas i to da ja nikad necu plaho javno pisati, nekako mi sladje ovako hint po hint pa ko zna, zna. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

simonknows
Postovi: 2167
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 07 apr 2024, 15:01

Beduin je napisao/la:
07 apr 2024, 15:00
simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 10:55
Beduin je napisao/la:
07 apr 2024, 10:37
Simone, zasto ignorises moje upite? 😁
Halali brate, nisam par dana ovih pisao.
Dužno se po 2 plate jer je treća po dogovoru izbrisana. Ima i sad momaka iz prošle sezone koji su tu a da im se dužno, ali pričalo se s njima naravno i o tome, i čim su tu i ovako zadovoljni, ne moram ti govoriti da im je sad redovno i da će svakome ko je zaslužio biti plaćeno sve po ugovoru.
A ima i igrača poput Emira Jusića, Saše Maksimovića kojima se dužno i iz prošle i iz ranijih godina. Riječ je o o preko 50 hiljada, a imaš tu i Golubovića 18, Fedor je riješen koliko znam, Abid isto ima fina potraživanja, Baliću se ostalo nešto sitno koliko znam i ne mogu sad svega da se sjetim halalit ćeš.
Znas ti da ja necu tek onako nesto spomenuti iliti baciti hint. :mrgreen:
Duzno se, itekako duzno brate. Morat ce se platiti i proslosezonsko nasim mladicima, ne samo iskusnijim igracima, nebitno zasluzio neko ili ne jer su neki vec rekli da nece oprostiti nista klubu zbog prijasnjih dogovora pa ih se izvaralo, a nekim "boljim" igracima se dala daleko izdasnija plata.
Mozda i znas, mozda ne, da su neki trebali pred pocetak sezone ici za daleko bolju platu (pa i u naseg glavnog konkurenta za PL) pa ih se molilo da ostane i obecavalo svasta. Cak se vrbovalo i preko iskusnijih igraca da postave obraz i mole neke momke da ostanu u borbi za povratak u PL. Jer je tadasnji predsjednik odmah stavio za cilj povratak u visi rang.

Ali znas i to da ja nikad necu plaho javno pisati, nekako mi sladje ovako hint po hint pa ko zna, zna. 😁
Kenan Delić Stupčanica :)
Tako blizu a tako daleko :nene:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Beduin
Postovi: 16374
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 07 apr 2024, 15:21

simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 15:01
Beduin je napisao/la:
07 apr 2024, 15:00
simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 10:55


Halali brate, nisam par dana ovih pisao.
Dužno se po 2 plate jer je treća po dogovoru izbrisana. Ima i sad momaka iz prošle sezone koji su tu a da im se dužno, ali pričalo se s njima naravno i o tome, i čim su tu i ovako zadovoljni, ne moram ti govoriti da im je sad redovno i da će svakome ko je zaslužio biti plaćeno sve po ugovoru.
A ima i igrača poput Emira Jusića, Saše Maksimovića kojima se dužno i iz prošle i iz ranijih godina. Riječ je o o preko 50 hiljada, a imaš tu i Golubovića 18, Fedor je riješen koliko znam, Abid isto ima fina potraživanja, Baliću se ostalo nešto sitno koliko znam i ne mogu sad svega da se sjetim halalit ćeš.
Znas ti da ja necu tek onako nesto spomenuti iliti baciti hint. :mrgreen:
Duzno se, itekako duzno brate. Morat ce se platiti i proslosezonsko nasim mladicima, ne samo iskusnijim igracima, nebitno zasluzio neko ili ne jer su neki vec rekli da nece oprostiti nista klubu zbog prijasnjih dogovora pa ih se izvaralo, a nekim "boljim" igracima se dala daleko izdasnija plata.
Mozda i znas, mozda ne, da su neki trebali pred pocetak sezone ici za daleko bolju platu (pa i u naseg glavnog konkurenta za PL) pa ih se molilo da ostane i obecavalo svasta. Cak se vrbovalo i preko iskusnijih igraca da postave obraz i mole neke momke da ostanu u borbi za povratak u PL. Jer je tadasnji predsjednik odmah stavio za cilj povratak u visi rang.

Ali znas i to da ja nikad necu plaho javno pisati, nekako mi sladje ovako hint po hint pa ko zna, zna. 😁
Kenan Delić Stupčanica :)
Tako blizu a tako daleko :nene:
Nije jedini. :tralala:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 07 apr 2024, 17:01

Trebamo veceras svi imati na umu da smo u Gradačcu najljepse docekani ove sezone. Onakav docek samo na Tusnju kao domaćini mozemo imati. Ko je bio, zna o cemu pricam.
Uzvratit svima koji dodju iz Gradačca istom mjerom, a nadam se da par onih koji svakom zivom psuju i vrijedjaju, da ce makar veceras postedit raju iz Gradačca.
Volim tebe, više od sebe

simonknows
Postovi: 2167
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 07 apr 2024, 17:09

antisisoja1919 je napisao/la:
07 apr 2024, 17:01
Trebamo veceras svi imati na umu da smo u Gradačcu najljepse docekani ove sezone. Onakav docek samo na Tusnju kao domaćini mozemo imati. Ko je bio, zna o cemu pricam.
Uzvratit svima koji dodju iz Gradačca istom mjerom, a nadam se da par onih koji svakom zivom psuju i vrijedjaju, da ce makar veceras postedit raju iz Gradačca.
Pa nismo baš imali doček kao na Tušnju.
Na Tušnju ne smijem unijeti hladno oružjeu vidu flašice vode, dok u Gradačcu unesem kesu kompletnu koju niko i ne pregleda i samo dobijem "uživaj" od redara na ulazu. Najviše ih volim, da hoće odma za nama u PL :D
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

antisisoja1919
Postovi: 3483
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 07 apr 2024, 17:22

simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 17:09
antisisoja1919 je napisao/la:
07 apr 2024, 17:01
Trebamo veceras svi imati na umu da smo u Gradačcu najljepse docekani ove sezone. Onakav docek samo na Tusnju kao domaćini mozemo imati. Ko je bio, zna o cemu pricam.
Uzvratit svima koji dodju iz Gradačca istom mjerom, a nadam se da par onih koji svakom zivom psuju i vrijedjaju, da ce makar veceras postedit raju iz Gradačca.
Pa nismo baš imali doček kao na Tušnju.
Na Tušnju ne smijem unijeti hladno oružjeu vidu flašice vode, dok u Gradačcu unesem kesu kompletnu koju niko i ne pregleda i samo dobijem "uživaj" od redara na ulazu. Najviše ih volim, da hoće odma za nama u PL :D
Hahaha, prvo sam htio napisat da onakav docek ni na Tusnju ne bi imali, al rekoh napast ce me ko od nasih :D
Samo su jos trebali za nama hodati i pravit nam hladovinu, da bas sve bude potpuno.
Nit ko sta pregleda, nit koji vrag. Mogo si nuklearnu na stadion unijeti.
Volim tebe, više od sebe

simonknows
Postovi: 2167
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 07 apr 2024, 17:25

antisisoja1919 je napisao/la:
07 apr 2024, 17:22
simonknows je napisao/la:
07 apr 2024, 17:09
antisisoja1919 je napisao/la:
07 apr 2024, 17:01
Trebamo veceras svi imati na umu da smo u Gradačcu najljepse docekani ove sezone. Onakav docek samo na Tusnju kao domaćini mozemo imati. Ko je bio, zna o cemu pricam.
Uzvratit svima koji dodju iz Gradačca istom mjerom, a nadam se da par onih koji svakom zivom psuju i vrijedjaju, da ce makar veceras postedit raju iz Gradačca.
Pa nismo baš imali doček kao na Tušnju.
Na Tušnju ne smijem unijeti hladno oružjeu vidu flašice vode, dok u Gradačcu unesem kesu kompletnu koju niko i ne pregleda i samo dobijem "uživaj" od redara na ulazu. Najviše ih volim, da hoće odma za nama u PL :D
Hahaha, prvo sam htio napisat da onakav docek ni na Tusnju ne bi imali, al rekoh napast ce me ko od nasih :D
Samo su jos trebali za nama hodati i pravit nam hladovinu, da bas sve bude potpuno.
Nit ko sta pregleda, nit koji vrag. Mogo si nuklearnu na stadion unijeti.
Ljudi iz Gradačca iza krenuše slavit gol Dilavera hahaha, ne vjeruješ koje scene s njima :rol:
Fukare i Dragonsi posebna priča, Dragonsi su već krenuli i na druženju su sa Fukarama uskoro :thumbup:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 858
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 07 apr 2024, 21:15

Lose, lose i mnogo lose. U Olovu ce nas ljudi rasut ko kerove.
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
DamirT
Postovi: 14050
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 07 apr 2024, 21:19

Ide u Olovu kec ko 3 kuce. Matere mi, sve ispod 2 razlike je odlicno. Dobro ja danas rekoh, nema Zvijezda sta izgubiti sa djecom, samo moze puno dobiti. Eto zasad se to i obistinjuje.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1053
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zaniolo » 07 apr 2024, 21:23

DamirT je napisao/la:
07 apr 2024, 21:19
Ide u Olovu kec ko 3 kuce. Matere mi, sve ispod 2 razlike je odlicno. Dobro ja danas rekoh, nema Zvijezda sta izgubiti sa djecom, samo moze puno dobiti. Eto zasad se to i obistinjuje.
delic 1-0 74''
komazec 2-0 86'

Avatar
DamirT
Postovi: 14050
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 07 apr 2024, 21:25

Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 21:23
DamirT je napisao/la:
07 apr 2024, 21:19
Ide u Olovu kec ko 3 kuce. Matere mi, sve ispod 2 razlike je odlicno. Dobro ja danas rekoh, nema Zvijezda sta izgubiti sa djecom, samo moze puno dobiti. Eto zasad se to i obistinjuje.
delic 1-0 74''
komazec 2-0 86'
Daj Boze jedan gol, a pitanje je jesmo li i njega zasluzili. Definitivno Zvijezda bolji tim veceras.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1053
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zaniolo » 07 apr 2024, 21:43

DamirT je napisao/la:
07 apr 2024, 21:25
Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 21:23
DamirT je napisao/la:
07 apr 2024, 21:19
Ide u Olovu kec ko 3 kuce. Matere mi, sve ispod 2 razlike je odlicno. Dobro ja danas rekoh, nema Zvijezda sta izgubiti sa djecom, samo moze puno dobiti. Eto zasad se to i obistinjuje.
delic 1-0 74''
komazec 2-0 86'
Daj Boze jedan gol, a pitanje je jesmo li i njega zasluzili. Definitivno Zvijezda bolji tim veceras.
ide jos jedan do kraja
red je na delica :bih:

Avatar
DamirT
Postovi: 14050
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 07 apr 2024, 21:46

Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 21:43
DamirT je napisao/la:
07 apr 2024, 21:25
Zaniolo je napisao/la:
07 apr 2024, 21:23


delic 1-0 74''
komazec 2-0 86'
Daj Boze jedan gol, a pitanje je jesmo li i njega zasluzili. Definitivno Zvijezda bolji tim veceras.
ide jos jedan do kraja
red je na delica :bih:
Dobar si u prognozama. Zamalo i minutu da pogodis :mrgreen:

Da sam znao, ne bi izasao sa stadiona u 60-oj minuti :urnebes:

Sto opet ne mijenja cinjenicu da ce nas Sumari ubiti tamo. Mora ovo 150% bolje nego veceras ako se hocemo nadati makar bodu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: AdsBot [Google] i 1 gost.