Liverpool FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da li vjerujete u Kloppa i rebuilding?

1. Da
47
54%
2. Ne
40
46%
 
Ukupno glasova: 87

qaa18
Postovi: 3129
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Liverpool FC

Post Postao/la qaa18 » 27 apr 2024, 19:33

nerkolfc je napisao/la:
27 apr 2024, 19:27
Ne mogu da vjerujem kako su se navijaci okrenuli protiv Salaha zbog mjesec dana lose forme. Prije odlaska na AFCON bio nam najbolji igrac. Od njega znas sta moze i lik je dalje u top formi jer se pazi i dobro trenira. Necu se nadati da ce Nunez, Gakpo, Harvey proigrati odjednom na nekom elitnom nivou kad to nikad nisu ni pokazali.

Uglavnom on treba da ostane, legenda je kluba i jedan od najboljih ikad sto je igrao ovdje. A bolji je i konstantniji ovakav kakav je od svih drugih napadaca u klubu.
Bekam je i veca legenda u unitedu pa je dobio kopacku u glavu zbog bahacenja, ovo sto je danas Salah uradio je sramotno, njegovo je da igra pa minutu minutu, jer ovaj isti Klopp je od njega napravio world class igraca. Ovo danas je bilo krajnje neprofesionalno i cisti "balinluk", a za takve stvari sto se mene tice samo slijedi NOGA.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 19:39

qaa18 je napisao/la:
27 apr 2024, 19:33
nerkolfc je napisao/la:
27 apr 2024, 19:27
Ne mogu da vjerujem kako su se navijaci okrenuli protiv Salaha zbog mjesec dana lose forme. Prije odlaska na AFCON bio nam najbolji igrac. Od njega znas sta moze i lik je dalje u top formi jer se pazi i dobro trenira. Necu se nadati da ce Nunez, Gakpo, Harvey proigrati odjednom na nekom elitnom nivou kad to nikad nisu ni pokazali.

Uglavnom on treba da ostane, legenda je kluba i jedan od najboljih ikad sto je igrao ovdje. A bolji je i konstantniji ovakav kakav je od svih drugih napadaca u klubu.
Bekam je i veca legenda u unitedu pa je dobio kopacku u glavu zbog bahacenja, ovo sto je danas Salah uradio je sramotno, njegovo je da igra pa minutu minutu, jer ovaj isti Klopp je od njega napravio world class igraca. Ovo danas je bilo krajnje neprofesionalno i cisti "balinluk", a za takve stvari sto se mene tice samo slijedi NOGA.
Salah je napravio sam od sebe WC igraca. Da je tako lako biti WC igrac u ovom sistemu zasto jedino Mane ima jednu I po sezonu slicnu onome sto Salah pokazao 5 ili 6 sezona?

Ljudi se posvađaju, nije prvi a ni zadnji koji se pokačio s trenerom na terenu, glupost je najboljeg napadaca ekipe tjerati zbog neceg ovakvog.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
jasonstatham
Postovi: 1033
Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la jasonstatham » 27 apr 2024, 19:51

Gledam komentare za i protiv Salaha, svi ste podjednako u pravu.
Žao mi je sve ovo što se dešava, jako loš timing sada kada Klopp odlazi. Kad već rezultati nisu kako smo se nadali, barem da taj njegov odlazak bude velik i častan.
Možda je i on pogriješio s preranom najavom odlaska, pa samo još veći pritisak stavio na igrače, a oni nisu izdržali. Možda bi to sve bilo drugačije da nije bilo dugotrajnog perioda povreda gdje je veliki broj njih bio povrijeđen 2+ mjeseca. Nemojte to zaboraviti.
I za kraj igrači. Nekima nije uopšte jasno koliko je Liverpool velik klub i koliko znači odlazak legende kluba. Šta recimo jedan Szobo zna? Kako Nunez razmišlja kada onaj koji ga je doveo odlazi? Čime je on to vezan za Liverpool?
Kakav god da je Salah i šta god je pozadina one svađe uz aut liniju, Mo je zaslužan što je Liverpool tu gdje jeste koliko i Klopp.
Zadnja izmjena: jasonstatham, dana/u 27 apr 2024, 19:58, ukupno mijenjano 1 put.
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

Avatar
Venom
Postovi: 358
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Venom » 27 apr 2024, 19:53

Pozicije koje ce obavezno trebati poktiti su stoper, lijevi bek i zadnji vezni. Tu se klase od igraca moraju pronaci. Ostale pozicije manje-vise, sve zavisi od toga ko ce biti prodan.

Sto se Salaha tice, ako dođe dobra ponuda ja licno ne bih puno razmisljao, realno to je zadnja prilika da se za njega uzme neki dobar kes. Ali onda se postavlja pitanje koga dovesti kao zamjenu, iskreno ne vidim neku klasu od desnog krila trenutno u Evropi koje je dostupno i spremno da zamijeni Salaha.
Srce, čast i ponos!

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 20:00

Samo kod nas bi lako prihvatili ponudu za najboljeg napadača ekipe. Kakvog to smisla ima? Imao je jednu od najdužih povreda u karijeri, vratio se u lošoj formi kad je I čitava ekipa u kanalu a ne samo on.

Ako ce iko zabiti 20 golova u ligi iduce sezone od ovih sto su u klubu moje pare su na Salaha, ostali nece sigurno.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2580
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JayCatwright » 27 apr 2024, 20:15

nerkolfc je napisao/la:
27 apr 2024, 20:00
Samo kod nas bi lako prihvatili ponudu za najboljeg napadača ekipe. Kakvog to smisla ima? Imao je jednu od najdužih povreda u karijeri, vratio se u lošoj formi kad je I čitava ekipa u kanalu a ne samo on.

Ako ce iko zabiti 20 golova u ligi iduce sezone od ovih sto su u klubu moje pare su na Salaha, ostali nece sigurno.
Moze biti samo gori kako vrijeme odmiče. Prodaja je pametna stvar.

Avatar
Carti
Postovi: 2218
Pridružen/a: 03 dec 2021, 15:25

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carti » 27 apr 2024, 20:15

al ga nerko brani samo jer je muhamed :lol:

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 20:17

Carti je napisao/la:
27 apr 2024, 20:15
al ga nerko brani samo jer je muhamed :lol:
Total games / goals / assists: 346 / 210 / 86

JayCatwright je napisao/la:
27 apr 2024, 20:15
nerkolfc je napisao/la:
27 apr 2024, 20:00
Samo kod nas bi lako prihvatili ponudu za najboljeg napadača ekipe. Kakvog to smisla ima? Imao je jednu od najdužih povreda u karijeri, vratio se u lošoj formi kad je I čitava ekipa u kanalu a ne samo on.

Ako ce iko zabiti 20 golova u ligi iduce sezone od ovih sto su u klubu moje pare su na Salaha, ostali nece sigurno.
Moze biti samo gori kako vrijeme odmiče. Prodaja je pametna stvar.
Da bude za 50% gori od onog sto je bio opet je bolji igrac od Nuneza, Gakpa I Eliotta.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Carti
Postovi: 2218
Pridružen/a: 03 dec 2021, 15:25

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carti » 27 apr 2024, 20:23

aha treba drzat igrace na osnovu starih zasluga, odlicno za rebuild :salut:

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2580
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JayCatwright » 27 apr 2024, 20:27

Ma nema mjesta sentimentalnosti. Novi trener, Edwards, neophodan je i novi početak

Avatar
Otelo
Postovi: 33526
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 27 apr 2024, 21:09

>Arne Slot will be appointed as Liverpool’s new head coach rather than manager as Anfield prepares for a shift away from the traditional British football club structure.

>The Dutchman, 45, is expected to be happy with that status, having spent his coaching career working in the same head coach/sporting director model that Liverpool are poised to adopt.

>Like all the candidates Liverpool spoke to during their process of recruiting Jürgen Klopp’s successor, Slot is presently a head coach rather than a manager. The plan is for him to focus on coaching and preparing Liverpool’s first team while reporting to a sporting director, Richard Hughes, who will oversee recruitment and other aspects of the football department.

>Above them both will sit Michael Edwards, the former Liverpool sporting director who returned to the club last month as chief executive of football. Liverpool believe the new structure is more appropriate to the complexities and demands of the modern game and that it will give the man in charge of their first team — the head coach — more support to do his job, not less.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 21:14

Cuj starih zasluga lik prije AfCona I povrede bio jedan od najboljih u ekipi. Ako su Januar stare zasluge ne znam onda treba prodati svakog igraca kad ispadne iz forme na mjesec dana.

Ja kako pratim klub nisam proslavio vise golova nijednog igraca koliko sam Salaha, 210 komada. Ostavi to utisak.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Carti
Postovi: 2218
Pridružen/a: 03 dec 2021, 15:25

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carti » 27 apr 2024, 21:19

pa eto ti ga trpi sa ovom platom, a sve gori i gori. :salut:

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 21:27

Carti je napisao/la:
27 apr 2024, 21:19
pa eto ti ga trpi sa ovom platom, a sve gori i gori. :salut:
Sta cu ga trpiti, ako ostane bit ce opet igrac sa najvise golova iduce sezone. Ako to trebam trpiti od desnog krila onda cu rado
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13506
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 27 apr 2024, 21:34

nerkolfc je napisao/la:
27 apr 2024, 21:14
Cuj starih zasluga lik prije AfCona I povrede bio jedan od najboljih u ekipi. Ako su Januar stare zasluge ne znam onda treba prodati svakog igraca kad ispadne iz forme na mjesec dana.

Ja kako pratim klub nisam proslavio vise golova nijednog igraca koliko sam Salaha, 210 komada. Ostavi to utisak.
Ostanak Salaha je mac sa dvije ostrice. Recimo da se vrati u formu i odigra fantasticnu sezonu, kratkorocno to bi pomoglo klubu jos tu godinu ali ja stvarno ne vidim kako bi on nakon toga produzio ugovor. To ce mu biti zadnji ugovor u karijeri a s Edwardsom nazad moze se nadati samo smanjenju plate. Jedina prilika da vratimo dio novca i ulozimo ga u pojacanja je sad.

Drugi problem je sto on nikako ne moze biti sporedan igrac, koliko ce Slotu pomoci Salah u toj prvoj sezoni toliko ce dugorocno ostaviti rupu koju je nemoguce popunit jer trenutno ne postoji like for like zamjena u svijetu fudbala. Vec nakon prve sezone moras mijenjati plan igre jer vise nemas takvo krilo ni u timu ni na trzistu.

Kad se sve sagleda to moze ispasti kao ona epizoda Ronalda u Unitedu pod OGSom, igrac ciji ego sigurno Slot nece moci kontrolisati.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 21:43

StevieG8 je napisao/la:
27 apr 2024, 21:34
nerkolfc je napisao/la:
27 apr 2024, 21:14
Cuj starih zasluga lik prije AfCona I povrede bio jedan od najboljih u ekipi. Ako su Januar stare zasluge ne znam onda treba prodati svakog igraca kad ispadne iz forme na mjesec dana.

Ja kako pratim klub nisam proslavio vise golova nijednog igraca koliko sam Salaha, 210 komada. Ostavi to utisak.
Ostanak Salaha je mac sa dvije ostrice. Recimo da se vrati u formu i odigra fantasticnu sezonu, kratkorocno to bi pomoglo klubu jos tu godinu ali ja stvarno ne vidim kako bi on nakon toga produzio ugovor. To ce mu biti zadnji ugovor u karijeri a s Edwardsom nazad moze se nadati samo smanjenju plate. Jedina prilika da vratimo dio novca i ulozimo ga u pojacanja je sad.

Drugi problem je sto on nikako ne moze biti sporedan igrac, koliko ce Slotu pomoci Salah u toj prvoj sezoni toliko ce dugorocno ostaviti rupu koju je nemoguce popunit jer trenutno ne postoji like for like zamjena u svijetu fudbala. Vec nakon prve sezone moras mijenjati plan igre jer vise nemas takvo krilo ni u timu ni na trzistu.

Kad se sve sagleda to moze ispasti kao ona epizoda Ronalda u Unitedu pod OGSom, igrac ciji ego sigurno Slot nece moci kontrolisati.
Razumijem tu brigu donekle, ali mi cemo po svemu sudeci zavrsiti treci. Nije nama iduca sezona rebuilding nikakav, igramo LP I trebamo gledati da imamo sto bolje igrace na terenu da pokusamo osvojiti.

Bolje s njim nego bez njega opet ostati bez LP skroz i onda govoriti kako bez LP nema para za pojacanja.

On je sve pare sto su ulozene u njega opravdao, ne treba se nista vracati.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13506
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 27 apr 2024, 21:45

Hajde vidjet cemo bez para nema ni kupovine a jedino on i Robertson/Tsimikas mogu donijet nesto u budzet.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 21:49

StevieG8 je napisao/la:
27 apr 2024, 21:45
Hajde vidjet cemo bez para nema ni kupovine a jedino on i Robertson/Tsimikas mogu donijet nesto u budzet.
Vracamo se u LP valjda bude nesto, ali nema od neke velike kupovine nista rekao bih. Stoper nam treba ko za glavu, lijevi bek, dovesti nekog u napad ce biti luksuz.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5679
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Poligon10 » 27 apr 2024, 21:57

Salah je do januara bio ubjedljivo najbolji igrač lige, ne samo Liverpoola. Riješiti se igrača koji uvijek može strpati 20 golova je opasno rizično. Ne sumnjam da će Salah fizički ostati na jakom dobrom nivou i ova promjena trenera može goditi i Salahu i Liverpoolu. Kao navijač veliko rivala želim da Salah ode iz Liverpoola jer bi to sigurno bio korak unazad za klub, kao između ostalog i odlazak Kloppa.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13111
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 27 apr 2024, 21:58

slika

Nisam ocekivao da su Luisu brojevi ovako loši
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.