Arsenal

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 01 okt 2020, 17:51

feniksptica je napisao/la:
01 okt 2020, 10:41
Samo zamisljam ovu dvojicu sta bi pisali za sezonu bez poraza da je bilo foruma. Mora da bi ocrnili protivnike do te mjere da bi ih doveli u rang trece engleske lige ili bi stalno napominjali broj nerijesenih utakmica..
Nije te stid porediti zlatno doba kluba sa ovom propasti od zadnje decenije? Tada je u klubu jos bilo ljudi koji su znali sta rade, kada je ostao voajer da pravi klub po svojoj mjeri i filozofiji tada je i krenuo slobodni pad koji nikako da stane.

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jackk » 03 okt 2020, 18:58

I tako...

Pregovori oko Aouara su zaustavljeni jer naši misle da on ne vrijedi 50 miliona. Pretpostavljao sam da od toga nema ništa i uvijek mi je transfer Parteya bio izgledniji. Transfer od koga takođe izgleda da nema ništa. Tačno me zanima šta ovi ljudi planiraju sa veznim redom?!
ElNeny/Sebaljos/Xhaka/Willock te navodno otpisani Genduzi i Ozil. Ovo nije ni top10 veznih redova u ligi. Ako na to dodaš klimavu odbranu, horor u najavi.

Jorginho kao potencijalno pojačanje je besmisleno jer ne donosi ništa novo.
Nisam upratio s kim se još povezujemo niti me zanima. Ako klub nije u stanju da potroši 50 miliona na Parteya, koji ti je potreban već 15 godina, onda nema svrhe ni pratiti šta se dešava okolo tog kluba.
Još jedna užasna sezona u najavi. Nije da nismo navikli....
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Murga
Postovi: 3118
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Murga » 04 okt 2020, 06:03

Dovedu li onog smrada iz Chelsea, necu gledati ni ovo malo utakmica sto mogu jos da pogledam povremeno.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 04 okt 2020, 11:03

Ima nekoliko godina kako pričam da je Chelsea klub sumnjivih transfera, posebno Brazilaca (kineska šema sa Ramiresom, Oscarom, tu je šemu koristila i Barca sa Paulinhom) gdje propali Luiz prvo bude kupljen od Benfice (daju Matića i pare), onda prodan masno PSG-u i onda vraćen opet za masne pare iz PSG-a.

Sad je odlaskom Wengera otvorena brana za liniju Portugal (Mendes, Cedric)-Brazil (Edu, Willian, Luiz, Gabriel, pa iz Brazila dovedeni Mari), a sad se tu pokušava ubaciti i Jorginho. Ne znam jeste li gdje pročitali, ali Oscar je govorio da ga je Luiz zvao u Arsenal. :facepalm: Pokušavalo se, dakle, i to uhljebljenje po oprobanoj matrici.

Arteta je odličan (i neiskusan, otud onoliko prosutih bodova) trener koji radi ono što može da iscijedi iz ograničenog igračkog fonda, a u najgorem slučaju da im digne cijenu kod prodaja. S druge strane, posao je i dobio i čuva ga pod uslovom da ispunjava ono što mu naredi Edu (Özil i Torreira) što govori da je i poslušnik.

mercurial
Postovi: 921
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la mercurial » 04 okt 2020, 11:04

Sramota za klub. Navijači bi trebali bojkotovati klub i vlasnike.

Nesposobni ljudi u klubu nisu u stanju napraviti čistku: Mustafi, Sokratis, Chambers, Kolašinac, Elneny, Willock. :arrow:

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4898
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Chapman1886 » 04 okt 2020, 11:06

Artetitis je napisao/la:
04 okt 2020, 11:03
Ima nekoliko godina kako pričam da je Chelsea klub sumnjivih transfera, posebno Brazilaca (kineska šema sa Ramiresom, Oscarom, tu je šemu koristila i Barca sa Paulinhom) gdje propali Luiz prvo bude kupljen od Benfice (daju Matića i pare), onda prodan masno PSG-u i onda vraćen opet za masne pare iz PSG-a.

Sad je odlaskom Wengera otvorena brana za liniju Portugal (Mendes, Cedric)-Brazil (Edu, Willian, Luiz, Gabriel, pa iz Brazila dovedeni Mari), a sad se tu pokušava ubaciti i Jorginho. Ne znam jeste li gdje pročitali, ali Oscar je govorio da ga je Luiz zvao u Arsenal. :facepalm: Pokušavalo se, dakle, i to uhljebljenje po oprobanoj matrici.

Arteta je odličan (i neiskusan, otud onoliko prosutih bodova) trener koji radi ono što može da iscijedi iz ograničenog igračkog fonda, a u najgorem slučaju da im digne cijenu kod prodaja. S druge strane, posao je i dobio i čuva ga pod uslovom da ispunjava ono što mu naredi Edu (Özil i Torreira) što govori da je i poslušnik.
kad se samo sjetim bajki o arteti kad je trebao prvi put kao doć,neće on dok ne dobije 100% uvjerenje da će biti glavni i da će ga se sve pitati bla bla kad ono on najveći pušikrac ispade :facepalm:

aj konto sam prošle sezone primoran je vako nako,al me i on razočara ovo ljeto skroz.
Samo Sloboda | COYG

Avatar
feniksptica
Postovi: 15563
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la feniksptica » 04 okt 2020, 11:07

mercurial je napisao/la:
04 okt 2020, 11:04
Sramota za klub. Navijači bi trebali bojkotovati klub i vlasnike.

Nesposobni ljudi u klubu nisu u stanju napraviti čistku: Mustafi, Sokratis, Chambers, Kolašinac, Elneny, Willock. :arrow:
Kako da bojkotuju sad u ovom periodu ?
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 04 okt 2020, 11:08

Nedovodjenje Aourara nikako nije losa vijest. STa bi to jos jednog Pepea i Lakazeta na grbacu za narednih 5 godina za masne pare?

Arteta je covjek koji je svjestan da nema CV za voditi CVhampionship ekipu a dobio je Arsenal, naravno da je poslusnik i da ce klimati glavom sta god mu narede. Arsenal je agentski klub bio i pod Wengerom samo neki agenti sto su tada bili neprihvatljivi sada su dobrodosli, a ist amatrica je sa transferima, oni koji nisu njihovi se vrlo tesko dovode i skrtari se, dok se igraci bliski prijateljskim agentima bez problema dovode cak i za ogromne pare.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4898
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Chapman1886 » 04 okt 2020, 11:08

mercurial je napisao/la:
04 okt 2020, 11:04
Sramota za klub. Navijači bi trebali bojkotovati klub i vlasnike.

Nesposobni ljudi u klubu nisu u stanju napraviti čistku: Mustafi, Sokratis, Chambers, Kolašinac, Elneny, Willock. :arrow:
al nek se trenira sila na toreiri i ozilu :puke: :puke:
Samo Sloboda | COYG

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 04 okt 2020, 11:11

Chapman1886 je napisao/la:
04 okt 2020, 11:06
Artetitis je napisao/la:
04 okt 2020, 11:03
Ima nekoliko godina kako pričam da je Chelsea klub sumnjivih transfera, posebno Brazilaca (kineska šema sa Ramiresom, Oscarom, tu je šemu koristila i Barca sa Paulinhom) gdje propali Luiz prvo bude kupljen od Benfice (daju Matića i pare), onda prodan masno PSG-u i onda vraćen opet za masne pare iz PSG-a.

Sad je odlaskom Wengera otvorena brana za liniju Portugal (Mendes, Cedric)-Brazil (Edu, Willian, Luiz, Gabriel, pa iz Brazila dovedeni Mari), a sad se tu pokušava ubaciti i Jorginho. Ne znam jeste li gdje pročitali, ali Oscar je govorio da ga je Luiz zvao u Arsenal. :facepalm: Pokušavalo se, dakle, i to uhljebljenje po oprobanoj matrici.

Arteta je odličan (i neiskusan, otud onoliko prosutih bodova) trener koji radi ono što može da iscijedi iz ograničenog igračkog fonda, a u najgorem slučaju da im digne cijenu kod prodaja. S druge strane, posao je i dobio i čuva ga pod uslovom da ispunjava ono što mu naredi Edu (Özil i Torreira) što govori da je i poslušnik.
kad se samo sjetim bajki o arteti kad je trebao prvi put kao doć,neće on dok ne dobije 100% uvjerenje da će biti glavni i da će ga se sve pitati bla bla kad ono on najveći pušikrac ispade :facepalm:

aj konto sam prošle sezone primoran je vako nako,al me i on razočara ovo ljeto skroz.
To su mislile samo slijepe budale, dovoljno je samo malo upaliti mozak, trener sa Artetinim CVom mozes postati u Belgiji, Championshipu a i to je ptianje a on dobi Arsenal, preskocio lik 10 stepenica, cak i legenda Chelsea Lampard nije dobio ekspresno Chelsea nego je isao preko druge lige iako su i njeg apogurali preko reda.

mercurial
Postovi: 921
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la mercurial » 04 okt 2020, 11:13

feniksptica je napisao/la:
04 okt 2020, 11:07
mercurial je napisao/la:
04 okt 2020, 11:04
Sramota za klub. Navijači bi trebali bojkotovati klub i vlasnike.

Nesposobni ljudi u klubu nisu u stanju napraviti čistku: Mustafi, Sokratis, Chambers, Kolašinac, Elneny, Willock. :arrow:
Kako da bojkotuju sad u ovom periodu ?
Znam da ne mogu navijači na tribine, ali ne bi bojkotovali ni da mogu na tribine. Više od pola tih navijača koji dođu na stadion su azijati koji ne znaju razlikovati Ozila od Xhake, a kao navijači Arsenala. Došli turistički na utakmicu kao što je i meni želja.

Ovako na prvu mogli bi napraviti protest ispred stadiona. Ne mogu vjerovati da su pravi i iskreni navijači Arsenala, rođeni Londončani slijepi na ovo što rade od kluba. Fali njima žara kao npr talijanskim navijačima koji bi zapalili stadion. Trebala bi najveća navijačka skupina iz Londona reći dosta je više.

Avatar
Murga
Postovi: 3118
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Murga » 04 okt 2020, 16:01

Pa ako je vec znao da ce biti marioneta, zasto je uopste uzeo posao u kojem ce se sramotiti? Pa bolje mu je onda bilo da ide sa Pepom da zgrce pare i skuplja iskustvo nego da neko upravlja sa tobom i ti glumis zadovoljstvo neko. To moze vise nastetiti trenerskoj karijeri nego pomoci. Dodjes u klub trenirat za 5-10 godina kad se valjda sve ocisti i eto. Ali jok, svako zeli postati instant trener ko da nemaju para pa moraju odmah. Ma bjezi, ne znam kako brkati smrad dopusta sva ova sranja sa transferima i ovih bezvrijednih igraca sto ostaju.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jackk » 06 okt 2020, 07:07

Jackk je napisao/la:
03 okt 2020, 18:58
Ako klub nije u stanju da potroši 50 miliona na Parteya, koji ti je potreban već 15 godina, onda nema svrhe ni pratiti šta se dešava okolo tog kluba.
Ima svrhe :mrgreen: :mrgreen:

Realno, stvorili su se uslovi da se Ozil vrati u protokol.
Ako Arteta sada ne razmišlja o tome onda ne znam kad će. Jbte, pusti ga ovih 7-8 mjeseci nek odigra koju utakmicu, nemaš šta izgubiti. Bolje nego da Willocka gledam.

City, Rapid, Lester, Dundalk, United. Nadam se da protiv Citya možemo do boda, a ovo ostalo se sve može dobiti.
Jedva čekam da vidim Parteya. Perfektan igrač za PL fudbal :salut:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Marsal
Postovi: 22789
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 06 okt 2020, 11:41

Mislim da nije Artete nego mu jednostavno hijerarhija kluba ne dozvoljava da igra zbog komentara o Ujgurima i onda zbog odbijanja smanjenja plate.

On je svoje odigrao, nažalost.

Po meni jako glup način da ga se kazni, logičnije bi bilo da ga upregneš ko magarca i ne daš mu disat do kraja sezone.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Profesor
Postovi: 4269
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Profesor » 06 okt 2020, 11:45

Uprkos njegovoj impotentnosti na terenu, izvan njega Ozil je pokazao muda, zato ga i bojkotiraju. Ali covjek svakako izlazi kao pobjednik iz ove epizode. Pare prima redovno, trenira, boli ga briga. Svakako ce na kraju zavrsiti negdje u Turskoj, eventualno Njemackoj i polako zavrsiti svoju karijeru.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 06 okt 2020, 15:03

Marsal je napisao/la:
06 okt 2020, 11:41
Mislim da nije Artete nego mu jednostavno hijerarhija kluba ne dozvoljava da igra zbog komentara o Ujgurima i onda zbog odbijanja smanjenja plate.

On je svoje odigrao, nažalost.

Po meni jako glup način da ga se kazni, logičnije bi bilo da ga upregneš ko magarca i ne daš mu disat do kraja sezone.
Upravo tako.

Mada, meni tu nije jasan Arteta. Reci ovima iz uprave: "Yebem vas ja, ko će da kreira šanse ako nema Özila? Onaj razroki Willock kojem niko ne može odbraniti penal jer niko ne zna gdje gleda? Mutavi Xhaka koji je zadnji put upotrebljiv vertikalni pas poslao u osnovnoj školi? Šlagirani Elneny čiju dužinu pasova mjerimo lenijarom?"

Avatar
TheMix
Postovi: 1380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 16:42
Lokacija: Zapresic,Hrvatska
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la TheMix » 06 okt 2020, 16:01

Profesor je napisao/la:
06 okt 2020, 11:45
Uprkos njegovoj impotentnosti na terenu, izvan njega Ozil je pokazao muda, zato ga i bojkotiraju. Ali covjek svakako izlazi kao pobjednik iz ove epizode. Pare prima redovno, trenira, boli ga briga. Svakako ce na kraju zavrsiti negdje u Turskoj, eventualno Njemackoj i polako zavrsiti svoju karijeru.
Ne znam bas koliko se pobjednikom moze nazvati igrac koji nema volje za igrom. Koliko god love primali mislim da je njima ipak najbitnije ono sto pokazuju na terenu jer to je ono cime se bave jel. Svako koga boli briga nemre za mene biti neki junak nego mlakonja, al to je moje misljenje.
ARSENAL4ever

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 06 okt 2020, 16:29

Evo, Mesut hoće da plaća Gunnersaurusa dok je igrač Arsenala. Svaka čast, nije lako istočiti 80k sedmično.

Avatar
anell
Postovi: 21099
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 06 okt 2020, 16:41

Artetitis je napisao/la:
06 okt 2020, 16:29
Evo, Mesut hoće da plaća Gunnersaurusa dok je igrač Arsenala. Svaka čast, nije lako istočiti 80k sedmično.
Sad znamo ko neće biti registrovan za ovu sezonu.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Brokula
Postovi: 31318
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 06 okt 2020, 16:44

Kakav PR Mesuta, nerealno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.