FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
coelho41
Postovi: 12757
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 21 apr 2024, 17:51

armando je napisao/la:
20 apr 2024, 21:52
coelho41 je napisao/la:
20 apr 2024, 21:38
Valja osvojit LP. LP
Lijep pozdrav i tebi.
Evo i @Jup je odahnuo i neće više sa Posebnim gnjaviti :mrgreen:
Jučer smo imali xG 1.43 a zabili smo 5 komada, vrijeme je da Harry skine kletvu najprestižnijim trofejem u Evropi

Avatar
Huske
Postovi: 23
Pridružen/a: 18 mar 2024, 08:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huske » 21 apr 2024, 19:40

Balon je napisao/la:
21 apr 2024, 12:36
Izgleda da je covjek koji je skolovao tabletasa glavni kandidat za trenera. Po meni solidan izbor ali su onda komotno mogli i Contea dovesti.
U Arsenalu i Parizu se nije baš proslavio, u malo manjim ekipama kao underdog jeste.
Ne čini mi se kao dobar trener za nas, isto kao i Conte, ili Zizu. Tuchel mi dođe kao bolji izbor od svih njih, a njega mijenjamo, pa daj onda da mijenjamo nabolje, a ne isti format ali nagore.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7512
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 21 apr 2024, 20:26

Onako kada bi se sumiralo šta su danas i dijelom jučer izavljivali eksperti, insideri i slično u medijima moglo bi se reći da su u užem izboru za trenera Emery i Rangnick. Da bi prvi mogao biti trener, iako ne zna njemački, ukazuje i to što je Eberl sinoć na SKY-u nakon više pitanja faktički izjavio da je dovoljno da trener zna engleski, tako da njemački nije pod moranje.
Ali isto takva izjava bi isključila Zidanea, koji očigledno nije baš jak ni sa engleskim.
Isto tako mnogi tvrde da jedino što je zabolilo upravu je odbijanje Xabija, jer je on bio favorit. Nagelsman je i prema Eberleu i još određenim novinarima bio jedan od više kandidata s kojim se razgovaralo. U klubu nije bilo saglasnosti oko Juliana i na kraju se ovaj odlučio za DFB. U suštini će mu sada i pred EURO biti olakšana situacija kada je u pitanju nominiranje Bayernovih igrača, jer neće tu biti pod pritiskom.
Jedan od onih koji je bio kontra Nagelsmana je očigledno Rummenigge. Zanimljivo da kada je doveden Kovač tada su u opticaju bili Nagelsman (favorizovao ga Hoeness) i Tuchel (kojeg je tada favorizovao Rummenigge) i izbor je zbog toga na kraju bio središnje rješenje Kovač.
Danas se opet spominje i Flick, ali gore dva spomenuta imena se više vrte. Lothar je spomenuo kao opciju i R. Schmidta, ako bi se još razmatrali njemački treneri, ali i on favorizuje Emeryja.
Iskreno onako Emery bi zbog taktičke discipline i toga što zna dobro poraditi i na odbrani bio dobro rješenje. Ostalo kako bi se sad uklopio sve je rizik.
A kada je Alonso otpao, onda sam nekako najviše želio Zidanea. Inteligentan se pokazao i kao igrač i kao trener i svojom pojavom bi mnogo značio i za klub i igrače.

Usput spominje se i Demichelis, koji bi možda prije bio prijelazno rješenje (jedino ako se ne bi pokazao pa da ostane duže) a onda bi se ganjao opet Xabi Alonso narednog ljeta. Zapravo ono što je nejasno u svemu, šta je zapravo rečeno u razgovorima između naše uprave i Xabija, da li je spomenuto nešto o njegovom raspoloženju da eventualno bude naš trener nakon sljedeće sezone ili on tada ipak očekuje da postane trener Reala.

P.S. A ovo što se diskutovalo oko Musiale ovde, tu sam ja na osnovu mnogo čega ubjeđen da on sigurno produžava ugovor (@Jup bez brige). A što se tiče Wirtza, koji svakako ostaje u Leverkusenu naredne sezone, mislim da i nakon toga, bar po trenutnom stanju i koliko sam malo šire stvari mogao upratiti nismo baš s velikim šansama. Što ne znači da se ne može još promijeniti...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
armando
Postovi: 1426
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 21 apr 2024, 21:09

effe_sa je napisao/la:
21 apr 2024, 20:26
...
Najčudnije ili bolje rečeno najsmiješnije je izjava Eberla da nije upoznat sa tim da li Zidane koristi engleski jezik. Evo mi svi znamo da ne zna dovoljno, on fol ne zna :rol:
Misteriozan je taj nekad grandiozni fudbaler. Priča se da je na čudan način odbio Juve, kao i neke engleske klubove. Pa i taj sam odlazak iz Reala. Za vrijeme tamo provedeno se zna dosta i ta sjajna tripleta u LP, ali ostaje nešto zbog čega nije baš omiljen. Način igre i ligaški neuspjesi.
Ragnicka ne bih nipošto, samo kao prelazno rješenje u vidu nekog "vatrogasca" kojeg možeš pustiti niz vodu kad god hoćeš. Ali to bi bilo samo u slučaju da im neko od dvojca Klopo/Habi namigne za narednu godinu.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
armando
Postovi: 1426
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 21 apr 2024, 21:18

Kod Wirtza možemo ispasti iz igre samo ako neko ponudi više. To je vrlo moguće i tu si nemoćan. Sad ne znam koliku će ulogu igrati pretpostavka da on baš želi u Bayern i kako bi se tu Bayer postavio.
Svakako, uz Musialu, najveći talenti (još) I buduće velike zvijezde.
Jamal kao malo veći čarobnjak i poeta u kopačkama, dok je Wirtz dosta produktivniji i više znači za ekipu. Igrač koji pravi razliku.

Edit: opet real dobija penal na lijepe oči.
Više se toga bojim nego mix sastava njih i Cityja.
Postalo pomodarstvo ukočiti nogu i zakačiti protivnika.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Jup
Postovi: 1155
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 21 apr 2024, 21:42

Huske je napisao/la:
21 apr 2024, 19:40
Balon je napisao/la:
21 apr 2024, 12:36
Izgleda da je covjek koji je skolovao tabletasa glavni kandidat za trenera. Po meni solidan izbor ali su onda komotno mogli i Contea dovesti.
U Arsenalu i Parizu se nije baš proslavio, u malo manjim ekipama kao underdog jeste.
Ne čini mi se kao dobar trener za nas, isto kao i Conte, ili Zizu. Tuchel mi dođe kao bolji izbor od svih njih, a njega mijenjamo, pa daj onda da mijenjamo nabolje, a ne isti format ali nagore.
jeste slazem se sa tobom samo najbolje , ja bi recimo doveo jednog slavnog portugalca ,cije ime ne smijem pomenuti ,jbg :mrgreen: dao sam casnu pionirsku al stas :lolno: :zviz: .
ma drakula je dobar mogo bi on fine stvari napraviti zasto da ne ,kad je vec izbor suzena na trojac zerbi,drakula i zidan od ove trojice njega bih uvijek prije izabrao :kafa:

i husek @ buraz jesi ti iz naseg plemena ili :kafa:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Centre forward
Postovi: 6162
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 21 apr 2024, 21:50

Husek :rol:

Real je kvalitetniji al' može se sa njima igrat'. Bitno nam je da veznjaci na terenu daju svaki atom snage da nas tu ne uzmu. Jude ja malo stao sa tim golovima u kontinuitetu, nadam se da neće vratit' formu do nas, jer je preopasan.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Lenaa
Postovi: 624
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 21 apr 2024, 22:05

Znaci dvojac Eberl/Freund su odyebali (zasad):

1.Alonso
2.Zubalo
3.Hoennes
4.Emery (danas izjavio da je fokusiran na AVL 100%)

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 783
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaraccccc » 21 apr 2024, 22:09

Treba Yamala dovesti na posudbu samo za polufinale. :D
Šalu na stranu, ima Real mana koje se mogu napasti.
Arsenal je izašao visoko i dosta dobro u Londonu protiv Baye, pa smo vidili kako je to završilo :kafa:
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
effe_sa
Postovi: 7512
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 21 apr 2024, 22:16

armando je napisao/la:
21 apr 2024, 21:18
Kod Wirtza možemo ispasti iz igre samo ako neko ponudi više. To je vrlo moguće i tu si nemoćan. Sad ne znam koliku će ulogu igrati pretpostavka da on baš želi u Bayern i kako bi se tu Bayer postavio.
E pa tu ima priča da možda ima drugih planova, a ne baš da pređe kod nas. A Bayer će pogotovo sada u ovakvoj situaciji gdje su porasli biti tvrdi..Ali vidjet ćemo... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
coelho41
Postovi: 12757
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 21 apr 2024, 22:48

Gledam ovaj Real, ne znam kojim su magijama izbacili City, mene jedino strah da Davies ne bude naš Cancelo, a biće sigurno, syebaće minimalno 1 gol. Međutim, ako ljudi plaćeni za to ne mogu vidjeti neke stvari, nemam se šta nervirati.

Lenaa
Postovi: 624
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 21 apr 2024, 23:04

Mozemo slobodno priznati da je greska desetljeca, sto nije placeno domuzarima 100mil za Bellinghama.

Real je briljantan kada treba dovesti veliku zvjerku, i tu su bez premca godinama unazad.

Avatar
armando
Postovi: 1426
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 21 apr 2024, 23:42

Kakva greška jbte, kada uopšte nisi imao šanse :rol:
Ovaj misli igrač je kao roba na pijaci pa svi mogu gledati i opipati. To možda i mogu, ali bato, kupiti ne mogu.
Nekoliko top klubova bilo u opticaju.
Čelzi otpao radi same krize koja vlada već neko vrijeme, lpool radi neigranja lige prvaka, city jer judeov otac nije htio da čuje za tu opciju..
I dođe malikan i kaže da hoće samo u real i ovi pljunu 100 i nešto miliona i dođeš ti i kriviš bayernovu upravu.
Jbni krUtičari :urnebes: ne mogu zaspati dok ne prdnu.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Lenaa
Postovi: 624
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 22 apr 2024, 00:10

Javio se stari pusac qurca Ulia i Rumenog da ih odbrani.
Sveznalica i ispravljac krivih navoda.

Avatar
Bayo
Postovi: 1363
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 22 apr 2024, 09:07

I tako lopovi i dalje nesmiljeno kradu, a Araujo i Cancelo briljiraju...

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 22 apr 2024, 14:02

Lenaa je napisao/la:
22 apr 2024, 00:10
Javio se stari pusac qurca Ulia i Rumenog da ih odbrani.
Sveznalica i ispravljac krivih navoda.
Al si mi reknuo, ma bravo 😐 , svakog dana u svakom pogledu swe vise "napredujes".
VOLIM BAYERN

Avatar
dirkules
Postovi: 4558
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 22 apr 2024, 18:34

Thomas Tuchel is not completely against the idea of staying at Bayern next season. He hasn't ruled it out at 100%. As of now, separation in the summer has only been verbally agreed - nothing signed. Eberl and Freund have a very good relationship with the coach. However, some people in charge are against keeping Tuchel and have ruled out this scenario. Manchester United or a return to Chelsea are attractive destinations for Tuchel [@Plettigoal, @SkySportNews]
U ovakvoj situaciji bolje da ga ostave nego da se dovodi Ragnick ili De Zerbi.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Saurman
Postovi: 29526
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 22 apr 2024, 19:40

Slažem se defintivno je bolje ostaviti Tuchela još sezonu nego dovesti klauna Ragnicka ili mačka u vreći De Zerbia.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Jup
Postovi: 1155
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 22 apr 2024, 19:48

kad bi jos wirtza doveli u bliskoj buducnosti imali bi novi tandem roberya ali na dr.pozicijama wirtz ,musiala :ljepota: :beba: :ljepota: :plac: :ljepota: :salut:

p.s:

samo belingema i rodriga po nogama udarati gdje se :salut: stigne ,ako bude prostora i viniciusa pomalo :cool:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
dirkules
Postovi: 4558
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 22 apr 2024, 20:10

📍New rumors about Frenkie de Jong and FC Bayern: Bayern has never lost sight of him over the years!

➡️ He would be one of the biggest solutions for the central midfield

➡️ He's still on the list. They are keeping an eye on his situation at Barcelona. But even this topic is not hot right now.

What mainly prevents a possible transfer is his extremely high net salary.

@SkySportDE 🇳🇱
Duga je ova lista za vezni red, FDJ, Varela, Onana :D
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.