FC Bayern München

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

korisnik32
Postovi: 134
Pridružen/a: 16 jul 2019, 18:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la korisnik32 » 08 maj 2024, 23:15

Čist go deligta, nije bio ofsajd

Bundesliga
Postovi: 11648
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 08 maj 2024, 23:16

sljivo je napisao/la:
08 maj 2024, 23:11
Jbg ne smijes poklanjati golove u ovakvim tekmama, sve mora biti savrseno, Tuhel je po meni pametno radio, jedan lik zahebo i to je to.
To je to, liku ispadne rutinska lopta iz ruku, pokloni gol, nakon kojeg znaš da ćeš izgubiti, ali ne ajmo srati Tuchelu zbog izmjena koje veze nemaju s primljenim golovima.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lewy21 » 08 maj 2024, 23:23

Koliko vidim nije bio ofsajd ali ovim golom bi se samo produzila agonija. Ne mozes biti toliko siguran da neces primit gol da ti vadis Kanea i Sanea. Takodjer je i do Neuera, dzaba sve sto je uradio kad je ovo sramota. Lopta mu iz ruku ispala doslovno.

Sada je potreban totalni remont, zavaravali smo se da smo za lige šampiona, a nikad goru sezonu nismo imali. Bojim se da Kane ipak nosi nesrecu sa sobom ali sta da radis sad kad si ga vec doveo i to za one pare...

Avatar
sljivo
Postovi: 14396
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 maj 2024, 23:24

Bajern nikad nije razvio tim da moze ukrasti, sakriti jednu katasteofalnu gresku, cim se ona desi kraj je. A i na suprotnoj strani, u napadu, nema te egzekucije...Kako nas uvijek neko potopi a mi nikog...po mom misljenju nema se jednako dobar tim, ima par pozicija, ostalo krpljenja i izmisljanje nekih igracina. Uvijek neko usere, najcesce odbrana, golman... Kad budemo imali 5, 6 klasa na svim djelovima terena i da igraju kad je najpotrebnije onda mozemo nesto, ovako ce uvijek biti ovako. A onaj ko je kljuceve tima dao Hasanu, Kahnu i slicnim bolje i ne treba da im se desava.

Bundesliga
Postovi: 11648
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 08 maj 2024, 23:26

Kakve veze Kane ima sa najpolovnjačkijim kadrom još od Klinsmanna? Čovjek je mašina, igračina, i ja mu se izvinjavam prvi što sam ga pljuvao prije nego je došao u Bayern. Kapa dole Majstore! Nek sad serator Uli vodi tim, da sam Flick, ne bih dolazio, da me na koljenima mole. Pa da mu diktiraju ko će i kako igrati, da od govana pitu pravi. Idi Hansi i ne okreći se!
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Zlaja83
Postovi: 416
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 08 maj 2024, 23:27

Sezona od trnja do zvijezda i natrag. Glupo je bilo sta komentarisat pogotovo ovako vruce glave, bila je ta sansa Kanea, imali smo kontru 3 na 1, nesto od to dvoje smo morali iskoristit. Nismo, i sve ovo kasnije je plod upravo tih neiskoristenih prilika.

Neuer nas je danas cupao ne znam koliko puta, a na kraju postane tragicar, taj Kane koji je trebao biti prevaga ostane bez ispaljenog metka, a tamo neki Joselu zabi dva komada, bem mu loptu i ko je izmisli.

Avatar
sljivo
Postovi: 14396
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 maj 2024, 23:29

Ma hajde, to je fudbal, okrene se to (ako se pametno radi).
Vidjet cemo na ljeto hoce li doci do pameti.

Neutral
Postovi: 37956
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 08 maj 2024, 23:32

Odlicna sezona koja je pokazala svo sranje koje su israli Hasan i Kahn pa do kasnijih pojacanja koje su dovedeni amaterski, pocevsi od Boeya, Zaragoze.

Sve je pocelo sa ugovorima 20+ miliona za invalide te famozni 80 miliona eura invalida Hernandeza.

Uvukao se luzerski mentalitet u ekipu, trebace neko vrijeme da se izadje iz ovoga smeca.

Ovaj dvomec je morao i trebao bit rjesen u Njemackoj, odmah sam rekao da ispadamo kad sam vidio gdje uzvrat.

I za kraj, sjetim im se najmilijh, tolike utakmice u nogama opet ko p igraju protiv real j im on mater svima.

Kad se sjetim generacije Bayerna, pa petardu bi Robbery ovom Realu dao.

Koja smijurija od trenera, uprave do igraca. Samo da ne upadnemo u crnu rupu kao United i Juventus

PS: Lepzig ih razvalio i ispao Peljto, pa zapitajmo se svi ovdje sada, koliko bi ih Leverkusen otresao u dvomecu.

Kakva prilika ali FC Invalidi po ko zna koji put ne koristi priliku. Cestitke Realu na pobjednickom mentalitetu gdje ljudi igraju sa mudima a ne kao ove nase pic.ketine.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 08 maj 2024, 23:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
galia95
Postovi: 1114
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la galia95 » 08 maj 2024, 23:32

Čemu onda uopšte služi ovaj VAR, ako neće biti upotrijebljen upravo u ovakvim situacijama? Zar osnovna funkcija VAR-a nije da koriguje greške glavnog ili linijskog sudije, bez obzira je li glavni sudija puhnuo u pištaljku ili nije? :shock:

slika
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 08 maj 2024, 23:38, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
amerinchi
Postovi: 7
Pridružen/a: 26 sep 2015, 19:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la amerinchi » 08 maj 2024, 23:34

Ma protiv Reala svaki put sve isto bolji prvu utakmicu izgubimo drugu damo gol pa popusimo i tako godinama
Svaki put golman nas zajebe
Kada vidim kako igra Vinicius kod njih a kako Sane kod nas ne bude mi dobro frajer ne zna loptu dodati
Tuchel je dobro sve to zamislio ali je napravio veliku gresku Bayern nije ta ekipa koja se brani i zato on ne moze Bayern trenirat
A zamislite koliko je upamecano los kada Tuchel ubacio onog Kima ispred njega
Kada sam vidio da Kim ulazi znao sam da ne moze na dobro zavrsit
Vise od pola tima je zrelo za otjerati....

Bundesliga
Postovi: 11648
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 08 maj 2024, 23:34

sljivo je napisao/la:
08 maj 2024, 23:29
Ma hajde, to je fudbal, okrene se to (ako se pametno radi).
Vidjet cemo na ljeto hoce li doci do pameti.
Ma nema od tog ništa. Uli koliko je glup i koliko mu je vrijeme da ode je pokazao onim intervjuom par dana pred utakmicu. Egiosta, koji bi da je stalno u centru pažnje, pa čak i kada je na štetu tima. Lik misli da od svakog omladinca možeš napraviti Ronaldinha, i da je Bayern Leipzig ili Arsenal. A, nije i neće nikada ni biti. Dovedeš Kanea, i onda nakupiš polovnjačina, nemaš nikakve klupe, vezu ti čine Laimer i Pavlović ili Goretzka i ti bi nešto. Ovo je ogroman uspjeh da se uopšte došlo do polufinala.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Sensei
Postovi: 752
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 08 maj 2024, 23:35

Bolit ce jos dugo ona kontra koju su trcali Čupo i polumrtvi Müller koji daje loptu iza ledja suigracu. Kriminalne izmjene, i prije njih sam 90% bio siguran da ce šuge zabiti..

Avatar
Bayo
Postovi: 1426
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 08 maj 2024, 23:35

Ako i nije bilo do sada pameti, bar je ovo polufinale pokazalo na koga bi se u budućnosti trebalo računati.

Lenaa
Postovi: 665
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 08 maj 2024, 23:39

Partija Kimmicha je najlosija jednog defanzivca godinama unazad.
Sta su uzroci sto jedan od boljih igraca sredine terena igra beka, to je pitanje za "najbolju upravu svijeta".

Svojim izmjenama TT, je potpisao svoje samoubistvo.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17853
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 08 maj 2024, 23:41

Teska noc, dugo se ovako lose nisam osjecao.

Mozda kasnije malo opsirnije.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

thomashasler
Postovi: 432
Pridružen/a: 16 maj 2012, 00:15
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thomashasler » 08 maj 2024, 23:42

Bayo je napisao/la:
08 maj 2024, 23:35
Ako i nije bilo do sada pameti, bar je ovo polufinale pokazalo na koga bi se u budućnosti trebalo računati.
Cuj na koga pa na Milera, Sanea, Gnabrija i Komana. Ne mozes biti veliki i velike rezultate praviti kad ne znas zavrsiti prilike koje se moraju zavrsiti. U Minhenu na stranu greske koreanca, Sane zicer, Kane u dvomucu, nula. Veceras Kane zicer i Miler degen na kontri vraca loltu iza igraca. Kad to ne realizujes moras izgubiti. Nojer prvi grijesi pri bacanju lopte. I onda ispadanje ne tako jake lopte. Manite se ovo na kraju. Nek nije gol. Nisu mogli hodat za pola sata strpali bi nam najmanje jos 3. kimih na sredinu tuta veceras na beku propuh sve je doslo s njegove strane

Avatar
Saurman
Postovi: 29571
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 08 maj 2024, 23:44

Igrače sklone povredama odmah se rješiti na ljeto Gnarby i Coman u paketu onda kiksera Upamecana te Boeya.Zahvaliti se Neueru i dovesti Nubela takođe i Muller može ići.Dovesti dva krila koja znaju napraviti razliku i naravno da su zdravi a ne invalidi.Hernandeza platili 80 mil sa pokidanim ligamentima to je van pameti.Dovesti dva kvalitetna veznjaka istovremeno Goretzka na transfer listu.Sad se ufatili Flicka kao 18 opcije da je pametan da ih odmah odyebe bar bi ja tako uradio.Uprava je vukla katastrofalne poteze koji su doveli do ovog kraha.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14396
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 08 maj 2024, 23:44

Mislim da TT boli qrc sta ce se pricati o njemu. Koliko god bio kriv i oni sa druge strane stola su isto tako. Da je mene popljuvalo onako ja bih neuera izveo a ubacio napadaca u 60toj minuti.

TT jest naopak i ters, i ima gresaka, ali i mislim da zbog toga je i zavaljen kao zrtvena ovca da plati sav nerad uprave i sporta. Sa ovom sredinom terena, ovakvim debalansom i nesistemskim planiranjem kadra se ne osvaja nista, kao sto i nismo. Jednostavno je tako.

Sensei
Postovi: 752
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 08 maj 2024, 23:49

Sve dok može ustat iz kreveta Neuer treba da brani. Jedini razlog što smo bili u utakmici.

Laimer otkrice sezone, u 180 i kusur minuta drugi najbolji igrac poslije Vinisijusa.

Avatar
Bayo
Postovi: 1426
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 08 maj 2024, 23:51

Beli nije postojao na terenu :rol:

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.