FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
armando
Postovi: 1497
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 02 maj 2024, 21:17

harden je napisao/la:
02 maj 2024, 21:03
Lucas opet ACL. Iskreno lijepo, stvarno zasluzeno za malog smecara. Bayern mu je toliko dao iako je ovaj konstanto povrijedjen bio i on pljunuo na klub.
Jeste smećar, po prirodi su većina takvi. Ne radujem se povredi, ali voli on da izvodi egzibicije u duelima i da teatralno pada.
U onom duelu gdje je navodno dobio udarac po licu nešto mu ne vjerujem, maramica da krv zaustavi....
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Lenaa
Postovi: 647
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 02 maj 2024, 21:32

Bayern Munich have made concrete steps in dialogue between the entourage of De Zerbi and Bayern. In the coming days, both sides will try to reach a final agreement. #BHAFC

@TuttoMercatoWeb
Valjda zna engleski. :bale:

Avatar
Bayo
Postovi: 1404
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 02 maj 2024, 21:35

Tušo ostani, baš mi se sviđa ovaj cirkus s njim.

Avatar
armando
Postovi: 1497
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 02 maj 2024, 21:51

Nikad nije dosadno dok je Ulinator živ :cool:
Srozan ugled - možda, uz neku " kozmetiku" tipa osvajanje lige prvaka i dovođenje trenera koji će sklopiti dobru momčad ide to lagano u zaborav.
U suprotnom gori hala...
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Saurman
Postovi: 29555
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 02 maj 2024, 22:34

Nema od De Zerbia ništa na svu sreću,vidim i Brighton je u silaznoj putanji a on bi kao trebao voditi Bayern i obnovu ekipe zaista loš vic.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Balon
Postovi: 3083
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 03 maj 2024, 00:44

Ma kakav de Zerbi, ja ne znam sta tog lika kvalifikuje da bude trener Bayerna. Igraci otjerali Carla, otjerali Tuchela ali ce sigurno slusati sta im trener Brightona (12. na tabeli) govori, aha.

Daj Mourinha ili ten Haga.

Avatar
Pogba
Postovi: 19888
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Pogba » 03 maj 2024, 01:05

Balon je napisao/la:
03 maj 2024, 00:44
Daj Mourinha ili ten Haga.
Momcino, zasto zelis zlo Bayernu?
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
armando
Postovi: 1497
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 03 maj 2024, 07:32

Ostalo je još par imena u trci za novog trenera.
Bivši igrači i novopečeni treneri van Bommel i Demichelis
Iskusni lisci Favre i Streich
Ili neko od holandskog dua ten Hag ili van Gaal.
Isključen je ostanak Tuchela, kao i povratak Flicka.
Od Zidana ili Mourinja nema ništa, jer je previše dvojbe oko raznih i već poznatih razloga.
Cirkus bi bio potpun da dogovore Kloppa za narednu godinu a da jednu sezonu to bude Müller kao trener - igrač :D

Klub je pred nekom prekretnicom, treba sklapati novi kadar, prave se rezovi u vezi plata, finale CL dahoam itd itd.
Uništiše na čudan način dva najperspektivnija njemačka trenera u kratkom roku. Legende kluba Olija i Bracu na ništa manje prijatan način otpustili.
Uli i Kalle su trebali ostati to što jesu dok ih zdravlje služi ( ali mozak stari :mrgreen:) a ne ovako opet se vraćati i pitati za sve unoseći nemir, misleći da su i dalje top ljudi na svojim pozicijama i da ne može Bayern funkcionirati bez njih.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
farinelli123
Postovi: 1283
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 03 maj 2024, 08:15

Uzeti Wengera kao ispomoc na sezonu dve. Zna njemacki, francuski, engleski, ima pobednicki mentalitet ;), taman da proba i u bundesci da obori Xabijev Invincibles rekord.

Lenaa
Postovi: 647
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 03 maj 2024, 08:52

Isplatili za zubala 15 mil. odstete, Tuchelu isplacuju otpremninu za prijevremeni raskid ugovora 10mil. a navodno im smeta sto de Zerbi dovodi preveliki broj pomocnika. :tokralju:

Nije nikakvo cudo sto se protiv utajivaca poreza ppcinju pisati peticije.

Avatar
armando
Postovi: 1497
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 03 maj 2024, 09:03

Evo gledam otimaju se klubovi za Zirkzee-om. Stižu ponude od 50 miliona sa svih strana. Bayo ima klauzulu na sljedeći transfer 50%.
Jel to onih 25 miliona koje smo istresli na trenere :salut:
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
dirkules
Postovi: 4587
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 03 maj 2024, 12:20

Tuchel when asked about the possibility of staying, did not categorically rule it out: "We have an existing contract and have agreed that we will terminate it earlier. 𝙀𝙫𝙚𝙧𝙮𝙩𝙝𝙞𝙣𝙜 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙬𝙖𝙮𝙨 𝙥𝙤𝙨𝙨𝙞𝙗𝙡𝙚, but the answer is the same. The agreement stands. The agreement exists"
Valja pojest svoje riječi Uli.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1263
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 03 maj 2024, 15:30

@ elber, mislim da je ipak za Hoenesa prerano da bude trener. On treba sad prvo ponoviti uspjeh iduće sezone i biti u TOP 4. Odlično će mu doći i iskustvo igranja u Ligi prvaka, mislim da je to neophodno. Ali svakako ako ovako nastavi ne sumnjam da će i on dobiti priliku da bude trener za par godina.

Moj odabir bi svakako bio Jurgen Klopp ako bi ovaj htio doći iduće ljeto. Onda bi mi trenutno bilo svejedno tko bi bio trener iduće sezone. Ako naši već imaju informaciju da ih je Klopp odbio i da ne misli trenirati Bayern ( što nekako daje naslutiti naša spremnost da novom treneru damo ugovor na 3 godine ), onda bi i Tuchel mogao/morao ostati.

Alonso normalno da je u užem izboru ali mislim da on ide sigurno u Real iduće ljeto.

De Zerbi ne igra loš nogomet ali opet nisam siguran da je on taj koji nama treba jer mu fali iskustvo velikih utakmica a i rezultati u Premiershipu mu nisu vrhunski. E sad je tu interesantno razmišljanje uprave i kriteriji koje ne znamo: da li su spremni dati priliku ovom relativno neiskusnom treneru i da li su spremni istrpiti jednu lošu sezonu da bi u budućnosti možda dobili trenera za narednih 5-7 godina?

Teško da su spremni to napraviti, pogotovo znajući da iduće sezone igramo finale Dahoam.

Što se mene tiče Tuchel me razočarao sa nekim svojim idejama tako da i dalje ne mislim da igramo neki prepoznatljiv nogomet na kojega bih se mogao vezati.

Ali opet i dalje bi bilo sa svim opcijama koje su trenutno na tržištu možda najpametnije ostaviti Tuchela, dovesti mu par igrača koje želi pa da onda vidimo gdje smo i što smo.

Objektivno ono na što Tuchel nije mogao utjecati, ozlijedio se De Ligt pred najvažniju utakmicu sezone. U igru je ušao Kim koji je miljama van forme ( a možda ni nema potrebnu kvalitetu ) i onda praktički preko njega padaju 2 gola ( + ona šansa Viniciusa preko njega ), naravno da u svim tim situacijama mu nije pomogao niti Dier niti Kimmich ali opet da je on sam bio pametniji ne bi to dozvolio.

Dodajmo ovdje i da u ovakvoj utakmici jako fale spremni Coman i Gnabry. Jako je to velik gubitak za Bayern jer sve na krilu ostaje na Musiali i ozlijeđenome Saneu.

I kad razmišljam o toj tekmi neki dan, prava je šteta što nismo otišli u Madrid sa 2-1 ili 3-2 rezultatom. Jako puno bi značilo.

Elber111
Postovi: 340
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 03 maj 2024, 15:58

Stefan Effenberg je napisao/la:
03 maj 2024, 15:30
@ elber, mislim da je ipak za Hoenesa prerano da bude trener. On treba sad prvo ponoviti uspjeh iduće sezone i biti u TOP 4. Odlično će mu doći i iskustvo igranja u Ligi prvaka, mislim da je to neophodno. Ali svakako ako ovako nastavi ne sumnjam da će i on dobiti priliku da bude trener za par godina.

Moj odabir bi svakako bio Jurgen Klopp ako bi ovaj htio doći iduće ljeto. Onda bi mi trenutno bilo svejedno tko bi bio trener iduće sezone. Ako naši već imaju informaciju da ih je Klopp odbio i da ne misli trenirati Bayern ( što nekako daje naslutiti naša spremnost da novom treneru damo ugovor na 3 godine ), onda bi i Tuchel mogao/morao ostati.

Alonso normalno da je u užem izboru ali mislim da on ide sigurno u Real iduće ljeto.

De Zerbi ne igra loš nogomet ali opet nisam siguran da je on taj koji nama treba jer mu fali iskustvo velikih utakmica a i rezultati u Premiershipu mu nisu vrhunski. E sad je tu interesantno razmišljanje uprave i kriteriji koje ne znamo: da li su spremni dati priliku ovom relativno neiskusnom treneru i da li su spremni istrpiti jednu lošu sezonu da bi u budućnosti možda dobili trenera za narednih 5-7 godina?

Teško da su spremni to napraviti, pogotovo znajući da iduće sezone igramo finale Dahoam.

Što se mene tiče Tuchel me razočarao sa nekim svojim idejama tako da i dalje ne mislim da igramo neki prepoznatljiv nogomet na kojega bih se mogao vezati.

Ali opet i dalje bi bilo sa svim opcijama koje su trenutno na tržištu možda najpametnije ostaviti Tuchela, dovesti mu par igrača koje želi pa da onda vidimo gdje smo i što smo.

Objektivno ono na što Tuchel nije mogao utjecati, ozlijedio se De Ligt pred najvažniju utakmicu sezone. U igru je ušao Kim koji je miljama van forme ( a možda ni nema potrebnu kvalitetu ) i onda praktički preko njega padaju 2 gola ( + ona šansa Viniciusa preko njega ), naravno da u svim tim situacijama mu nije pomogao niti Dier niti Kimmich ali opet da je on sam bio pametniji ne bi to dozvolio.

Dodajmo ovdje i da u ovakvoj utakmici jako fale spremni Coman i Gnabry. Jako je to velik gubitak za Bayern jer sve na krilu ostaje na Musiali i ozlijeđenome Saneu.

I kad razmišljam o toj tekmi neki dan, prava je šteta što nismo otišli u Madrid sa 2-1 ili 3-2 rezultatom. Jako puno bi značilo.
Sve stoji sto si rekao,problem je sto su opcije trenutno zaista nikakve.
Evo citam Rodzer Smit iz Benfike najnovija opcija.
Brate pored njega ja bi prije Hoenesa.
Druga strana i ostanak Tuchela mozda i najbolja opcija koja opet donosi more problema.
Jasno da ne mirise ni Kimicah ni Goretzku ovaj prvi svakako u zadnjoj godini ugovora tesko da bi ostao a mi nebi mnogo zaradili na njemu.
DeLiht isto odmah upitnik jer bi ovaj trazio sigurno Arauha ili nekog novog stopera.
Sestica koju priziva gdje sa Pavlovicem Laimerom
I na kraju meni najbitnije Tell covjek nece provesti jos jednu sezonu na klupi i garantujem da su mu obecali kod produzenja da ce vise igrati...ovaj nas ga vidi kao jokera i to je to.
Da ne spominjem evo Waner za kojeg kazu da se bas razvio na posudbi i igra sjajno
Zvonarek????
Kod Tuchela ne bi nasli mjesto.
Mislim da zato i imamo problem sa nalaskom trenera jer nasima treba neko ko je top ali ce i gurati mlade igrace a tu su mogli da se oslone i na Xabija,i Nagelsmana,i Ragnicka.
Zasto Mourinha ne spominju jer znaju da bi im od mladjih najvise Muller igrao sa svojim 35 koliko vec ima.
Mozda grijesim ali ako vec nema prav3 alternative ja bi zaosta volio da nadju covjeka koji voli Bayern koji ima talenta dovesti iskusnog pomocnika ili braye Ribberya uz njega s tim bi odmah dobili i postovanje i sve jer tesko da bi iko smio na Riberya a eto vec je izjavio da bi dosao.kao pomocnik Zidanu.
Na kraju neka ostane i Tuchel ali brate zavrsite vise ovu sagu i krenite sa planovima za narednu sezonu.
Ide euro ako se ne uradi nista do tada i prodaje i pojacanja cemo.cekati do kraja eura.
A onda brate sve opet dovesti kao proslo ljeto i zadnji minut

Avatar
armando
Postovi: 1497
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 03 maj 2024, 21:05

Brate, brate :mrgreen:
Kad nekog citirate koristite samo onaj dio gdje imate nešto odgovoriti ili stavite u spoiler.
Koristim forum isključivo preko mobitela I kad vidim ove tekstove i beskrajna nabrajanja...zaplati zaštita ekrana :mrgreen: mada djeluje da sam smiren momak jaaa :D
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

LondonRed
Postovi: 102
Pridružen/a: 07 nov 2022, 21:36
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la LondonRed » 03 maj 2024, 21:30

Koliko su po vama realne ove šanse da Tuchel ostane ?
Realno pored ovi sto su nas odbili,ipak je on trenutno najbolji sto nas hoće :)
Jos ako uzme klempu a u to sam uvjeren jer to je to neka sudbina i kosmička sila onda ga deff treba ostaviti i sloziti mu tim po njegov mjeri za narednu sezonu.

Avatar
armando
Postovi: 1497
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 03 maj 2024, 21:49

Da ipak sačekamo tu kosmičku silu do srijede i onda ćemo rastabiriti ;)
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Saurman
Postovi: 29555
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 03 maj 2024, 22:56

Prekinuti ovu šaradu oko trenera ostaviti Tuchela još sezonu i dovesti Kloppa kraj priče.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bayo
Postovi: 1404
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 04 maj 2024, 02:17

Zašto bi ostajao ako su mu akcije nikad bolje? Pa da opet svi zajedno prolazimo dobar dio ove sezone? Njemu to nakon ovakvog kraja baš i ne treba (pod uvjetom da ne strada teže u Madridu...)

Avatar
ledar
Postovi: 3868
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 04 maj 2024, 11:04

Sve da i osvoji CL Tuchel je zbog načina igre, izbora igrača i otvorenog konflikta sa moćnikom iz sjene potpuno isključen iz kombinacija. Isto ko i Mo koji pored načina igre ima i izraženi ego pa bi odmah došao u sukob sa dvojicom doajena koji, ko ona dva Muppetovca iz lože, uvijek žele malo posoliti.
Kloponja je pak izmožden, na rubu burninga i nije mu ni na kraj pameti da u ovom trenutku oko bilo čega pregovara, a po vlastitom priznanju možda bi jednog dana uzeo neku repku, ako i kad to ni on ne zna. Dakle, ova trojica su po meni potpuno nerealna.

Trebalo bi se kretati u krugu mogućih, kao što su Flick, Ten Hag, Emery, Garcia itd. Što ne znači da bi neko od njih bio dobro rješenje, nego samo da su raspoloživi.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.