Amir Hadziahmetovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la DamirT » 25 dec 2023, 21:41

doki48 je napisao/la:
25 dec 2023, 21:36
Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 21:02
Stvarno sam primjetio i prije dok nisam imao profil na forumu kako navijaci Zelje brane svoje bivse igrace pod svaku cijenu. Nidje veze, budite malo realni. Evo ja sam tuzlak/slobodas ali nikad necu reci da je Civa/Todor (koji su nasi) neke klase ili branit ih ako su odigrali lose. Ne kontam cemu ta potreba da se uvijek brane Dzeko/Visca i tako ti igraci koji su kod vas ponikli. Brate ako nesto ne valja ne valja pa da je mi je rodjeni
Gdje ćeš taj otpad porediti sa Dzekom,Amirom i Višcom, ili uopće u istom kontekstu da spominješ Želju i Slobodu.
Pa ne poredi covjek uopste. Hoce da kaze da vecina sto navija za Zeljeznicar nikad nece da neku kritiku uputi nekom bivsem igracu, pa i po cijenu poraza. Citava drzava se slozila da je Hadziahmetovic ocaj nad ocajima. Novinari takodjer napisali da je najgori igrac u kvalifikacijama bio, ali ne. Svi ludi, samo vi pametni. Ja stvarno ne znam nijednu njegovu pozitivnu stvar u ovim kvalifikacijama.

Da izgubimo 8-0, vi bi sve ostale kudili i kritikovali, samo uzdizali svoje ove iz Zelje.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Beduin » 25 dec 2023, 21:51

zeljovolimte je napisao/la:
25 dec 2023, 21:32
Kad ostali dodju na njegov nivo onda ih mozemo porediti.
Amir Hadziahmetovic REDOVNO IGRA za BESIKTAS, IGRAO i za Konyu. Jedva docekali da napisu kako je klupiran.
Ocito da neko ko se bavi tim poslom VIDI..

Do tad Amir, Krunic i sad Tahirovic nemaju premca. Dodat im jos Armina Hodzica, Pjanica i Hajradinovica.
Ova buranija Rahmanovic, Dal, Djokanovic, nisu vrijedni paznje.

Dzeko, Visca se uvijek brane jer su iz Zelje :tokralju:
:tokralju:

Inace koga bi vi umjesto njih zvali?
Nisi iskompleksiran, na aaa.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Davidoffgold » 25 dec 2023, 21:57

Amir igra redovno za besiktas, i vjeruj da bi prije zvao nekog iz druge francuske nego nekog iz turske lige. Nisam iskreno ni znao da je Zeljino dijete dok nije fulio onaj penal. Nije me interesovalo. Bezveze igrac, vise je faking saric elvis imao trenutaka dok ga je robi gurao u repku.
Da se razumijemo Dzeku zaboravi, njega ne poredim. On je sa Safetom najvece ime koje cemo ikada imati i gotovo. Ali zato Amir/Visca iskreno drug ljuti se koliko hoces ali tarabe teske. Darko kad je otisao iz slobode u austriju salzburg je bio bas top igrac. Vjeruj da mu nije bilo wintoriusa, tuzlanskih kafana i starleta bio bi super igrac. Sto posto igrao na vecem nivou od visce/amira.
Une vie honorable est une vie éternelle

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Wanderson » 25 dec 2023, 22:02

Ne postoje dva veca otpada u dresu repke od Visce koji je najgori igrac koji je obukao dres reprezentacije, kada se uzme u obzir broj nastupa i Hadziahmetovica koji je tu na drugoj poziciji.

Nadam se da ce Savo prekriziti sve rekreativce iz tog smeca od lige.

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Davidoffgold » 25 dec 2023, 22:06

A primjetio sam da ove horde zla (koliko god da su toksicne nekad za svoj klub jer ocekuju da sarajevo dominira ko real madrid yebo te) hoce rec protiv dulje/cimirota/rahmana koju su kod njih igrali. Ono realniji su po tom pitanju. Svjesni su da je dulja poluprofesionalac koji je imao uzasno veliki potencijal ali lose radne navike (kao i darko u slobodi) i samim time nije za poziva.
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la zgembo89 » 25 dec 2023, 22:20

Danas dvije asistencije protiv Hatayspora al svakako je za reprezentaciju kriminalan

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4490
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la MoodyHank » 25 dec 2023, 22:43

Danas je baš vrhunski odigrao. :salut:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

19vendetta87
Postovi: 4624
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 dec 2023, 22:48

Ne kaze niko da Amir treba biti u prvoj postavi u barazu, ali treba biti na spisku, makar opciju na klupi da imas.
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Davidoffgold » 25 dec 2023, 22:57

19vendetta87 je napisao/la:
25 dec 2023, 22:48
Ne kaze niko da Amir treba biti u prvoj postavi u barazu, ali treba biti na spisku, makar opciju na klupi da imas.
Ma sve to stoji neka njega, samo zivim za dan brate kada ce igraci iz BHPL shvatiti da je turska liga propast za igraca (pogotovo mladog). Pa evo sam se odgovor namece imas Ozila koji je turski svabo. Da je odrastao u Turskoj Bog zna sta bi bilo sa njega. Onda imas Gundogana, Emre Can, Nuri Sahin,...lista ide do sutra. Svi su turci (dakle talenta ima nije da nema). Namece nam se odgovor da je problem u necemu drugome a ne u talentu. Problem je u njihovom stilu igre, shvatanju igre da ce neko uzeti loptu preci 10 igraca i golmana i dati go. Problem je u manjku tempa,trke,timske igre i igracke discipline. Ono sto oni hoce da igraju, to vise ne postoji. Ako stavis mladog igraca (dal) u takvu ligu, on ce to shvatiti kao normalu i odma je u gubitku takav igrac u odnosu na nekog ko igra (lupit cu cesku ligu). Dakle nista protiv Zeljinih igraca, ali protiv turske lige itekako ;)
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la DaVinci » 25 dec 2023, 23:05

doki48 je napisao/la:
25 dec 2023, 21:36
Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 21:02
Stvarno sam primjetio i prije dok nisam imao profil na forumu kako navijaci Zelje brane svoje bivse igrace pod svaku cijenu.
Gdje ćeš taj otpad porediti sa Dzekom,Amirom i Višcom, ili uopće u istom kontekstu da spominješ Želju i Slobodu.
Jel' to tvoj Željo Barselona pa drugi klubovi ne idu s njim u istoj recenici ... ako se ovako nastavi, za koji mjesec bi se Željo i Sloboda
mogli zamjenit' za lige ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

19vendetta87
Postovi: 4624
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 dec 2023, 23:14

Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 22:57
19vendetta87 je napisao/la:
25 dec 2023, 22:48
Ne kaze niko da Amir treba biti u prvoj postavi u barazu, ali treba biti na spisku, makar opciju na klupi da imas.
Ma sve to stoji neka njega, samo zivim za dan brate kada ce igraci iz BHPL shvatiti da je turska liga propast za igraca (pogotovo mladog). Pa evo sam se odgovor namece imas Ozila koji je turski svabo. Da je odrastao u Turskoj Bog zna sta bi bilo sa njega. Onda imas Gundogana, Emre Can, Nuri Sahin,...lista ide do sutra. Svi su turci (dakle talenta ima nije da nema). Namece nam se odgovor da je problem u necemu drugome a ne u talentu. Problem je u njihovom stilu igre, shvatanju igre da ce neko uzeti loptu preci 10 igraca i golmana i dati go. Problem je u manjku tempa,trke,timske igre i igracke discipline. Ono sto oni hoce da igraju, to vise ne postoji. Ako stavis mladog igraca (dal) u takvu ligu, on ce to shvatiti kao normalu i odma je u gubitku takav igrac u odnosu na nekog ko igra (lupit cu cesku ligu). Dakle nista protiv Zeljinih igraca, ali protiv turske lige itekako ;)
Nasi igraci iz plbih idu u Tursku jer im je tamo trziste razijeno, a imaju vise nego dobre plate za nase uslove. I pretezno idu zbog finansijskih razloga, a ne nekog uspjeha.
A realno, i igraci sami su vecinom svjesni da nemaju kvalitet za neki jaci nivo fudbala
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Davidoffgold » 25 dec 2023, 23:17

19vendetta87 je napisao/la:
25 dec 2023, 23:14
Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 22:57
19vendetta87 je napisao/la:
25 dec 2023, 22:48
Ne kaze niko da Amir treba biti u prvoj postavi u barazu, ali treba biti na spisku, makar opciju na klupi da imas.
Ma sve to stoji neka njega, samo zivim za dan brate kada ce igraci iz BHPL shvatiti da je turska liga propast za igraca (pogotovo mladog). Pa evo sam se odgovor namece imas Ozila koji je turski svabo. Da je odrastao u Turskoj Bog zna sta bi bilo sa njega. Onda imas Gundogana, Emre Can, Nuri Sahin,...lista ide do sutra. Svi su turci (dakle talenta ima nije da nema). Namece nam se odgovor da je problem u necemu drugome a ne u talentu. Problem je u njihovom stilu igre, shvatanju igre da ce neko uzeti loptu preci 10 igraca i golmana i dati go. Problem je u manjku tempa,trke,timske igre i igracke discipline. Ono sto oni hoce da igraju, to vise ne postoji. Ako stavis mladog igraca (dal) u takvu ligu, on ce to shvatiti kao normalu i odma je u gubitku takav igrac u odnosu na nekog ko igra (lupit cu cesku ligu). Dakle nista protiv Zeljinih igraca, ali protiv turske lige itekako ;)
Nasi igraci iz plbih idu u Tursku jer im je tamo trziste razijeno, a imaju vise nego dobre plate za nase uslove. I pretezno idu zbog finansijskih razloga, a ne nekog uspjeha.
A realno, i igraci sami su vecinom svjesni da nemaju kvalitet za neki jaci nivo fudbala
E vidis to je problem, da je dzeko tako razmisljao sad bi bio kao rijad bajic. Ja bi da sam igrac radije igrao prvu slovacku ligu za 3000 eura mjesecno nego tursku prvu za 5000.... Vise skauta i sportskih direktora gleda nasu ligu nego tursku haha
Une vie honorable est une vie éternelle

19vendetta87
Postovi: 4624
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la 19vendetta87 » 25 dec 2023, 23:45

Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 23:17
E vidis to je problem, da je dzeko tako razmisljao sad bi bio kao rijad bajic. Ja bi da sam igrac radije igrao prvu slovacku ligu za 3000 eura mjesecno nego tursku prvu za 5000.... Vise skauta i sportskih direktora gleda nasu ligu nego tursku haha
A dobro, Dzeko je posebna prica, sa 19 godina je napustio nasu ligu i imao se cemu nadati u karijeri.
Ali sta ce npr.Hodžić, momak sa 23 godine igrao našu ligu, a prije toga imao neuspješne epizode u portugalskoj i drugoj španskoj ligi.
Logican potez je da ce otici u Tursku da zaradi sta para, jer je vec uvidio da nije kvalitet za ozbiljnijeg fudbala
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Davidoffgold » 25 dec 2023, 23:55

19vendetta87 je napisao/la:
25 dec 2023, 23:45
Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 23:17
E vidis to je problem, da je dzeko tako razmisljao sad bi bio kao rijad bajic. Ja bi da sam igrac radije igrao prvu slovacku ligu za 3000 eura mjesecno nego tursku prvu za 5000.... Vise skauta i sportskih direktora gleda nasu ligu nego tursku haha
A dobro, Dzeko je posebna prica, sa 19 godina je napustio nasu ligu i imao se cemu nadati u karijeri.
Ali sta ce npr.Hodžić, momak sa 23 godine igrao našu ligu, a prije toga imao neuspješne epizode u portugalskoj i drugoj španskoj ligi.
Logican potez je da ce otici u Tursku da zaradi sta para, jer je vec uvidio da nije kvalitet za ozbiljnijeg fudbala
Slazem se za Holeta. Igrom slucaja znam momka licno. Drago mi je svaku marku koju zaradi. Sto se tice Visce on je otisao u tursku sa 20 godina koliko vidim (2011) dok je amir otisao cak i mladji (2016). Mogli su oni otici i u neke Evropske lige sto posto. Sad ovako u Turskoj igraju i nisu za Evropskog fudbala iskreno. Neka ih na klupi ali daleko prije bi dao priliku holetu koji je igrao u bhpl nego holetu koji igra za hatayspor.
Une vie honorable est une vie éternelle

doki48
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 dec 2015, 14:35
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la doki48 » 26 dec 2023, 22:34

DaVinci je napisao/la:
25 dec 2023, 23:05
doki48 je napisao/la:
25 dec 2023, 21:36
Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 21:02
Stvarno sam primjetio i prije dok nisam imao profil na forumu kako navijaci Zelje brane svoje bivse igrace pod svaku cijenu.
Gdje ćeš taj otpad porediti sa Dzekom,Amirom i Višcom, ili uopće u istom kontekstu da spominješ Želju i Slobodu.
Jel' to tvoj Željo Barselona pa drugi klubovi ne idu s njim u istoj recenici ... ako se ovako nastavi, za koji mjesec bi se Željo i Sloboda
mogli zamjenit' za lige ... :zviz:
Nit’ je Sarajevo Tuzla, nit’ je Željo Sloboda, tak’ da samo slani snovi 😂

zeljovolimte
Postovi: 1641
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la zeljovolimte » 31 dec 2023, 14:13

DamirT je napisao/la:
25 dec 2023, 21:41
doki48 je napisao/la:
25 dec 2023, 21:36
Davidoffgold je napisao/la:
25 dec 2023, 21:02
Stvarno sam primjetio i prije dok nisam imao profil na forumu kako navijaci Zelje brane svoje bivse igrace pod svaku cijenu. Nidje veze, budite malo realni. Evo ja sam tuzlak/slobodas ali nikad necu reci da je Civa/Todor (koji su nasi) neke klase ili branit ih ako su odigrali lose. Ne kontam cemu ta potreba da se uvijek brane Dzeko/Visca i tako ti igraci koji su kod vas ponikli. Brate ako nesto ne valja ne valja pa da je mi je rodjeni
Gdje ćeš taj otpad porediti sa Dzekom,Amirom i Višcom, ili uopće u istom kontekstu da spominješ Želju i Slobodu.
Pa ne poredi covjek uopste. Hoce da kaze da vecina sto navija za Zeljeznicar nikad nece da neku kritiku uputi nekom bivsem igracu, pa i po cijenu poraza. Citava drzava se slozila da je Hadziahmetovic ocaj nad ocajima. Novinari takodjer napisali da je najgori igrac u kvalifikacijama bio, ali ne. Svi ludi, samo vi pametni. Ja stvarno ne znam nijednu njegovu pozitivnu stvar u ovim kvalifikacijama.

Da izgubimo 8-0, vi bi sve ostale kudili i kritikovali, samo uzdizali svoje ove iz Zelje.
Vi to svodite na klupski nivo.

Mi trenutno na klupskom nivou nemamo boljih od Dzeke, Visce, Hajradinovica (igrao u Gentu odlicno, Osijeku top nikad niko nije spomenuo), Zolotica, Hadziahmetovica.
Njima ne treba svaki dan objava kao za Dala, ti momci ce svoje karijere napraviti bez medija, podrske nekog na forumu, poziva selektora.

Sjetite se Zukanovica, panika nije pozvan jos jedan Zeljovac. To mu je veci teret nego da je cetnik.
On je napravio karijercinu i bez poziva na svjetsko. Ti sto su pozvani, da on ne ode mogu Seriu A gledati na tv-u.

Zelim nam u novoj godini da odemo na evropsko prvenstvo kad u njoj ne bi niko bio ko ima vezu sa Zeljom.
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 02 jan 2024, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Davidoffgold » 02 jan 2024, 13:29

Trazi ga Udinese navodno
Une vie honorable est une vie éternelle

zeljovolimte
Postovi: 1641
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la zeljovolimte » 02 jan 2024, 14:11

https://sportsport.ba/fudbal/amir-hadzi ... ese/465740

Ma guraju ga Zeljovci, a pravedni Tuzlaci (Todora i Civu ne guraju ispred Dedica i Kolasinca) i Pitari (Djokanovic i Sara su bolji igraci od Amiraaaaaa)..

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la DamirT » 02 jan 2024, 14:13

Zar vjerujete da ce ovaj ikad otici negdje izvan Turske? Njemu super, dobija dobre pare, a liga taman za njega, ocajna. Svako ziv budala jer kaze da je ocajan igrac, a Zeljovci pametni.

Njega svake sezone sele od Italije do Francuske i na kraju ostane u Besiktasu...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Davidoffgold » 02 jan 2024, 14:18

De nađi post od nekog iz Tuzle da je rekao da je Todor bolji od Amara ili Čiva od Seje. Brate ala ste vi iz Želje krampe, niko ne napada ni jednog igrača jer je iz Želje/Sarajeva/Čelika, napadaju ih zato što su tarabe brate mili. Niko sretniji od mene kad bi nam okosnica repke bila igrači iz BHPL ma nek ne bude ni jedan iz Tuzle to je najmanji problem.
Une vie honorable est une vie éternelle

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.