Vico Zeljković

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

killafrommanilla
Postovi: 3483
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la killafrommanilla » 19 dec 2023, 13:05

Kodro i dalje razočaran zbog kratke avanture na klupi Zmajeva

Zeljković odgovorio Kodri: Nemam svoje igrače, nisam niti ću ikada išta tražiti po tom pitanju

Naslov i gledaj im gore opisa :rol: Sagnite se jos malo Vici. Jao nam novinara umjesto da iskopaju sve prljavo o reprezentaciji, oni se prodaju za utakmicu u barazu gdje ce nas svakako Ukrajina preslusat 2 razlike.

Ali bi uredno da Kodro sam izjavi i iznese sav prljavi ves, kojeg i oni znaju ali djes se zamjerit Dzeki ili Vici.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
avenija
Postovi: 13647
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la avenija » 19 dec 2023, 13:20

Vico ušminkaj i sredi mi Bilino Polje za Ukrajinu pa cu te pripaziti na forumu. :D

Odiješi kesu, eksploatišete Bilino Polje od 94. :kafa:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Sheyi » 19 dec 2023, 13:32

Da je bilo pameti ne bi Mehaga ni bio selektor

Avatar
RedBlue
Postovi: 1176
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la RedBlue » 19 dec 2023, 13:34

Vico salji Zelja u drugu ligu.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4490
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la MoodyHank » 19 dec 2023, 14:09

Dugo nisam vidio debilskiju facu od ove, umro, samo mu nisu javili.
slika
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Fudbalbr1
Postovi: 443
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Fudbalbr1 » 19 dec 2023, 14:14

Hank upo u vicinu guzicu samo mu jos pertle vire

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la soko » 19 dec 2023, 14:33

Sveti je napisao/la:
19 dec 2023, 09:54
Je li neko rekao ili je vico rekao
Vico rekao da mora staviti Kenana da igra.

Avatar
denimen99
Postovi: 1636
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la denimen99 » 19 dec 2023, 16:07

killafrommanilla je napisao/la:
19 dec 2023, 11:51
denimen99 je napisao/la:
19 dec 2023, 11:14
opet šuplja.. pazi ovo "rekli su mi da je predsjednik Saveza Vico Zeljković rekao da moram uključiti nekoliko njegovih nogometaša.."

Ko mu je rekao? Miske? samo bezveze trabunjaju ove naše legende koji su mislili da se na staroj slavi može vječno sisat
Nije Miske nego ocito neki random lik, npr. fizioterapeut ili trener golmana. A ti ljudi nisu krivi, nije Vico vesla sisao da dodje i da mu to direktno kaze. To se pusti prica iza koje stoji on.

Tako da, prozivanje tih ljudi i nije bas nesto sto se treba raditi jer ce se na njima slomiti koplja. Evo rekao vam je ime, Vico Zeljkovic.

Ali kako to tebi iz Bugojna objasniti, ti mislis da Mehu zovnu Miske ili Vico i kazu mu e igrat ce ti sad taj i taj. Da je tako, davno bi se taj razgovor snimio i objavio i Vico bi letio. Je li tako?
Veća mi je glupost reći fizioterapeutu da kaže treneru u nečije ime ovo ili ono.. pa nije niko glup. Činjenica je da Meho Kodro misli da je bogom dan i da polaže neka prava na repku, ali ja nikako ne vidim na osnovu čega.. on je legenda Sociedada, i ničeg više, svi ostali angažmani su mu bili za qrca, kao trener, za qrca također.. ali konta lik ono ja sam u ratu igrao lopte i to je sada kao zlatni ljiljan ili šta.. presmiješno.. i svi prije njega su do sada na taj fazon dobijali priliku.. Hadžibegić, Bajević, Meša... jedino su Ćiro i Pape imali osnove da treniraju bilo koju repku, svi ostali su srednja žalost.

Iz Bugojna dakako, mnogo bolje nego iz tuđeg stolnog grada...
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

ra1981
Postovi: 1336
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ra1981 » 19 dec 2023, 16:19

denimen99 je napisao/la:
19 dec 2023, 16:07
killafrommanilla je napisao/la:
19 dec 2023, 11:51
denimen99 je napisao/la:
19 dec 2023, 11:14
opet šuplja.. pazi ovo "rekli su mi da je predsjednik Saveza Vico Zeljković rekao da moram uključiti nekoliko njegovih nogometaša.."

Ko mu je rekao? Miske? samo bezveze trabunjaju ove naše legende koji su mislili da se na staroj slavi može vječno sisat
Nije Miske nego ocito neki random lik, npr. fizioterapeut ili trener golmana. A ti ljudi nisu krivi, nije Vico vesla sisao da dodje i da mu to direktno kaze. To se pusti prica iza koje stoji on.

Tako da, prozivanje tih ljudi i nije bas nesto sto se treba raditi jer ce se na njima slomiti koplja. Evo rekao vam je ime, Vico Zeljkovic.

Ali kako to tebi iz Bugojna objasniti, ti mislis da Mehu zovnu Miske ili Vico i kazu mu e igrat ce ti sad taj i taj. Da je tako, davno bi se taj razgovor snimio i objavio i Vico bi letio. Je li tako?
Veća mi je glupost reći fizioterapeutu da kaže treneru u nečije ime ovo ili ono.. pa nije niko glup. Činjenica je da Meho Kodro misli da je bogom dan i da polaže neka prava na repku, ali ja nikako ne vidim na osnovu čega.. on je legenda Sociedada, i ničeg više, svi ostali angažmani su mu bili za qrca, kao trener, za qrca također.. ali konta lik ono ja sam u ratu igrao lopte i to je sada kao zlatni ljiljan ili šta.. presmiješno.. i svi prije njega su do sada na taj fazon dobijali priliku.. Hadžibegić, Bajević, Meša... jedino su Ćiro i Pape imali osnove da treniraju bilo koju repku, svi ostali su srednja žalost.

Iz Bugojna dakako, mnogo bolje nego iz tuđeg stolnog grada...
Na stranu ove gluposti o Kodri koje si napisao, ali jesi li ti svjestan šta je kao trener ostvario Bajević?

Avatar
denimen99
Postovi: 1636
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la denimen99 » 19 dec 2023, 16:26

ra1981 je napisao/la:
19 dec 2023, 16:19
denimen99 je napisao/la:
19 dec 2023, 16:07
killafrommanilla je napisao/la:
19 dec 2023, 11:51


Nije Miske nego ocito neki random lik, npr. fizioterapeut ili trener golmana. A ti ljudi nisu krivi, nije Vico vesla sisao da dodje i da mu to direktno kaze. To se pusti prica iza koje stoji on.

Tako da, prozivanje tih ljudi i nije bas nesto sto se treba raditi jer ce se na njima slomiti koplja. Evo rekao vam je ime, Vico Zeljkovic.

Ali kako to tebi iz Bugojna objasniti, ti mislis da Mehu zovnu Miske ili Vico i kazu mu e igrat ce ti sad taj i taj. Da je tako, davno bi se taj razgovor snimio i objavio i Vico bi letio. Je li tako?
Veća mi je glupost reći fizioterapeutu da kaže treneru u nečije ime ovo ili ono.. pa nije niko glup. Činjenica je da Meho Kodro misli da je bogom dan i da polaže neka prava na repku, ali ja nikako ne vidim na osnovu čega.. on je legenda Sociedada, i ničeg više, svi ostali angažmani su mu bili za qrca, kao trener, za qrca također.. ali konta lik ono ja sam u ratu igrao lopte i to je sada kao zlatni ljiljan ili šta.. presmiješno.. i svi prije njega su do sada na taj fazon dobijali priliku.. Hadžibegić, Bajević, Meša... jedino su Ćiro i Pape imali osnove da treniraju bilo koju repku, svi ostali su srednja žalost.

Iz Bugojna dakako, mnogo bolje nego iz tuđeg stolnog grada...
Na stranu ove gluposti o Kodri koje si napisao, ali jesi li ti svjestan šta je kao trener ostvario Bajević?
Ok, objesimo me sada zbog Bajevića, provukao mi se tu, jer pišem u nizu... činjenica je da Meho Kodro nije uspješan trener i da je bio srednje kvalitete napadač. A nikako u rangu ovih Drogbi, Džeka ili bilo kojih drugih napadača koji su se nazabijali golova, pa više je Sergio Ramos dao golova nego Meho Kodro.. ali nama je tada tokom rata ili poslije trebalo heroja na svih frontovima, pa kako je god padao na sedždu Zijo Poljo protiv Orlanda u tu se svrhu koristio i osrednji talenat Mehe Kodre. Opet kažem, nije mala stvar ni njegova karijera i ja sam najnebitniji lik koji je može komentarisati, ali on je svojoj svrsi davno poslužio
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
avenija
Postovi: 13647
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la avenija » 19 dec 2023, 16:29

Bajević je najneuspjesniji selektor u historiji Bosne.

Mislim da nema nijednu pobjedu kao selektor tako da njegov doprinos reprezentaciji je ravan nula.

Ako se ne varam on je upropastio i onaj baraž lige nacija na Grbavici kad smo ispali od pijanih ribara iz Sj.Irske na kvoti 1.25.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
denimen99
Postovi: 1636
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la denimen99 » 19 dec 2023, 16:36

avenija je napisao/la:
19 dec 2023, 16:29
Bajević je najneuspjesniji selektor u historiji Bosne.

Mislim da nema nijednu pobjedu kao selektor tako da njegov doprinos reprezentaciji je ravan nula.

Ako se ne varam on je upropastio i onaj baraž lige nacija na Grbavici kad smo ispali od pijanih ribara iz Sj.Irske na kvoti 1.25.
Cipetić je kriv za to ispadanje, možda i Anel jer je napustio poziciju, skočio i nije dohvatio loptu.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5744
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la JohnCleese » 19 dec 2023, 16:58

Marke ne dobili od plasmana na Euro. Amin :pray:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la FKBilder » 19 dec 2023, 17:07

denimen99 je napisao/la:
19 dec 2023, 16:26
ra1981 je napisao/la:
19 dec 2023, 16:19
denimen99 je napisao/la:
19 dec 2023, 16:07


Veća mi je glupost reći fizioterapeutu da kaže treneru u nečije ime ovo ili ono.. pa nije niko glup. Činjenica je da Meho Kodro misli da je bogom dan i da polaže neka prava na repku, ali ja nikako ne vidim na osnovu čega.. on je legenda Sociedada, i ničeg više, svi ostali angažmani su mu bili za qrca, kao trener, za qrca također.. ali konta lik ono ja sam u ratu igrao lopte i to je sada kao zlatni ljiljan ili šta.. presmiješno.. i svi prije njega su do sada na taj fazon dobijali priliku.. Hadžibegić, Bajević, Meša... jedino su Ćiro i Pape imali osnove da treniraju bilo koju repku, svi ostali su srednja žalost.

Iz Bugojna dakako, mnogo bolje nego iz tuđeg stolnog grada...
Na stranu ove gluposti o Kodri koje si napisao, ali jesi li ti svjestan šta je kao trener ostvario Bajević?
Ok, objesimo me sada zbog Bajevića, provukao mi se tu, jer pišem u nizu... činjenica je da Meho Kodro nije uspješan trener i da je bio srednje kvalitete napadač. A nikako u rangu ovih Drogbi, Džeka ili bilo kojih drugih napadača koji su se nazabijali golova, pa više je Sergio Ramos dao golova nego Meho Kodro.. ali nama je tada tokom rata ili poslije trebalo heroja na svih frontovima, pa kako je god padao na sedždu Zijo Poljo protiv Orlanda u tu se svrhu koristio i osrednji talenat Mehe Kodre. Opet kažem, nije mala stvar ni njegova karijera i ja sam najnebitniji lik koji je može komentarisati, ali on je svojoj svrsi davno poslužio
Meho Kodro, napadac Barselone. Kada pises to ime ustani za tastaturom ili gdje si vec.
Meho Kodro, covjek koji je dozivio istu nepravdu kao igrac i kao trener.

IgmanskiVukovi
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 19 dec 2023, 20:59

MoodyHank je napisao/la:
19 dec 2023, 12:54
Gledaj mu samo tupave i prepadnute face na fotografijama iz ovih članaka. :rol: Kodro je gmaz najobičniji ljigavi.
Vidi gnjide što mu je krivo 😂😂
Viri ti mali prst od noge iz Vicinug šup.ka uvuci se još malo

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la soko » 19 dec 2023, 21:24

Kodro ili je glup ili je jako bezobrazan.
Za ovo sto govori za savez, pa da imas karaktera odmah si to trebao izjaviti a nek kad si dobio nogu. Pa i ti si onu tarabu od sina gurao da igra, nigdje veze.
Nula od trenera, mogao je tipa ovog izjaviti.
Ovaj savez je kriminalan i sa ovim savezom i ovim trenerima poput mene, Faruka, Save mi necemo ni dokle dogurati.
Vico, Miske i ostali u savezu su sve tarabe i ovi treneri sto vode repku.
Mi se samo mozemo nadati da ovi decki sto su pozvani daju sve od sebe. Svakako Savo moze to s.jbati postavom al valjda nas sreca posluzi i pojedini igraci se povrede pa nebudu na raspolaganju.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6150
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Centre forward » 19 dec 2023, 21:33

Kodro gur'o svoje, Vico svoje. To je stari recept svakako, nebitno je li na klupi Kodro ili neko drugi.

Svakako ružno što je to saopštio na ovaj način al' malo je "povrijedjen" pa sujeta pobijedila. U suštini, potvrdio je ono što svi manje-više znamo.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DamirT » 19 dec 2023, 21:36

Budi brate dragi mudonja pa reci do kraja ko je to htio. Dzaba ovo htio onaj iz vrha saveza. Ko tacno, ima ih 10...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Davidoffgold » 19 dec 2023, 21:40

Za nas su Farski otoci po uredjenju saveza svemirski brod.....Boze sacuvaj
Une vie honorable est une vie éternelle

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la soko » 19 dec 2023, 21:40

DamirT je napisao/la:
19 dec 2023, 21:36
Budi brate dragi mudonja pa reci do kraja ko je to htio. Dzaba ovo htio onaj iz vrha saveza. Ko tacno, ima ih 10...
A mozes misliti da je na prvoj javnoj konferenciji izjavio. Ja sa ovdje dosao da ostavim svoj trag, ne zelim i necu dopustiti da mi drugi biraju igrace.
Bum pa hajmo nek ga skinu ako smiju

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 26 gostiju.