Vico Zeljković

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
600
Postovi: 191
Pridružen/a: 10 nov 2008, 15:39
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la 600 » 20 nov 2023, 14:29

Nije mi jasno kako neko ili BHF ne organizuju proteste pred savezom pa neka gori sve. Ovo je vise nedopustivo, sa ovim iz saveza i selektorom i njegovim saradnicima nemamo sanse nista u barazu. Sada bi trebali donijeti neke promjene.

Nije mi jasno kako se nesto ne organizuje, ili svi cekaju ko ce napraviti prvi potez.
Ovi u savezu da imaju imalo obraza dali bi svi ostavke ali se njima **** pa zato bi trebao narod nesto poduzeti
Keep calm and say out loud MIA SAN MIA

Avatar
600
Postovi: 191
Pridružen/a: 10 nov 2008, 15:39
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la 600 » 20 nov 2023, 14:31

Je li im strategija za baraz da nam Mujakic igra lijevog beka u slucaju odsustva Kolasinca. Ja ne mogu da vjerujem kakav luksuz sebi dopustamo.Da nas ovako budalma prave

I kazr Savo za njega momak se bori on je siguran za baraz.
Pa momak se i jeste borio, ali to nije njegova pozicija.Samoubistvo je otici u baraz sa ovim selektorom, strucnim stabom i ljudima iz saveza i prikazanim iz ovih utakmica
Keep calm and say out loud MIA SAN MIA

Avatar
ledesma
Postovi: 5007
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ledesma » 20 nov 2023, 16:29

Odlazii mamu ti yebem nesposobnu!



🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Goalgetter » 19 dec 2023, 09:17

"To je veoma lagano za objasniti iako je drugi boravak na klupi Zmajeva, koji je okončan prije mjesec i po, nešto čudniji za mene. Kada sam prvi put bio selektor 2008. godine, predsjednik mi je uoči utakmice sa Japanom rekao 'hej, imam nekoliko nogometaša i bilo bi dobro da ih pozoveš'. Imao je neke igrače koji su vjerovatno preko zastupnika bili u kontaktu s njim, a tako su stvari tada funkcionisale u Bosni i Hercegovini. Rekao je da će me zauzvrat podržati i pustiti me da radim. Nakon toga sam tražio sastanak sa predsjednikom i dva potpredsjednika jer je u BiH sve podijeljeno na tri, čak i Savez. Govorim vam ovo da shvatite kako sam počeo raditi kao trener. Sjeo sam sa njima i pitao ih da vide šta se dešava. Predsjednik mi je rekao da moram staviti trojicu njegovih nogometaša, a potpredsjednik je dodao da i on također ima prijatelja koji treba ubaciti neke svoje igrače. Tako sam počeo. To su bili ogromni problemi, veliki nered, a u konačnici su me nakon dvije utakmice otpustili", rekao je Kodro za sport.jotdown.es te dodao:

Nakon 15 godina sam se vratio i ponovo razgovarao sa predstavnicima Saveza. Mislio sam da su se stvari u BiH promijenile, da su svi problemi od ranije nestali, no prvi put kad su me kontaktirali, rekli su mi da je predsjednik Saveza Vico Zeljković rekao da moram uključiti nekoliko njegovih nogometaša u reprezentaciju, a jedan od njih gotovo nije igrao nikako posljednjih godina. Rekao sam da to ne mogu i zato su me otpustili. Bh. nogomet funkcioniše na taj način. Dat ću vam posao, ali morate obratiti pažnju na neke stvari. Nažalost, mislio sam da to više nije slučaj, ali sam shvatio da sam se prevario. Došao sam u reprezentaciju, odigrali smo dvije utakmice, jednu smo pobijedili, a od Islanda smo izgubili u 92. minuti susreta što je bio dovoljan razlog za njih da me otpuste. Kasnije su rekli da smo se usmeno dogovorili da ukoliko ne pobijedim prve dvije utakmice, da me mogu otpustiti bez da mi duguju išta, ali to nema veze s istinom. Očigledno je da sam potpisao ugovor i da se moram braniti
:kafa:

Avatar
Sveti
Postovi: 10201
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Sveti » 19 dec 2023, 09:54

Je li neko rekao ili je vico rekao
naprijed rejal

Avatar
DamirT
Postovi: 14040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DamirT » 19 dec 2023, 10:01

S.S. :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Davidoffgold » 19 dec 2023, 10:10

Goalgetter je napisao/la:
19 dec 2023, 09:17
"To je veoma lagano za objasniti iako je drugi boravak na klupi Zmajeva, koji je okončan prije mjesec i po, nešto čudniji za mene. Kada sam prvi put bio selektor 2008. godine, predsjednik mi je uoči utakmice sa Japanom rekao 'hej, imam nekoliko nogometaša i bilo bi dobro da ih pozoveš'. Imao je neke igrače koji su vjerovatno preko zastupnika bili u kontaktu s njim, a tako su stvari tada funkcionisale u Bosni i Hercegovini. Rekao je da će me zauzvrat podržati i pustiti me da radim. Nakon toga sam tražio sastanak sa predsjednikom i dva potpredsjednika jer je u BiH sve podijeljeno na tri, čak i Savez. Govorim vam ovo da shvatite kako sam počeo raditi kao trener. Sjeo sam sa njima i pitao ih da vide šta se dešava. Predsjednik mi je rekao da moram staviti trojicu njegovih nogometaša, a potpredsjednik je dodao da i on također ima prijatelja koji treba ubaciti neke svoje igrače. Tako sam počeo. To su bili ogromni problemi, veliki nered, a u konačnici su me nakon dvije utakmice otpustili", rekao je Kodro za sport.jotdown.es te dodao:

Nakon 15 godina sam se vratio i ponovo razgovarao sa predstavnicima Saveza. Mislio sam da su se stvari u BiH promijenile, da su svi problemi od ranije nestali, no prvi put kad su me kontaktirali, rekli su mi da je predsjednik Saveza Vico Zeljković rekao da moram uključiti nekoliko njegovih nogometaša u reprezentaciju, a jedan od njih gotovo nije igrao nikako posljednjih godina. Rekao sam da to ne mogu i zato su me otpustili. Bh. nogomet funkcioniše na taj način. Dat ću vam posao, ali morate obratiti pažnju na neke stvari. Nažalost, mislio sam da to više nije slučaj, ali sam shvatio da sam se prevario. Došao sam u reprezentaciju, odigrali smo dvije utakmice, jednu smo pobijedili, a od Islanda smo izgubili u 92. minuti susreta što je bio dovoljan razlog za njih da me otpuste. Kasnije su rekli da smo se usmeno dogovorili da ukoliko ne pobijedim prve dvije utakmice, da me mogu otpustiti bez da mi duguju išta, ali to nema veze s istinom. Očigledno je da sam potpisao ugovor i da se moram braniti
:kafa:
Bgm ja da sam na mjestu ovih fudbalera nasih nikad se ne bi odazvao na okupljanje...dzaba povredu navuc
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la FKBilder » 19 dec 2023, 11:00

Svaka Mehi cast, u facu.
Nije ko Mesa i Faruk da bi popusili sami sebi za par eura. Yebeni balijanderi.

Imajednabrigada
Postovi: 1707
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Imajednabrigada » 19 dec 2023, 11:09

Opet ova prica nema logike, prvi put kad su ga kontaktirali rekli mu to a bio selektor dvije utakmice i tek onda rekao da to ne moze i otpusten poslije toga.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
denimen99
Postovi: 1647
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la denimen99 » 19 dec 2023, 11:14

opet šuplja.. pazi ovo "rekli su mi da je predsjednik Saveza Vico Zeljković rekao da moram uključiti nekoliko njegovih nogometaša.."

Ko mu je rekao? Miske? samo bezveze trabunjaju ove naše legende koji su mislili da se na staroj slavi može vječno sisat
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

killafrommanilla
Postovi: 3490
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la killafrommanilla » 19 dec 2023, 11:51

denimen99 je napisao/la:
19 dec 2023, 11:14
opet šuplja.. pazi ovo "rekli su mi da je predsjednik Saveza Vico Zeljković rekao da moram uključiti nekoliko njegovih nogometaša.."

Ko mu je rekao? Miske? samo bezveze trabunjaju ove naše legende koji su mislili da se na staroj slavi može vječno sisat
Nije Miske nego ocito neki random lik, npr. fizioterapeut ili trener golmana. A ti ljudi nisu krivi, nije Vico vesla sisao da dodje i da mu to direktno kaze. To se pusti prica iza koje stoji on.

Tako da, prozivanje tih ljudi i nije bas nesto sto se treba raditi jer ce se na njima slomiti koplja. Evo rekao vam je ime, Vico Zeljkovic.

Ali kako to tebi iz Bugojna objasniti, ti mislis da Mehu zovnu Miske ili Vico i kazu mu e igrat ce ti sad taj i taj. Da je tako, davno bi se taj razgovor snimio i objavio i Vico bi letio. Je li tako?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

killafrommanilla
Postovi: 3490
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la killafrommanilla » 19 dec 2023, 11:57

I btw. Cestitke Adnanu Beganovicu sto je isprozivao Mehu Kodru, da vi novinari crvi ne trcite za akreditacijama, sve ste ovo mogli saznati i istraziti.

Ali daj da se pred baraz dodvorimo Vici i napisemo clanak kako je Meho hablecina i supljak. Umjesto da se krenete konacno baviti reprezentacijom sto i jeste vasa duznost, da nas informirate o stanju
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

NoDi80
Postovi: 4079
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la NoDi80 » 19 dec 2023, 12:07

Vico ****
Neces ti jos dugo i ti i dodik na smetljiste historije
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4499
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la MoodyHank » 19 dec 2023, 12:12

Meho Kodro je jedna obična cmizdrava pi.čketina, koja se trudi puno reći, a da ništa ne kaže i prepušta zaključke čitaocima. Beskrvnik odvratni i ljigavi. Ako već želiš iznositi prljavi veš, onda navedi poimenično igrače za koje je traženo da se nađu na spisku, a ne ovako.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

NoDi80
Postovi: 4079
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la NoDi80 » 19 dec 2023, 12:16

Moodyhank
To lahko uociti
Igraci tipa Mesanovic, Sanicanin, Ziljkic….
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4499
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la MoodyHank » 19 dec 2023, 12:19

NoDi80 je napisao/la:
19 dec 2023, 12:16
Moodyhank
To lahko uociti
Igraci tipa Mesanovic, Sanicanin, Ziljkic….
Nebitno, neću ja da pogađam.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

NoDi80
Postovi: 4079
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la NoDi80 » 19 dec 2023, 12:20

MoodyHank je napisao/la:
19 dec 2023, 12:19
NoDi80 je napisao/la:
19 dec 2023, 12:16
Moodyhank
To lahko uociti
Igraci tipa Mesanovic, Sanicanin, Ziljkic….
Nebitno, neću ja da pogađam.
Nisu bitni igraci
Vec ljudi koji ih biraju
Igraci su namanji problem u svemu ovom
Ljudi koji vode saveze kantonu, fed, rs i u BiH oni su problem
Sve uhljebi sda,snsd i hdz
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
Davidoffgold
Postovi: 572
Pridružen/a: 06 nov 2023, 16:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Davidoffgold » 19 dec 2023, 12:25

NoDi80 je napisao/la:
19 dec 2023, 12:20
MoodyHank je napisao/la:
19 dec 2023, 12:19
NoDi80 je napisao/la:
19 dec 2023, 12:16
Moodyhank
To lahko uociti
Igraci tipa Mesanovic, Sanicanin, Ziljkic….
Nebitno, neću ja da pogađam.
Nisu bitni igraci
Vec ljudi koji ih biraju
Igraci su namanji problem u svemu ovom
Ljudi koji vode saveze kantonu, fed, rs i u BiH oni su problem
Sve uhljebi sda,snsd i hdz
Upravo to, u tome svemu je igrac samo "kriv" sto ima menadzera koji ce ga progurat platit za taj poziv. Niko ne mrzi Ziljkica/Sinisu da se razumijemo jbg
Une vie honorable est une vie éternelle

Avatar
Varg
Postovi: 2634
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Varg » 19 dec 2023, 12:38

Znaci Meho postaje naporan ko Mesa("de molim vas da budem selektor") i vaha ("mostar,banja luka, piicka materina kad se bude igralo bicu selektor")
popushio si ga jer nemas muda i cao dosadan si sad sa pricama
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4499
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la MoodyHank » 19 dec 2023, 12:54

Gledaj mu samo tupave i prepadnute face na fotografijama iz ovih članaka. :rol: Kodro je gmaz najobičniji ljigavi.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: samobih i 6 gostiju.