Vico Zeljković

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
zgembo89
Postovi: 4976
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la zgembo89 » 19 apr 2024, 21:27

Dao im je odrijesene ruke i Barbarezu i Spahicu jos je maknuo i Misimovica kao lafo na poziciju savjetnika nema sta vise ispao je korektan sto su ova dvojica ispali danas nespremni je njihova greska komentarisat na twiteru i stat pred kamere niie isto da je ko Barbareza pitao da nabroji trenutno 10 igraca me bi znao

Avatar
DamirT
Postovi: 14478
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DamirT » 19 apr 2024, 21:46

A dobro, svakako je ovo sve iznenada ispalo. Eto ima se sad vremena da sve lijepo pregledaju i vide ko sta moze pruziti u reprezentaciji. Nema sta, bolji trenutak za njihovo imenovanje nije mogao biti. Ove godine koliko god bodova uzmemo, odlicno. Jer su protivnici prejaki u LN plus jake prijateljske. Ovu godinu ostaviti za trazenje potencijalnih mladih igraca koji nam nesto mogu pruziti i uigravati ove sto Barbarez vidi u timu. Civice, Kovacevice i slicne odyebati za sva vremena, taman kad bi tu poziciju morao igrati neko iz u15 selekcije.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
hurem
Postovi: 8658
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la hurem » 04 maj 2024, 09:23

Ne moze najbolji predsjednik na kraj druge stranice...nema smisla. Zato ga vraćamo na prvu stranicu. :)
Eh, ako je on najbolji predsjednik, kakvi li su drugi bili?!

Opijum
Postovi: 199
Pridružen/a: 03 feb 2020, 18:51
Lokacija: Duvno
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Opijum » 04 maj 2024, 10:01

Precjednice povedi nas :bih:
Vico, moze li liga po pola?

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4618
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la MoodyHank » 04 maj 2024, 13:34

hurem je napisao/la:
04 maj 2024, 09:23
Ne moze najbolji predsjednik na kraj druge stranice...nema smisla. Zato ga vraćamo na prvu stranicu. :)
Eh, ako je on najbolji predsjednik, kakvi li su drugi bili?!
Lošiji od njega, i to poprilično.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Wanderson
Postovi: 2702
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Wanderson » 14 maj 2024, 16:25

Superkup naredne tri godine u Dubaiju.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4976
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la zgembo89 » 14 maj 2024, 18:28

Wanderson je napisao/la:
14 maj 2024, 16:25
Superkup naredne tri godine u Dubaiju.
Moze pricati i ovo i ono ali travnjake je nove uradio od sljedece sezone VAR skracenje lige evo sad Superkup u UAE Elvedin Begic kakve je pare imo od SP nista nije iradio

Avatar
Varg
Postovi: 2680
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Varg » 14 maj 2024, 18:37

:tokralju:
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
DamirT
Postovi: 14478
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DamirT » 14 maj 2024, 18:55

Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13607
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 maj 2024, 20:00

DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 18:55
Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
brate ko god da je na njegovom mjestu uradio bi 90% stvari koje je i on.. terene je uefa isfinansirala u saradnji sa savezom, var dobijamo među zadnim u evropi a i vidjet ces kako ce se to ovdje tek nakaradno koristiti (sudija na terenu uvijek ima izbor dal ce da svirne nesto sam svojom voljom i da kaze ne treba mi var siguran sam u svoju odluku citaj nastavit ce se namjestat borcu) - sta je ovdje za pohvalu sto ce se superkup igrati kod arapa??? fudbal se valjda igra za navijace a nijedan navijac zrinjskog i borca nece tamo otici da gleda svoju ekipu niti je to poenta.. međutim i klubovi će hajrovati očigledno neku cifru čim su pristali na ovo tako da prihod karata postaje zanemarljiv za tu jednu tekmu..

slažem se da je begić i gori od vice, ali pridavati ovome neke zasluge za osnovne stvari koje treba da ima jedna fudbalska liga je smiješno..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
DamirT
Postovi: 14478
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DamirT » 14 maj 2024, 20:08

QUARTERBACK je napisao/la:
14 maj 2024, 20:00
DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 18:55
Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
brate ko god da je na njegovom mjestu uradio bi 90% stvari koje je i on.. terene je uefa isfinansirala u saradnji sa savezom, var dobijamo među zadnim u evropi a i vidjet ces kako ce se to ovdje tek nakaradno koristiti (sudija na terenu uvijek ima izbor dal ce da svirne nesto sam svojom voljom i da kaze ne treba mi var siguran sam u svoju odluku citaj nastavit ce se namjestat borcu) - sta je ovdje za pohvalu sto ce se superkup igrati kod arapa??? fudbal se valjda igra za navijace a nijedan navijac zrinjskog i borca nece tamo otici da gleda svoju ekipu niti je to poenta.. međutim i klubovi će hajrovati očigledno neku cifru čim su pristali na ovo tako da prihod karata postaje zanemarljiv za tu jednu tekmu..

slažem se da je begić i gori od vice, ali pridavati ovome neke zasluge za osnovne stvari koje treba da ima jedna fudbalska liga je smiješno..
Sve to stoji nema govora, ali sto Begic nije makar nesto uradio od para sa SP-a za klubove i razvoj? Jedva docekao da napravi zgradu od tih para za guzonje.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13607
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 maj 2024, 20:28

to svakako, bosnjo je sam sebi najgori neprijatelj mnogo smo mogli prosperitati na mnogim poljima od 2015. ali ta ublehaska ekipa tad je odlucila da ide svjesno pogresnim putem
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3693
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 maj 2024, 20:59

QUARTERBACK je napisao/la:
14 maj 2024, 20:00
DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 18:55
Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
slažem se da je begić i gori od vice, ali pridavati ovome neke zasluge za osnovne stvari koje treba da ima jedna fudbalska liga je smiješno..
Pa evo zasto nitko prije njega nije osigurao te osnovne stvari ili barem probao? Da je cvijece - nije, ali da je pokrenuo sve sa mrtve tocke na bolje, to mu niko ne moze oduzet

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54594
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la MortemHz » 14 maj 2024, 21:10

DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 20:08
QUARTERBACK je napisao/la:
14 maj 2024, 20:00
DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 18:55
Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
brate ko god da je na njegovom mjestu uradio bi 90% stvari koje je i on.. terene je uefa isfinansirala u saradnji sa savezom, var dobijamo među zadnim u evropi a i vidjet ces kako ce se to ovdje tek nakaradno koristiti (sudija na terenu uvijek ima izbor dal ce da svirne nesto sam svojom voljom i da kaze ne treba mi var siguran sam u svoju odluku citaj nastavit ce se namjestat borcu) - sta je ovdje za pohvalu sto ce se superkup igrati kod arapa??? fudbal se valjda igra za navijace a nijedan navijac zrinjskog i borca nece tamo otici da gleda svoju ekipu niti je to poenta.. međutim i klubovi će hajrovati očigledno neku cifru čim su pristali na ovo tako da prihod karata postaje zanemarljiv za tu jednu tekmu..

slažem se da je begić i gori od vice, ali pridavati ovome neke zasluge za osnovne stvari koje treba da ima jedna fudbalska liga je smiješno..
Sve to stoji nema govora, ali sto Begic nije makar nesto uradio od para sa SP-a za klubove i razvoj? Jedva docekao da napravi zgradu od tih para za guzonje.
Da ali nije on pravio zgradu i nije to bilo za njega, on ima posao i na istoj je poziciji i dan danas što znači da nije ni provodio vrijeme tamo.
Ne može on ništa praviti bez saglasnosti ostalih a i imao je mandat, neće zauvijek ostati. Savez i treba da ima normalan, moderan prostor gdje će vršiti funkcije. Ono malo jada što su imali na čaršiji jednostavno nije bilo ozbiljno ni za Gibraltar. Ne kažem da je to bio top prioritet ali se moralo jednom uraditi, još bolje će biti kada budemo imali nacionalni stadion koliko god da košta to jednostavno moraš napraviti ili obezbjediti i renovirati neki postojeći, kako god.
Ovo nabrojano je urađeno uz veliku pomoć UEFA-e i naravno da će to iskoristiti, narkomanska pelena je već uzela milion+ na svemu i neće stati na tome. Tada nisi imao podršku UEFA-e za ove projekte tako da bezveze o tome pišemo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Kobayashi
Postovi: 216
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Kobayashi » 14 maj 2024, 23:28

DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 18:55
Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
100%. Potpis za sve napisano. Nadjite snimke sažetaka PLBiH za vrijeme Begica ili ne dao Bog Usanovica, Dominkovica i ekipe. To je horor bilo gledati. Bukvalno od kraja septembra do pred kraj sezone su utakmice igrane u blatu.
Nabijem ja njega na onu stvar zbog Borca, al ostalo čovjek radi.
I hvala im sto su po prvi put dali Barbarezu i legendama priliku uz bukvalno odriješene ruke.
Sljedeca stavka je urediti druge lige, omladinske lige, omladinske selekcije i raditi na širenju mreze skauta i održavanju kampova po Evropi za djecu iz dijaspore.
Kapa dole jbg

Avatar
Suvorov
Postovi: 1532
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Suvorov » 15 maj 2024, 13:35

QUARTERBACK je napisao/la:
14 maj 2024, 20:00
DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 18:55
Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
brate ko god da je na njegovom mjestu uradio bi 90% stvari koje je i on.. terene je uefa isfinansirala u saradnji sa savezom
Zahvaljujuci tome sto je Vico potegao veze kod Ceferina.
BiH je dobila terene prije Srbije koja stalno daje klubove u grupnoj fazi i koja je neuporedivo bolja na Uefinoj listi po koeficijentu.
Vico je sredio da se dobiju tereni preko reda, htjeli vi to priznati ili ne.
Probijeni su svi rokovi, ugradili su se mnogi, motiv je ovaj ili onaj, ali cinjenica je da su tereni tu.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13607
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 maj 2024, 13:37

dobili bi terene ko god da je bio predsjednik saveza jer oni koji smo imali nisu vise bili ni za sta.. sta sad trebam hvaliti vicu jer je pazi potegao veze s ceferinom :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

ReX2
Postovi: 211
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ReX2 » 15 maj 2024, 13:38

Suvorov je napisao/la:
15 maj 2024, 13:35
QUARTERBACK je napisao/la:
14 maj 2024, 20:00
DamirT je napisao/la:
14 maj 2024, 18:55
Nema sta, lik postaje ubjedljivo najbolji predsjednik saveza ikad. Na stranu Borac. Sto Begic i ostali nisu terene uveli, VAR, evo i Superkup u jednom Dubaiju? Vjerovatno ce uzeti sebi para od Superkupa vise nego sto bi trebali, ali svaka mu cast na ovom.
brate ko god da je na njegovom mjestu uradio bi 90% stvari koje je i on.. terene je uefa isfinansirala u saradnji sa savezom
Zahvaljujuci tome sto je Vico potegao veze kod Ceferina.
BiH je dobila terene prije Srbije koja stalno daje klubove u grupnoj fazi i koja je neuporedivo bolja na Uefinoj listi po koeficijentu.
Vico je sredio da se dobiju tereni preko reda, htjeli vi to priznati ili ne.
Probijeni su svi rokovi, ugradili su se mnogi, motiv je ovaj ili onaj, ali cinjenica je da su tereni tu.
Sta je bolan Vico potegao. Da je ovo pravna drzava, frajer bi do sada mozda bio i lisen slobode u kakve je sve stvari (navodno) umijesan.

U ostalom, to se zove quid pro quo, ja tebi ti meni. Eto Ceferin samo razmislja o BiH. Njemu je bito da ima zagarantovan glas, a da bi imao, mora nesto i ponuditi.

Addo1922
Postovi: 336
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Addo1922 » 15 maj 2024, 13:40

slika

slika

Najcrnji dani fudbala u BiH

Addo1922
Postovi: 336
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Addo1922 » 15 maj 2024, 13:44

Jedan Ibrahimovic zbog ovih iznad nikad nije zaigrao za BiH

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cap13, DaVinci i 25 gostiju.