Svašta-RA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

CampobelloDiMazara
Postovi: 2992
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 15 apr 2024, 22:12

Neka se imaju i narkomani gdje sredit bolje nego na ulici. Ne budite uvijek negativni :mrgreen:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 747
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 15 apr 2024, 23:19

Neka imaju, bujrum. Nepravda je da se večeras naši fireri sređuju u Barama a neradnička klasa u nehumanim uslovima. U Barama miriše pečenje, stolovi puni bijelog, šmrču nadvijeni nad kartama i salvijetama.

CampobelloDiMazara
Postovi: 2992
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 26 apr 2024, 09:02

Moje izvinjenje zbog koristenja teme ali mislim da se nece vodja ljutiti :thumbup:

Tice se novog semafora kod ine i kako su zamislili tu regulaciju saobracaja jer me iskljucivo zanima samo zbog utakmica jer je i u ovakvom slobodnom toku cirkus. Pa kasniti cemo svi na utakmice a o povratku sa neke posjecenije tipa derbi Zeljo ili Sarajevo da ne govorim. Kolona ce blokirati i one koji zele prema pasareli tako da mozda najveca glupost u zadnje vrijeme koja ce biti napravljena. U dogledno vrijeme od objektivne mostarske publike pored zelje za pilanjem stubova na stadionu ocekujem i one za pilanjem semafora :rol:

Avatar
begla
Postovi: 73
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la begla » 26 apr 2024, 09:23

CampobelloDiMazara je napisao/la:
26 apr 2024, 09:02
Moje izvinjenje zbog koristenja teme ali mislim da se nece vodja ljutiti :thumbup:

Tice se novog semafora kod ine i kako su zamislili tu regulaciju saobracaja jer me iskljucivo zanima samo zbog utakmica jer je i u ovakvom slobodnom toku cirkus. Pa kasniti cemo svi na utakmice a o povratku sa neke posjecenije tipa derbi Zeljo ili Sarajevo da ne govorim. Kolona ce blokirati i one koji zele prema pasareli tako da mozda najveca glupost u zadnje vrijeme koja ce biti napravljena. U dogledno vrijeme od objektivne mostarske publike pored zelje za pilanjem stubova na stadionu ocekujem i one za pilanjem semafora :rol:
ma biće cirkus 100%
ali @aimar21 i moju malenkost to ne brine :D :D :D

mi dodjemo dan ranije :rol: :rol: :rol:
"jedno pitanje je samo ostalo..."

nekoIzMostara
Postovi: 4102
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la nekoIzMostara » 26 apr 2024, 09:40

CampobelloDiMazara je napisao/la:
26 apr 2024, 09:02
Moje izvinjenje zbog koristenja teme ali mislim da se nece vodja ljutiti :thumbup:

Tice se novog semafora kod ine i kako su zamislili tu regulaciju saobracaja jer me iskljucivo zanima samo zbog utakmica jer je i u ovakvom slobodnom toku cirkus. Pa kasniti cemo svi na utakmice a o povratku sa neke posjecenije tipa derbi Zeljo ili Sarajevo da ne govorim. Kolona ce blokirati i one koji zele prema pasareli tako da mozda najveca glupost u zadnje vrijeme koja ce biti napravljena. U dogledno vrijeme od objektivne mostarske publike pored zelje za pilanjem stubova na stadionu ocekujem i one za pilanjem semafora :rol:
To si upravu, al u nedostatku boljih rjesenja bolje i sacekati 10 minuta, al da niko glavom ne plati kao sto je do sada cest slucaj bio
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 747
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 26 apr 2024, 10:09

Bujrum na što češće korištenje teme.
Elem....prije sto godina ja sam znao pjehe od zuanićeve ulice do Đure Salaja. Imao nekog posla a možete misliti kakvi su busevi bili tada. Nadaj mu se kad ga vidiš. Baš nekako u ovo doba, april 74, bašće urađene, sve u cvatu, milina. Odavno me nema na toj strani pa me zanima o mogućnosti pješaka do stadiona. Em je zdravo za srce, živce a i gužva se izbjegne. Sad je meni zagonetka kolike su mogućnosti pješaka da živstigne do stadina, šoferi su danas nervozni nešto i u priši nekoj. Ima li tkz. nogostupa ili nečeg sličnog? Mogućnost tramvaja ili brodskog prevoza? U svakom slučaju u demokratskom društvu je pa skoro nemoguće udovoljiti građanstvu. Nekad se znalo, veži gdje aga kaže a sad svi imaju neka prava. Pozdrav!

P.s kaže jedan pa to je jarane bilo prije pedeset godina ne uzimajući u obzir da smo mi udbaši imali beneficirani staž i sve se računalo duplo. Dakle pravilno stoji: sto godina

Avatar
begla
Postovi: 73
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la begla » 26 apr 2024, 10:16

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
26 apr 2024, 10:09
Bujrum na što češće korištenje teme.
Elem....prije sto godina ja sam znao pjehe od zuanićeve ulice do Đure Salaja. Imao nekog posla a možete misliti kakvi su busevi bili tada. Nadaj mu se kad ga vidiš. Baš nekako u ovo doba, april 74, bašće urađene, sve u cvatu, milina. Odavno me nema na toj strani pa me zanima o mogućnosti pješaka do stadiona. Em je zdravo za srce, živce a i gužva se izbjegne. Sad je meni zagonetka kolike su mogućnosti pješaka da živstigne do stadina, šoferi su danas nervozni nešto i u priši nekoj. Ima li tkz. nogostupa ili nečeg sličnog? Mogućnost tramvaja ili brodskog prevoza? U svakom slučaju u demokratskom društvu je pa skoro nemoguće udovoljiti građanstvu. Nekad se znalo, veži gdje aga kaže a sad svi imaju neka prava. Pozdrav!

P.s kaže jedan pa to je jarane bilo prije pedeset godina ne uzimajući u obzir da smo mi udbaši imali beneficirani staž i sve se računalo duplo. Dakle pravilno stoji: sto godina
Tzv.nogostupa nema ali ima trotoar skroz do stadiona skoro
"jedno pitanje je samo ostalo..."

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11472
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 26 apr 2024, 10:25

Treba napraviti novi stadion u Sjevernom
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

ra1981
Postovi: 1347
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la ra1981 » 26 apr 2024, 10:26

CampobelloDiMazara je napisao/la:
26 apr 2024, 09:02
Moje izvinjenje zbog koristenja teme ali mislim da se nece vodja ljutiti :thumbup:

Tice se novog semafora kod ine i kako su zamislili tu regulaciju saobracaja jer me iskljucivo zanima samo zbog utakmica jer je i u ovakvom slobodnom toku cirkus. Pa kasniti cemo svi na utakmice a o povratku sa neke posjecenije tipa derbi Zeljo ili Sarajevo da ne govorim. Kolona ce blokirati i one koji zele prema pasareli tako da mozda najveca glupost u zadnje vrijeme koja ce biti napravljena. U dogledno vrijeme od objektivne mostarske publike pored zelje za pilanjem stubova na stadionu ocekujem i one za pilanjem semafora :rol:
I ovako je bila katastrofa, sada će biti još veća. Jedino da policija organizuje saobraćaj u raskrsnici za vrijeme utakmice, ali kad nisu do sada, ne vidim što bi od sada.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 747
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 26 apr 2024, 10:28

Pločnik.....trotoar... nogostup....služi namjeni pa bujrum pješadijo.

CampobelloDiMazara
Postovi: 2992
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 26 apr 2024, 10:57

Daleko vodjo jos kad se pihne malo belaj :mrgreen:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 747
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 26 apr 2024, 11:20

Eureka !!!!
Međunožno guralo sa dva napuhanca.....bike po naški....bikovanjem do stadiona, zastava na bike ko nekada davno Ale po talama :thumbup:


Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 747
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 01 maj 2024, 20:57

Radnički klub je izgleda ostao bez radničke baze.....niko ne spominje najveći radnički praznik u svijetu već se pregoni šta se treba,mora ili bi valjalo da uradi a i to neko drugi i sa svojim parama a mi ćemo ko Mupeti s balkona komentarisati .

U svakom slučaju živio 1 maj!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11472
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 04 maj 2024, 20:25

Josip Broz dobar skroz ;)
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 747
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 04 maj 2024, 20:52

A napose kad se usporedi s današnjim jajarama koji nista, ali bas nista ne znace u Svijetu. I najvaznija sporedna stvar je bila u njegov vakat svemirski brod za ove kukuruz lige.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11472
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 04 maj 2024, 21:42

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
04 maj 2024, 20:52
A napose kad se usporedi s današnjim jajarama koji nista, ali bas nista ne znace u Svijetu. I najvaznija sporedna stvar je bila u njegov vakat svemirski brod za ove kukuruz lige.
Tebi je barem fino gore u Sjevernoj Koreji
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 747
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 05 maj 2024, 12:14

Da se pitamo Đuro i ja ova tri kola bi igrali igrači s klupe pa ako pođe po velikom zlu neka spašavaju prvotimci. Siguran sam da da ovo ima u vidu i sir Klaf. Uprava sigurno razmišlja da počasti navijače besplatnim ulazom na zadnjoj utakmici.

nekazivimostarr
Postovi: 130
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la nekazivimostarr » 05 maj 2024, 12:24

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
05 maj 2024, 12:14
Da se pitamo Đuro i ja ova tri kola bi igrali igrači s klupe pa ako pođe po velikom zlu neka spašavaju prvotimci. Siguran sam da da ovo ima u vidu i sir Klaf. Uprava sigurno razmišlja da počasti navijače besplatnim ulazom na zadnjoj utakmici.
Najveće zlo koje se može desiti je da budemo 4. na tabeli, što nam donosi isto što i treće mjesto. A bio bi red da minute skupe Nanić,Jogunović,Puce,Kuko,Halilagić,Đuliman i da bude džaba ulaz protiv GOŠKa i zavrsimo sezonu kako treba
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

CampobelloDiMazara
Postovi: 2992
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 05 maj 2024, 12:27

Nisi u pravu jer nagrada za trece mjesto od saveza iznosi 210 hiljada dok cetvrti dobija 185 hiljada. Treba se potruditi da treci zavrsimo to su dvije pobjede. Nije malo 25 hiljada

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, BigEM, Gr0hot, kupus army i 32 gosta.