Svašta-RA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11369
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 23 avg 2023, 16:34

CampobelloDiMazara je napisao/la:
23 avg 2023, 16:12
Kako sam procitao u nekim postovima na ovoj temi sjeca se utakmica iz sezdesetih i sedamdesetih :tokralju:

Po srzi ispisanih postova ne moze se ni pomisliti da je trol nego stariji gospodin sa sirokim dijapazonom znanja i iskustva :tokralju:


Uzivam citati njegove postove najjaci lik definitivno pse samo pisi :tokralju:
Starinski mostarski majstor :clap:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

CampobelloDiMazara
Postovi: 2904
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 23 avg 2023, 16:44

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
29 nov 2022, 01:00
Dva velikana, Juventus i Velež u vnago.
Pomislih reći istim vnago ali nije talijansko vnago kao naše. Ovo mi rekoše u povjerenju degustatori vnago.

Na ovoj strani Jadrana je pak isto vnago svih koji pričaju istim jezikom a zovu ga svojim plemenskim imenom. Krleža kaže ista balega pregažena povijesnim kolima. Sva razlika između naših sluđenih plemena je u tome ko nam je prababe guzio: Stambol, Pešta ili Beč. Čiji kuratz u babi njegova, vjera u kući. Ovdje žive taoci prošlih guženja i služenja. Nikad robom?? Nikad ne vladamo sobom.
Pokušali smo tačno prije 79 godina na današnji dan ali ne ide, nije to za nas. Ovo je područje ovaca i ovnova, sve je isto samo Čobana više nema. Odoh i ja. :wave:
:tokralju:

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11369
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 10 okt 2023, 22:11

Gdje nam je brat :kafa:

Nema ga odavno :thumbdown:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

CampobelloDiMazara
Postovi: 2904
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 10 okt 2023, 22:21

OnlyLeft22 je napisao/la:
10 okt 2023, 22:11
Gdje nam je brat :kafa:

Nema ga odavno :thumbdown:
Najjaci njegov post :tokralju:
Sjevernokorejskipas je napisao/la:
04 okt 2022, 19:49
Neka ljudi lijepo osnuju MNK Osman i furaju svoju furku, ja sam spreman uplatiti članarinu za 50 godina unaprijed. Javlja se mogućnost bogatih sponzora iz Saudijske Arabije i za par godina eto ih inshalah u LP. To bi bila plaho dobra opcija.
Neka zvijezde bez polumjeseca nama komunjarama, pijaćarima bez pedigrea, fukari, metalurgico antifa, koji pušimo, pijemo, inhaliramo, kockamo, psujemo boga i seksualno dejstvujemo bez obzira na vjersku, rasnu i političku pripadnost. Nekako je ta crvena zvijezda ku RA tija od svega ostalog znakovlja. Meni barem.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11369
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 10 okt 2023, 22:24

CampobelloDiMazara je napisao/la:
10 okt 2023, 22:21
OnlyLeft22 je napisao/la:
10 okt 2023, 22:11
Gdje nam je brat :kafa:

Nema ga odavno :thumbdown:
Najjaci njegov post :tokralju:
Sjevernokorejskipas je napisao/la:
04 okt 2022, 19:49
Neka ljudi lijepo osnuju MNK Osman i furaju svoju furku, ja sam spreman uplatiti članarinu za 50 godina unaprijed. Javlja se mogućnost bogatih sponzora iz Saudijske Arabije i za par godina eto ih inshalah u LP. To bi bila plaho dobra opcija.
Neka zvijezde bez polumjeseca nama komunjarama, pijaćarima bez pedigrea, fukari, metalurgico antifa, koji pušimo, pijemo, inhaliramo, kockamo, psujemo boga i seksualno dejstvujemo bez obzira na vjersku, rasnu i političku pripadnost. Nekako je ta crvena zvijezda ku RA tija od svega ostalog znakovlja. Meni barem.
Ovo treba uokviriti

Jedan od najboljih postova na forumu
Neka zvijezde bez polumjeseca nama komunjarama, pijaćarima bez pedigrea, fukari, metalurgico antifa, koji pušimo, pijemo, inhaliramo, kockamo, psujemo boga i seksualno dejstvujemo bez obzira na vjersku, rasnu i političku pripadnost. Nekako je ta crvena zvijezda ku RA tija od svega ostalog znakovlja.
Najezim se svaki put :ljepota:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11369
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 10 okt 2023, 22:28

Neka ljudi lijepo osnuju MNK Osman i furaju svoju furku, ja sam spreman uplatiti članarinu za 50 godina unaprijed. Javlja se mogućnost bogatih sponzora iz Saudijske Arabije i za par godina eto ih inshalah u LP. To bi bila plaho dobra opcija.
Neka zvijezde bez polumjeseca nama komunjarama, pijaćarima bez pedigrea, fukari, metalurgico antifa, koji pušimo, pijemo, inhaliramo, kockamo, psujemo boga i seksualno dejstvujemo bez obzira na vjersku, rasnu i političku pripadnost. Nekako je ta crvena zvijezda ku RA tija od svega ostalog znakovlja.

slika



1:47

Ali Velez jos postoji
:ljepota: I njegova se zvijezda nece gasiti




2:05 i 3:35 :ljepota:

Dok na grbu zvijezda s'ja
Bodrit' ce te armija
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Direktorcic
Postovi: 1681
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Direktorcic » 11 okt 2023, 19:13

Vidim da se osnovao futsal klub Velez ili je odavno pa ja propustio. Nadam se da se ima u vidu sportsko drustvo, pored fudbala i futsala, tu bi bili plivanje i rukomet (ne znam stanje s kosarkom). Odlicna stvar za Mostar bi to bila

Abduljnasri
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:41
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Abduljnasri » 11 okt 2023, 22:45

Direktorcic je napisao/la:
11 okt 2023, 19:13
Vidim da se osnovao futsal klub Velez ili je odavno pa ja propustio. Nadam se da se ima u vidu sportsko drustvo, pored fudbala i futsala, tu bi bili plivanje i rukomet (ne znam stanje s kosarkom). Odlicna stvar za Mostar bi to bila
Ma odavno je to, sigurno 5 godina ima

Redred
Postovi: 97
Pridružen/a: 06 okt 2018, 11:56
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Redred » 12 okt 2023, 02:08

Abduljnasri je napisao/la:
11 okt 2023, 22:45
Direktorcic je napisao/la:
11 okt 2023, 19:13
Vidim da se osnovao futsal klub Velez ili je odavno pa ja propustio. Nadam se da se ima u vidu sportsko drustvo, pored fudbala i futsala, tu bi bili plivanje i rukomet (ne znam stanje s kosarkom). Odlicna stvar za Mostar bi to bila
Ma odavno je to, sigurno 5 godina ima
2015 osnovan futsal velez

Direktorcic
Postovi: 1681
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Direktorcic » 12 okt 2023, 06:40

Golemo, stvarno nisam to upratio ali dobro, hvala raja :mrgreen:

mobih
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la mobih » 12 okt 2023, 09:06

Obnovljen rad Futsal kluba Velez...

https://****/clanak/ponovo-pokre ... i-zadatak/

umjesto tacaka, sportskedotba

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 742
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 27 okt 2023, 16:42

Ne od veselja ali moram se očitovati.
1. Maknite se ovog portala. Truje mozak i dušu,potiče na mržnju i krade vrijeme.
2. Sve dileme i pitanja koja se ovdje postavljaju ja proslijedio U.I. i bi mi odgovoreno da ima ko je zadužen da rješava probleme, da ulica ne vodi klub. Neće to izdobrit. Vidi Hajduk Split.

Mladi vodja je naredio da se svi psi pohapse i dopreme u glavni stožer. Glad u Koreji. Zato sam do daljnjeg undercower. Nedostupan jakim snagama MUP-a.


Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11369
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 nov 2023, 16:20

Samo tri sata nakon pobjede njegovog Hajduka nad Istrom na rasprodanoj pulskoj Drosini, Boris Dežulović s navijačkim šalom predstavio je na sajmu knjige u punom Crvenom salonu "Bili libar 2", knjigu koja na 300-tinjak stranica, u izdanju Telegrama, donosi 12 novih priča o Hajduku.


Pritom su o knjizi i Hajduku govorili još Ivana Perić i Aleksandar Holiga i Emir Imamović Pirke.

"Nije sve u tituli. Hajduk je klub vazda drugih. Jer se ti navijanjem za Hajduk određuješ. Kad navijaš za Dinamo to je isti k...c kao da navijaš za Real Madrid, a kad navijaš za Hajduk, ti se predstavljaš, to je stav. Tebi se ne mora sviđati, ali je stav. E to je Hajduk. Već 30 godina pišem o Hajduku i moja fiks ideja je da Hajduk nije samo njihov, ne odričem im pravo. Hajduk je narodni klub, Hajduk je njihov , ali je i moj. To je javno dobro i to je naše, a onda se možemo svađati ko je ustaša , komunjara, četnik. A titula koju ćemo uzeti ove godine samo je bonus, kazao je Dežulović, piše istra24.hr.

- Hajduk je moj, a sam sam izabrao Željo, Velež i Liverpool - nastavio je Dežulović.



"To je logičan izbor. To su na više nivoa gradski, radnički, buntovni, ako hoćeš i ljevičarski klubovi. Ja sam odrastao 70-ih kad je Liverpool,bio povijesno najjači. Bio je to i nesvjesni, ali dobar izbor. Slična povijest, ne i suvremena. To je ružan veliki prljavi lučki grad s mahnitim svitom koji navija za Liverpool koji su infišani u muziku, jako slična atmosfera Splitu, podsjetio me kakav je nekad Split bio, a kakav je Liverpool dijelom i danas. Moj je Hajduk, a ove druge biraš. St. Pauli, Livorno, to su isto naši", veli autor Bilog libra, koji klače da već ima 50 novih kartica za "Bili libar 3
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11369
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la OnlyLeft22 » 30 nov 2023, 08:33

Počivaj u miru ♥️

slika
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Cernica22
Postovi: 1203
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Cernica22 » 30 nov 2023, 09:01

OnlyLeft22 je napisao/la:
30 nov 2023, 08:33
Počivaj u miru ♥️

slika
Nek je vječni pokoj jednom od najvećih.
“Od kako znam za sebe,Velež je u mom srcu.Ljubav prema njemu ne mogu objasniti i sretan sam što sam u građenju njegovog uspjeha i ja dao skroman doprinos.Vjerujem da neće proći dugo vremena do ponovnog uzleta „rođenih“.Živim za taj dan,jer Velež je-Mostar!”
19V22

Addo1922
Postovi: 116
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Addo1922 » 03 jan 2024, 22:09

Sretna nova godina drugovi :bih:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 742
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 03 jan 2024, 22:36

Nikako ne zaboraviti drugarice. Zato ja evo čestitam i drugaricama. U mome stoljeću drugarice su imale veća muda od mudatih i nisu bile pizde kao muški.
Uprava je vrhunski odradila posao, igrači isto vrijeme je i za neku akciju navijačkog plemena koja će odjeknuti. Će

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 742
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 10 jan 2024, 14:42

Javljeno da danas potpisuje A.M......

Addo1922
Postovi: 116
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Addo1922 » 10 jan 2024, 16:27

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
10 jan 2024, 14:42
Javljeno da danas potpisuje A.M......
A.Ć.

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Addo1922 i 20 gostiju.