Mlade muške rukometne reprezentacije

Moderator/ica: Pasha

rukometubih23
Postovi: 29
Pridružen/a: 23 jun 2022, 15:40
Kontakt:

Re: Mlade muške rukometne reprezentacije

Post Postao/la rukometubih23 » 17 jan 2024, 15:07

U 04 generaciji ima stvarno dobrih igrača. Češko bi igrao za nas siguran sam da smo imali okupljanja. Pored pomenutih golmana također ima i Čeljo iz Čelik Juniora koji redovno ima preko 15 odbrana tu. Imaju i dvojica iz slobode 05. Od Bekova znam za Čosića koji je igrao u Krivaji sad dobro igra u Jajcu. Ima Gračić iz Borca ne znam kakvo mu je zdravstveno stanje. Kalananda iz Borca je dobar al opet upitno da li želi igrati za nas. Mehmedović iz Gračanice je dobar. Konjuh ima Sinanovića koji nije loš. Siguran sam da ima tu još igrača ako neko zna nek napiše.

gz234
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: Mlade muške rukometne reprezentacije

Post Postao/la gz234 » 22 jan 2024, 02:05

EastwichTown je napisao/la:
16 jan 2024, 21:49
Da li se zna da li će juniorska reprezentacija 2004/05 igrati kvalifikacije neke , imali su par okupljanja ...

U toj generaciji imamo dobrih golmana :twisted:
Berin Brkić (iz Borca u Makedoniji)
Aldin Alihodžić (u Izviđaču , evropu dobro branio)
Harun Mešinović (drugi golman Gračanice , često branio u pl)
Ima ih još samo ne mogu se sjetiti , inače na golu kod nas nema zime ...

Renato Čajić (srednji bek , u slobodi sve više dobija minutažu)
Muharem Milkunić (Sloboda , srednji bek)
Milenko Rozić (Borac - pivot)
Nikša Petrović (Borac , srednji bek)
Kenan Hadžiavdić (Konjuh , lijevo krilo , standardan u pl)

- Zna li neko ima li u ovoj generaciji poneki bek ? Ima iz Krivaje par momaka u ovoj generaciji , ali ne znam koje pozicije igraju i kako se zovu ....
Mali Sahinovic 2004 iz Izvidjaca na posudbi je u Hercegovini,srednji bek i medju vodecim strijelcima Premijer lige,sigurno jedan od vecih potencijala za A repku.

Avatar
EastwichTown
Postovi: 375
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Mlade muške rukometne reprezentacije

Post Postao/la EastwichTown » 22 jan 2024, 15:24

Dobar igrač , nisam znao da je i on '04 godište , eto imamo lijevo krilo dobro , golmana više komada , kao i srednjih bekova , ali ima li igdje lijevi i desni bek :mrgreen:
- Valjda će neko organizovati ovim momcima koju kontrolnu utakmicu , red bi bio ...


Avatar
EastwichTown
Postovi: 375
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Mlade muške rukometne reprezentacije

Post Postao/la EastwichTown » 13 mar 2024, 19:41

Ovaj reprezentativni tjedan rezerviran je i za naše juniore ✨

Još će večeras trenirati u Ivanić-Gradu, a već sutra lete prema Skopju gdje ih čekaju dvije prijateljske utakmice protiv reprezentacije Sjeverne Makedonije 🔛

Izborniku Kreši Ivankoviću i njegovim izabranicima želimo puno sreće ❤️
Ne ovo nije Reprezentacija Bosne i Hercegovine , u pitanju je Hrvatska ... Zna li se hoće li naši juniori igrati prijateljske utakmice ?

fantom3d
Postovi: 102
Pridružen/a: 04 maj 2016, 16:58
Kontakt:

Re: Mlade muške rukometne reprezentacije

Post Postao/la fantom3d » 15 mar 2024, 19:51

Sreća pa imamo dobri golmana 04 Alihodzić,Brkić vidim da je Duraković u Amreričkoj reprezentaciji.
To je super kako je loš rad sa golmanima kod nas izuzetak je možda Izvidzać.Za razliku od Hrvatske gdje imaju studiozan rad od mladzi generacija na ovamo

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: samocelik i 17 gostiju.