RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

ra1981
Postovi: 1354
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 30 apr 2024, 06:38

1981ultra je napisao/la:
29 apr 2024, 23:58
nekazivimostarr je napisao/la:
29 apr 2024, 23:46
1981ultra je napisao/la:
29 apr 2024, 23:35
slika

Noćna mora svakog Veležovog navijača i tačka. Kakvo pravdanje kakvo patetisanje i romantizacija.

300 utakmica 200 utakmica gdje je imo najmanje po dva kiksa tokom utakmice, 30 utakmica za desetku i 70 utakmica mrtva prolazna šestica ili sedmica
Nit je znao prije,nit zna sad,nit će znat ikad. Ne znam zašto se on vise drzi u velezu osim ako nadjemo pricat kako je on velezovo dijete i te price za malu djecu. Mislim da je krajnje vrijeme da se predje preko toga,zahvali mu se i pozeli mu se sreca u nastavku karijere. Ako je mogao Leo Messi iz Barcelone moze i Denis Zvonic iz Veleza,ha ja
Tako je a i ta priča djeca Veleža je toliko neosnovana i nerealna guraju je samo zlobnici kluba, slažem se ja da bi najbolje bilo da igraju djeca lokalna i da klub pravi pare, smanjuje troškove da ta ista djeca ginu itd. Međutim realnost je surova, imamo prije svega NAŠE trenere koji su goli ku..., a zatim i ta priča kako naša djeca barem ginu nije istinita, evo Tarik Šikalo je odigrao 50 utakmica za Velež svi ovdje evo slozit ćemo se da i nismo bas vidjeli tu "pogibiju na terenu". Ovaj Milak je odron od igrača što je prošlu domaću debitirao i to vide svi. Svima je jasno, sinoć sa tribine gledam kako se mali Puce zagrijava, odmah mozes vidjeti da je to nonšalantno kao on je već neka ugledna ličnost neka igračina ma joooj a samo liči na igrača i daj Bože da uspije. Ostalu našu djecu i juniore neću komentarisati, bojim se da je i Klafurić svijestan da tu nema materijala, ali uprava i ova i ona podliježe pritisku javnosti oko naše djece. Mi moramo dovesti sa strane stručnjake ako hocemo da pravimo igrače od naše djece, ili nema profita od naše djece. Ne idu u istu rečenicu uspjeha naši domaci lokalni treneri kojekakve mahalske legende kluba i naša djeca NIKAKO. I treba stati u kraj već jednom narativu legenda koja je klub do smrti zaduzila, **** bola od Veleža nikom Velež ništa nije dužan.
Od A do Ž

killafrommanilla
Postovi: 3545
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 30 apr 2024, 11:02

rodjak je napisao/la:
29 apr 2024, 23:05
killafrommanilla je napisao/la:
29 apr 2024, 22:34


Kakvo sklanjanje druze dragi kakvo sklanjanje. Razmisli 5 puta prije nego sto nesto napises, posebo ovdje.

I preporucujem ti da prestanes pratiti Velez ako si ovdje vidio ista sumnjivo. Jednostavno - nemamo kvalitet dovoljan da igramo svaku utakmicu na nivou, i opet smo igrali i tezili fudbalu i imali posjed. Sad to sto imas rahmetli Zvonica koji ni rukama ne moze zaustaviti Catakovica je problem MOSTARA jer evo vidim digli su se vec dezurni kriticari da ga brane.

A kloc ne moze veci bit. Plus nisi imao Oreca i Guliashvilija. Sta si mislio?

I objasni mi u kojem dijelu utakmice si vidio sklanjanje?
necu dalje u polemiku na ovom forumu (mozda negdje drugo)
Evo nemoj dalje samo mi napisi u kojoj situaciji si ti vidio da je ovo "sklanjanje" bilo. I volio bih kad bi ih bilo vise. Je li mislis da je Zvonic sposoban da sacuva Catakovica ili Oliveiru ijednom ?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

CampobelloDiMazara
Postovi: 3040
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 30 apr 2024, 11:15

Kako grobari Veleza i sve ostale bosanske balije kojima smo ovakvi trn u oku a koje su nas tapsale po ramenu u federalnoj lajkaju onaj neosnovani post od sinoc

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11593
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 30 apr 2024, 11:27

CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 11:15
Kako grobari Veleza i sve ostale bosanske balije kojima smo ovakvi trn u oku a koje su nas tapsale po ramenu u federalnoj lajkaju onaj neosnovani post od sinoc
Najgora sorta ljudi

I trn u oku već odavno svima :ljepota:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

mobih
Postovi: 216
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mobih » 30 apr 2024, 11:39

CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 11:15
Kako grobari Veleza i sve ostale bosanske balije kojima smo ovakvi trn u oku a koje su nas tapsale po ramenu u federalnoj lajkaju onaj neosnovani post od sinoc
ko ih je be....

Direktorcic
Postovi: 1890
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 30 apr 2024, 12:14

Ljudi kake neosnovano, pobjeda protiv Posusja nas automatski lansira u evropu,ne matematicki i teoretski koliko je to vise nego logican razvoj situacije
Zato napuniti stadion,petak poslije posla (ko smije ranije ima se kad i napit) i ne seruckat puno
Sve to stvara pritiska na igrace i trenere,abespotreban je jer imamo sve u svojim rukama i trebamo samo da igramo fudbal

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11593
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 30 apr 2024, 12:22

Ona norveska stranica kaze da ce kisa padati cijeli petak

Kakve smo srece ove godine :crazy:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Direktorcic
Postovi: 1890
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 30 apr 2024, 12:53

rodjak je napisao/la:
29 apr 2024, 22:24
ako nije bilo ovo sklanjanje radi nekog dila oko Gulasa(to bi nekako razumioi) onda nek se prce i oni i sklanjanje i ovakva igra(posebno prvo poliuvrijeme :puke: ).Nikad mi mentalitetom iz kasabe necemo izaci ovakvim nacinom funkcionisanja.Sarajevo ima dobar roster i ono bi sigurno obezbjediulo evropu bez ikakvog sklanjanja,tako da mi je ovo bezveze :puke: .Igraje bola lopte ,dajte sve od sebe pa makar izgubili i 5:0 jeblo vas bola sklanjanje :puke: ,gadi mi se ovo sve kod nas sta se radi u ligi (mada mi tu najmanje ucestvujemo).Lijepi El Presidente ,nema kod njega nikakvih nedopustenih radja samo igrati posteno pa makar ispali. :nene: zato ga volim i zalim za njim :( .Sve mi se vise ovo gadi ,citav zivot sam uz Velez i fudbal ,puno me Velez kostao svacega ali me ove stvari smaraju da jednostavno sve napustim i kupim sebi mlat i idem u ribu,**** bola ovo vise ,prcim ti ja ovo sve :evil:
Razumio bi sklananje radi gulija, a samo obicno sklanjanje ne razumijes.onda spominjes semsu i postenje sto mi hoces reci da je sklanjanje radi guliasvilija kao posteno.Nesto mi tu nije bas jasno
I u ta doba je zvonic imao obe lijeve noge, ali je i isic imao tad obe lijeve,ili mozda samo jednu nogu ukupno

Ovim uporedjivacima sezone od prije 4 godine i ove mora biti jasno da je liga duplo bolja ove godine nego tad

nekazivimostarr
Postovi: 141
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 30 apr 2024, 13:57

OnlyLeft22 je napisao/la:
30 apr 2024, 12:22
Ona norveska stranica kaze da ce kisa padati cijeli petak

Kakve smo srece ove godine :crazy:

A i ovo sa radnim danima nije normalno... Na kraju sezone cu uzet i izbrojat sve domace utakmice koje smo igrali ove sezone radnim danima, mislim da ih najvise u ligi imamo
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1278
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 30 apr 2024, 15:09

Možeš odmah kad pošalju raspored za Široki, zadnja 2 kola po pravilu moraju biti u isto vrijeme (18.5./26.5. u 17 sati)

31. kolo nije uračunato
Velež - 14
Tuzla - 14
Široki - 11
Zrinjski - 11
Željezničar - 11
Sarajevo - 10
Sloga - 9
GOŠK - 8
Posušje - 8
Borac - 7
Igman - 5
Zvijezda - 4
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
rodjak
Postovi: 2269
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 30 apr 2024, 15:59

emil02in je napisao/la:
30 apr 2024, 06:28
Jašta sklonili se Sarajevu sa 3 100% šanse koje smo fulili,sa onolikom Osmanovim odbranama bez kojih bi bio potop.Kakvih samo ima budala to je ozbiljno izučavanje!
Niko od ovih što pišu o sklanjanju nisu ništa pisali kada su nas "naša" djeca po sudu ganjala!!!Kad su naš naše "legende" skoro ugasile,već sa njima kafe ispijaju.A sad našli srat o nekom sklanjanju,majke vam gledate li se u ogledalo ujutro kad se umijete u kupatilu???I ovaj pojam "naša" djeca treba zabraniti da se spominje ikako,ja kad ga pročitam muka mi dođe.
polako bola sa vrijedjanjem ,ako hoces pisi normalno i argumentovano i reci da se ne slazes (u suprotnom me zaobidji) ,sta si bola ti svakom loncu poklopac. :roll:

Ako je iko piso protiv guranja "nase dijece" i nasih "legendi" sto su doveli klub do gasenja skoro onda sam to ja i to vrlo ostro,ucestovo konkretno da se klub ne ugasi i radio sta sam mogao da se to ne desi,ne mozes meni bola spocitavati te tvoje frustracije oko "nase djece"

Kakve bola sanse ,pa mi smo tek poceli igrati kad smo primili 2 gola (da ipak malo popravimo utisak) ,do tada bruka od igre.Zasto se nije izveo najbolji moguci sastav od pocetka?Zasto su igrali ko picke dok nismo primili 2 gola,zar nismo odmah od pocetka mogli igrati sa najboljim mogucim sastavom i igrati onako puno bolje ko sto smo igrali nakon drugog gola(kako su tada odjednom proigrali ?).Ja nisam, blesav, ja znam da mi nemamo toliko dobar igracki roster ali care dovoljno znam i dovoljno sam vidio svakakvih utakmica da mogu procijeniti neke stvari ,da dalje ne objasnjavam ni tebi ni ostalima(pogledajte malo sta i drugi pisu ) . Nabijem ih na car za jucerasnju blamazu. :problem:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

CampobelloDiMazara
Postovi: 3040
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 30 apr 2024, 16:06

Zasto se nije izveo najbolji moguci sastav od pocetka
Klupa protiv Sarajeva

slika

:tokralju:

dime
Postovi: 192
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la dime » 30 apr 2024, 16:09

rodjak je napisao/la:
30 apr 2024, 15:59
emil02in je napisao/la:
30 apr 2024, 06:28
Jašta sklonili se Sarajevu sa 3 100% šanse koje smo fulili,sa onolikom Osmanovim odbranama bez kojih bi bio potop.Kakvih samo ima budala to je ozbiljno izučavanje!
Niko od ovih što pišu o sklanjanju nisu ništa pisali kada su nas "naša" djeca po sudu ganjala!!!Kad su naš naše "legende" skoro ugasile,već sa njima kafe ispijaju.A sad našli srat o nekom sklanjanju,majke vam gledate li se u ogledalo ujutro kad se umijete u kupatilu???I ovaj pojam "naša" djeca treba zabraniti da se spominje ikako,ja kad ga pročitam muka mi dođe.
polako bola sa vrijedjanjem ,ako hoces pisi normalno i argumentovano i reci da se ne slazes (u suprotnom me zaobidji) ,sta si bola ti svakom loncu poklopac. :roll:

Ako je iko piso protiv guranja "nase dijece" i nasih "legendi" sto su doveli klub do gasenja skoro onda sam to ja i to vrlo ostro,ucestovo konkretno da se klub ne ugasi i radio sta sam mogao da se to ne desi,ne mozes meni bola spocitavati te tvoje frustracije oko "nase djece"

Kakve bola sanse ,pa mi smo tek poceli igrati kad smo primili 2 gola (da ipak malo popravimo utisak) ,do tada bruka od igre.Zasto se nije izveo najbolji moguci sastav od pocetka?Zasto su igrali ko picke dok nismo primili 2 gola,zar nismo odmah od pocetka mogli igrati sa najboljim mogucim sastavom i igrati onako puno bolje ko sto smo igrali nakon drugog gola(kako su tada odjednom proigrali ?).Ja nisam, blesav, ja znam da mi nemamo toliko dobar igracki roster ali care dovoljno znam i dovoljno sam vidio svakakvih utakmica da mogu procijeniti neke stvari ,da dalje ne objasnjavam ni tebi ni ostalima(pogledajte malo sta i drugi pisu ) . Nabijem ih na car za jucerasnju blamazu. :problem:
Treba da te bude sramota samog sebe sto ovako pises.

Avatar
Balorda
Postovi: 3632
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 30 apr 2024, 16:13

CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 16:06
Zasto se nije izveo najbolji moguci sastav od pocetka
Klupa protiv Sarajeva

slika

:tokralju:
Žestoko blamiranje. Tačno da čovjek ne povjeruje šta je nekim ljudima u glavi.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11593
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 30 apr 2024, 16:23

Balorda je napisao/la:
30 apr 2024, 16:13
CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 16:06
Zasto se nije izveo najbolji moguci sastav od pocetka
Klupa protiv Sarajeva

slika

:tokralju:
Žestoko blamiranje. Tačno da čovjek ne povjeruje šta je nekim ljudima u glavi.
Tačno se nikada nećemo opametiti
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

CampobelloDiMazara
Postovi: 3040
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 30 apr 2024, 16:32

Slucajno mi ode oko i lijevo na klupu Sarajeva

slika

I sta kazu pustili im gledaj u ljudi klupe kvalitetnija nego nas prvi tim koji je igrao bez Oreca i Guliasvilija :tokralju:

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11593
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 30 apr 2024, 16:38

CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 16:32
Slucajno mi ode oko i lijevo na klupu Sarajeva

slika

I sta kazu pustili im gledaj u ljudi klupe kvalitetnija nego nas prvi tim koji je igrao bez Oreca i Guliasvilija :tokralju:
Zvona stoper, Edo desni bek, Peco na krilu, Džafić u napadu, ko je uopste bio ofanzivni vezni, Caic?

Falili su nam Oreč, Gulas, Gholami, Lohan itd…
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
emil02in
Postovi: 3717
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 30 apr 2024, 17:27

rodjak je napisao/la:
30 apr 2024, 15:59
emil02in je napisao/la:
30 apr 2024, 06:28
Jašta sklonili se Sarajevu sa 3 100% šanse koje smo fulili,sa onolikom Osmanovim odbranama bez kojih bi bio potop.Kakvih samo ima budala to je ozbiljno izučavanje!
Niko od ovih što pišu o sklanjanju nisu ništa pisali kada su nas "naša" djeca po sudu ganjala!!!Kad su naš naše "legende" skoro ugasile,već sa njima kafe ispijaju.A sad našli srat o nekom sklanjanju,majke vam gledate li se u ogledalo ujutro kad se umijete u kupatilu???I ovaj pojam "naša" djeca treba zabraniti da se spominje ikako,ja kad ga pročitam muka mi dođe.
polako bola sa vrijedjanjem ,ako hoces pisi normalno i argumentovano i reci da se ne slazes (u suprotnom me zaobidji) ,sta si bola ti svakom loncu poklopac. :roll:

Ako je iko piso protiv guranja "nase dijece" i nasih "legendi" sto su doveli klub do gasenja skoro onda sam to ja i to vrlo ostro,ucestovo konkretno da se klub ne ugasi i radio sta sam mogao da se to ne desi,ne mozes meni bola spocitavati te tvoje frustracije oko "nase djece"

Kakve bola sanse ,pa mi smo tek poceli igrati kad smo primili 2 gola (da ipak malo popravimo utisak) ,do tada bruka od igre.Zasto se nije izveo najbolji moguci sastav od pocetka?Zasto su igrali ko picke dok nismo primili 2 gola,zar nismo odmah od pocetka mogli igrati sa najboljim mogucim sastavom i igrati onako puno bolje ko sto smo igrali nakon drugog gola(kako su tada odjednom proigrali ?).Ja nisam, blesav, ja znam da mi nemamo toliko dobar igracki roster ali care dovoljno znam i dovoljno sam vidio svakakvih utakmica da mogu procijeniti neke stvari ,da dalje ne objasnjavam ni tebi ni ostalima(pogledajte malo sta i drugi pisu ) . Nabijem ih na car za jucerasnju blamazu. :problem:
Jel ti znaš Bosanski?Gdje sam tebe imenovao?A to što si se našao prozvanim u mom postu to je tvoj problem!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Direktorcic
Postovi: 1890
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 30 apr 2024, 18:04

CampobelloDiMazara je napisao/la:
30 apr 2024, 16:06
Zasto se nije izveo najbolji moguci sastav od pocetka
Klupa protiv Sarajeva

slika

:tokralju:
Kunu se u domica kao duplo boljeg igraca od zvonica,zapravo je slapetina da ne moze veca biti.sve bi mogao nekako i mogao shvatiti ali da domic ostane clan Veleza u narednoj sezoni,to ne bi mogao

Avatar
rodjak
Postovi: 2269
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 30 apr 2024, 20:10

raja postujem svacije misljenje ,svak moze reci da neko nije u pravu ,samo bih vas zamolio bez nekog uvrijedljivog natpisa za bilo koga na Velezovom forumu.Emile,indirektno si vrijedjao(ne spominjuci moje ime jer se obracas na moj tekst, a zna se koliko je 2+2 ta nismo djeca.)Care napisi sta god hoces(pa forum i jeste za to da se razmjene razlicita misljenja i da se uvaze drugacija misljenja) samo bih te zamolio bez vrijedjanja :nene: (i da se to odnosilo na bilo koga drugog ne treba takav ton medju Velezovim navijacima ,je li se slazemo sa tim :salut: ).Dakle vecinom ste saglasni da je sve cisto i da smo izgubili samo zato sto Sarajevo ima puno bolji roster (neki su malo drugacije pisali i prije i za vrijeme utakmice ), ali dobro ok to je vase misljenje.Samo sam se bio javio radi uvrijedljivog teksta i nista vise,reko sam necu dalje :salut: Evo bas slusam ovog Nedu Turkovica i on kaze sve cisto bilo mi dosli ko lavovi da se borimo pa popusili ,rasturili nas Pitari :yawn:

Zavrsavam sa ovom utakmicom FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 18 gostiju.