RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11424
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 14 apr 2024, 22:19

Navodno opet petak :crazy:

Od korone nam je svaka druga utakmica radnim danom, sta je tu je

Ovoga puta u 20:00

I onda u utorak ili srijedu protiv Sloge

SVI NA STADION - VELEZ TE TREBA !
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

MostarskiSin
Postovi: 1843
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 14 apr 2024, 22:23

Cernica22 je napisao/la:
14 apr 2024, 21:30
Valjalo bi zavrsiti onog Odinaku ili kako se vec zove iz Stupcanice, mislim da na beku igra, a definitivno ima kvalitet za PL. Eventualno Radovica vratiti ako ga Sarajevo pusti na kraju sezone.
Karlo Isasegi iz Cibalije je trebao biti backup desni bek, moguce da dodje na kraju sezone.

Sto se tice lijeve strane, probati zavrsiti Kupresaka iz Sirokog i ne znam kakav je Cubrilo ove sezone u Igmanu, nisam ga pratio. Znam da ga je Fedja htio dovesti prije nego sto je otisao u Sarajevo. Dok je igrao u Leotaru bio je solidan, ne bi bio losa opcija za klupe jer nije ni skup. Obojici istice ugovor na kraju sezone.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11424
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 14 apr 2024, 22:26

Malo matematike (ovo se sve racuna ako Sloga ne osvoji kup)

AKO mi pobjedimo Zvijezdu i Slogu (sljedece dvije domace) i Sloga izgubi sljedecu protiv Zrinjskog kuci = onda nam samo treba jos jedna pobjeda za evropu, ili da Sloga izgubi jednu utakmicu

Posusje nazalost ima isti broj bodova kao Sloga, ali oni imaju jakoooo tezak raspored. Zeljo kuci, Borac u gostima, zrinjski kuci, Velez u gostima, Sloga kuci, Sarajevo u gostima = tako da se nadam da ce oni brzo poceti gubiti
Zakljucak: Ako pobjedimo dvije sljedece i ako Sloga ne osvoji kup. 99% smo u evropi :ljepota: :ljepota: :ljepota:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11424
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 14 apr 2024, 22:28

MostarskiSin je napisao/la:
14 apr 2024, 22:23
Cernica22 je napisao/la:
14 apr 2024, 21:30
Valjalo bi zavrsiti onog Odinaku ili kako se vec zove iz Stupcanice, mislim da na beku igra, a definitivno ima kvalitet za PL. Eventualno Radovica vratiti ako ga Sarajevo pusti na kraju sezone.
Karlo Isasegi iz Cibalije je trebao biti backup desni bek, moguce da dodje na kraju sezone.

Sto se tice lijeve strane, probati zavrsiti Kupresaka iz Sirokog i ne znam kakav je Cubrilo ove sezone u Igmanu, nisam ga pratio. Znam da ga je Fedja htio dovesti prije nego sto je otisao u Sarajevo. Dok je igrao u Leotaru bio je solidan, ne bi bio losa opcija za klupe jer nije ni skup. Obojici istice ugovor na kraju sezone.
Nista specijalno. Bolji je bio u Leotaru, losiji od Sturma, bolji od Domica. Treba naci nekog boljeg
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
crveniratnik
Postovi: 205
Pridružen/a: 19 feb 2023, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la crveniratnik » 14 apr 2024, 22:41

Čuj Radović, frajer veze nema, nosi to što dalje od Veleža
Rođeni, rođeni, kraj Neretve rođeni
Neretva je hladna voda i kolijevka i sloboda.

ljevak
Postovi: 644
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ljevak » 14 apr 2024, 22:51

Cernica22 je napisao/la:
14 apr 2024, 21:30
Valjalo bi zavrsiti onog Odinaku ili kako se vec zove iz Stupcanice, mislim da na beku igra, a definitivno ima kvalitet za PL. Eventualno Radovica vratiti ako ga Sarajevo pusti na kraju sezone.
Profesionalni ugovor, znaci valja otkupiti ugovor.

Mostarac45
Postovi: 1159
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 14 apr 2024, 22:57

Steta sturma valjao bi za rotacije iako je u padu forme moze on jos bolje mozda sa boljom konkurencom na beku ili sa boljim krilom da funkcionise jer cesto se desi da ostans sam po ljevoj strani jer suljic ode u sredinu.PS: i bez vehabovica smo u petak a taj mali desni bwk iz hrvatske ubija vise je krilo nego bek imq njub za gol gledao sam ga nedavno

Avatar
salmy
Postovi: 527
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 14 apr 2024, 23:03

crveniratnik je napisao/la:
14 apr 2024, 22:41
Čuj Radović, frajer veze nema, nosi to što dalje od Veleža
Ma zna Slaviša fino igrati, ali "kratak mu je fitilj"...dobio večeras protiv Želje crveni nakon završetka prvog poluvremena...Željo večeras imao više sreće, što je nama svakako prednost i nakon pobjeda protiv Zvjezde i Sloge, abd rasterećeni idemo na Koševo...Evropa nam je sve bliža i bliža, a sa Klafom i Milkom milion posto sigurna...Forzaaa
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

AlemC85
Postovi: 7486
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 14 apr 2024, 23:09

salmy je napisao/la:
14 apr 2024, 23:03
crveniratnik je napisao/la:
14 apr 2024, 22:41
Čuj Radović, frajer veze nema, nosi to što dalje od Veleža
Ma zna Slaviša fino igrati, ali "kratak mu je fitilj"...dobio večeras protiv Želje crveni nakon završetka prvog poluvremena...Željo večeras imao više sreće, što je nama svakako prednost i nakon pobjeda protiv Zvjezde i Sloge, abd rasterećeni idemo na Koševo...Evropa nam je sve bliža i bliža, a sa Klafom i Milkom milion posto sigurna...Forzaaa
Radovic je bomba u svlacionici. Ne trebaju nam takvi. Gurati nase perspectivne juniore na kojima mozemo zaraditi.

Espiritosanto
Postovi: 3024
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 14 apr 2024, 23:16

AlemC85 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:09
salmy je napisao/la:
14 apr 2024, 23:03
crveniratnik je napisao/la:
14 apr 2024, 22:41
Čuj Radović, frajer veze nema, nosi to što dalje od Veleža
Ma zna Slaviša fino igrati, ali "kratak mu je fitilj"...dobio večeras protiv Želje crveni nakon završetka prvog poluvremena...Željo večeras imao više sreće, što je nama svakako prednost i nakon pobjeda protiv Zvjezde i Sloge, abd rasterećeni idemo na Koševo...Evropa nam je sve bliža i bliža, a sa Klafom i Milkom milion posto sigurna...Forzaaa
Radovic je bomba u svlacionici. Ne trebaju nam takvi. Gurati nase perspectivne juniore na kojima mozemo zaraditi.
Tanki smo sa bekovima u juniorima i prošlu sezonu isto osim Goste nije bilo beka u juniorima.
Abaza igra isto dobro i standardno u Nevesinju i vraća se na ljeto.
Mislim da je u omladinskim selekcijama znao igrati wing beka ali je po prirodi stoper.
Tu je i Jogunović, Mahmić,Bajrić sve stoperi.
Bit će posla na ljeto a malo je vremena.
Šta uraditi i sa mladim igračima koji neće moći više igrati za juniore.
Dobra je stvar ovo novo pravilo što ćemo moći igrače slati na posudbu i vraćati ih u toku polusezone samo treba naći dobar klub sa kojim ćemo imati saradnju.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Mostarac45
Postovi: 1159
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 14 apr 2024, 23:19

AlemC85 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:09
salmy je napisao/la:
14 apr 2024, 23:03
crveniratnik je napisao/la:
14 apr 2024, 22:41
Čuj Radović, frajer veze nema, nosi to što dalje od Veleža
Ma zna Slaviša fino igrati, ali "kratak mu je fitilj"...dobio večeras protiv Želje crveni nakon završetka prvog poluvremena...Željo večeras imao više sreće, što je nama svakako prednost i nakon pobjeda protiv Zvjezde i Sloge, abd rasterećeni idemo na Koševo...Evropa nam je sve bliža i bliža, a sa Klafom i Milkom milion posto sigurna...Forzaaa
Radovic je bomba u svlacionici. Ne trebaju nam takvi. Gurati nase perspectivne juniore na kojima mozemo zaraditi.
Puni smo perspektivni juniora ne moze niko od njih doci wa strane klk ih imamo

Mostarac1922
Postovi: 382
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 14 apr 2024, 23:58

Napraviti jednu u-21 ekipu da se takmici u federalnoj ligi, da bude jedna stanica izmedju juniora i A ekipe, nekad tu staviti nekog starijeg iz A ekipe ako je u losoj formi itd.

Espiritosanto
Postovi: 3024
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 15 apr 2024, 00:00

Mostarac1922 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:58
Napraviti jednu u-21 ekipu da se takmici u federalnoj ligi, da bude jedna stanica izmedju juniora i A ekipe, nekad tu staviti nekog starijeg iz A ekipe ako je u losoj formi itd.
Trebao bi nam budzet od 20 miliona godišnje.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

RodjeniiBrato
Postovi: 1346
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 15 apr 2024, 06:34

U petak svi iza gola!
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶


Addo1922
Postovi: 135
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Addo1922 » 15 apr 2024, 11:22

Cernica22 je napisao/la:
15 apr 2024, 11:03
Tacno u srz :salut:
https://fkvelez.ba/sluzbeno-saopstenje- ... uuH_lD3afM
Bravo upravo, u sridu sto bi se reklo.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11424
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 15 apr 2024, 11:37

Velež je klub po kojem je naš grad poznat i priznat u svijetu
;)
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Sambiliong
Postovi: 20
Pridružen/a: 02 okt 2023, 14:44
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Sambiliong » 15 apr 2024, 12:39

Čuj ulete huligani na stadion odmah nakon što je sudija označio kraj utakmice i promicatelji europskih vrijednosti odmah znaju da im cilj nisu bili igrači protivničkog tima nego nekakav zaštitar ili možda čak i pas koji nije blagonaklono gledao na rulju koja se sprema na linč..Možda ih je i autobus sa igračima isprovocirao pa bi ga kamenovali da nije bilo onoliko policije..Eto slučajno i specijalci/pojačanje došlo iz Sarajeva jer su neki fini momci sve to, na ranu ih priviti..Ipak, najsmješnije je kako coach sa izraženin crnogorskim dijalektom biranim riječima veliča "ultrase" i sreća naša pa ih nismo dobili jer bi nam glave sa ramena poskidala stoka..Žalosno je navijati za tim koji navijače ima na užoj teritoriji HNK i koji nikad u istoriji, pardon povijesti, neće doživjeti da im se svi koji vole fudbal/nogomet ne poklone na pomen imena voljenog kluba širom bivše države i šire, uključujući i istinske ljubitelje ove igre u Hrvatskoj. Džaba stotine titula u ovoj smiješnoj ligi, na pomen njihovog kluba prva asocijacija je politika, otimačina, režim pa tek onda neke fudbalsko/nogometne stvari. Mi smo ipak bili i ostali klub raje i klub za koji još uvijek i uvijek i hoće dok postoji navijati svi, bez obzira na naciju, vjeru, geografsku pripadnost jer mi imamo ono NEŠTO što oni neće imati nikad..To NEŠTO što je razlog da se lica pravih ljubitelja ove igre ozari pri pomenu imena kluba, bez obzira gdje žive. Inače, jesam prilično stariji, pamtim Veleža i od prije više od 50 godina i ako je važno Hrvat sam iz Sarajeva i nikad mi palo na pamet nije da navijam za neki drugi klub - pa ne navija se i odrasta da možeš poslije okrenuti priču nego bolan to u krv uđe..Da dalje ne peglam - oni su klasična interesna grupa, podržana od stranke na vlasti i tajkuna i ruku na srce u sportskom smislu su odskočili u odnosu na druge ali ne mogu oni dobaciti do visina koje smo mi dohvaćali i ono šta smo mi predstavljali nikad dok Neretva teče...Zvali oni nas pijačari ili ne ali ništa svoje nemaju nego koriste stadion na kojem su naše veličine pronoslile slavu grada i gdje nikad niko nije favorit protiv nas bio ma kako se zvao i odakle god je dolazio, a bili su veliki europski klubovi i svjetske reprezentacije. Izvinjavam se još jednom ali huja me hvata kad čujem demagogiju i vadione od čelnika grada u pokušajima da se opravda klasični idiotluk, vandalizam i divljaštvo.

Espiritosanto
Postovi: 3024
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 15 apr 2024, 14:36

Veliki intervju Klafurića za SN u Hrvatskoj, priča o svemu,Veležu, terenu, ligi,organizaciji,stadionu, budućnosti.
Uglavnom sve lijepo i pozitivno.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4770
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 15 apr 2024, 14:44

Espiritosanto je napisao/la:
15 apr 2024, 00:00
Mostarac1922 je napisao/la:
14 apr 2024, 23:58
Napraviti jednu u-21 ekipu da se takmici u federalnoj ligi, da bude jedna stanica izmedju juniora i A ekipe, nekad tu staviti nekog starijeg iz A ekipe ako je u losoj formi itd.
Trebao bi nam budzet od 20 miliona godišnje.
https://meridian.betsport.ba/featured/k ... istraciju/
Klubovi iz Premijer lige sada mogu tražiti partnere u prvim ligama: Savez uvodi dvojnu registraciju
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.