RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11369
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 18 mar 2024, 14:38

Libo njih racku za nas fudbal

Oni gledaju sebe i svoj interes, sto se nisu javili na 4R
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

ra1981
Postovi: 1336
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 18 mar 2024, 14:41

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
18 mar 2024, 13:56
MostarskiVelez je napisao/la:
18 mar 2024, 13:46
I da, ni posto sutra na sastanak.

Ko ih ebe. Sami pali sami se ubili.

Pitari (kao i njihovi dragi susjedi) su rak rana BH Fudbala. Kada je bilo 4R prvi su nam oni i Zeljo okrenuli ledja. Sada kada na svojoj kozi osjete belaj hajmo sastanak praviti. A usha.

Borac i Vico pljackaju zadnje 2-3 godine. Sarajevski klubovi (kao i Zrinjski) zadnji 20 godina namjestaju kako im odgovara.
rodjeni oprostite na upadu. Maloprije napisah komentar pa obrisah. Ali evo opet cu posto vidim opste nerazumijevanje.
Slazem se da se tad ostalo pri 4R da bi dosta toga bolje bilo danas. Ali ne mogu da svarim da bi i VI gresku ponovili. Jer vidite da oni koje ne dodjose na vas sastanak ne osjetise boljitak ni prosperitet do danas.
Nije najbolji momenat, ali sastanak je samo sastanak. nije dogovor. I ne mogu da slusam kako je moj klub odbio inicijativu 4R, kad malo prelistajte i pogledajte dok je Kasum bio u Upravi, pitanje je bilo kad cemo u stecaj. Pa dok Mirva nadodje itd. Nije nam klub bio poredan i veliki nam je ? bio.
Halalite i svako dobro
Mi smo druže zamalo doživjeli raspad sistema zbog svoje borbe. Rasuo nam se najbolji Upravni Odbor kojeg smo imali poslije rata. Da nije ova Uprava došla mi bi završili u kantonalnoj ligi 100%. Trebalo nam je godinu dvije da se oporavimo i taman što smo malo stali na noge trebali bi opet sve na kocku staviti. Vama Sretno u vašoj borbi, ali mislim da je Mirvić ovo jako loše organizovao, jer se vidi iz aviona da se nije ni sa kim od ostalih klubova ni konsultovao niti ima ikakav plan.

mobih
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mobih » 18 mar 2024, 14:56

komentarisanje na temama drugih klubova = ban... bar su meni tako "objasnili" kad sam ostavio komentar na forumu FKSarajevo... i dobio ban na 14 dana...

mobih
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mobih » 18 mar 2024, 14:59

Kako neslužbeno saznajemo klub koji je svojevremeno pokrenuo priču o regularnosti ovaj put neće doći na sastanak. Radi se naravno o ekipi Veleža iz Mostara.

Neslužbene informacije kažu da su u Veležu spremni razgovarati o svim problemima, ali vjeruju da se kroz institucije sistema može mnogo više toga uraditi.

SportSport.ba je ranije nezvanično saznao da se sastanku neće odazvati Borac, Zrinjski, Sloga Meridian, Posušje. Široki Brijeg, GOŠK i Zvijezda 09.

Ostaje da vidimo da li će uopšte i biti sastanka obzirom da, kako stvari stoje, osim FK Sarajevo nema raspoloženih klubova za "razgovore".

Ni Zeljeznicar ni Tuzla City se nece odazvati na sastanak.

Gr0hot
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 18 mar 2024, 15:07

mobih je napisao/la:
18 mar 2024, 14:56
komentarisanje na temama drugih klubova = ban... bar su meni tako "objasnili" kad sam ostavio komentar na forumu FKSarajevo... i dobio ban na 14 dana...

To je glupost. Ne vidim da ovaj potencira svadju.
Treba sjesti i porazgovarati. Sada ili na kraju sezone, nebitno. Ali ne pod uslovima ovog Mirvica, jer on ni svome klubu ne valja a kamoli nama i BH fudbalu.
Vico i ekipa jos manje :kafa:

mobih
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mobih » 18 mar 2024, 15:11

Gr0hot je napisao/la:
18 mar 2024, 15:07
mobih je napisao/la:
18 mar 2024, 14:56
komentarisanje na temama drugih klubova = ban... bar su meni tako "objasnili" kad sam ostavio komentar na forumu FKSarajevo... i dobio ban na 14 dana...

To je glupost. Ne vidim da ovaj potencira svadju.
Treba sjesti i porazgovarati. Sada ili na kraju sezone, nebitno. Ali ne pod uslovima ovog Mirvica, jer on ni svome klubu ne valja a kamoli nama i BH fudbalu.
Vico i ekipa jos manje :kafa:
nisam ni ja potencirao svadju, samo sam najnormalnije odgovorio na bljuvotine protiv Veleza iznesene tamo... pa me banirase... da je glupo, slazem se, ali ako vazi tamo trebalo b vaziti i ovdje...

mobih
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mobih » 18 mar 2024, 15:13

a od razgovora i sastanaka u nasem fudbalu nema nista, nikad se tome nece odazvati tzv h i s klubovi... sve i da se svi ostali i odazovu, nista od toga dok god svi ne sjednu za stol a to ti je kod nas u domenu osmog svjetskog cuda...

VVM
Postovi: 73
Pridružen/a: 24 jun 2023, 16:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la VVM » 18 mar 2024, 15:15

mobih je napisao/la:
18 mar 2024, 15:11
Gr0hot je napisao/la:
18 mar 2024, 15:07
mobih je napisao/la:
18 mar 2024, 14:56
komentarisanje na temama drugih klubova = ban... bar su meni tako "objasnili" kad sam ostavio komentar na forumu FKSarajevo... i dobio ban na 14 dana...

To je glupost. Ne vidim da ovaj potencira svadju.
Treba sjesti i porazgovarati. Sada ili na kraju sezone, nebitno. Ali ne pod uslovima ovog Mirvica, jer on ni svome klubu ne valja a kamoli nama i BH fudbalu.
Vico i ekipa jos manje :kafa:
nisam ni ja potencirao svadju, samo sam najnormalnije odgovorio na bljuvotine protiv Veleza iznesene tamo... pa me banirase... da je glupo, slazem se, ali ako vazi tamo trebalo b vaziti i ovdje...
Sinoc sam razmisljao o tim stvarima, nasi forumi, njihovi forumi, dobro bi bilo da mozes samo preko nekog koda uci na svoj forum, svi imaju svoje kodove, imas svoj forum i pisi tu, a da se moze normalno koristiti onaj zajednicki forum za ligu :hmmmmm:

Cernica22
Postovi: 1203
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica22 » 18 mar 2024, 16:02


Shakiru i Kaljanca na sastanak zovite.
Pozdrav.
19V22

VVM
Postovi: 73
Pridružen/a: 24 jun 2023, 16:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la VVM » 18 mar 2024, 16:49

slika

fudbalfudbal
Postovi: 2501
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 18 mar 2024, 18:52

A i jesu nas zayebavali kuk. Tad je bilo smijesno.
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3533
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 18 mar 2024, 19:18

Sarajlije su godinama kontrolisale Savez i radile godinama ovo što sad rade Borac i Zrinjski.
Sad kad nisu u povlaštenom položaju, kriv im Velež.
Velež je pokušao, sve uložio i zamalo se nije ugasio.
Godinu dana smo gledali utakmice sa predionice i kupovali ulaznice da klub preživi.
Sjetimo se protiv Borca (13 000 kupljenih ulaznica).
Sad kad su napravili glupost kao što je dobar dio naših navijača uradio sa onim ulijetanjem i paljenjem u tunelu, oni žele svoju kaznu podjeliti sa ostalim.
Hvala na kuku, ali ne!
Ovo je lažni poziv za bolje sutra. Velika većina njih poziva Mirvića da kupuje sudije, da je to put do vrha.
Meni je drago što su naši navijači, na našem stadionu protestvovali protiv Kazlagića zbog pristrasnog suđenja protiv Slobode. Drago mi je što smo ostali pravični u osudi protiv nepravde kad već ne možemo više učiniti, a pokušali smo.
Ne zaboravimo, :
FK Sarajevo se na početku ove sezone, sa zvanične stranice podsmjehivao krađi na koševu protiv nas!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Reds93
Postovi: 138
Pridružen/a: 05 jun 2022, 14:52
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Reds93 » 18 mar 2024, 19:19

Muka mi je od ove priče. Svi vide da je to samo populistički potez. Da je zaista mislio ozbiljno, razvio bi i ozbiljan plan i ideju, a ne na horuk. Udar je na državu i Bošnjake samo kad se udari na Sarajevo. Koliko puta se dosada udarali na Tuzlu, Mostar, Bihać, Zenicu...? Ma ko j...e sve ostale .. Kad je trebalo da se stane uz bilo koga drugog, ne samo nas, onda su se gledali vlastiti interesi, a sada bi svi drugi trebali zanemariti svoje interese i stati iza njih.

Ponavljam opet. Mrzim iz dna duše Vicu i cijeli FSBiH oduvijek, zgadili su mi i reprezentaciju odavno. S druge strane, ništa se neće promijeniti dok pola lige barem, uz najveće klubove, ne stanu zajedno bez nacionalnog predznaka. A sto svi znamo da se neće desiti... Mi smo se probali bosti s rogatim, i vidjeli ste kako je završilo, umalo se nismo raspali.

Zapamtite i ove riječi, za par mjeseci će opet jest i iz istog tanjira sa Vicom.... Naći će se neki zajednički interesi, kao korona i sl.
Mi smo Rođeni prkosni i ponosni!

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7976
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 18 mar 2024, 21:03

Svaka ćas na ideji, ali su im iz TC najbolje odgovorili. Zato ne treba da se čude na reakcije svih klubova. Toliko na tu temu...
Zadnja izmjena: *p!p!t@*, dana/u 18 mar 2024, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Abduljnasri
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:41
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Abduljnasri » 18 mar 2024, 21:03

Ne kontam sta bi uspjeli evo da svi se pojave na sastanku??? Sta bi mogli uraditi ?? Istupiti svi iz lige sta li ?? Pa jedva cekaju to vico i kompanija ..
Evo ne znam sta bi se moglo uraditi???

Gr0hot
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 18 mar 2024, 21:03

Dobrim i ispravnim radom. Nesto sto vi Keno nemate sa Mirvicem i onim elvedinom Sakicem iz S Mosta.

Kulturan odgovor da ne zelimo remetit nas ritam zbog Mirvica i njegovog rada. Nikakav hejt prema liku ali sa dosta pitara ovo misljenje razmjenjujem i slazu se sve i jedan u ovome.

Mi ne zelimo biti ni pod vicinim ali ni pod nicijim drugo.
Zelimo biti na svom i u svom. Rat i zivot nakon rata nas je ispekao da bi smo bili naivni sada.

1981oldschool
Postovi: 46
Pridružen/a: 08 dec 2023, 13:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981oldschool » 18 mar 2024, 22:04

Reds93 i Mozak svaka cast na komentaru👌
Svaka vam je na mjestu. U životu je uvijek bilo kako posiješ tako pokupiš.
Mi smo jedan od rijetkih klubova sto ne podnosi kradu pa i na našu štetu. Svi se sjećate kako smo sa tribina ispratili kad su krali Slobodu, i ako nam je trebala pobjeda i želili pobjediti, cijeli stadion se zgrozavao i protestovao i drago nam je bilo sto je završilo kako je završilo. To se nikad nebi desilo na koševu ili grbavici. Sarajlije misle da su pupak svijeta i kao da su svi ljubomorni na njih, a ustvari ne vide vise od svoga nosa, i da malo skontaju kao sto neće vidili bi da je bas suprotno. Uvijek je bilo daj samo nama i samo nama. Da je drugačije Sloboda i Celik bi i dalje igrali ligu sa nama, a mi smo se samo prkosom i ponosom spasili! Kad je bilo nedavno za onaj grant sto smo dobili da pravimo tribinu, najglasniji su protivnici bili! Godinama su u samom vrhu krade i namještanja, da smo se pomirili vise sa tim. Samo u zadnje vrijeme da ne spominjem dalje,zeljo je iz tako hinjskog poteza i otišao u Evropu, a Sarajavo nas ismijavalo sa hips don’t lie. Oba ova kluba su nas također ismijavala i naslađivali se kad je zapaljeno auto sudijama, a da ne govorim o izradi oko 4R. Trebaju malo definitvno da sagledaju sve činjenice i svoje postupke, ali poznavajući ih kakvi su to se nikad neće desiti. Mislim također da svi znaju ako je do borbe protiv nepravde da ćemo prvi na crtu stati za bolje sutra kao bezbroj puta do sada, ali ne da štitimo nečije interese i prljave radnje! Zajebali su nas bezbroj puta svi, pa učimo hvala Bogu na greškama.
“Nije važno učestvovovati, važno je pobjediti.”
“Ako misliš pobjediti, ne smiješ izgubiti.”
“Ko izgubi dobitak dobije gubitak!”
“Prvo hopni, pa reci skoč.”

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekoIzMostara » 18 mar 2024, 22:11

Gledati svoj interes samo, za druge nas bas briga. Pouceni proslim iskustvima, nikome ne treba pomagati, mozes ovako moralnu podrsku dati, al svak nek se za sebe bori kako zna i umije.

Po pobjedu na Grbavicu :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Direktorcic
Postovi: 1679
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 18 mar 2024, 22:45

Dobro ako nista sad znamo da Sarajevo nece sigurno u evropu ove sezone :mrgreen:

Avatar
Balorda
Postovi: 3563
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 18 mar 2024, 22:51

Okanit' se priče o ovoj predstavi sarajlija i šupljacima koji veze s mozgom nemaju, niti išta realno mogu napraviti. Čista predstava režirana za priglup i nepismen narod kakvog jedino i mogu naložiti na ovo. Na našu žalost, takva je većina.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.