RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11366
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 17 mar 2024, 22:29

Dobro je ovo, i protiv Sirokog smo odigrali super.

Sad imamo 12 dana da se spremimo za Grbavicu. SVI NA GRBAVICU !

1/11
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Espiritosanto
Postovi: 3007
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 17 mar 2024, 22:32

Gr0hot je napisao/la:
17 mar 2024, 22:29
Je li iko od igraca popusio karton veceras a da ne moze igrati protiv Zelje sljedecu? Lohan i Dino dobri na sredini a Aref nam je falio za stabilnost u cijeloj ekipi.
Samo pametno sada sa Zeljom, ne srljat. Prepustit njima taj dio a mi samo strpljivo i pametno do pobjede. :salut: :salut:
Nije,kompletni na Grbavicu idemo.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 17 mar 2024, 22:33

Gr0hot je napisao/la:
17 mar 2024, 22:29
Je li iko od igraca popusio karton veceras a da ne moze igrati protiv Zelje sljedecu? Lohan i Dino dobri na sredini a Aref nam je falio za stabilnost u cijeloj ekipi.
Samo pametno sada sa Zeljom, ne srljat. Prepustit njima taj dio a mi samo strpljivo i pametno do pobjede. :salut: :salut:
Nije niko. Gruzijac je planski bio na klupi jer je malo još rovit a ima 2 žuta kartona i nije se htjelo rizikovati s njim. Ako se po jutru dan poznaje, abd na Grbavicu putujemo kompletni nakon dugo vremena.

VictoriasFikret
Postovi: 845
Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la VictoriasFikret » 17 mar 2024, 22:35

Izgleda da ovi iz Wwin-a nisu poslali novi stalak za loptu.

Neozbiljni su.

slika

ljevak
Postovi: 641
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ljevak » 17 mar 2024, 22:37

VictoriasFikret je napisao/la:
17 mar 2024, 22:35
Izgleda da ovi iz Wwin-a nisu poslali novi stalak za loptu.

Neozbiljni su.

slika
sunarodnjaci mu dominiraju na instagramu. :D

CampobelloDiMazara
Postovi: 2899
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 17 mar 2024, 22:43

Gholami nije nesto brz ali tako skolovan igrac. Kako se postavlja u duelu ispred protivnickog igraca ono je nevjerovatno. Ante danas ubio zavali gol pa u jednom trenutku na lijevoj strani nabacuje sljedeci napad na desnoj :rol: :tokralju:

Svi su dobro odigrali nebi nikoga izdvajao. Nije Igman mjerilo ali i mi smo igrali koliko nam treba. Sacuvali se od kartona sto je najvaznije pred jako vazno gostovanje

Idemo im rodjeni zgadit zivot iduce kolo navijacki i na terenu 😍

fudbalfudbal
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 17 mar 2024, 22:46

Necemo se uzdizati previse, sabura. Polako, idemo se mi mobilizovati za Grbavicu.
Ti si naša ljubav jedina!

CampobelloDiMazara
Postovi: 2899
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 17 mar 2024, 22:49

fudbalfudbal je napisao/la:
17 mar 2024, 22:46
Necemo se uzdizati previse, sabura. Polako, idemo se mi mobilizovati za Grbavicu.
Treba im pritisak i strah u kosti nabijat buraz. Dolazi nas bruka da ih izbacimo u drugu ligu :mrgreen:

Mobilizacija ogromna za tu utakmicu :clap:

1981ultra
Postovi: 577
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 17 mar 2024, 22:51

Direktorcic je napisao/la:
17 mar 2024, 22:27
Ma rutinska utakmica,nije sad bilo nesto to aman da se razumijemo. Od 70 minute povukli rucnu,priveli utakmicu kraju.za nivo vise u svakom segmentu fudbala smo odigrali protiv Sirokog. U ovakvim utakmicama jedan lohan,sikalo,cak i gholami mogu da odahnu opuste se i igraju,dodju na svoj nivo jer je veliki pritisak bio do sada.
A dobro to nekako kad izmjene udju s klupe izgledamo vise ko hajdučija kakva

user1986
Postovi: 92
Pridružen/a: 28 jul 2023, 08:41
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la user1986 » 17 mar 2024, 22:52

Bazinga12345 je napisao/la:
17 mar 2024, 22:20
Tri boda koja vrijede još više s obzirom da smo izašli u promiješanom sastavu, plus sačuvali igrače od kartona.

Možda je rano govoriti, ali meni je Iranac djelovao solidno, mislim nije da je ova jedna utakmica mjerilo niti je on odigrao bez greške, ali bar vidiš odmah da je okretniji i nije operisan od lopte poput Domića. Šta znam, djelovao mi je smireno i mislim da je to uticalo i na ostatak ekipe. Mislim da bi on i Hrkać mogli biti dobar tandem.

Hrkaćev gol identičan Mulićevom protiv Slobode prije koju sezonu. :D

Suljić napokon opalio jednu dobro, trudio se... kao i Lohan na drugoj strani.

Šikala je izgleda @User ispehirao, mogao se dva puta upisati u listu strijelaca večeras...
Dovoljno je to sto je drzao sredinu terena. Mislim, pojedini internet strucnjaci i dalje misle da su to bili Lohan i Dino, ali to je suvisno komentarisati.
Idemo dalje.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11366
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 17 mar 2024, 22:54

Zelju i Siroki mozemo otpisati. Siroki moze preko kupa u evropu ali ne mogu do treceg mjesta. Zeljo i Posusje nece u evropu. Znaci ostajemo mi, Sloga i Sarajevo. Sloga moze i preko kupa u evropu doduse. Koliko su samo imali srece u zadnje vrijeme, valjda ce i oni poceti kiksati. Sarajevo ce saznati kaznu u utorak, valjda im oduzmu koji bod. 'Uglavnom ima jos 10 kola i 30 bodova u igri. I moramo navijati za susjede i Borac u kupu...
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

CampobelloDiMazara
Postovi: 2899
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 17 mar 2024, 22:55

Lohana treba od prve minute gurat. Decko ocigledno ima pritisak kada ga ubacis zadnjih 15 minuta jer se sjebe da ne pogrijesi i to svo vrijeme odigra u nekom grcu. Kako je danas igrao cim se malo oslobodio. Ukrade one dvije lopte i non stop pritiskao presingom. Ima i fin pas ma super odigrao momak samo ga treba lozit i od prve minute ubacivat

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11366
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 17 mar 2024, 22:56

CampobelloDiMazara je napisao/la:
17 mar 2024, 22:55
Lohana treba od prve minute gurat. Decko ocigledno ima pritisak kada ga ubacis zadnjih 15 minuta jer se sjebe da ne pogrijesi i to svo vrijeme odigra u nekom grcu. Kako je danas igrao cim se malo oslobodio. Ukrade one dvije lopte i non stop pritiskao presingom. Ima i fin pas ma super odigrao momak samo ga treba lozit i od prve minute ubacivat
Ma treba odmah vratiti onu zastavu Brazila na tribinu. Znam da citas forum :D
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

RASanticeva
Postovi: 1022
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la RASanticeva » 17 mar 2024, 22:57

Moram da priznam da nisam odavno sa većim guštom pratio od početka do kraja jednu našu utakmicu. Pobjeda je bila sigurna od prve minute i pristup koji smo danas imali nadam se da će ostat i Borac i za komšije jer ako te dvije utakmice apsolviramo kao ovu, ne sumnjam da će treće mjesto bit zagarantirano.

Cijela ekipa odlična. Gholami i Domić su nebo i zemlja razlika. Ante odličan, Haske odčepio, Lohan me je oduševio, Hadžija na razini kao i uvijek. Šikalo isto odigrao odličnu partiju danas i iskreno mu želim još mnogo ovakvih. Suljić isto dobar danas.

Hladne glave gledajući na četvrtak drago mi je što smo ispali iz Kupa jer sada je puno veći pritisak Slogi jer njima ostaje borba na dva fronta što se nadam da će im malo usporiti ovaj ritam jer sumnjam da će moći ovako iz sedmice u sedmicu. Sljedeće tri utakmice (Željo, Borac, komšije) će nam dat dosta nekih odgovora i ja se osobno nadam da ćemo izvući iz toga dosta.
Mostar u srcu, Velež do groba

Mostarac1922
Postovi: 380
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 17 mar 2024, 22:58

Lohan brzi od prsesa, Aref dobar vidi se da zna fudbal, Suljic me najvise iznenadio borio se ko lav

Direktorcic
Postovi: 1682
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 17 mar 2024, 23:03

RASanticeva je napisao/la:
17 mar 2024, 22:57
Moram da priznam da nisam odavno sa većim guštom pratio od početka do kraja jednu našu utakmicu. Pobjeda je bila sigurna od prve minute i pristup koji smo danas imali nadam se da će ostat i Borac i za komšije jer ako te dvije utakmice apsolviramo kao ovu, ne sumnjam da će treće mjesto bit zagarantirano.

Cijela ekipa odlična. Gholami i Domić su nebo i zemlja razlika. Ante odličan, Haske odčepio, Lohan me je oduševio, Hadžija na razini kao i uvijek. Šikalo isto odigrao odličnu partiju danas i iskreno mu želim još mnogo ovakvih. Suljić isto dobar danas.

Hladne glave gledajući na četvrtak drago mi je što smo ispali iz Kupa jer sada je puno veći pritisak Slogi jer njima ostaje borba na dva fronta što se nadam da će im malo usporiti ovaj ritam jer sumnjam da će moći ovako iz sedmice u sedmicu. Sljedeće tri utakmice (Željo, Borac, komšije) će nam dat dosta nekih odgovora i ja se osobno nadam da ćemo izvući iz toga dosta.
Pojma nemam sta radi taj momak u ovom klubu jos uvijek.djeluje mi da je totalno nezainteresovan za fudbal. Nikad necu zaboravit kad je izasao u 80 minuti jer se umorio a nismo vise izmjena imali. Igrali s igracem manje 10 minuta, a bilo je vec 3 razlike za nas. Nakon toga je vec trebalo da se razmislja o njegovom odlasku, a zadrza se on jos godinu dana i pokaza nam za to vrijeme jedno veliko nista.

Emir Halilovic na beku je teski promasaj bio ali kazem imao je prostora Klaf da nesto izmislja i kalkulise

Mostarac45
Postovi: 1159
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 17 mar 2024, 23:05

Direktorcic je napisao/la:
17 mar 2024, 23:03
RASanticeva je napisao/la:
17 mar 2024, 22:57
Moram da priznam da nisam odavno sa većim guštom pratio od početka do kraja jednu našu utakmicu. Pobjeda je bila sigurna od prve minute i pristup koji smo danas imali nadam se da će ostat i Borac i za komšije jer ako te dvije utakmice apsolviramo kao ovu, ne sumnjam da će treće mjesto bit zagarantirano.

Cijela ekipa odlična. Gholami i Domić su nebo i zemlja razlika. Ante odličan, Haske odčepio, Lohan me je oduševio, Hadžija na razini kao i uvijek. Šikalo isto odigrao odličnu partiju danas i iskreno mu želim još mnogo ovakvih. Suljić isto dobar danas.

Hladne glave gledajući na četvrtak drago mi je što smo ispali iz Kupa jer sada je puno veći pritisak Slogi jer njima ostaje borba na dva fronta što se nadam da će im malo usporiti ovaj ritam jer sumnjam da će moći ovako iz sedmice u sedmicu. Sljedeće tri utakmice (Željo, Borac, komšije) će nam dat dosta nekih odgovora i ja se osobno nadam da ćemo izvući iz toga dosta.
Pojma nemam sta radi taj momak u ovom klubu jos uvijek.djeluje mi da je totalno nezainteresovan za fudbal. Nikad necu zaboravit kad je izasao u 80 minuti jer se umorio a nismo vise izmjena imali. Igrali s igracem manje 10 minuta, a bilo je vec 3 razlike za nas. Nakon toga je vec trebalo da se razmislja o njegovom odlasku, a zadrza se on jos godinu dana i pokaza nam za to vrijeme jedno veliko nista.

Emir Halilovic na beku je teski promasaj bio ali kazem imao je prostora Klaf da nesto izmislja i kalkulise
Nije domic izaso nego cukovic jos veci antitalenat :D

Direktorcic
Postovi: 1682
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 17 mar 2024, 23:07

Mostarac45 je napisao/la:
17 mar 2024, 23:05
Direktorcic je napisao/la:
17 mar 2024, 23:03
RASanticeva je napisao/la:
17 mar 2024, 22:57
Moram da priznam da nisam odavno sa većim guštom pratio od početka do kraja jednu našu utakmicu. Pobjeda je bila sigurna od prve minute i pristup koji smo danas imali nadam se da će ostat i Borac i za komšije jer ako te dvije utakmice apsolviramo kao ovu, ne sumnjam da će treće mjesto bit zagarantirano.

Cijela ekipa odlična. Gholami i Domić su nebo i zemlja razlika. Ante odličan, Haske odčepio, Lohan me je oduševio, Hadžija na razini kao i uvijek. Šikalo isto odigrao odličnu partiju danas i iskreno mu želim još mnogo ovakvih. Suljić isto dobar danas.

Hladne glave gledajući na četvrtak drago mi je što smo ispali iz Kupa jer sada je puno veći pritisak Slogi jer njima ostaje borba na dva fronta što se nadam da će im malo usporiti ovaj ritam jer sumnjam da će moći ovako iz sedmice u sedmicu. Sljedeće tri utakmice (Željo, Borac, komšije) će nam dat dosta nekih odgovora i ja se osobno nadam da ćemo izvući iz toga dosta.
Pojma nemam sta radi taj momak u ovom klubu jos uvijek.djeluje mi da je totalno nezainteresovan za fudbal. Nikad necu zaboravit kad je izasao u 80 minuti jer se umorio a nismo vise izmjena imali. Igrali s igracem manje 10 minuta, a bilo je vec 3 razlike za nas. Nakon toga je vec trebalo da se razmislja o njegovom odlasku, a zadrza se on jos godinu dana i pokaza nam za to vrijeme jedno veliko nista.

Emir Halilovic na beku je teski promasaj bio ali kazem imao je prostora Klaf da nesto izmislja i kalkulise
Nije domic izaso nego cukovic jos veci antitalenat :D
Ja izvini onda smo imali jos neinteligentnijeg od Domica

Ali bas nigdje veze igrac,tobejarabbi prvi igrac da mu ne znam reci bar jednu karakteristiku koja ga krasi, ako ne uzimam u obzir frizuru i tetovaze

Gr0hot
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 17 mar 2024, 23:14

Espiritosanto je napisao/la:
17 mar 2024, 22:32
Gr0hot je napisao/la:
17 mar 2024, 22:29
Je li iko od igraca popusio karton veceras a da ne moze igrati protiv Zelje sljedecu? Lohan i Dino dobri na sredini a Aref nam je falio za stabilnost u cijeloj ekipi.
Samo pametno sada sa Zeljom, ne srljat. Prepustit njima taj dio a mi samo strpljivo i pametno do pobjede. :salut: :salut:
Nije,kompletni na Grbavicu idemo.
Ne treba sada srljati i dizati euforiju.
Samo Pametno i imamo sansu za izbalansirat situaciju nakon loseg starta. Sta god da se desi sa Sarajevom, nas cilj treba biti trece mjesto i od toga ne treba odstupati.

Mostarwolf1981
Postovi: 3923
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 17 mar 2024, 23:47

FK VELEŽ - FK IGMAN (2 : 0) 2 : 0
Datum: 17.03.2024 20:00
Stadion: Stadion Rođeni - Mostar - Vrapčići
Gledalaca: 2500

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: dime i 14 gostiju.