FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ko po vama zaslužuje nagradu ''Ismir Pintol'' koja se dodjeljuje za najborbenijeg igrača?

Miomir Đuričković
45
25%
Slaviša Radović
3
2%
Amar Beganović
3
2%
Muhamed Buljubašić
71
39%
Edin Julardžija
3
2%
Mirza Mustafić
15
8%
Ajdin Hasić
1
1%
Francis Kyeremeh
1
1%
Renan Oliveira
2
1%
Hamza Čataković
37
20%
 
Ukupno glasova: 181

bordobijeli
Postovi: 14280
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 28 apr 2024, 14:37

luckystrike je napisao/la:
28 apr 2024, 14:25
Kako da skupim 20 flaša za 2 dana?

Loša izvedena akcija, samo su dali povod drugim da se neopravdano podsmjehuju.
Cuj podmjehuju, zašto ??
Po meni jako fin potez, kome je iz ponizenja neka onda kupi kartu. Nema potrebe kritizirati pozitivne stvari, lijep gest čist grad još ugodno s korisnim.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9597
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 28 apr 2024, 14:41

luckystrike je napisao/la:
28 apr 2024, 14:25
Kako da skupim 20 flaša za 2 dana?

Loša izvedena akcija, samo su dali povod drugim da se neopravdano podsmjehuju.
Još prošli vikend krenula akcija, realno na vrijeme.
Drugi se smiju svakako na sve što naš klub uradi, tako da je to potpuno nevažno.
Što se tiče večerašnje utakmice, ja bi ovako:
—-——-Čataković—-Oliveira
———————-Anđušić
Julardžija—-Mustafić—Buljubašić
Duraković—Soldo—Čelik—--Beganović
——-———-—-——-Iliev
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
benko21
Postovi: 2580
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 28 apr 2024, 14:46

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
28 apr 2024, 14:41
luckystrike je napisao/la:
28 apr 2024, 14:25
Kako da skupim 20 flaša za 2 dana?

Loša izvedena akcija, samo su dali povod drugim da se neopravdano podsmjehuju.
Još prošli vikend krenula akcija, realno na vrijeme.
Drugi se smiju svakako na sve što naš klub uradi, tako da je to potpuno nevažno.
Što se tiče večerašnje utakmice, ja bi ovako:
—-——-Čataković—-Oliveira
———————-Anđušić
Julardžija—-Mustafić—Buljubašić
Duraković—Soldo—Čelik—--Beganović
——-———-—-——-Iliev
Nema Buljubasica i Andjusica
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
scholsey
Postovi: 1704
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 28 apr 2024, 14:48

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
28 apr 2024, 14:41
Još prošli vikend krenula akcija, realno na vrijeme.
Drugi se smiju svakako na sve što naš klub uradi, tako da je to potpuno nevažno.
Što se tiče večerašnje utakmice, ja bi ovako:
—-——-Čataković—-Oliveira
———————-Anđušić
Julardžija—-Mustafić—Buljubašić
Duraković—Soldo—Čelik—--Beganović
——-———-—-——-Iliev
Mislim da je krajnje vrijeme da se proba sa Hamzom i Renanom skupa u napadu. Hamza povučenije, možda malo poludesno zbog šuta, Renan complete forward. To bi moglo biti baš top.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54517
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 apr 2024, 14:52

luckystrike je napisao/la:
28 apr 2024, 14:25
Kako da skupim 20 flaša za 2 dana?

Loša izvedena akcija, samo su dali povod drugim da se neopravdano podsmjehuju.
Akcija je počela prije skoro sedmicu. Podsmjehuju te možda zaostali mozgovi, niko vrijedan pomena.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
napoleon72
Postovi: 5251
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 28 apr 2024, 15:18

Znaci to ukratko ide ovako: ratujemo sa savezom, al rat se svodi na izlazak s terena u 92. minuti vec izgubljene utakmice i dalje klimanje glavom na svako upozorenje saveza, placanje svake kazne. Vala, nije nam neki rat al eto. Da igramo lose, igramo. Da nas yebu, yebu. Da je iskljucivo savez kriv, nije.

U ovoj situaciji bi najpametnije bilo stat sa ovim enormnim ulaganjima i polahko okupljat tim. Imas par mladih igraca, dovest jos kojeg, razvijat akademiju. Pa tamo za 2-3 sezone svim silama krenut da pregazis ligu. Nesta slicno sto se uradilo poslije fijaska u sezoni 15/16. Merso doveden 2016., Krste, Rahmanovic, Adukor i Stanojevic 2017., Tatar i Crepulja 2018., Lazic 2019. Promovisani polahko Kovacevic, Mujakic, Pidro, Sabanovic. Dvije sezone se sklapala ekipa koja je na kraju uzela titulu i kalendarsku godinu igrala bez poraza. Jer realno, sad da ulozis jos 10 miliona eura, niko ti nista ne garantuje. Prvo dok se to uigra, pa da li ces ubost odjednom s tolikim igracima, i na kraju, opet te savez moze dovoljno yebat da ne osvojis nista.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9597
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 28 apr 2024, 15:22

benko21 je napisao/la:
28 apr 2024, 14:46
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
28 apr 2024, 14:41
luckystrike je napisao/la:
28 apr 2024, 14:25
Kako da skupim 20 flaša za 2 dana?

Loša izvedena akcija, samo su dali povod drugim da se neopravdano podsmjehuju.
Još prošli vikend krenula akcija, realno na vrijeme.
Drugi se smiju svakako na sve što naš klub uradi, tako da je to potpuno nevažno.
Što se tiče večerašnje utakmice, ja bi ovako:
—-——-Čataković—-Oliveira
———————-Anđušić
Julardžija—-Mustafić—Buljubašić
Duraković—Soldo—Čelik—--Beganović
——-———-—-——-Iliev
Nema Buljubasica i Andjusica
E ybg..
Onda Matanović od prve minute, i Eldar umjesto Lije.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

spezial
Postovi: 3713
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 28 apr 2024, 15:47

napoleon72 je napisao/la:
28 apr 2024, 15:18
Znaci to ukratko ide ovako: ratujemo sa savezom, al rat se svodi na izlazak s terena u 92. minuti vec izgubljene utakmice i dalje klimanje glavom na svako upozorenje saveza, placanje svake kazne. Vala, nije nam neki rat al eto. Da igramo lose, igramo. Da nas yebu, yebu. Da je iskljucivo savez kriv, nije.

U ovoj situaciji bi najpametnije bilo stat sa ovim enormnim ulaganjima i polahko okupljat tim. Imas par mladih igraca, dovest jos kojeg, razvijat akademiju. Pa tamo za 2-3 sezone svim silama krenut da pregazis ligu. Nesta slicno sto se uradilo poslije fijaska u sezoni 15/16. Merso doveden 2016., Krste, Rahmanovic, Adukor i Stanojevic 2017., Tatar i Crepulja 2018., Lazic 2019. Promovisani polahko Kovacevic, Mujakic, Pidro, Sabanovic. Dvije sezone se sklapala ekipa koja je na kraju uzela titulu i kalendarsku godinu igrala bez poraza. Jer realno, sad da ulozis jos 10 miliona eura, niko ti nista ne garantuje. Prvo dok se to uigra, pa da li ces ubost odjednom s tolikim igracima, i na kraju, opet te savez moze dovoljno yebat da ne osvojis nista.
Ma svako ulaganje u ovu ligu je bacanje para, ljudi se izivljavaju. Treba energiju i sredstva uloziti da se zavade S i H komponenta, jedino tako se ovom narkodileru nece produziti mandat. Ako se produzi, treba se prestat bavit ovim glupostima, preusmjerit sredstva u kk bosnu, malo ganjat kosarku, uci u neko europsko takmicenje. Ovo je smijesno i nije vrijedno gubiti vrijeme i zivce za nesto cemu se ishod vec zna

Antikloc
Postovi: 2506
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 28 apr 2024, 15:49

korisnik je napisao/la:
28 apr 2024, 14:31
luckystrike je napisao/la:
28 apr 2024, 14:25
Kako da skupim 20 flaša za 2 dana?

Loša izvedena akcija, samo su dali povod drugim da se neopravdano podsmjehuju.
Ma ja to radim svakako, tako da sam imao vec prikupljenih :)
Kod ljudi ima uvijek nekoliko flasa u steku. Posebno po kucama. U mene je hcera odnijela flase. Sta je uradila s kartom ne znam,garant je promijenila u kafe :mrgreen:
Smijesno mi je ovo pisanje ,kao dici ce Mirvic ruke. To kao oni zeljkanovi debili sto broje Mirviceve pare. Ono kao posao u garazu ispolirat radkapne ali ga Fata iznervirala i digao ruke,pa otisao u kafanu :urnebes:
Klub je privatizovan jos prije desetak godina i nema nazad. Velike su se pare tu upetljale. Moze se samo prodati,nema dizanja ruku :mrgreen:
Iako rezultatski stojimo lose pod Mirvcicem,finansijski njemu nije lose. Naprodavao se igraca. Ceka sad lijepe pare za Vladana i Dala. A i za ostale prodane igrace,mada manje. Uzece para lopatom za Buljubasica i Celika. Mada ima tu jos kamara igraca -Renan,Gulas,Viveros,Penaranda,Rogic,itd. Najgori su igraci poput Hasica,na njemu nema zarade. Kao da hranis tudju djecu. Tu praksu posudbe treba izbjegavati.
Veceras uzimamo lagano. Nema Debila Dudica kod Veleza. Dogovoricemo se. Ljudi smo. :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Riki10HZ
Postovi: 278
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 28 apr 2024, 16:15

spezial je napisao/la:
28 apr 2024, 15:47
napoleon72 je napisao/la:
28 apr 2024, 15:18
Znaci to ukratko ide ovako: ratujemo sa savezom, al rat se svodi na izlazak s terena u 92. minuti vec izgubljene utakmice i dalje klimanje glavom na svako upozorenje saveza, placanje svake kazne. Vala, nije nam neki rat al eto. Da igramo lose, igramo. Da nas yebu, yebu. Da je iskljucivo savez kriv, nije.

U ovoj situaciji bi najpametnije bilo stat sa ovim enormnim ulaganjima i polahko okupljat tim. Imas par mladih igraca, dovest jos kojeg, razvijat akademiju. Pa tamo za 2-3 sezone svim silama krenut da pregazis ligu. Nesta slicno sto se uradilo poslije fijaska u sezoni 15/16. Merso doveden 2016., Krste, Rahmanovic, Adukor i Stanojevic 2017., Tatar i Crepulja 2018., Lazic 2019. Promovisani polahko Kovacevic, Mujakic, Pidro, Sabanovic. Dvije sezone se sklapala ekipa koja je na kraju uzela titulu i kalendarsku godinu igrala bez poraza. Jer realno, sad da ulozis jos 10 miliona eura, niko ti nista ne garantuje. Prvo dok se to uigra, pa da li ces ubost odjednom s tolikim igracima, i na kraju, opet te savez moze dovoljno yebat da ne osvojis nista.
Ma svako ulaganje u ovu ligu je bacanje para, ljudi se izivljavaju. Treba energiju i sredstva uloziti da se zavade S i H komponenta, jedino tako se ovom narkodileru nece produziti mandat. Ako se produzi, treba se prestat bavit ovim glupostima, preusmjerit sredstva u kk bosnu, malo ganjat kosarku, uci u neko europsko takmicenje. Ovo je smijesno i nije vrijedno gubiti vrijeme i zivce za nesto cemu se ishod vec zna
Slazem se gore za komentar da treba postepeno ulagat u ekipu i promovisat mladje igrace. Ali imas ovdje debila koji vec pisu i najavljuju neka ekstra fol pojacanja kao da nam nije dosta toga vise i da najavaljujemo da cemo sve pregazoti. Nama treba rad u tisini i bez nekih pompi i najava. Samo red rad discillina. Pustiti trenera da radi. Probat iznijet ovo sa stadionom da se srvore uslovi za bolju atmosferu a i za Eveopu da se moze igrat. Pa onda polako mjesec za mjesecom bez nekih velikih clanaka i najava nekakavih Besica, Prcica, Pjanica. Manite se toga ba... Hajde Sarajvooo vcrs... Svi na Kosevo!

spezial
Postovi: 3713
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 28 apr 2024, 16:19

Riki10HZ je napisao/la:
28 apr 2024, 16:15
spezial je napisao/la:
28 apr 2024, 15:47
napoleon72 je napisao/la:
28 apr 2024, 15:18
Znaci to ukratko ide ovako: ratujemo sa savezom, al rat se svodi na izlazak s terena u 92. minuti vec izgubljene utakmice i dalje klimanje glavom na svako upozorenje saveza, placanje svake kazne. Vala, nije nam neki rat al eto. Da igramo lose, igramo. Da nas yebu, yebu. Da je iskljucivo savez kriv, nije.

U ovoj situaciji bi najpametnije bilo stat sa ovim enormnim ulaganjima i polahko okupljat tim. Imas par mladih igraca, dovest jos kojeg, razvijat akademiju. Pa tamo za 2-3 sezone svim silama krenut da pregazis ligu. Nesta slicno sto se uradilo poslije fijaska u sezoni 15/16. Merso doveden 2016., Krste, Rahmanovic, Adukor i Stanojevic 2017., Tatar i Crepulja 2018., Lazic 2019. Promovisani polahko Kovacevic, Mujakic, Pidro, Sabanovic. Dvije sezone se sklapala ekipa koja je na kraju uzela titulu i kalendarsku godinu igrala bez poraza. Jer realno, sad da ulozis jos 10 miliona eura, niko ti nista ne garantuje. Prvo dok se to uigra, pa da li ces ubost odjednom s tolikim igracima, i na kraju, opet te savez moze dovoljno yebat da ne osvojis nista.
Ma svako ulaganje u ovu ligu je bacanje para, ljudi se izivljavaju. Treba energiju i sredstva uloziti da se zavade S i H komponenta, jedino tako se ovom narkodileru nece produziti mandat. Ako se produzi, treba se prestat bavit ovim glupostima, preusmjerit sredstva u kk bosnu, malo ganjat kosarku, uci u neko europsko takmicenje. Ovo je smijesno i nije vrijedno gubiti vrijeme i zivce za nesto cemu se ishod vec zna
Slazem se gore za komentar da treba postepeno ulagat u ekipu i promovisat mladje igrace. Ali imas ovdje debila koji vec pisu i najavljuju neka ekstra fol pojacanja kao da nam nije dosta toga vise i da najavaljujemo da cemo sve pregazoti. Nama treba rad u tisini i bez nekih pompi i najava. Samo red rad discillina. Pustiti trenera da radi. Probat iznijet ovo sa stadionom da se srvore uslovi za bolju atmosferu a i za Eveopu da se moze igrat. Pa onda polako mjesec za mjesecom bez nekih velikih clanaka i najava nekakavih Besica, Prcica, Pjanica. Manite se toga ba... Hajde Sarajvooo vcrs... Svi na Kosevo!
Ma mirvic ima tu neku jet set notu, opterecen je imidzom, marketingom, ne bi me zacudilo da dovede besica ili nekog slicnog ublehasa koji ce nam izmust par stotina hiljada maraka, a nece na terenu dati nista. Ne radujem se

Pitarsam
Postovi: 1501
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 28 apr 2024, 16:25

Prvo i najvažnije da je G.Mirvic veliki navijac Sarajeva.
Da želi najbolje klubu pa onda svakako i sebi i svojim investitorima!
Pa naravno da želi.Pa neće čovjek protiv sebe raditi.
Da je upao u vrtlog BiH gdje u sportu pogotovo u zadnje vrijeme
Vladaju čudni ljudi ,a da je došao sa dobrom voljom,novcem i
To stoji!
Da je kojim slučajem došao tamo na početku s Tanom sada
Bi već bila dugogodišnja dominacija Sarajeva.
Onda idu kalkulacije oko novčanih ulaganja.
Pa nisu G.Mirvic&comp.nasli punu kasu klupske love,pa sad da mu
neko broji potrošeni novac.On je businessman zna svoju
racunicu i pored ljubavi prema klubu.
Na kraju i ako je ulozeno nekih $15M u ove 3g.G.Mirviceve
vladavine,to je sitnica prema potencijalu kojim nasi invesitori,
Vlasnici,gazde to ili kako vec raspolazu i spremni su da
uloze u F.K.Sarajevo.
Zato nema razloga da se fatate mitomanije ili da istu
kreirate!!
Nego:
Svi na Kosevo večeras igra SARAJ’VO 🇱🇻
❤️🤍❤️

slika
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

James1987
Postovi: 175
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 28 apr 2024, 16:33

Na koševu se svijetla pale

Avatar
luckystrike
Postovi: 829
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 28 apr 2024, 16:35

Vezano za "eko-akciju", ja sam to vidio na klupskom IG, objava od prije 2 dana. Vidim naknadno i da je bila jedna ranije. Raduje me ESG upravljanje no smatram da bi trebalo biti planski i nešto dugoročnije.

MAMINHO66
Postovi: 50
Pridružen/a: 12 apr 2024, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MAMINHO66 » 28 apr 2024, 16:35

Je li stvarno istina da je neki dogovor pao s Velezom?

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4028
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 28 apr 2024, 16:37

MAMINHO66 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:35
Je li stvarno istina da je neki dogovor pao s Velezom?
Nije stvarno istina. Vidimo se na Kosevu :)
- 1 9 4 6 -

Avatar
luckystrike
Postovi: 829
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 28 apr 2024, 16:37

Pao je dogovor da bolji pobjedi. Malo je kasno utakmica a sutra se radi, pa ćemo iduće sezone akoBogda posjedit i zamezetit.

Pitarsam
Postovi: 1501
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 28 apr 2024, 16:47

Čuj im ti šuplje price botovsko -mitomanske?!?
Sarajevo igra kuci,na nasem Kosevu i da nama neko daje
ili pusta nesto.
A svakakvih hajvana na ovome dunjaluku!
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Mostarac12345
Postovi: 247
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mostarac12345 » 28 apr 2024, 16:49

Veceras igraju dva najveca kluba u državi

Ponos Bosne
Ponos Hercegovine

Derbi Bosne i Hercegovine

Nek bolji pobjedi!!

Pitarsam
Postovi: 1501
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 28 apr 2024, 16:52

Samo da krajiško - Rcegovacke Vicine sudijske fukare ne
Umiješaju prste i pokvare derbi!!
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.