FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
38
27%
Ne
101
73%
 
Ukupno glasova: 139

MSOZ101
Postovi: 233
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 29 apr 2024, 22:07

I ponovo se pljuje samo da bi se pljuvalo. Kapetanović posljednje dvije utakmice sasvim ok za igrača bez utakmica u nogama i sa 20 godina. Igrali smo protiv Zrinjskog i Veleža i nešto se ne sjećam da nas je neko maltretirao preko njegove strane. Brz i mobilan, u napadu ne nabija tek tako spreman odigrati siguran pas i naprijed i nazad. Protiv Zrinjskog dvije spriječene kontre po izgubljenoj lopti saigrača. Ali eto nije zabio četiri gola uz tri asistencije pa je baš odron. Penal koji je napravio, napravio je isti i najbolji bek lige protiv nas samo što nije dosuđen, a njegova reakcija nakon napravljenog penala i nakon odbrane Ilieva govori da mu je stalo, a mi ćemo ga pljuvati.

Avatar
hz033
Postovi: 2801
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 29 apr 2024, 22:12

MSOZ101 je napisao/la:
29 apr 2024, 22:07
I ponovo se pljuje samo da bi se pljuvalo. Kapetanović posljednje dvije utakmice sasvim ok za igrača bez utakmica u nogama i sa 20 godina. Igrali smo protiv Zrinjskog i Veleža i nešto se ne sjećam da nas je neko maltretirao preko njegove strane. Brz i mobilan, u napadu ne nabija tek tako spreman odigrati siguran pas i naprijed i nazad. Protiv Zrinjskog dvije spriječene kontre po izgubljenoj lopti saigrača. Ali eto nije zabio četiri gola uz tri asistencije pa je baš odron. Penal koji je napravio, napravio je isti i najbolji bek lige protiv nas samo što nije dosuđen, a njegova reakcija nakon napravljenog penala i nakon odbrane Ilieva govori da mu je stalo, a mi ćemo ga pljuvati.
Da da, slazem se, Kapetanovic za svoje godine, odigranu minutazu te formaciju koju igramo po meni sasvim solidan.
Neznam cemu pljuvanje po njemu!
U novi boj ...

Avatar
H8Z7
Postovi: 4269
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 29 apr 2024, 22:51

Kapetanović sinoć se baš trudio, nekad na početku prvog poluvremena izborio aut tačnije Veležov igrač izbacio je ispred njega on udara zemlju.

Međutim momak je imao priliku kada mu je se Renan čini mi se izvukao na stranu mogao ga je uposliti ali nije već je dodao u sredinu a mogla je se fina prilika stvoriti. Vidi se da se trudi ali jednostavno ne zna.
Možda se popravi ako ostane na pripremama ali čisto sumnjam.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

NajvecaRadosti
Postovi: 6425
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 apr 2024, 22:58

Beganovic da igra u Zrinjskom i ima ove sezone 3 gola+5 asistencija i dosta opasni napada i sansi ovdje bi svi guzice davali da se pokusa dovesti.Da se razumijemo nije on neka klasa aman ali nije ni los kakvi smo se bekova nagledali.Mozda dovesti nekoga pa nek se bore za prvi 11 a i da ostane on kao prva opcija u novoj sezoni ne bi se bunio

Lijeva strana nam je vec kriticna.Kao sto sam pisao od 3 beka ne mozes sastaviti 1 da je pravi igrac.Kapetanovic kao najmladji najvise se trudi i gine i mislim da ima vremena za njega samo mu trebaju utakmice.Ostalu dvojicu ne bi komentarisao iako je Radovic davao neke znakove zivota ali truba...Recimo Pidro koji ne znam ni igra li vise je izmislio fudbal za svu trojicu
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
kempes
Postovi: 487
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 29 apr 2024, 23:00

Nema tu materijala od Kapetanovića ali da odlučujem, ostavio bih ga u rosteru zbog želje i htijenja. Možda kada skupi samopouzdanja bude pokazivao i nešto više.

zagorski
Postovi: 7712
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 29 apr 2024, 23:13

GalileoGalilei je napisao/la:
29 apr 2024, 21:53
Kapetanović je odron, baš kao Radović i Duraković. Mi pod hitno moramo naći dobre bekove, kako lijeve, tako i desne. To će biti teško, jer i na puno većem nivou od nas, klubovi imaju problema s tim pozicijama.
Ja jos imam nekakve nade za Durakovica da ce se dohavizati

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5878
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 apr 2024, 23:34

Kapetanovic sasvim ok odigrao. Nije roberto carlos niti igrac zakojim ce trcat bayern west hem, al igrac nivo dupovca i nivo pl bh..

Greske pravi Renan hamza keremach golman arsenala chelzija DELAV ILIJEV…

Trudio se jeste, brz jeste nije uplaseni zec nema kvalitet devid bekama

Avatar
avalkaB
Postovi: 55
Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
Lokacija: Sarajevo, 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avalkaB » 30 apr 2024, 00:10

zagorski je napisao/la:
29 apr 2024, 23:13
GalileoGalilei je napisao/la:
29 apr 2024, 21:53
Kapetanović je odron, baš kao Radović i Duraković. Mi pod hitno moramo naći dobre bekove, kako lijeve, tako i desne. To će biti teško, jer i na puno većem nivou od nas, klubovi imaju problema s tim pozicijama.
Ja jos imam nekakve nade za Durakovica da ce se dohavizati
Ja mislim da je Duraković imao dovoljno vremena (a i više) da dokaže šta može.
𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946

Avatar
holyman
Postovi: 8503
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 30 apr 2024, 00:17

hz033 je napisao/la:
29 apr 2024, 22:12
MSOZ101 je napisao/la:
29 apr 2024, 22:07
I ponovo se pljuje samo da bi se pljuvalo. Kapetanović posljednje dvije utakmice sasvim ok za igrača bez utakmica u nogama i sa 20 godina. Igrali smo protiv Zrinjskog i Veleža i nešto se ne sjećam da nas je neko maltretirao preko njegove strane. Brz i mobilan, u napadu ne nabija tek tako spreman odigrati siguran pas i naprijed i nazad. Protiv Zrinjskog dvije spriječene kontre po izgubljenoj lopti saigrača. Ali eto nije zabio četiri gola uz tri asistencije pa je baš odron. Penal koji je napravio, napravio je isti i najbolji bek lige protiv nas samo što nije dosuđen, a njegova reakcija nakon napravljenog penala i nakon odbrane Ilieva govori da mu je stalo, a mi ćemo ga pljuvati.
Da da, slazem se, Kapetanovic za svoje godine, odigranu minutazu te formaciju koju igramo po meni sasvim solidan.
Neznam cemu pljuvanje po njemu!
Sasvim ok igrac za drugo poluvrijeme protiv goska, igmana, zvijezde, krupe itd. Nama treba bek za ozbiljne ekipe i za evropu.
NEMA NAZAD

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9609
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 30 apr 2024, 00:19

Duraković je dobar igrač i ne može mi niko promjeniti mišljenje. Jednostavno, sve se poklopilo. Povrede, a kad ih nema, nema kontinuitet.
Protiv Borca npr je pokazao da zna, izginuo 30 minuta iako mu je loža u qurcu.
Ja bi njega ostavio, Kapetanović posudba, Radoviću ugovor ističe, a dovesti Kuprešaka koji ima ugovor još mjesec dana.
Iz lištice je i Ćavar interesantan, ali nerealno jer ima ugovor još godinu, a evo sve su prilike da je Skorup dogovoren pa nam ne trebaju dvojica.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Morpheus
Postovi: 1363
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 30 apr 2024, 00:40

Hajde Boga vam dragog popustite Kapetanovića. Momku 20 godina, odigrao malo utakmica, na nekim i nije puno igrao, ali daj ga otjeraj, upisuj na fakultet. Fuj, majke mi. Stidite se. Boga vam kako ste očekivali da će odigrati prvih nekoliko utakmica? Možda kao Belošević ili Mačkić? Ovo je do vas samih, ne do igrača. Puno očekujete, imate neka nerealna očekivanja i onda se razočarate nakon 5 utakmica. Majke mi isto kao da je podapinjao sam sebi, saplitao se od loptu, linije, itd.

Avatar
Chony533
Postovi: 1398
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 30 apr 2024, 01:02

Ma treba bit realan sa bekovima, Beganovic uopste nije los bek koliko raja serenda ovdje, i mislim da mu bas stoji da igra ofanzivnije i pokazao se bas dobro u par navrata i s obzirom na stalne rotacije oko formacije meni se sasvim ok snalazi, kad se vrati Mulalic moze se praviti solidna rotacija. Lijevo je nas najbolji bek Radovic trenutno, Durakovic je toplo hladno od kako je dosao al ne bih ga odmah tjerao, a mali Kapetanovic mislim da bi mogao nadoc iduce sezone djeluje mi bar tako.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
H8Z7
Postovi: 4269
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 30 apr 2024, 01:28

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
30 apr 2024, 00:19
Duraković je dobar igrač i ne može mi niko promjeniti mišljenje. Jednostavno, sve se poklopilo. Povrede, a kad ih nema, nema kontinuitet.
Protiv Borca npr je pokazao da zna, izginuo 30 minuta iako mu je loža u qurcu.
Ja bi njega ostavio, Kapetanović posudba, Radoviću ugovor ističe, a dovesti Kuprešaka koji ima ugovor još mjesec dana.
Iz lištice je i Ćavar interesantan, ali nerealno jer ima ugovor još godinu, a evo sve su prilike da je Skorup dogovoren pa nam ne trebaju dvojica.
Smatram da nemamo šanse za Kuprešaka, momak igra odlično još mu ugovor ističe. Ide on u dosta jaču ligu od naše.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Cora1946
Postovi: 896
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 30 apr 2024, 02:24

Nevezano za Kapetanovica, taj argument "ima 20 godina" kao opravdanje za nesto ne pije vode. U tim godinama su u Europi to vec uveliko formirani igraci, samo kod nas je mladi igrac do 22 godine i gleda mu se kroz prste zbog toga.

Samo da napomenem, Sahinovic se sa 20 godina prodao u Rakov, Buljubasic sa 19 godina vec maltene najbolji veznjak Sarajeva i sigurno ce se prodati u tim godinama (20)
Celik sa 17 godina vec lagano ulazi u kombinacije za prvih 11 i pokazuje kvalitet. Ima tu jos dosta primjera iz naseg kluba i drago mi je da se pomjera ta ljestvica kod nas.
90!

harixs
Postovi: 1687
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harixs » 30 apr 2024, 06:00

SamoDaKazeem je napisao/la:
29 apr 2024, 22:02
Nama Alaba ne bi valjao kad bi ga doveli jer se 90% utakmice lopta nabija na bekove.
Sredina ničemu ne služi,ne mogu loptu u posjedu zadržati ni minute, pogotovo kad nema Buljubašića.
Napad izgleda tako da Đuričković uzme loptu i nabije na Kapetanovića,ovaj šprinta do protivničkog šesnaesterca i nabije u 16 onda opet šprinta nazad i tako non stop.
Vezni malo zaganjaju, Jularđija ili Mustafić obično naprave poneki glup faul i to je to.
Posjed i doziranje tempa misoana imenica za Sarajevo.
Gubili vodili igramo bezglavo,i naravno da će bočni trpiti u takvom sistemu .
Kao i obicno krene od jednog dva da nevalja, prikače se još dva i odma na otpad. Slično je bilo za Catakovica, Keyremaha pa udzu malo u formu i onda produzuj ugovor, nedaj Boze da se istrpi igrač barem 4-5 uzastopnih utakmica
Po meni vise škripi u sredini i zadnja linija neko malo agilniji od Anicica i Solda.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2394
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 30 apr 2024, 07:43

Kapetanovic je ok ako se zelimo boriti za 4-to mjesto sa Posusjem i Slogom.
Jednim dijelom smo tu gdje jesmo
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
Shategabri
Postovi: 14774
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 30 apr 2024, 08:04

https://www.transfermarkt.com/fk-saraje ... on_id/2023

Gledaj ti ovog prometa, nema trenera koji može napraviti ekipu dok se ovako radi.
20+ igrača in, 20+igrača out.
Neozbiljno.
Koševo Zapad

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5878
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 30 apr 2024, 08:08

Cora1946 je napisao/la:
30 apr 2024, 02:24
Nevezano za Kapetanovica, taj argument "ima 20 godina" kao opravdanje za nesto ne pije vode. U tim godinama su u Europi to vec uveliko formirani igraci, samo kod nas je mladi igrac do 22 godine i gleda mu se kroz prste zbog toga.

Samo da napomenem, Sahinovic se sa 20 godina prodao u Rakov, Buljubasic sa 19 godina vec maltene najbolji veznjak Sarajeva i sigurno ce se prodati u tim godinama (20)
Celik sa 17 godina vec lagano ulazi u kombinacije za prvih 11 i pokazuje kvalitet. Ima tu jos dosta primjera iz naseg kluba i drago mi je da se pomjera ta ljestvica kod nas.
Koliko dugo je BULJUBASIC, u klubu, koja mu je ovo sezona koliko ima utakmica za nas itd itd..

I svi ti igraci igraju mnogo lakse pozicije, ako uzmemo sabanovica pidra nista bolji nisu nego Kapetanovic…

Durakovic je top igrac i kad sanira povredu to ce i pokazat
Beganovic kako koja sedmica sve bolji
Radovic jeste malo bolji nego sto je bio ali ne puno

Ja sam ubjedjen da ce ova ekipa bas bit beton kad se ovo sve slegne, i kad se mentalno opuste..


Nebi bilo pametno puno mjenjat na ljeto

Stopera dovest
Desetku dovest

Plus gulashvilija vratit

Valjda krdzalic do septembra ozdravi

Kmenkake
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 30 apr 2024, 08:11

Bekovi koje mi imamo nisu wingeri...tako da i izgledaju kako izgledaju u ovoj 3-5-2.

Lucas
Postovi: 3253
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 30 apr 2024, 08:17

Kmenkake je napisao/la:
30 apr 2024, 08:11
Bekovi koje mi imamo nisu wingeri...tako da i izgledaju kako izgledaju u ovoj 3-5-2.
Nije to formacija za duže staze, nemojmo se lagati.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB i 5 gostiju.