FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
mnon46
Postovi: 3256
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 25 apr 2024, 12:17

NisamInSajder je napisao/la:
25 apr 2024, 11:11
Kakvi analfabeti pišu ovdje. Nisu pogledali minute utakmica, ali zato sve znaju.

Svaka čast ekipi sinoć. Primiš golove iz glupih situacija, krivicom dvojice-trojice pojedinaca, ali tu je šta je, sa njima se borit do kraja sezone. Zrinjski samelješ, u jednom trenutku oni ne mogu centra preći, a nama nije niko kriv što su igrači promašili 3-4 zicera. Isto nakon prvih 20 minuta, vrlo lako je moglo biti 0:2 za Sarajevo, a ne 3:0. Pokazuje se rast iz utakmice u utakmicu i to je raduje.

Sada Velež.
Bravo, Hamza na 1-0 trebao zabiti, kasnije Began. U drugom bruku šansi al bitno je da se pljune. Nije ušlo ući će drugi put i tjt.
Od sinoć mi je 5 6 uhljupa na listi gnjavatora.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

esprit24
Postovi: 5389
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 25 apr 2024, 12:21

FKSzuti je napisao/la:
25 apr 2024, 09:42
esprit24 je napisao/la:
25 apr 2024, 09:27
Imal preliminarni termin protiv Sloge?? Hvala
Zasad subota 13.30 ili 16h. Potvrdim do sutra.
Nadao sam se petku ili ponedjeljku zbog Vaskrsa, jer u subotu imam neku svadbu, a Modrica mi je 15 minuta od kuce, a i Modrica je domacin taj vikend :plac:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

TrofejiSuTu
Postovi: 443
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 25 apr 2024, 12:43

Hasicu je pun qrac ove lige i to se vidi njegovim govorom tijela i nekim nerezonskim potezima.
Da sve zna o fudbalu i to stoji.

On je jednostavno izgubio motiv iz cega proizilazi nesto slabija forma u posljednje vrijeme.
Bez obzira na formaciju i neke taktike takvog igraca je bez dileme dobro imati,medjutim isto tako nije nezamijenjiv.

Raduje sto se Renan vraca. Hamza masina,i njih dvojica u tandemu gore su ludnica. Ali moras imati igrace iza koji ce ih hraniti kvalitetnim loptama,kao sinoc onaj pas Matanovica izmedju dva stopera.

Matanovic taj lik me nervira otkad je tu,ali sinoc jako dobar,ziv je,ako nastavi mogao bi biti super pojacanje. Korpulentan,jak na lopti,cvrst,s dugim korakom…
Francis i dalje pokazuje kako mu nedostaje lucidnosti u samoj zavrsnici pa ta brzina koju ima i ne daje nekog rezultata. Sinoc u prodoru s krila umjesto povratnu da odigra na 16 covjek sam,i da zabijemo,on je napuca dole u Neretvu.


Trebaju nam pravi bekovi !!!

Stoperi!!!

Super veznjak ili dva!!!

I treba nam namazan trener koji zna posloziti ekipu,takticar koji zna procitati protivnika.

Da li je to Rozman ne znam jer i on radi po principu toplo hladno.
Najvise me nervira kod njega sto je izgleda u stanju 5 tekmi uzastopno izvesti isti sastav.

Ovoj ekipi ne treba puno,uz odredjene korekcije i kvalitetno vodjenje mozemo mi puno vise.
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Tatamata1946
Postovi: 1663
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 25 apr 2024, 12:48

plisek je napisao/la:
25 apr 2024, 10:11
Po svemu gledanom, Posusje zasluzuje evropu 30x vise nego mi! Nasa jedina sreca je sto i ako budemo peti, Posusje ne moze dobit licencu za evropu pa cemo mi ici. Za mene je tuzno i porazavajuce da sa ovakvim sastavom i budzetom ne mozemo meda. Jel do Rozmana, jel do igraca sa strane, manjak akademaca, sarajlija, haj znaj… Par godina vec govorimo onu nasu stadnardnu: “ Ma da je samo evropu izgurat, dovest 5/6 igraca i onda titulu napast dogodine”. Za mene je ovo bolno, necu da lajem ni na koga, samo valjda se problem mora naci..
Po cemu to Posusje zasluzuje evropu vise nego Sarajevo?!
Jesu li bolji u medjusobnom, je li imaju vise bodova, imaju li bolju igru?

Avatar
luckystrike
Postovi: 781
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 25 apr 2024, 12:53

Pohvalno je zaista da ekipa nije klonula duhom nakon 3 : 0 te njihovo htjenje da se vade. Ono što je svakom navijaču važno mimo rezultata jeste odnos, borbenost, požrtvovanost, a to je sinoć bilo na dobrom nivou.

Protivnik je, mahom zbog individualnih grešaka, iskorsitio što se ponudilo u prvih 20 minuta tačno onako kako jedna ozbiljna i kvalitetna ekipa radi i okrenuli se zatvaranju. Da su htjeli, ubjeđen sam da su mogli još napadati. Potom su primili go u najgorem momentu pred kraj poluvremena, nama to dalo krila i još jednom na vrijeme pogodili, međutim kako to iskusne ekipe rade, oni su potegnuli tamam koliko treba i opet napravili razliku.

Shodno, ne treba se zavaravati da smo mi izdominirali, unatoč viđenom i dojmu koju ostavlja statistika.

Nadam se samo da će pristup iz drugog poluvremena sinoć biti isti protiv Veleža od samog početka, te da će ta utakmica biti okidač da se u ciljnu ravninu uđe na vrhuncu. Jako do samog kraja!

Razumijem da je dio navijača, kao što sam i ja sam, razočaran posljednjim rezultatima, ali naša podrška ne smije izostati naročito u idućoj utakmici, ako ništa zbog zalaganja igrača sinoć kao i momcima koji su putovali 5 sati da bi bodrili svoj tim jedva sat vremena na ogromnom pljusku.

Jedan je cilj, jedan je put i samo je jedan dom!

Igraj Bordo Bijeli!

Avatar
Chony533
Postovi: 1377
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 25 apr 2024, 12:58

Nakon sinocnje tekme uopste nisam nezadovoljan sto se neke igre i volje tice, ostaje samo zal za bodom i za manjkom srece, onom igrom (ako popravimo defanzivni dio), satrat cemo Veleza aBd.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Tatamata1946
Postovi: 1663
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 25 apr 2024, 13:00

luckystrike je napisao/la:
25 apr 2024, 12:53
Pohvalno je zaista da ekipa nije klonula duhom nakon 3 : 0 te njihovo htjenje da se vade. Ono što je svakom navijaču važno mimo rezultata jeste odnos, borbenost, požrtvovanost, a to je sinoć bilo na dobrom nivou.

Protivnik je, mahom zbog individualnih grešaka, iskorsitio što se ponudilo u prvih 20 minuta tačno onako kako jedna ozbiljna i kvalitetna ekipa radi i okrenuli se zatvaranju. Da su htjeli, ubjeđen sam da su mogli još napadati. Potom su primili go u najgorem momentu pred kraj poluvremena, nama to dalo krila i još jednom na vrijeme pogodili, međutim kako to iskusne ekipe rade, oni su potegnuli tamam koliko treba i opet napravili razliku.

Shodno, ne treba se zavaravati da smo mi izdominirali, unatoč viđenom i dojmu koju ostavlja statistika.

Nadam se samo da će pristup iz drugog poluvremena sinoć biti isti protiv Veleža od samog početka, te da će ta utakmica biti okidač da se u ciljnu ravninu uđe na vrhuncu. Jako do samog kraja!

Razumijem da je dio navijača, kao što sam i ja sam, razočaran posljednjim rezultatima, ali naša podrška ne smije izostati naročito u idućoj utakmici, ako ništa zbog zalaganja igrača sinoć kao i momcima koji su putovali 5 sati da bi bodrili svoj tim jedva sat vremena na ogromnom pljusku.

Jedan je cilj, jedan je put i samo je jedan dom!

Igraj Bordo Bijeli!
Ko moze nek dodje na sjever da pomognemo malo momcima sa sjevera jer ovu utakmicu ce biti i gostujuci navijaci i bilo bi dobro da nas ima vise.
Zasluzili su da ih poguramo i zbog one tekme protiv Goska kako su navijali na onoj kisi
Ja sam abd na sjeveru protiv Veleza. Izgleda da ce biti i lijepo vrijeme

Avatar
scholsey
Postovi: 1676
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 25 apr 2024, 13:07

Isto kao što se pretjeruje sa pljuvanjem, pretjerujete vala i sa tim nekim mega giga dobrim drugim poluvremenom. Mislim, sve okej, realno jesmo djelovali neuporedivo bolje u nastavku, ali je to bilo i za očekivati nakon onakvog ulaska u utakmicu.

Koliko god bili poluprofesionalci, imaju i ovi naši očito neku sportsku čast. Gorilo je da nas Zrinjski opaaasno ne natambura (kao što su Bogami bili krenuli), pa su dali sve od sebe da do toga ne dođe. Prije bih rekao da je tu negdje razlog puno boljeg izdanja u drugom poluvremenu, nego što je to bio neki taktički mastermind Rožmana. Fokus analize mora biti start, ne ostatak utakmice.

Al nejse, kad se sagleda cjelokupna slika, može se dati prolazna ocjena.. bar što se mene tiče.

Nego, ono što mi je najbitnije, Iliev je baš mangupska prevara. Jedino da je bio pijan, pa da čovjek i razumije onakve reakcije. Bruka da uopšte ima opciju da negdje glumi profesionalnog golmana.

Ibričić više ne smije dovoditi igrače. Puca mi qrac šta ko misli, on pojma nema. I ovo što iole valja tipa Đuričković ili Julardžija, valja jer smo ih mi navijači opasno izvikali i zanemarili evidentne mane. Neko podsvjesno, neko namjerno, ali svi u cilju toga da se ne remeti ionako poremećena atmosfera. Tu nema ništa loše, da me ne razumijete pogrešno.

Samo treba biti realan.. momci su prosječni igrači, opasno preplaćeni, morali su se dovesti duplo bolji sa ovim uslovima, i neko to mora iskihati. Ako ne iskiše, budite sigurni da će se ponoviti apsolutno isto u sljedećim prelaznim rokovima.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54451
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 apr 2024, 13:10

Svi na Koševo protiv Veleža, mora nas doći što više!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
FCUM
Postovi: 7066
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 25 apr 2024, 13:18

MortemHz je napisao/la:
25 apr 2024, 13:10
Svi na Koševo protiv Veleža, mora nas doći što više!
ovo obavezno :bih:
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

James1987
Postovi: 157
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 25 apr 2024, 13:18

MortemHz je napisao/la:
25 apr 2024, 13:10
Svi na Koševo protiv Veleža, mora nas doći što više!
Ljudi cekaju evropu ili derbi da dodju na utakmice nece oni na ove. Standardno 5-6k a i to manje ako bude lose vrijeme.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54451
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 apr 2024, 13:21

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3999
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 25 apr 2024, 13:34

James1987 je napisao/la:
25 apr 2024, 13:18
MortemHz je napisao/la:
25 apr 2024, 13:10
Svi na Koševo protiv Veleža, mora nas doći što više!
Ljudi cekaju evropu ili derbi da dodju na utakmice nece oni na ove. Standardno 5-6k a i to manje ako bude lose vrijeme.
Neka cekaju. Kako bi ja zabiberio, Prednost kupovine karata imaju clanovi kluba. 7 dana prije slobodne prodaje. Pa bi vidjeli. Uz to bi jos trazio da je clan minimalno 2 mjeseca.
- 1 9 4 6 -

Avatar
Surreal
Postovi: 7293
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 25 apr 2024, 13:45

Novi predsjednik Hajduka smijenio Primorca s pozicije šefa akademije i postavio bivšeg trenera Sarajeva
Ako je Boro voljan, bujrum.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Zeko87
Postovi: 2233
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 25 apr 2024, 13:45

Pa sigurno da se klubu može zamjeriti što su iste cijene karata za članove i nečlanove. Ja da se pitam bila jedna cijena za članove, druga za one koji imaju dokaz o kupovini karte za zadnja tri domaća susreta i ove što dođu ovisno o rezultatima, klimatkim uslovima, poziciji na tabeli isl.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3999
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 25 apr 2024, 13:49

Zeko87 je napisao/la:
25 apr 2024, 13:45
Pa sigurno da se klubu može zamjeriti što su iste cijene karata za članove i nečlanove. Ja da se pitam bila jedna cijena za članove, druga za one koji imaju dokaz o kupovini karte za zadnja tri domaća susreta i ove što dođu ovisno o rezultatima, klimatkim uslovima, poziciji na tabeli isl.
po tom pitanju moraju nesto uraditi. 20.000 na Kosevu a 5k clanova. Negdje je raskorak, ocito moras u tor gurati pa nam treba neki gonic :mrgreen:
Prvo derbiji i euro tekme. Clanovi da imaju benefit kupiti kartu ranije. Ne mora ni biti jeftinija ali nek bude ranije dostupna.
- 1 9 4 6 -

iliyaa8
Postovi: 244
Pridružen/a: 07 apr 2021, 23:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la iliyaa8 » 25 apr 2024, 14:09

Navikla raja pljuvat i tjt

Rozmana treba ostaviti, ova formacija je dobra, igra je dobra, ali su igraci limitirani i borba za evropu je maks.

Za sljedecu sezonu:
Iliev
Novi lijevi bek, durakovic, radovic vozdra, kapetanovic neka ga
Djurickovic
Celik
Novi stoper
Novi desni bek, mulalic, beganovic sinoc direktni krivac za dva gola, fulio dva zicera
Julardzija, svi seru na momka, a niko nece da kaze koliko bi imao asistencija da ima dobre napadace ispred sebe, sinoc mu 3 asistencije propale i svaki mec bar po jedna
Buljubasic, ostavit jos sezonu
Mustafic, dobar, ako ostane isti vezni red sljed sez bit ce najbolji u ligi ubjedljivo vezni red
Renan, bolji finiser od hamze, hamza ne zna s desnom
Guliashvili, kyeremeh s klupe, guliashvili ima zavrsnicu

Ekipa je dobra ali nazalost igraci su losi, par promasaja u transferima, kako ibricica kako prije njega, 352 top formacija i neka se napokon promijeni 4231.
I kada teško je i kada je dobro, uvijek ću pjevat' za BIJELE I BORDO

⚜️Republika Bosna i Hercegovina⚜️

James1987
Postovi: 157
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 25 apr 2024, 14:13

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
25 apr 2024, 13:34
James1987 je napisao/la:
25 apr 2024, 13:18
MortemHz je napisao/la:
25 apr 2024, 13:10
Svi na Koševo protiv Veleža, mora nas doći što više!
Ljudi cekaju evropu ili derbi da dodju na utakmice nece oni na ove. Standardno 5-6k a i to manje ako bude lose vrijeme.
Neka cekaju. Kako bi ja zabiberio, Prednost kupovine karata imaju clanovi kluba. 7 dana prije slobodne prodaje. Pa bi vidjeli. Uz to bi jos trazio da je clan minimalno 2 mjeseca.
Dzaba kad kosevo ima 35 kapacitet a clanova 6.5.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4073
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 apr 2024, 14:16

Velež bez Guliashvilia, Oreča i Iranca idu sa standardnom 4231.
Štoperi Hrkač i Zvonić, lijevi bek Domić
Ovdje se mora na brzinu riješiti utakmica, nikakvi centaršutevi niti išta slično, eventualno poluvisoke i po zemlji. Ovu bih utakimcu stavio Renana od prve. Mislim da je brži od Hamze a on i Kyeremeh mislim da bi također dobro surađivali. Krila će im vjerojatno biti Suljić i Džafić. Zatvoriti Haskića i izlaziti na šuteve mi smo gol odbranili. Kyeremeh mora pokazati brzinu protiv turbo spore odbrane Veleža.

Ako se ovako bude radilo a ne gađati Hamzu i pustiti ga da se bori sa njihovim štoperima pobjeda lakše od očekivanog.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3999
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 25 apr 2024, 14:21

iliyaa8 je napisao/la:
25 apr 2024, 14:09
Navikla raja pljuvat i tjt

Rozmana treba ostaviti, ova formacija je dobra, igra je dobra, ali su igraci limitirani i borba za evropu je maks.

Za sljedecu sezonu:
Iliev
Novi lijevi bek, durakovic, radovic vozdra, kapetanovic neka ga
Djurickovic
Celik
Novi stoper
Novi desni bek, mulalic, beganovic sinoc direktni krivac za dva gola, fulio dva zicera
Julardzija, svi seru na momka, a niko nece da kaze koliko bi imao asistencija da ima dobre napadace ispred sebe, sinoc mu 3 asistencije propale i svaki mec bar po jedna
Buljubasic, ostavit jos sezonu
Mustafic, dobar, ako ostane isti vezni red sljed sez bit ce najbolji u ligi ubjedljivo vezni red
Renan, bolji finiser od hamze, hamza ne zna s desnom
Guliashvili, kyeremeh s klupe, guliashvili ima zavrsnicu

Ekipa je dobra ali nazalost igraci su losi, par promasaja u transferima, kako ibricica kako prije njega, 352 top formacija i neka se napokon promijeni 4231.
s identicnom trojkom u vezi, tankosava. Mirza M. je idealan u nekom sistemu kada imamo rezultat i igramo defanzivnije 5-4-1. Nama treba neko ko ce kretnjom napraviti pola posla, a da ne kazem nekom loptom izmedju linija.
Tri navedena igraca su slicni, jaje jajetu.
James1987 je napisao/la:
25 apr 2024, 14:13
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
25 apr 2024, 13:34
James1987 je napisao/la:
25 apr 2024, 13:18
Ljudi cekaju evropu ili derbi da dodju na utakmice nece oni na ove. Standardno 5-6k a i to manje ako bude lose vrijeme.
Neka cekaju. Kako bi ja zabiberio, Prednost kupovine karata imaju clanovi kluba. 7 dana prije slobodne prodaje. Pa bi vidjeli. Uz to bi jos trazio da je clan minimalno 2 mjeseca.
Dzaba kad kosevo ima 35 kapacitet a clanova 6.5.
Nesto se mora skontati
- 1 9 4 6 -

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BordoBBoja, SamoDaKazeem i 41 gost.