FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

VenamaHrabrih
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 17 apr 2024, 12:23

Treneru, neka ti je laka zemlja.
"Dva Boška,
na dva ćoška,
Musemija u sredini,
za pobjedu ti ne brini..."

Odmaraj, legendo!

Avatar
holyman
Postovi: 8371
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 apr 2024, 12:36

ima li gdje cijela utakmica ili barem prvo poluvrijeme hvala
NEMA NAZAD

Bordo10
Postovi: 81
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 17 apr 2024, 12:38

Zeko87 je napisao/la:
17 apr 2024, 11:08
Pitar6785 je napisao/la:
17 apr 2024, 09:52
Zeko87 je napisao/la:
17 apr 2024, 09:03
Kad dovedeš mladog trenera bez iskustva rada u jačem klubu nego što je tvoj, moraš proći i njegovu fazu sazrijevanja, kako životnog tako i trenerskog. Ja sam siguran da će Simon dosta stvari popraviti i drugačije raditi nakon ove sezone. Ima ludu nafaku da smo spremni da ga otrpimo jer je mijenjanje trenera svako 4 mjeseca svima preko glave. Nije on puno bolji ni gori od većine svojih prethodnika. Mislim da ima bolje radne navike, elokvenciju i najbitnije spremnost da uči i napreduje.
Kralju ROZMAN je vodio mnogo jaci klub nego sto je FK SARAJEVO.

Mnogo jaci klub nego sto je jakir imao prije dolaska u zrinjski..

Ovaj sto pise nije naucio folive pl bh. To nisu sportski folovi vec folovi koji nigdje u evropi svijetu nema osim u sjevernoj koreji, da ti neki covjek presjednik saveza naredi sudi ovaj tim mora pobjedit ovaj tim mora bit prvak i onda posle toga kaze sudjenje je bolje nego ikad prije.. covjek koji jikad u zivotu sutno loptu nije, covjek koji je 2016 godine rekao nek je borac ispo iz kuoa jer bosna nije njegova drzava itd..

A dzeko i igraci i javnost i klubovi tipa velez tc zeljo ureduje nek samo pitare kolju jer su oni najbogati najveci klub ako se odlijepe i krenu u osvajanje dupli kruna onda ce samo bit borba za 2 i 3 mjesto. Tu lezi zec sto bosnjaci muslimani se boje nadmetanja i boje se sportske borbe. Velezovci kazu mi kad smo se borili niko nije stao uz nas ko ih **** necemo ni mi (bosnjacki baliski lazni mentalutet..

Ponavljam FK SARAJEVO je stalo uz velez 1999 godine sarajevo je organizovalo prvi sadtanak 4 r

FK SARAJEVO nije izmislilo koronu (korona titula zeljo bi bio prvak mi igrali bez 8 stabdardni igraca i imali isti broj bodova iz prvih 19 utakmica u nastavku 3 pobjede od 3 oni 2 od 3 i kaze mi bi bili prvaci nismo htjeli da igramo play off il sta vec..


LAZ LAZ LAZ

KAO I OVO STO SE OVO GORE PISE KAO NIJE NAUCIO FOLOVE OVO NISU FOLIVI NITI MUDRIST NIT KVALITET NITI BILO STO IMA IKAKVIH DODIRA SA SPORTOM OSIM TOGA JEDINE DODIRNE TACKE TREBA DA IMA SA ZATVOROM
Ma ne priznajem ja Rijeci da je bolji klub od nas kad uzmeš sve sezone od osnivanja u obzir. ODskočili su u zadnjih par godina i to je to. Koliko znam oni osim Kupa Maršala i možda još jednog kupa u HR nemaju trofeja. Nešto ala naš Velež. I sigurno da je dok je radio kod njih nije imao pritisak rezultata kao što ima kod nas.

s tim, što kod nas postoje okolnosti koje nemaju veze sa sportom koje bitno utječu na rezultat. Ima pozitivnih stvari u njegovom mandatu, ali ima i onih koje nisu. Loše je što nam opet previše bježi lider i nismo konkurenti za titulu još od 5. kola, igramo sa previše oscilacija, i naš dojam na terenu nije takav da možemo proći dalje od jednog pretkola najneelitnijeg UEFA takmičenja.

Ono što mene još nervira što i mi navijači pristajemo na te priče "saćemo Buljubašića prodati za ovoliko/onoliko" sa takvim pristupom nećemo mi nikad rezultat napraviti, ako ćemo bisere sa 22 god prodati za sitne pare u trenutku kad on sa sikustvom igranja naše lige i trpljenja sazrijevanja pristajemo da ga prodamo za prvu pristojnu cifru i onda ćemo dovesti nekog novog Penjarandu i trpiti nove akademce dok ne uvežu dobru polusezonu...i hajmo Jovo nanovo, to nije put kojim se prave iskoraci, osvajaju titule i postaje konkurentan na tržištu.

Ako će neko dati milion i po eura OK, to su nečiji sezonski budžeti, ali sve ispod toga ne bi razmatrao niti za jednog igrača koji je u okosnici tima.
Pa nemas ti sta priznat ili ne priznat, mozda smo mi kao eto nesto veci klub od Rijeke, ili Veleza, ali to je toliko umalo, bar do rata, da nije vrijedno spomena, evo recimo po svim rezultatskim statistikama, Velez je uspjesniji klub od nas, opet mi imamo nesto drugi nemaju, ali to je sve toliko ublizu da nije vrijedno spomena

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54403
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 apr 2024, 12:39

VenamaHrabrih je napisao/la:
17 apr 2024, 12:23
Treneru, neka ti je laka zemlja.
"Dva Boška,
na dva ćoška,
Musemija u sredini,
za pobjedu ti ne brini..."

Odmaraj, legendo!
On je bio među najzaslužnijim igračima za našu prvu titulu u Jugoslaviji.
Boško, počivaj u miru.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1472
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 17 apr 2024, 12:46

Antikloc je napisao/la:
17 apr 2024, 09:38
Jadnimi je napisao/la:
17 apr 2024, 07:33
IsmirMirvic je napisao/la:
16 apr 2024, 22:37


Gleda!
I dali je išta shvatio
Nije shvatio. Jer nije imao komentatora na slovenackom jeziku :mrgreen:
Imali smo dobar raspored,cetri lagane tekme,protiv cetiri davljenika. Osim remija na grbavici ,ostalo je bilo po planu. Sad ide serija tezih tekmi,pa cemo vidjeti od kakvog nam je tijesta Zlovenac napravljen a i igraci.
Nadajmo se najboljem ali realno je debakl i katastrofa u najavi.
On lično nema u sebi onaj pobjednicki duh, pa je normalno da ga ne može prenijeti na igrače. Trener za male sredine, ala Dudić. A da ne spominjem da nisam siguran da ima snage da donese brzu odluku kada se lomi. Ta nesigurnost se prenese i na igrače

Pena
Postovi: 58
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 17 apr 2024, 12:51

Kad je rozman izjavio da smo bara bara sa top 4 exyu ekipe :hmmmmm:

Avatar
holyman
Postovi: 8371
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 17 apr 2024, 12:59

bas mi treba snimak prvog poluvremena
NEMA NAZAD

Avatar
scholsey
Postovi: 1661
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 17 apr 2024, 13:14

Strašno kako smo ubijeni u pojam.

Da se sve ove analize i palamuđenja rade u svrhu nekog ozbiljnog rezultata.. pa da čovjek i razumije zamaranje trivijalnim stvarima. Na visokom nivou ipak moraš obratiti pažnju na sve detalje.

Al jok. Mi se ba natežemo oko toga kako pobijediti ekipu koja 70+ minuta ima igrača manje, kako izbiti pokoji bod na strašnim gostovanjima u Gabeli, Konjicu ili gdje već, kako iskoristiti klasu od igrača (za naše uslove) kao što je Hasić.. i nizom drugih stvari koje nas uopšte ne trebaju interesovati, jer zaboga imamo trenera.

Hoću reći, elementarne stvari se predstavljaju kao neki nevjerovatno komplikovan taktički podvig. Nije baš za sve potrebno vrijeme i bezrezervna podrška. Neke stvari se podrazumijevaju kada angažuješ ozbiljnu trenersku ekipu za naše uslove, što Rožman i njegovi svakako jesu.

Očekivao sam puno puno puno više. Eto, za ovih 7-8 mjeseci koliko je tu, uspjeli smo donekle isprofilisati 3-5-2, Čelik je debitovao (spletom okolnosti), Buljubašić postao ozbiljan faktor, i bolji smo u iznošenju lopte. Šta smo trebali i mogli, ovo je ništa.
The saddest thing in life is wasted talent.

mosarajvosa83
Postovi: 5377
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 17 apr 2024, 13:28

Bordo10 je napisao/la:
17 apr 2024, 12:38
Zeko87 je napisao/la:
17 apr 2024, 11:08
Pitar6785 je napisao/la:
17 apr 2024, 09:52


Kralju ROZMAN je vodio mnogo jaci klub nego sto je FK SARAJEVO.

Mnogo jaci klub nego sto je jakir imao prije dolaska u zrinjski..

Ovaj sto pise nije naucio folive pl bh. To nisu sportski folovi vec folovi koji nigdje u evropi svijetu nema osim u sjevernoj koreji, da ti neki covjek presjednik saveza naredi sudi ovaj tim mora pobjedit ovaj tim mora bit prvak i onda posle toga kaze sudjenje je bolje nego ikad prije.. covjek koji jikad u zivotu sutno loptu nije, covjek koji je 2016 godine rekao nek je borac ispo iz kuoa jer bosna nije njegova drzava itd..

A dzeko i igraci i javnost i klubovi tipa velez tc zeljo ureduje nek samo pitare kolju jer su oni najbogati najveci klub ako se odlijepe i krenu u osvajanje dupli kruna onda ce samo bit borba za 2 i 3 mjesto. Tu lezi zec sto bosnjaci muslimani se boje nadmetanja i boje se sportske borbe. Velezovci kazu mi kad smo se borili niko nije stao uz nas ko ih **** necemo ni mi (bosnjacki baliski lazni mentalutet..

Ponavljam FK SARAJEVO je stalo uz velez 1999 godine sarajevo je organizovalo prvi sadtanak 4 r

FK SARAJEVO nije izmislilo koronu (korona titula zeljo bi bio prvak mi igrali bez 8 stabdardni igraca i imali isti broj bodova iz prvih 19 utakmica u nastavku 3 pobjede od 3 oni 2 od 3 i kaze mi bi bili prvaci nismo htjeli da igramo play off il sta vec..


LAZ LAZ LAZ

KAO I OVO STO SE OVO GORE PISE KAO NIJE NAUCIO FOLOVE OVO NISU FOLIVI NITI MUDRIST NIT KVALITET NITI BILO STO IMA IKAKVIH DODIRA SA SPORTOM OSIM TOGA JEDINE DODIRNE TACKE TREBA DA IMA SA ZATVOROM
Ma ne priznajem ja Rijeci da je bolji klub od nas kad uzmeš sve sezone od osnivanja u obzir. ODskočili su u zadnjih par godina i to je to. Koliko znam oni osim Kupa Maršala i možda još jednog kupa u HR nemaju trofeja. Nešto ala naš Velež. I sigurno da je dok je radio kod njih nije imao pritisak rezultata kao što ima kod nas.

s tim, što kod nas postoje okolnosti koje nemaju veze sa sportom koje bitno utječu na rezultat. Ima pozitivnih stvari u njegovom mandatu, ali ima i onih koje nisu. Loše je što nam opet previše bježi lider i nismo konkurenti za titulu još od 5. kola, igramo sa previše oscilacija, i naš dojam na terenu nije takav da možemo proći dalje od jednog pretkola najneelitnijeg UEFA takmičenja.

Ono što mene još nervira što i mi navijači pristajemo na te priče "saćemo Buljubašića prodati za ovoliko/onoliko" sa takvim pristupom nećemo mi nikad rezultat napraviti, ako ćemo bisere sa 22 god prodati za sitne pare u trenutku kad on sa sikustvom igranja naše lige i trpljenja sazrijevanja pristajemo da ga prodamo za prvu pristojnu cifru i onda ćemo dovesti nekog novog Penjarandu i trpiti nove akademce dok ne uvežu dobru polusezonu...i hajmo Jovo nanovo, to nije put kojim se prave iskoraci, osvajaju titule i postaje konkurentan na tržištu.

Ako će neko dati milion i po eura OK, to su nečiji sezonski budžeti, ali sve ispod toga ne bi razmatrao niti za jednog igrača koji je u okosnici tima.
Pa nemas ti sta priznat ili ne priznat, mozda smo mi kao eto nesto veci klub od Rijeke, ili Veleza, ali to je toliko umalo, bar do rata, da nije vrijedno spomena, evo recimo po svim rezultatskim statistikama, Velez je uspjesniji klub od nas, opet mi imamo nesto drugi nemaju, ali to je sve toliko ublizu da nije vrijedno spomena
Rijeka je bolji tim puno od nas kao i HNL 100 godina ispred nase lige,sta ubacujes tu Velez ne kontam? Velez nikad nije bio uspjesniji od nas niti trofejniji beze lupas,navedi nam ti po cemu su uspjesniji,po 2 osvojena kupa haha kakvih ljudi sve ima

NajvecaRadosti
Postovi: 6349
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 17 apr 2024, 13:36

Imamo subota-Borac srijeda-Zrinjski nedelja-Velez
U 8 dana 3 vrlo teske utakmice.Vidjet cemo tu od cega smo i koliko moze ova ekipa i strucni stab.Naravno ako im se ne izmisli novi izgovor za eventualni neuspjeh...
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Zutti
Postovi: 1097
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 17 apr 2024, 13:36

Boško počivaj u miru.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Uvijeknapravojstrani
Postovi: 95
Pridružen/a: 16 apr 2023, 09:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Uvijeknapravojstrani » 17 apr 2024, 13:40

Sada gledam ponovo reportažu sa utakmice. Prvo se čuje jasno naše navijanje koje ubija na svakoj sceni. Druga stvar je da smo umali brdo šansi i oni su imali više sreće nego pameti. Čudo je da nije ušlo nešto od onoga. Time pada u vodu prica da smo imali lošu taktiku i nedovoljno napadali. Treca stvar je da je sudija podlegao pritisku i unistavao nas bas kartonima i prekrsajima a njima sve puštao. Statistika ovo potvrdjuje. Četvrta stvar je da smo se poigravali s njima kao amaterima i da nam nisu zaprijetili niti jednom ozbiljno osim onog prvog šuta pored gola nakon slobodnog.
Mi smo prije par derbija sa igracem manje dali dva gola i oni su se jedva izvukli tako da im nije ovo opravdanje za totalni bunker.
Zakljucak nakon svega je da su seljacka ekipa sa najvecom hinjom i smecem koje je igralo u ligi Štilićem. Glumi nekog finog momka koji se predstavlja gradskim momkom i objejtivnim a u biti vece goovno ne postoji od njega. Jeebem majku svakom nasem igracu ili navijacu koji mu pruzi ruku. Nije njemu ono prvi put da napravi. Smece je to redovno radilo a glumi nevinog. Goovno treba pljunuti kad ga sretnes na ulici. On veze sa fudbalom i fair playem nema.

Zato još jednom bravo momci kako na terenu tako i na tribini. Kad tad ce im se ova šupačka igra obiti o glavu. Druuuugaaa liga.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1568
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 17 apr 2024, 13:51

Uvijeknapravojstrani je napisao/la:
17 apr 2024, 13:40
Druga stvar je da smo umali brdo šansi i oni su imali više sreće nego pameti. Čudo je da nije ušlo nešto od onoga. Time pada u vodu prica da smo imali lošu taktiku i nedovoljno napadali. Treca stvar je da je sudija podlegao pritisku i unistavao nas bas kartonima i prekrsajima a njima sve puštao. Statistika ovo potvrdjuje. Četvrta stvar je da smo se poigravali s njima kao amaterima i da nam nisu zaprijetili niti jednom ozbiljno osim onog prvog šuta pored gola nakon slobodnog.
Sta bi ja dao da ovako mogu vidjeti utakmicu, ali ozbiljno. Ti si druze bas pozitivan :D Ja nisam vidio nikakvo poigravanje. Meni su oni sa 8 igraca u polju djelovali organizovanije nego mi. Jedino sto sam vidio je nekarakterna ekipa upitnog kvaliteta sa pogubljenim trenerom, koja nije u stanju da osnovne stvari, znaci abecedu fudbala, realizuje na terenu. Pravo Sarajevo bi ih nakon ona dva crvena razvlacilo kao zvaku, pravilo visak u svakom napadu, redalo sansu za sansom, i bez previse muke strpalo dva lagana gola.

Avatar
BHFreak
Postovi: 258
Pridružen/a: 04 maj 2023, 21:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BHFreak » 17 apr 2024, 13:56

Ako prodje Zrinjski danas u finale je li to znaci da 4 ide 100% u europu ?
"Naša zemlja, naša čast, naša lopta - Bosna u srcu, pobjeda u nogama!" - Emir Spahić

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2093
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 17 apr 2024, 13:59

Rožmanu se može tek suditi na kraju naredne sezone i to je to. Došao na vrat na nos, imali smo turbulentan period s Ziljkićem, pokradeni smo, Borcu se navlači itd. Naredna sezona je prava i objektivna ocjena.

Teško da s ovim fudbalski neobrazovanim igračima može napraviti bolji rezultat nego onomad u Rijeci. Dosta igeača je bara bara kvalitetom s gurbetima, recimo.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54403
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 apr 2024, 14:00

BHFreak je napisao/la:
17 apr 2024, 13:56
Ako prodje Zrinjski danas u finale je li to znaci da 4 ide 100% u europu ?
Da, to je onda gotova stvar.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bordo10
Postovi: 81
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 17 apr 2024, 14:37

mosarajvosa83 je napisao/la:
17 apr 2024, 13:28
Bordo10 je napisao/la:
17 apr 2024, 12:38
Zeko87 je napisao/la:
17 apr 2024, 11:08


Ma ne priznajem ja Rijeci da je bolji klub od nas kad uzmeš sve sezone od osnivanja u obzir. ODskočili su u zadnjih par godina i to je to. Koliko znam oni osim Kupa Maršala i možda još jednog kupa u HR nemaju trofeja. Nešto ala naš Velež. I sigurno da je dok je radio kod njih nije imao pritisak rezultata kao što ima kod nas.

s tim, što kod nas postoje okolnosti koje nemaju veze sa sportom koje bitno utječu na rezultat. Ima pozitivnih stvari u njegovom mandatu, ali ima i onih koje nisu. Loše je što nam opet previše bježi lider i nismo konkurenti za titulu još od 5. kola, igramo sa previše oscilacija, i naš dojam na terenu nije takav da možemo proći dalje od jednog pretkola najneelitnijeg UEFA takmičenja.

Ono što mene još nervira što i mi navijači pristajemo na te priče "saćemo Buljubašića prodati za ovoliko/onoliko" sa takvim pristupom nećemo mi nikad rezultat napraviti, ako ćemo bisere sa 22 god prodati za sitne pare u trenutku kad on sa sikustvom igranja naše lige i trpljenja sazrijevanja pristajemo da ga prodamo za prvu pristojnu cifru i onda ćemo dovesti nekog novog Penjarandu i trpiti nove akademce dok ne uvežu dobru polusezonu...i hajmo Jovo nanovo, to nije put kojim se prave iskoraci, osvajaju titule i postaje konkurentan na tržištu.

Ako će neko dati milion i po eura OK, to su nečiji sezonski budžeti, ali sve ispod toga ne bi razmatrao niti za jednog igrača koji je u okosnici tima.
Pa nemas ti sta priznat ili ne priznat, mozda smo mi kao eto nesto veci klub od Rijeke, ili Veleza, ali to je toliko umalo, bar do rata, da nije vrijedno spomena, evo recimo po svim rezultatskim statistikama, Velez je uspjesniji klub od nas, opet mi imamo nesto drugi nemaju, ali to je sve toliko ublizu da nije vrijedno spomena
Rijeka je bolji tim puno od nas kao i HNL 100 godina ispred nase lige,sta ubacujes tu Velez ne kontam? Velez nikad nije bio uspjesniji od nas niti trofejniji beze lupas,navedi nam ti po cemu su uspjesniji,po 2 osvojena kupa haha kakvih ljudi sve ima
Ja sam jako objektivan covjek, bez laznog zanosa i euforije, u Jugo ligi sam rekao da smo bara bara s Velezom, uostalom imali su bolji omjer bolji gol razliku, vise puta su bili medju tri od nas, imali su bolji ranking u uefa poretku, osvojili su vise bodova ukupno od nas, ali eto, sve i da je obrnuto, rekao sam da nije tolika razlika, da bi mi ocekivali da svake godine budemo najbolji, jer to prosto nismo ni navikli niti smo ikad bili.

malibega
Postovi: 47
Pridružen/a: 19 sep 2009, 05:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la malibega » 17 apr 2024, 14:44

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
17 apr 2024, 13:51
Uvijeknapravojstrani je napisao/la:
17 apr 2024, 13:40
Druga stvar je da smo umali brdo šansi i oni su imali više sreće nego pameti. Čudo je da nije ušlo nešto od onoga. Time pada u vodu prica da smo imali lošu taktiku i nedovoljno napadali. Treca stvar je da je sudija podlegao pritisku i unistavao nas bas kartonima i prekrsajima a njima sve puštao. Statistika ovo potvrdjuje. Četvrta stvar je da smo se poigravali s njima kao amaterima i da nam nisu zaprijetili niti jednom ozbiljno osim onog prvog šuta pored gola nakon slobodnog.
Sta bi ja dao da ovako mogu vidjeti utakmicu, ali ozbiljno. Ti si druze bas pozitivan :D Ja nisam vidio nikakvo poigravanje. Meni su oni sa 8 igraca u polju djelovali organizovanije nego mi. Jedino sto sam vidio je nekarakterna ekipa upitnog kvaliteta sa pogubljenim trenerom, koja nije u stanju da osnovne stvari, znaci abecedu fudbala, realizuje na terenu. Pravo Sarajevo bi ih nakon ona dva crvena razvlacilo kao zvaku, pravilo visak u svakom napadu, redalo sansu za sansom, i bez previse muke strpalo dva lagana gola.

Pričaš njih 8 kao da je nas bilo 108 a ne 9
Seljo imao 3 šuta ukupno, amoah 2x i slobodni selimović
Nisu se vidili na terenu ni kad je bilo 11vs11

To što su oni skloni da uvijek prave heroje od svojih, čak i kad su oni imali igraća više pa se izvukli s 0-2 na 2-2 a mi od svojih uvijek **** to više govori o nama! Pozitive malo nekad!

Rožman nije htio da se kocka i da pošalje sve u napad jer nama ne gori, ako zrinjski prođe, a hoce, imamo 100% evropu
A nije htio da jedna zaluta u izgubimo s igraćem više

Lopta nije htjela u go, sudija nas kidao za sve, i jedva čekao da nam da drugi crveni i izjednači snage!

2 šanse kyremeha
2 šanse mustafića
Šut glavom zadnjw minute
Blokiran šut Buljubašića
I jos xx situacija

Šta serete beze?!
prva ljubav rudar, vjecna ljubav sarajevo...

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1568
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 17 apr 2024, 14:48

Bordo10 je napisao/la:
17 apr 2024, 14:37
mosarajvosa83 je napisao/la:
17 apr 2024, 13:28
Bordo10 je napisao/la:
17 apr 2024, 12:38


Pa nemas ti sta priznat ili ne priznat, mozda smo mi kao eto nesto veci klub od Rijeke, ili Veleza, ali to je toliko umalo, bar do rata, da nije vrijedno spomena, evo recimo po svim rezultatskim statistikama, Velez je uspjesniji klub od nas, opet mi imamo nesto drugi nemaju, ali to je sve toliko ublizu da nije vrijedno spomena
Rijeka je bolji tim puno od nas kao i HNL 100 godina ispred nase lige,sta ubacujes tu Velez ne kontam? Velez nikad nije bio uspjesniji od nas niti trofejniji beze lupas,navedi nam ti po cemu su uspjesniji,po 2 osvojena kupa haha kakvih ljudi sve ima
Ja sam jako objektivan covjek, bez laznog zanosa i euforije, u Jugo ligi sam rekao da smo bara bara s Velezom, uostalom imali su bolji omjer bolji gol razliku, vise puta su bili medju tri od nas, imali su bolji ranking u uefa poretku, osvojili su vise bodova ukupno od nas, ali eto, sve i da je obrnuto, rekao sam da nije tolika razlika, da bi mi ocekivali da svake godine budemo najbolji, jer to prosto nismo ni navikli niti smo ikad bili.
Malo si mi sumnjiv :mrgreen: Em svako malo hvalis Velez, em pises bolan bez n.

Lucas
Postovi: 3218
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 17 apr 2024, 15:17

GalileoGalilei je napisao/la:
17 apr 2024, 13:59
Rožmanu se može tek suditi na kraju naredne sezone i to je to. Došao na vrat na nos, imali smo turbulentan period s Ziljkićem, pokradeni smo, Borcu se navlači itd. Naredna sezona je prava i objektivna ocjena.

Teško da s ovim fudbalski neobrazovanim igračima može napraviti bolji rezultat nego onomad u Rijeci. Dosta igeača je bara bara kvalitetom s gurbetima, recimo.
Možeš maltene odmah podvuči crtu, ispod njegove prve sezone.Završit ćemo četvrti i izborit Evropu, jer to mjesto će razvojem situacije u kupu (iz kojeg smo sa Rožmanom ispali) tamo voditi.Uglavnom, isti rezultat, kakav bi izborili i sa Kobcem Selimovićem kao glavnim trenerom, Uščuplićem kao pomocnikom i trenerom golmana iz Akademije, čija bi ukupna mjesečna primanja bila otprilike oko 40 % Rožmanove plate.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ i 18 gostiju.