FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

NajvecaRadosti
Postovi: 6328
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 mar 2024, 00:48

Torino je napisao/la:
29 mar 2024, 00:02
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
28 mar 2024, 23:25
Sta nas boli kura.c za Zeljkana, ljudi nisu nikakav faktor u ovoj ligi. Nemaju titule 10+ godina, nece je uzeti jos 10, ako ikad. Realno kazem, ne da ih nesto ismijavam. OK ime, renome, sve stoji, ali nema razloga nesto od njih ocekivati. Samo se za sebe i svoje interese boriti i to je to, ostale ko je.be.
Klub bez muda i časti
Klub cija se kompletna historija tvori na mitovima i laganjem samog sebe.Klub koji funkcionise i zeli da bude najveci na silu.Tako reci da "privlace raju" a zna se vrlo dobro za koga su prave izvorne Sarajlije uvijek navijale i ciji je najstariji dio grada,stari grad uvijek bio.
Sarajevo je gospodski klub koji je i prije rata kupio simptaije po bivsoj drzavi,puno vise od smradova koje su jedino cijenili ovi sa tuzne strane Beograda koji su podjednako jadni koliko i oni.Imao sam priliku nedavno da razgovaram sa 2 starija navijaca Olimpije iz Ljubljane koji su uz svoj klub 40 godina,okrenuli smo temu na aktuelnu situaciju gdje mi kazu "Za Sarajevo svi znamo a sta je Zeljo?Zar jos postoji taj klub?" :rol: :rol:

Nije ni kod nas uvijek bilo bajno ali samo pogledaj kroz historiju ko je njima sve rukovodio klubom i sve ce ti biti jasno.O tribini da ne govorim.Oni u ozbiljnom navijackom svijetu ne postoje.Pogotovo nakon svih desavanja u zadnji godinu dana ukljucujuci ovo sa Zemuncima sto je slag na tortu njihovog jada na tribini.
Do izigravanja klase radnicke a izmuzli drzavu ko kravu kroz godine i ociglednim fetisom za nase bivse igrace cime pokazuju veliko nepostovanje prema svom klubu najprije.Ali sta zna narkos sa juga koji ne zna 5 igraca svog kluba nabrojati.Ja bi se ubio da ovdje slavimo i prizeljkujemo dolazak njihovi otpada.I da mi grupa na to ne reaguje nego klima glavom.O lizanjima sa Vicom svi znaju.Samo sto ih ne yebe 2% lik a da kazu nesto letili bi iz lige.Jel to velicina kluba da jedan lik koji nije postojao u svijetu fudbala moze ugasiti 103 godine 'tradicije' pa mu se moras uvlaciti cak i po cijenu prodaje vlastitog identiteta.Stvar filozofije.

Najgore je kad covjek ne moze da podnese poraz i cinjenicu pa laze i druge a najvise samog sebe.Uvijek ste nam smijesni bili!

Jedan grad jedan klub!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

ŠTA_JE
Postovi: 1031
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 29 mar 2024, 07:06

Jel moguce da su stali uz Čolpu?!?!?!?! Pa jel ih stid!?!?!?! Uz to kad sam vidio onog Sarajčića iz Travnika da je vodio Skupstinu s Čolpom smučilo mi se. Imam prijatelje u Travniku, jedan je bio i u rukovodstvu FK Travnik sta su mi za njega pricali pa da vi samo znate kako je taj lik kvaran. Lik je doslovno od šofera premijera tog njihovig Kantona jer mu je btw rodjak postao alfa i omega sporta kod njih sve je poklopio a narocito fudbal. A uz sve polupismen lik ali dobar u zakulisnim radnjama.

Avatar
nokee
Postovi: 2215
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 29 mar 2024, 07:44

Mogo bi se ovaj Colpa pripaziti mraka :kafa:

Avatar
holyman
Postovi: 8353
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 29 mar 2024, 08:01

svakog drugog petka se rano budim ja :opaopa:
NEMA NAZAD

ŠTA_JE
Postovi: 1031
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 29 mar 2024, 08:17

Zamislite vi kakva je panika i agonija kod komšija i koliko njima ustvari gori:
- nisu dosli na naš sastanak dakle stali uz Vicu I Savez
- podržali Čolpu i lopove u kantonalnom Savezu
Dakle naguzili su se karaju ih svi preko svega ce oreci samo da se spase ispadanja.
Možel jadnije i bjednije željkane? Teško da može al vi uvijek iznenadite. U negativnom smislu. Zadovoljstvo je biti s ove strane, na strani pravde i onih koji se bore za nju pa makar...

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 29 mar 2024, 08:27

Pravda uvijek izađe na vidjelo. Na stranu sve, šteta što je Vaso Miskin Crni u ovakvoj situaciji. Puno bi sve lakše bilo da i oni žele otjerati Colpu i Colpice iz FSKS. Da se razuumijemo 90% njih to i želi, ali im glavni i odgovorni ljudi ne smiju, jer ih savez drži za jaja. Dovedeni su u takvu situaciju da u ovom trenutku ukoliko savez bude želio, oni će ispasti. Zato i moraju svirati kako im savez kaze. Kada je doslo dotle da su njihovi ljudi za Colpu, Pilava i kompaniju sve ti je jasno kakve se zakulisne radnje rade i sta se priprema da bi Željo opstao a Sarajevo palo.

Ali, uvijek ima ono ali... Uvijek smo bili najjaci kada nas gađaju sa svih strana, kao i kada su nam nudili fuzije sa Olimpikom, stvaranje novog kluba FKS 1946 itd itd... A nisu svjesni koliko nas ima i onih sto bi dali i zadnju kap krvi za klub a i onih obrazovanih spremnih da rade i daju za najbolji interes kluba.

Sad ce se i uvjeriti.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9567
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 29 mar 2024, 08:46

Danas dvica :pray:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 29 mar 2024, 09:08

OsmaDolazi je napisao/la:
29 mar 2024, 08:27
Pravda uvijek izađe na vidjelo. Na stranu sve, šteta što je Vaso Miskin Crni u ovakvoj situaciji. Puno bi sve lakše bilo da i oni žele otjerati Colpu i Colpice iz FSKS. Da se razuumijemo 90% njih to i želi, ali im glavni i odgovorni ljudi ne smiju, jer ih savez drži za jaja. Dovedeni su u takvu situaciju da u ovom trenutku ukoliko savez bude želio, oni će ispasti. Zato i moraju svirati kako im savez kaze. Kada je doslo dotle da su njihovi ljudi za Colpu, Pilava i kompaniju sve ti je jasno kakve se zakulisne radnje rade i sta se priprema da bi Željo opstao a Sarajevo palo.

Ali, uvijek ima ono ali... Uvijek smo bili najjaci kada nas gađaju sa svih strana, kao i kada su nam nudili fuzije sa Olimpikom, stvaranje novog kluba FKS 1946 itd itd... A nisu svjesni koliko nas ima i onih sto bi dali i zadnju kap krvi za klub a i onih obrazovanih spremnih da rade i daju za najbolji interes kluba.

Sad ce se i uvjeriti.
Bas nas ima puno buraz, ne mozemo 10k clanskih skupiti kad bismo svi po dvije kupili.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Riki10HZ
Postovi: 263
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 29 mar 2024, 09:09

NajvecaRadosti je napisao/la:
29 mar 2024, 00:48
Torino je napisao/la:
29 mar 2024, 00:02
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
28 mar 2024, 23:25
Sta nas boli kura.c za Zeljkana, ljudi nisu nikakav faktor u ovoj ligi. Nemaju titule 10+ godina, nece je uzeti jos 10, ako ikad. Realno kazem, ne da ih nesto ismijavam. OK ime, renome, sve stoji, ali nema razloga nesto od njih ocekivati. Samo se za sebe i svoje interese boriti i to je to, ostale ko je.be.
Klub bez muda i časti
Klub cija se kompletna historija tvori na mitovima i laganjem samog sebe.Klub koji funkcionise i zeli da bude najveci na silu.Tako reci da "privlace raju" a zna se vrlo dobro za koga su prave izvorne Sarajlije uvijek navijale i ciji je najstariji dio grada,stari grad uvijek bio.
Sarajevo je gospodski klub koji je i prije rata kupio simptaije po bivsoj drzavi,puno vise od smradova koje su jedino cijenili ovi sa tuzne strane Beograda koji su podjednako jadni koliko i oni.Imao sam priliku nedavno da razgovaram sa 2 starija navijaca Olimpije iz Ljubljane koji su uz svoj klub 40 godina,okrenuli smo temu na aktuelnu situaciju gdje mi kazu "Za Sarajevo svi znamo a sta je Zeljo?Zar jos postoji taj klub?" :rol: :rol:

Nije ni kod nas uvijek bilo bajno ali samo pogledaj kroz historiju ko je njima sve rukovodio klubom i sve ce ti biti jasno.O tribini da ne govorim.Oni u ozbiljnom navijackom svijetu ne postoje.Pogotovo nakon svih desavanja u zadnji godinu dana ukljucujuci ovo sa Zemuncima sto je slag na tortu njihovog jada na tribini.
Do izigravanja klase radnicke a izmuzli drzavu ko kravu kroz godine i ociglednim fetisom za nase bivse igrace cime pokazuju veliko nepostovanje prema svom klubu najprije.Ali sta zna narkos sa juga koji ne zna 5 igraca svog kluba nabrojati.Ja bi se ubio da ovdje slavimo i prizeljkujemo dolazak njihovi otpada.I da mi grupa na to ne reaguje nego klima glavom.O lizanjima sa Vicom svi znaju.Samo sto ih ne yebe 2% lik a da kazu nesto letili bi iz lige.Jel to velicina kluba da jedan lik koji nije postojao u svijetu fudbala moze ugasiti 103 godine 'tradicije' pa mu se moras uvlaciti cak i po cijenu prodaje vlastitog identiteta.Stvar filozofije.

Najgore je kad covjek ne moze da podnese poraz i cinjenicu pa laze i druge a najvise samog sebe.Uvijek ste nam smijesni bili!

Jedan grad jedan klub!
Bravo za komentar sve od A do Ž istina ziva... Nema se sta dodati...

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 29 mar 2024, 09:10

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
29 mar 2024, 08:46
Danas dvica :pray:
Ako bude momentum kao u drugom protiv Goska, dvica zagarantovana. Pozelili smo igrat, i ovaj sav pritisak, idemo!!! :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 mar 2024, 09:27

OsmaDolazi je napisao/la:
29 mar 2024, 08:27
Pravda uvijek izađe na vidjelo. Na stranu sve, šteta što je Vaso Miskin Crni u ovakvoj situaciji. Puno bi sve lakše bilo da i oni žele otjerati Colpu i Colpice iz FSKS. Da se razuumijemo 90% njih to i želi, ali im glavni i odgovorni ljudi ne smiju, jer ih savez drži za jaja. Dovedeni su u takvu situaciju da u ovom trenutku ukoliko savez bude želio, oni će ispasti. Zato i moraju svirati kako im savez kaze. Kada je doslo dotle da su njihovi ljudi za Colpu, Pilava i kompaniju sve ti je jasno kakve se zakulisne radnje rade i sta se priprema da bi Željo opstao a Sarajevo palo.

Ali, uvijek ima ono ali... Uvijek smo bili najjaci kada nas gađaju sa svih strana, kao i kada su nam nudili fuzije sa Olimpikom, stvaranje novog kluba FKS 1946 itd itd... A nisu svjesni koliko nas ima i onih sto bi dali i zadnju kap krvi za klub a i onih obrazovanih spremnih da rade i daju za najbolji interes kluba.

Sad ce se i uvjeriti.
Zato jer drze kone na lancu mimo ovog mjesta na tabeli,pozajmice razne i jos neki planovi sto se njih tice. Lakse je Vici,Colpi i slicnim krimosima raditi sa krimosima i saradjivati nego sa nama koji nemamo potrebe za tim. Vakat je da se Colpama,Pilavima nakon ovoga sta su radili ovih dana pokaze gdje im je mjesto

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 29 mar 2024, 09:33

Danas:
Iliev; Beganovic Djuricko Soldo Durakovic; Mustafa, Muhamed, Dulja, Penja, Hamza, Kyeremeh

Morpheus
Postovi: 1278
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 29 mar 2024, 09:38

SamoDaKazeem je napisao/la:
28 mar 2024, 22:52
Na koje tri utakmice misli Rožman da su dobro odigrali?
Šta mu je onda loše :wtf:
Igman, Borac i GOŠK. I jeste dobro odigrano, ako misli na ove utakmice, odnosno dosta bolje nego prije.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23136
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 29 mar 2024, 10:01

mirzatele je napisao/la:
29 mar 2024, 09:33
Danas:
Iliev; Beganovic Djuricko Soldo Durakovic; Mustafa, Muhamed, Dulja, Penja, Hamza, Kyeremeh
Duraković i Penaranda vuku povrede kroz duži preiod, a znamo da su Oliveira i Hasić van zbog suspenzije radi kartona", rekao je Rožman za zvaničnu stranicu FK Sarajevo.
Pena i Durakovic po ovom nisu spremni.


Jbg sta znam fali nas gore,ides bez najboljeg igraca,oni su prvi put sa novim trenerom na klupi(uvijek spominjem ovo glede onog pozitivnog šoka ekipe),nije nam dosta faktora na ruku da bih smio reci dobit cemo.

Iskreno neznam sta ocekivat ,nije mi nesto rezultat ni u fokusu nakon ovih dešavanja puno vece igre se dešavaju sad mimo terena.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 29 mar 2024, 10:02

pjankesarajevo je napisao/la:
29 mar 2024, 09:08
OsmaDolazi je napisao/la:
29 mar 2024, 08:27
Pravda uvijek izađe na vidjelo. Na stranu sve, šteta što je Vaso Miskin Crni u ovakvoj situaciji. Puno bi sve lakše bilo da i oni žele otjerati Colpu i Colpice iz FSKS. Da se razuumijemo 90% njih to i želi, ali im glavni i odgovorni ljudi ne smiju, jer ih savez drži za jaja. Dovedeni su u takvu situaciju da u ovom trenutku ukoliko savez bude želio, oni će ispasti. Zato i moraju svirati kako im savez kaze. Kada je doslo dotle da su njihovi ljudi za Colpu, Pilava i kompaniju sve ti je jasno kakve se zakulisne radnje rade i sta se priprema da bi Željo opstao a Sarajevo palo.

Ali, uvijek ima ono ali... Uvijek smo bili najjaci kada nas gađaju sa svih strana, kao i kada su nam nudili fuzije sa Olimpikom, stvaranje novog kluba FKS 1946 itd itd... A nisu svjesni koliko nas ima i onih sto bi dali i zadnju kap krvi za klub a i onih obrazovanih spremnih da rade i daju za najbolji interes kluba.

Sad ce se i uvjeriti.
Bas nas ima puno buraz, ne mozemo 10k clanskih skupiti kad bismo svi po dvije kupili.
I toliko koliko nas ima je najvise u BiH aktivnih clanova (zivih osoba, dakle ne maca, cuka, mrtvih, firmi itd).

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1842
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 29 mar 2024, 10:02

mirzatele je napisao/la:
29 mar 2024, 09:33
Danas:
Iliev; Beganovic Djuricko Soldo Durakovic; Mustafa, Muhamed, Dulja, Penja, Hamza, Kyeremeh
Ako ti osobno nisi Duraković, onda ti je garant član uže obitelji treće opcije stvarno ne znam.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 29 mar 2024, 10:05

Danas:
Iliev; Beganovic Djuricko Soldo Gvardiol; Mustafa, Muhamed, Dulja, Penja, Hamza, Kyeremeh

Evo ispravka za tebe, zaboravio sam da imamo Joška

pjankesarajevo
Postovi: 478
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 29 mar 2024, 10:13

mirzatele je napisao/la:
29 mar 2024, 10:05
Danas:
Iliev; Beganovic Djuricko Soldo Gvardiol; Mustafa, Muhamed, Dulja, Penja, Hamza, Kyeremeh

Evo ispravka za tebe, zaboravio sam da imamo Joška
Nece igrati Durakovic u prvoj , laksu povredu vuku on i Pena.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3979
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 29 mar 2024, 10:19

Imamo Marcela u vidu Radovica :urnebes: neka joska na klupi.

@mirzatele A jesil nam ti ostao duzan info do 21:00? Koja nikad nije dosla?

@Avnoj ma jast je, neke veze ima. I stalno ga gura po ovom forumu, a realno za sad Durakovic kriminalan. I radovic I kape bolji
- 1 9 4 6 -

SamoDaKazeem
Postovi: 304
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 29 mar 2024, 10:22

Morpheus je napisao/la:
29 mar 2024, 09:38
SamoDaKazeem je napisao/la:
28 mar 2024, 22:52
Na koje tri utakmice misli Rožman da su dobro odigrali?
Šta mu je onda loše :wtf:
Igman, Borac i GOŠK. I jeste dobro odigrano, ako misli na ove utakmice, odnosno dosta bolje nego prije.
E kukala nam majka onda ako je ovo dobro.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fera, Lewy21, Vanja8 i 40 gostiju.