FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
206
38%
 
Ukupno glasova: 536

Avatar
jointunija
Postovi: 667
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 28 apr 2024, 11:34

BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 11:11
irfo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:42
BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 09:28


Naš najbolji igrač je Karic. Spreman ima snage trči 90 min. Pokriva čitav teren. Kakav ba Boljevic frajer do neki dan nije mogao trčati 40min.

Krilo koje on igra treba da bude ko Santos da kažeš najbolji igrač. A Santos I Boljevic ne možeš porediti.
Toliko dobar da ga je trener morao izvući poslije prvog poluvremena i katastrofalne partije, a jučer ga nije ni vodio na utakmicu zbog toga. Daj ba, ti fkt ne gledaš utakmice
Karic je povrijeđen da si ti živ i zdrav
Karić je jednu malu glupost uradio,ovo mu je popravno vaspitna lekcija bila.
To je možda kod onih bivših krembila moglo proći sad teško.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Ljozeeee
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 apr 2024, 15:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ljozeeee » 28 apr 2024, 11:42

Ima li sta oko trenera ostaje li Đurbuzović ili

MoSaZeLjo1921
Postovi: 263
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 28 apr 2024, 11:45

Po mom mišljenju ove igrače koji nisu imali veću minutažu u drugom dijelu sezone Al Jaber,Radovac,Pavić,Mahmić,Ovčina probati zadržati preko ljeta i dati svima šansu pa da vidimo sta mogu.

Pablo11
Postovi: 1212
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 28 apr 2024, 12:12

Ljozeeee je napisao/la:
28 apr 2024, 11:42
Ima li sta oko trenera ostaje li Đurbuzović ili
Ne zna se do juna.

Avatar
Stole
Postovi: 1139
Pridružen/a: 06 apr 2018, 14:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole » 28 apr 2024, 12:13

Mislim da Dino ostaje do kraja sezone stabilizovao je ekipu za razliku od one zenicke smradine i nema smisla sad trositi pare za nekog novog trenera zavrsiti ovu smrdljivu odvratnu sezonu otjerati bar 15 igraca i dovesti Corica i raditi na sistemu na podmlađivanju ekipe dosta mi je vise dizelaša poput Stilica Coce Krpica i ostalih staraca hocu da gledam podmlađenog Zelju koji ce trkom i tempom da melje protivnike
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal

BIZMARK66
Postovi: 406
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 28 apr 2024, 12:43

jointunija je napisao/la:
28 apr 2024, 11:34
BIZMARK66 je napisao/la:
28 apr 2024, 11:11
irfo je napisao/la:
28 apr 2024, 09:42

Toliko dobar da ga je trener morao izvući poslije prvog poluvremena i katastrofalne partije, a jučer ga nije ni vodio na utakmicu zbog toga. Daj ba, ti fkt ne gledaš utakmice
Karic je povrijeđen da si ti živ i zdrav
Karić je jednu malu glupost uradio,ovo mu je popravno vaspitna lekcija bila.
To je možda kod onih bivših krembila moglo proći sad teško.
Ja znam sigurno da ima povredu zgloba. Al da uzmemo da je to istina. Koja je razlika šikanirati Al Jabara ko onaj babun a moze ti donijeti dobro ekipi i trenirati strogocu na Karicu koji je naš najspremniji igrač. Dodjemo na isto. To je onda da svi silje K...c kako im cejf preko kluba. Al dalje mislim da nije nikakva opomena.
Zadnja izmjena: BIZMARK66, dana/u 28 apr 2024, 12:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 439
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 28 apr 2024, 12:43

Ostaje Dino do ljeta sigurno, a možda i kasnije (u stručnom štabu).
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Hansestadt
Postovi: 2513
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 28 apr 2024, 12:49

Ovo se meni isto cini kao jedna od nasih gresaka. Covjek dosao sa nekoliko pomocnika, spasavaju nas iz jako teske situacije, imali 2 utakmice, 2 pobjede, i sad se odma pocelo pricati o narednoj sezoni, kako treba dovesti nekog novog trenera.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61593
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 apr 2024, 13:00

Jučerašnja utakmica treba biti polazna tačka za ljetnji prelazni rok i za ono čemu treba da težimo. Juče smo dobili odgovore na mnoga pitanja, ko može, a ko ne može. Najvažnije je to što smo vidjeli kako Željo treba da igra i kako može da igra. Ne smiju da postoje neke stare zasluge, ne trebaju nam dizelaši i oni koji usporavaju igru i carine loptu do besvijesti.

Sve može čekati, dugovi, nekretnine, tranzicije i gluposti. Do početka naredne sezone fokus treba biti na rosteru i stručnom štabu, uz kvalitetne pripreme. Ova sezona se ne smije ponoviti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

MojaMalenkost
Postovi: 2314
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 28 apr 2024, 13:18

Trebaju nam pare. Bez para mozemo svirati qrcu.
Pročepit će negdje.

Avatar
godrina
Postovi: 2935
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 28 apr 2024, 13:27

Hansestadt je napisao/la:
28 apr 2024, 12:49
Ovo se meni isto cini kao jedna od nasih gresaka. Covjek dosao sa nekoliko pomocnika, spasavaju nas iz jako teske situacije, imali 2 utakmice, 2 pobjede, i sad se odma pocelo pricati o narednoj sezoni, kako treba dovesti nekog novog trenera.
Slazem se. Sacekat jos ove preostale utakmice. Ako to bude ok zasto ga ne ostavit. U ovom trenutku poboljsat igru, uvezat dobre rezultate je bas dobar posao.
Mozda po potrebi pojacat pomocnike ili kondicionog ali ako se Dino pokaze u ovo jos utakmica do kraja zasto ga tjerat ?
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 439
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 28 apr 2024, 13:48

Ni ja nemam problem da Dino ostane. Jučer je pokazao da nije teško biti trener, samo moraš pametno razmišljati.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

GIBRA
Postovi: 2732
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 28 apr 2024, 13:59

Dobro je ba ljudi, kakvo ostajanje, i ja ga cijenim ali nikako ostati, hvala za ove rezultate svakako :salut:


BOLJEVIC, AlJaber, Cavnic, Muftic, Karic, Radovac, Hiros i Krpic(ako ovako nastavi) trebaju produžit ugovore i to je neki temelj ekipe


Mekica, Cocalica, Drlju, Selimovic, Radinovica tesko da iko zrli vidjeti u nase dresu

Amoah veliki upitnik sta sa njim
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 741
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 28 apr 2024, 14:28

muharemovicdzelo je napisao/la:
28 apr 2024, 13:48
Ni ja nemam problem da Dino ostane. Jučer je pokazao da nije teško biti trener, samo moraš pametno razmišljati.
Preuzeti Želju u ovom trenutku i još uz to biti neko ko je čitav život uz klub i znati šta klub znači navijačima?
Damu do poda!
:bow:


Na dobrom je putu da osigura opstanak, hvala mu za sva vremena.
A starija raja pamti Dinu i iz ratnih vremena...


U svakom slučaju podrška.
Samo se nadam da kad dođe vrijeme neće bit zamijenjen nekim čoko-lešnikom, Ivkovićem itd.

upohaluhizugnimda
Postovi: 359
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 14:29

Dino je pokazao mnogima da ce uvijek posao bolje odraditi neko nas, neko ko poznaje klub i ligu. Ovdje ne treba dovoditi moderne laptop trenere, pogledajte kakve blamaze pitari dozivljavaju sa Janezom koji ima sve moguce uslove i daleko najskuplji roster u istoriji lige.

Takvi po pravilu ovu ligu potcijene, misle da mogu igrati neki avangardan fudbal sa svojim sistemima, onda dodje neko tipa Vlado Jagodic i popisa im se na to sve. Jos ne znaju s nasim igracima i ljudima generalno.

Coric bi bio super rjesenje ako je realno. Ko god da dodje ostaje vjerovatno ovaj SS. Dino nece ostati na poziciji sefa, mislim da niko na to ne racuna, ali ne smije se zalijetati s izborom trenera. Bolje i Dino da vodi nego da se desi neki novi kiks sa izborom.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
braco
Postovi: 8731
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 apr 2024, 14:52

jointunija je napisao/la:
28 apr 2024, 01:28
braco je napisao/la:
27 apr 2024, 21:13
avalPacidoroP je napisao/la:
27 apr 2024, 18:56
@braco zamolio bih te, kad uhvatiš vremena, da napraviš video sa potezima Al Jabera u ovoj utakmici. 💙
Uživajte u fudbalskoj poeziji :ljepota:



@tefaltava

:rol: :thumbup:
Neka mi neko objasni kako da ovaj dečko nije dobivao prilike,malac za unovčiti.
Ko je odlučio da se skloni?
Ko su ti znalci?
Isto i za Radovca,zašto je klupiran?
Kako Mekić može iz povrede igrati prije ovog momka,ništa protiv Meke,valjda trebaju da igraju najspremniji.
Bojim se da se navijači slušaju,ako je tako,teško da ćemo na zelenu granu.
Što je bilo bilo je, nažalost na teži način smo morali naučiti ali bitno je da svima došlo iz guzice u glavu kakav je Al Jaber igrač.

Ono što je sada najbitnije je da pokušamo zadržati Al Jabera i za sljedeću sezonu, a iako mu ističe ugovor sljedeće godine, po meni obavezno moramo već sad početi razgovore da se taj ugovor produži, jer nema šanse da će on ostat i one tamo sezone ako ovako nastavi, a već imamo negativna iskustva sa mlađim Hodžićem i Santosom što se tiče produženja ugovora. Izgubimo li i ovog momka za dž onda stvarno ne znam šta reći.

Kamaga11
Postovi: 1704
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 28 apr 2024, 15:08

braco je napisao/la:
28 apr 2024, 14:52
jointunija je napisao/la:
28 apr 2024, 01:28
braco je napisao/la:
27 apr 2024, 21:13


Uživajte u fudbalskoj poeziji :ljepota:



@tefaltava

:rol: :thumbup:
Neka mi neko objasni kako da ovaj dečko nije dobivao prilike,malac za unovčiti.
Ko je odlučio da se skloni?
Ko su ti znalci?
Isto i za Radovca,zašto je klupiran?
Kako Mekić može iz povrede igrati prije ovog momka,ništa protiv Meke,valjda trebaju da igraju najspremniji.
Bojim se da se navijači slušaju,ako je tako,teško da ćemo na zelenu granu.
Što je bilo bilo je, nažalost na teži način smo morali naučiti ali bitno je da svima došlo iz guzice u glavu kakav je Al Jaber igrač.

Ono što je sada najbitnije je da pokušamo zadržati Al Jabera i za sljedeću sezonu, a iako mu ističe ugovor sljedeće godine, po meni obavezno moramo već sad početi razgovore da se taj ugovor produži, jer nema šanse da će on ostat i one tamo sezone ako ovako nastavi, a već imamo negativna iskustva sa mlađim Hodžićem i Santosom što se tiče produženja ugovora. Izgubimo li i ovog momka za dž onda stvarno ne znam šta reći.
Al Jaber je doktor i mora protiv Tuzle zaigrat prvu postavu da mu se vrati koliko toliko kontinuitet utakmica. Skoro svaka nam je akcija zapocela od njega i sa kakvom je lakocom djelio pasove steta pa imamo igrace koji su zaboravili da ima ljudi koji znaju poslat strasnu loptu. Momka moramo zadrzati i da nam halali sto smo mu godinu unistili sa raznim malverzacijama.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Railwayman30
Postovi: 120
Pridružen/a: 04 dec 2019, 21:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Railwayman30 » 28 apr 2024, 15:42

6 njih bi prodao,a jos jednog AlJabera doveo. Nisu djaba svi govorili da je nevjerovatan talenat,ali onaj konj koji ganje drzao na klupi treba prvi da ode iz kluba.

Avatar
godrina
Postovi: 2935
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 28 apr 2024, 15:42

upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 14:29
Dino je pokazao mnogima da ce uvijek posao bolje odraditi neko nas, neko ko poznaje klub i ligu. Ovdje ne treba dovoditi moderne laptop trenere, pogledajte kakve blamaze pitari dozivljavaju sa Janezom koji ima sve moguce uslove i daleko najskuplji roster u istoriji lige.

Takvi po pravilu ovu ligu potcijene, misle da mogu igrati neki avangardan fudbal sa svojim sistemima, onda dodje neko tipa Vlado Jagodic i popisa im se na to sve. Jos ne znaju s nasim igracima i ljudima generalno.

Coric bi bio super rjesenje ako je realno. Ko god da dodje ostaje vjerovatno ovaj SS. Dino nece ostati na poziciji sefa, mislim da niko na to ne racuna, ali ne smije se zalijetati s izborom trenera. Bolje i Dino da vodi nego da se desi neki novi kiks sa izborom.
Zbog cega je Coric super rjesenje. Nit pratim posebno njega nit Posusje, osim kad igraju protiv nas.
Sta mu je kvalitet pa ga ovdje toliko prizeljkuju ?
Ako je to sto je na tabeli bolji od nas, to vala nije problem neki ove sezone.
Mene je Dino impresioniro jucer. Cekam sledece utakmice da vidim je li to splet okolnosti ili je stvarno ok.
Ako onu igru od jucer nastavimo igrat i dalje do kraja ja se ne bi nimalo razmisljao ostavit ga. Uzeo ekipu u uzasnom trenutku i ima ok rezultat. Kazem vidjet cemo je li to slucajno ili stvarno dobro hendla.
Ako je razlog "ne zna pricat" bolje zaposlit nekog da prepricava njegove misli nego mjenjat ga.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

upohaluhizugnimda
Postovi: 359
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 16:02

godrina je napisao/la:
28 apr 2024, 15:42
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 14:29
Dino je pokazao mnogima da ce uvijek posao bolje odraditi neko nas, neko ko poznaje klub i ligu. Ovdje ne treba dovoditi moderne laptop trenere, pogledajte kakve blamaze pitari dozivljavaju sa Janezom koji ima sve moguce uslove i daleko najskuplji roster u istoriji lige.

Takvi po pravilu ovu ligu potcijene, misle da mogu igrati neki avangardan fudbal sa svojim sistemima, onda dodje neko tipa Vlado Jagodic i popisa im se na to sve. Jos ne znaju s nasim igracima i ljudima generalno.

Coric bi bio super rjesenje ako je realno. Ko god da dodje ostaje vjerovatno ovaj SS. Dino nece ostati na poziciji sefa, mislim da niko na to ne racuna, ali ne smije se zalijetati s izborom trenera. Bolje i Dino da vodi nego da se desi neki novi kiks sa izborom.
Zbog cega je Coric super rjesenje. Nit pratim posebno njega nit Posusje, osim kad igraju protiv nas.
Sta mu je kvalitet pa ga ovdje toliko prizeljkuju ?
Ako je to sto je na tabeli bolji od nas, to vala nije problem neki ove sezone.
Mene je Dino impresioniro jucer. Cekam sledece utakmice da vidim je li to splet okolnosti ili je stvarno ok.
Ako onu igru od jucer nastavimo igrat i dalje do kraja ja se ne bi nimalo razmisljao ostavit ga. Uzeo ekipu u uzasnom trenutku i ima ok rezultat. Kazem vidjet cemo je li to slucajno ili stvarno dobro hendla.
Ako je razlog "ne zna pricat" bolje zaposlit nekog da prepricava njegove misli nego mjenjat ga.
Coric je najperspektivniji trener koji se ovdje pojavio od Jakirovica. Treba samo da se potvrdi u nekom vecem PLBiH klubu i ide dalje. Da li ce to biti Zrinjski, mi ili neko treci, ko zna, ali to ga ceka sigurno.

Mlad je i moderan trener, a mangup koji dobro poznaje ovu ligu i koji bi itekako znao s nasim igracima, a vjerujem i da bi se nosio sa pritiskom velicine kluba. Takav ti treba kad nesto racunas na malo duze staze, a valjda bi trebali tako da razmisljamo.

Apsolutno nista protiv Dine i nacelno se s tobom slazem. Radije njega ostaviti nego nesto izmisljati sa nekim neprovjerenim imenima ili eventualno nekim razvikanim strancima. Sta god bilo na kraju Dini se treba zahvaliti i dobro mu zapamtiti u kakvoj je situaciji dosao da spasava klub.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: mamonelafo, MojaMalenkost i 20 gostiju.