Upravu si, mi nemamo rukovodstvo kluba. Imamo losu administraciju i nikakve veze Savez&Politika. Kanton i Opstina nas guraju zivotom, ali i oni tu vide interes. Sreca pa je tako, jer bi ostali bez tribine. Trebaju nam ljudi koji znaju, sa Mirvicem vjerujem da ce isti od omladinskog pogona do Uprave.perodeformero je napisao/la: ↑14 maj 2026, 22:20Pa ne gura HDZ samo Zrinjski, gura i ostale hr klubove pa nisu na tom levelu. I Želju pomaže politika na isti način, ako misliš na finansije.
Zrinjski ima ljude koji imaju znanje i ljudi prave pare, u tome je ključ, novac nije toliko važan koliko ti misliš, jeste važan, ali ima nešto mnogo važnije. Kada budali daš milion znaš šta se desi na kraju sa tim milionom?
Situacija je nikad teza, ali ono sto dugorocno nas moze izvuci u odnosu na ostale je baza navijaca (ne sto kazu, nego njihova komercijalna potrosnja i sve ato se s time veze, od sponzora do fanshopa) sto ostali nemaju. Ali to se veze za ozbiljne glave da vode klub.
+ imamo nase lazne vojnike kluba koji su nas zavalili i imali korist na stetu kluba.
