FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
77
18%
2. Borbu za Evropu
181
42%
3. Sredinu tabele
77
18%
4. Borbu za opstanak
99
23%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
godrina
Postovi: 4790
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 15 maj 2026, 16:58

Jel smijenjen taj ministar ? Je li se iko usudio izvrsit pritisak ili smo se naguzili i cekamo ?
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 maj 2026, 17:03

Slato se naljutio jutros skupio sve novinare, povukao veze jer ima dobar kredibilitet, ministar je na ivici da napusti poziciju.

Avatar
bhsport
Postovi: 13456
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 15 maj 2026, 17:57

godrina je napisao/la:
15 maj 2026, 16:58
Jel smijenjen taj ministar ? Je li se iko usudio izvrsit pritisak ili smo se naguzili i cekamo ?
Ko ce smijeniti ministra?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 maj 2026, 18:05

A zamisli samo mozga da neko ima ideju da zbog statuta u kojem nesto ocigledno ne štima, napusti mjesto ministra ili jos gore da ga smijene. Ovi ljudi zive u pećini nema druge.
Mi u klubu niti imamo ljude s bilo kakvim kvalitetom, niti imamo ista, a nešto bi mi na silu.
Al najjaca je bila da se zaustavi saobracaj :urnebes: :urnebes:
Zrinjski se boji jakog Zelje pa sabotira statut, jer inace kad se statut potvrdi, Zeljo momentalno postaje Real Madrid, razvaljuje sve redom. :damn:

NoDi80
Postovi: 18753
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 15 maj 2026, 18:20

**** ti mater pitarsku, ko nam je skino dvije titule nego hdz i zrinjski
Vi ste saucesnici u blokiranju i kocenju, a zajedno ste otjerali Ivicu Osima iz saveza i ne cudi me ovdje sto pisete protiv Zelje
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 15 maj 2026, 18:23, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 maj 2026, 18:23

NoDi80 je napisao/la:
15 maj 2026, 18:20
**** ti mater pitarsku, ko nam je skino dvije titule nego hdz i zrinjski
Vi ste saucesnici i ne cudi me ovdje sto pisete protiv Zelje
Ti si dobar komad budaletine Boga mi

NoDi80
Postovi: 18753
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 15 maj 2026, 18:24

Bolje biti budala nego **** pitarsko, mrs s teme uhljupi
Majstori ste za laz, spinovanje i podvalu
Sta treba Zeljo da uradi glupane?
Sest puta su mijenjali statut i opet nece da potpise, a ti ovdje danima jedes **** :damn:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Marokanci58
Postovi: 489
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Marokanci58 » 15 maj 2026, 18:35

NoDi80 je napisao/la:
15 maj 2026, 18:24
Bolje biti budala nego **** pitarsko, mrs s teme uhljupi
Majstori ste za laz, spinovanje i podvalu
Sta treba Zeljo da uradi glupane?
Sest puta su mijenjali statut i opet nece da potpise, a ti ovdje danima jedes **** :damn:
Kako te bolan nije stid javljati se više nakon sto si sve ljude slagao ovdje pisajuci

STATUT JE ZAVRŠENA STVAR

I glumio insajdera.

Imas li obraza ikome ista reći?

I sta ti znas uopste i bilo ko sta o statutu? Jel ga ko vidio? Gdje ima to da niko nema uvid ? Nikada se neće usvojiti dok god vlasnik udruzenja hoce da mu je hipoteka imovina udruzenja.

KRAJ PRIČE
BRATSTVO GRAČANiCA

NoDi80
Postovi: 18753
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 15 maj 2026, 18:38

Opet pitar :rol:
Kakvi ste vi luzeri, nisam odavno vece vidio
Jedino sto vam je ostalo jeste da na forumu serete o Zelji, jer ste najneuspjesniji milionski projekat u historiji BiH
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 15 maj 2026, 18:39, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

RaketaBN
Postovi: 2
Pridružen/a: 30 okt 2025, 10:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RaketaBN » 15 maj 2026, 18:38

Izdobrit će
Zadnja izmjena: RaketaBN, dana/u 15 maj 2026, 18:47, ukupno mijenjano 1 put.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 maj 2026, 18:40

NoDi80 je napisao/la:
15 maj 2026, 18:24
Bolje biti budala nego **** pitarsko, mrs s teme uhljupi
Majstori ste za laz, spinovanje i podvalu
Sta treba Zeljo da uradi glupane?
Sest puta su mijenjali statut i opet nece da potpise, a ti ovdje danima jedes **** :damn:
Vidi ti si upucen u statut isto ko sto sam ja upucen u stanje parlamenta Zambije. Kakve si ti sve debilizme pisao ja da sam na tvom mjestu, bar bi novi profil napravio ako vec nemas, pa s njega lupetaj, a ovaj ostavi za otkrivanje talenata. Boga mi

Helemnejse
Postovi: 250
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 15 maj 2026, 18:56

Zvao me neka niksic, kaze ode u konjic pa će u ponedjeljak sa nodijem na kafu da vide šta dalje

Arma00
Postovi: 714
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 15 maj 2026, 18:57

Marokanci58 je napisao/la:
15 maj 2026, 18:35
NoDi80 je napisao/la:
15 maj 2026, 18:24
Bolje biti budala nego **** pitarsko, mrs s teme uhljupi
Majstori ste za laz, spinovanje i podvalu
Sta treba Zeljo da uradi glupane?
Sest puta su mijenjali statut i opet nece da potpise, a ti ovdje danima jedes **** :damn:
Kako te bolan nije stid javljati se više nakon sto si sve ljude slagao ovdje pisajuci

STATUT JE ZAVRŠENA STVAR

I glumio insajdera.

Imas li obraza ikome ista reći?

I sta ti znas uopste i bilo ko sta o statutu? Jel ga ko vidio? Gdje ima to da niko nema uvid ? Nikada se neće usvojiti dok god vlasnik udruzenja hoce da mu je hipoteka imovina udruzenja.

KRAJ PRIČE
Šta se ti javljaš glavonja pitarski

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19757
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 15 maj 2026, 19:05

@NoDi bruder moj nemoj se nervirat
Taj mohikanac je provokator

Avatar
Valter
Postovi: 1194
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 15 maj 2026, 19:10

12tiigrac21 je napisao/la:
15 maj 2026, 16:52
bhsport je napisao/la:
15 maj 2026, 16:49
12tiigrac21 je napisao/la:
15 maj 2026, 16:42


Eh, kada me povlačiš za jezik. Evo nekoliko činjenica. Kada su tvoji bili sabrali sve naše dunume oko stadiona i pljačka bila pred realizacijom preko tadašnjeg direktora PU, a dobro znamo ko ga je postavio i čiji je. Ispriječi se ministar Avdić i odigra ključnu ulogu u spašavanju našeg kluba. Da nije došlo do smjene vlasti i da su ostalo termiti Želje danas ne bi bilo i imali bismo zgrade oko Grbavice, a ovo slobodno možeš provjeriti sa ljudima koji su u to vrijeme spašavali klub iz ralja termita. Isto onako kako je udavljea FDS isti scenarije ste bili i Želji pripremili i sve je išlo po planu ali niste računali na Armiju zvanu Manijaci.
Istina je sve sto si napisao. Kada se vec bavimo politikom hajde da se zaigra otvorenih karata. Tadašnji direktor PU je bio izvrsilac a kobci su bili iznad njega.
Naravno da je istina druže. Ovo je lako provjeriti, znaju ljudi koji su se tada borili s vjetrenjačama i hvala Bogu izborili na kraju.
Ne sumnjamo da je istina. Neko ko se registrovao prije 28 dana, registrovao se samo sa jednim razlogom, da nam kaže potpunu istinu. Na prvom sljedećem Dininom gostovanju na TV ako mu bude postavljeno pitanje "ko je kriv za neusvajanje statusa FK Željezničara" slijedi odgovor svijetla obraza - "Seka".

BosnianLevi
Postovi: 68
Pridružen/a: 15 maj 2026, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosnianLevi » 15 maj 2026, 19:15

Ostalo nam je još 3 utakmice,ne znamo ko će ostati ko neće a predpostavljamo da će oni pred istek i otići.

Ukoliko ova investicija propadne idemo nazad na slobodne igrače koj su kvalitet sredine tabele.

Ukoliko nekim čudom statut bude riješen treba raditi remont ekipe al ne zalijetati se previše.
U ovom slučaju treba naći i trenera koji će umjeti dovesti adekvatne igrače da se ne bi ponovio A.A.

Ja iskreno vjerujem da od investitora nema ništa jer ipak je Savo završio i da tu nema ničeg pozitivnog da se očekuje.

Jedina opcija za sljedeću sezonu su nam realno juniori, posudbe i neki neprovjereni igrači.

Jovo na novo

Helemnejse
Postovi: 250
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 15 maj 2026, 19:19

Hoce li killer u prvu postavu opet?

Bojudaosinebu
Postovi: 1334
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 15 maj 2026, 19:43

Samo stecaj da mozemo ove sve otjerat al nijedan da ne ostane sem juniora, pa krenut od 0. Mozda budemo pametniji ovaj put

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 maj 2026, 20:04

Kakav stečaj, tu je uvijek hadžija. Ne bi me čudilo da on sve stopira preko satelita

antibot
Postovi: 75
Pridružen/a: 30 avg 2014, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la antibot » 15 maj 2026, 20:04

Bojudaosinebu je napisao/la:
15 maj 2026, 19:43
Samo stecaj da mozemo ove sve otjerat al nijedan da ne ostane sem juniora, pa krenut od 0. Mozda budemo pametniji ovaj put
Šta pričate bolan kakav stečaj,kakva kantonalna liga?
Pa nije Željo u dugovima da mora se gasit i ponovo ispočetka sve počinjat,kad mi napiše neko da treba stečaj,kantonalna,sve ispočetka znači automatski mi smrdi na neprijatelja kluba koji bi volili da se Željo ugasi.
Da se razumijemo nadam se da će Sanin ući u klub da će se sve ovo oko statuta riješit, a ako se i ne riješi ima Željo dovoljno snage i ljudstva koji će preuzet klub i vratit ga tamo gdje pripada a to je vrh.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: trunks1946 i 40 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []