FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Jel smijenjen taj ministar ? Je li se iko usudio izvrsit pritisak ili smo se naguzili i cekamo ?
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Slato se naljutio jutros skupio sve novinare, povukao veze jer ima dobar kredibilitet, ministar je na ivici da napusti poziciju.
Re: FK Željezničar
Ko ce smijeniti ministra?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
A zamisli samo mozga da neko ima ideju da zbog statuta u kojem nesto ocigledno ne štima, napusti mjesto ministra ili jos gore da ga smijene. Ovi ljudi zive u pećini nema druge.
Mi u klubu niti imamo ljude s bilo kakvim kvalitetom, niti imamo ista, a nešto bi mi na silu.
Al najjaca je bila da se zaustavi saobracaj

Zrinjski se boji jakog Zelje pa sabotira statut, jer inace kad se statut potvrdi, Zeljo momentalno postaje Real Madrid, razvaljuje sve redom.
Mi u klubu niti imamo ljude s bilo kakvim kvalitetom, niti imamo ista, a nešto bi mi na silu.
Al najjaca je bila da se zaustavi saobracaj
Zrinjski se boji jakog Zelje pa sabotira statut, jer inace kad se statut potvrdi, Zeljo momentalno postaje Real Madrid, razvaljuje sve redom.
Re: FK Željezničar
**** ti mater pitarsku, ko nam je skino dvije titule nego hdz i zrinjski
Vi ste saucesnici u blokiranju i kocenju, a zajedno ste otjerali Ivicu Osima iz saveza i ne cudi me ovdje sto pisete protiv Zelje
Vi ste saucesnici u blokiranju i kocenju, a zajedno ste otjerali Ivicu Osima iz saveza i ne cudi me ovdje sto pisete protiv Zelje
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 15 maj 2026, 18:23, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bolje biti budala nego **** pitarsko, mrs s teme uhljupi
Majstori ste za laz, spinovanje i podvalu
Sta treba Zeljo da uradi glupane?
Sest puta su mijenjali statut i opet nece da potpise, a ti ovdje danima jedes ****
Majstori ste za laz, spinovanje i podvalu
Sta treba Zeljo da uradi glupane?
Sest puta su mijenjali statut i opet nece da potpise, a ti ovdje danima jedes ****
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Marokanci58
- Postovi: 489
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kako te bolan nije stid javljati se više nakon sto si sve ljude slagao ovdje pisajuci
STATUT JE ZAVRŠENA STVAR
I glumio insajdera.
Imas li obraza ikome ista reći?
I sta ti znas uopste i bilo ko sta o statutu? Jel ga ko vidio? Gdje ima to da niko nema uvid ? Nikada se neće usvojiti dok god vlasnik udruzenja hoce da mu je hipoteka imovina udruzenja.
KRAJ PRIČE
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: FK Željezničar
Opet pitar
Kakvi ste vi luzeri, nisam odavno vece vidio
Jedino sto vam je ostalo jeste da na forumu serete o Zelji, jer ste najneuspjesniji milionski projekat u historiji BiH
Kakvi ste vi luzeri, nisam odavno vece vidio
Jedino sto vam je ostalo jeste da na forumu serete o Zelji, jer ste najneuspjesniji milionski projekat u historiji BiH
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 15 maj 2026, 18:39, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Izdobrit će
Zadnja izmjena: RaketaBN, dana/u 15 maj 2026, 18:47, ukupno mijenjano 1 put.
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vidi ti si upucen u statut isto ko sto sam ja upucen u stanje parlamenta Zambije. Kakve si ti sve debilizme pisao ja da sam na tvom mjestu, bar bi novi profil napravio ako vec nemas, pa s njega lupetaj, a ovaj ostavi za otkrivanje talenata. Boga mi
-
Helemnejse
- Postovi: 250
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zvao me neka niksic, kaze ode u konjic pa će u ponedjeljak sa nodijem na kafu da vide šta dalje
Re: FK Željezničar
Šta se ti javljaš glavonja pitarskiMarokanci58 je napisao/la: ↑15 maj 2026, 18:35Kako te bolan nije stid javljati se više nakon sto si sve ljude slagao ovdje pisajuci
STATUT JE ZAVRŠENA STVAR
I glumio insajdera.
Imas li obraza ikome ista reći?
I sta ti znas uopste i bilo ko sta o statutu? Jel ga ko vidio? Gdje ima to da niko nema uvid ? Nikada se neće usvojiti dok god vlasnik udruzenja hoce da mu je hipoteka imovina udruzenja.
KRAJ PRIČE
- svrakino1921
- Postovi: 19757
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
@NoDi bruder moj nemoj se nervirat
Taj mohikanac je provokator
Taj mohikanac je provokator
Re: FK Željezničar
Ne sumnjamo da je istina. Neko ko se registrovao prije 28 dana, registrovao se samo sa jednim razlogom, da nam kaže potpunu istinu. Na prvom sljedećem Dininom gostovanju na TV ako mu bude postavljeno pitanje "ko je kriv za neusvajanje statusa FK Željezničara" slijedi odgovor svijetla obraza - "Seka".12tiigrac21 je napisao/la: ↑15 maj 2026, 16:52Naravno da je istina druže. Ovo je lako provjeriti, znaju ljudi koji su se tada borili s vjetrenjačama i hvala Bogu izborili na kraju.bhsport je napisao/la: ↑15 maj 2026, 16:49Istina je sve sto si napisao. Kada se vec bavimo politikom hajde da se zaigra otvorenih karata. Tadašnji direktor PU je bio izvrsilac a kobci su bili iznad njega.12tiigrac21 je napisao/la: ↑15 maj 2026, 16:42
Eh, kada me povlačiš za jezik. Evo nekoliko činjenica. Kada su tvoji bili sabrali sve naše dunume oko stadiona i pljačka bila pred realizacijom preko tadašnjeg direktora PU, a dobro znamo ko ga je postavio i čiji je. Ispriječi se ministar Avdić i odigra ključnu ulogu u spašavanju našeg kluba. Da nije došlo do smjene vlasti i da su ostalo termiti Želje danas ne bi bilo i imali bismo zgrade oko Grbavice, a ovo slobodno možeš provjeriti sa ljudima koji su u to vrijeme spašavali klub iz ralja termita. Isto onako kako je udavljea FDS isti scenarije ste bili i Želji pripremili i sve je išlo po planu ali niste računali na Armiju zvanu Manijaci.
-
BosnianLevi
- Postovi: 68
- Pridružen/a: 15 maj 2026, 08:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ostalo nam je još 3 utakmice,ne znamo ko će ostati ko neće a predpostavljamo da će oni pred istek i otići.
Ukoliko ova investicija propadne idemo nazad na slobodne igrače koj su kvalitet sredine tabele.
Ukoliko nekim čudom statut bude riješen treba raditi remont ekipe al ne zalijetati se previše.
U ovom slučaju treba naći i trenera koji će umjeti dovesti adekvatne igrače da se ne bi ponovio A.A.
Ja iskreno vjerujem da od investitora nema ništa jer ipak je Savo završio i da tu nema ničeg pozitivnog da se očekuje.
Jedina opcija za sljedeću sezonu su nam realno juniori, posudbe i neki neprovjereni igrači.
Jovo na novo
Ukoliko ova investicija propadne idemo nazad na slobodne igrače koj su kvalitet sredine tabele.
Ukoliko nekim čudom statut bude riješen treba raditi remont ekipe al ne zalijetati se previše.
U ovom slučaju treba naći i trenera koji će umjeti dovesti adekvatne igrače da se ne bi ponovio A.A.
Ja iskreno vjerujem da od investitora nema ništa jer ipak je Savo završio i da tu nema ničeg pozitivnog da se očekuje.
Jedina opcija za sljedeću sezonu su nam realno juniori, posudbe i neki neprovjereni igrači.
Jovo na novo
-
Helemnejse
- Postovi: 250
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hoce li killer u prvu postavu opet?
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1334
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Samo stecaj da mozemo ove sve otjerat al nijedan da ne ostane sem juniora, pa krenut od 0. Mozda budemo pametniji ovaj put
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakav stečaj, tu je uvijek hadžija. Ne bi me čudilo da on sve stopira preko satelita
Re: FK Željezničar
Šta pričate bolan kakav stečaj,kakva kantonalna liga?Bojudaosinebu je napisao/la: ↑15 maj 2026, 19:43Samo stecaj da mozemo ove sve otjerat al nijedan da ne ostane sem juniora, pa krenut od 0. Mozda budemo pametniji ovaj put
Pa nije Željo u dugovima da mora se gasit i ponovo ispočetka sve počinjat,kad mi napiše neko da treba stečaj,kantonalna,sve ispočetka znači automatski mi smrdi na neprijatelja kluba koji bi volili da se Željo ugasi.
Da se razumijemo nadam se da će Sanin ući u klub da će se sve ovo oko statuta riješit, a ako se i ne riješi ima Željo dovoljno snage i ljudstva koji će preuzet klub i vratit ga tamo gdje pripada a to je vrh.
Online
Trenutno korisnika/ca: trunks1946 i 40 gostiju.


