FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 26 mar 2024, 22:14

godrina je napisao/la:
26 mar 2024, 22:04
Jel Ovcina jos nesto nespreman ili jednostavno zbog nekvaliteta ne igra ?
Rekao bih da jednostavno Bruno više preferira Galića na toj poziciji, da to nema veze sa fizičkom spremom Ovčine. Po nekoj logici Ovčini bi trebala odgovarat ovaj pozicija s obzirom da je nekad igrao krilo, a posljednjih godina beka tako da bi kao wingback se trebao dobro snaći. Ne kažem da treba Ovčina igrati ispred Galića, sve po zaslugama naravno. Ne bih se iznenadio da na nekim utakmicama vidimo da Galić igra desnog štopera, a Ovčina desnog wingbacka. Galića je već i na pripremama Bruno testirao na toj poziciji. Interesantno mi je da je Bruno Pavića testirao kao lijevo krilo protiv Novog Šehera.

Avatar
godrina
Postovi: 2831
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 26 mar 2024, 22:20

braco je napisao/la:
26 mar 2024, 22:14
godrina je napisao/la:
26 mar 2024, 22:04
Jel Ovcina jos nesto nespreman ili jednostavno zbog nekvaliteta ne igra ?
Rekao bih da jednostavno Bruno više preferira Galića na toj poziciji, da to nema veze sa fizičkom spremom Ovčine. Po nekoj logici Ovčini bi trebala odgovarat ovaj pozicija s obzirom da je nekad igrao krilo, a posljednjih godina beka tako da bi kao wingback se trebao dobro snaći. Ne kažem da treba Ovčina igrati ispred Galića, sve po zaslugama naravno. Ne bih se iznenadio da na nekim utakmicama vidimo da Galić igra desnog štopera, a Ovčina desnog wingbacka. Galića je već i na pripremama Bruno testirao na toj poziciji. Interesantno mi je da je Bruno Pavića testirao kao lijevo krilo protiv Novog Šehera.
Upravo zbog toga mi nije jasno. Svi smo nekako kontali Ovcina ce tu uletit ali njega nigdje. Odigrao ok 20 min evropsku utakmicu i to je to.
Jbt pogledam klupu kontas ekipa za top 3 i polufinale kupa a oni nemaju boda u gostima.
Ova tvoja postava jest najrealnija za ocekivat al nekako mi tu bas fali kreacije.
Svi su nam igraci duzni al daj da vise procepi Amoa, frajera nigdje a vazda u prilikama nekim.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61450
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 26 mar 2024, 22:29

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Orvel
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 26 mar 2024, 22:36

TMmanija2012 je napisao/la:
26 mar 2024, 21:38
Volje li Amara ili ne , ali kada je u podkastiu ispricao da niko iz uprave nije pozvao nekog iz porodice Osim kad se postavljala ploca Bulevar Ivice Osim , gdje je naglasio da nije do nacelnika nego do nekih ljudi u klubu, stvarno je bolno kako se odnnose prema porodici Osim.
Mozda Amar nije pozeljna osoba u klubu ,ali mogli su pozvati suprugu Asimu ili kcerku. Meni je ovo sramno ,ali izgleda u gradu Sarajevu nema nista sveto.
Pa to je olicenje papanluka i dokaz da nekima nista nije sveto i ne razumiju uopste gdje su. Njima je Zeljo samo klub i udobna fotelja koja u CVu moze izgledati jako lijepo. Da ne pricamo o tome da su vecina neki pokusaji uhljeba koje nisu imali politicki gdje staviti koliko su nesposobni pa haj kod nas.

Ni casti, ni m*da ni obraza u sadasnjoj postavi ljudi, a sto je najgore ne znam jel 20% njih spremno dati za Zelju ista bez da imaju licnu korist. To nam je klub danas, bez pravih zeljovaca kojih imamo na pretek a otjerani su jer smetaju nekim planovima. Mi smo mahalski klub vec 2 godine i jace, zivjeli.

Dok je hljeba bice i igara, a kad ispadnemo iz lige i kad prodaju to sto prodati mogu e onda ce se razici i vidjet cemo koji ce bolesnici biti i dalje pored kluba i davati nesto svoje za klub.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 397
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 26 mar 2024, 22:43

Kad dotični u klubu budu imali deset trofeja na kontu, mogu se udostojiti da komentarišu našeg najtrofejnijeg trenera.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3092
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 26 mar 2024, 22:56

Nemojte ljubim vas otvarati tu temu :D

Pact1921
Postovi: 31
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 26 mar 2024, 23:44

Ja necu da zapocinjem ovu temu oko amara . Amar Osim je po meni 3 najbolji trener u historiji kluba odmah iza milana ribara i Ivice osima . Jest Amar zajebao zadnji put kad je bio u zelji i to se ne treba oprostit ali mi i dan danas smo najtrofejniji klub u drzavi zbog Amara Osima i to se treba postovati . Imali smo mi salabajzera koji su satro volili zelju ali niko nista nije osvojio . Za mene je on svetinja ali mu nikad necu oprostit sta je uradio u zadnjem mandatu van terena .

Pablo11
Postovi: 1158
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 27 mar 2024, 00:07

Pact1921 je napisao/la:
26 mar 2024, 23:44
Ja necu da zapocinjem ovu temu oko amara . Amar Osim je po meni 3 najbolji trener u historiji kluba odmah iza milana ribara i Ivice osima . Jest Amar zajebao zadnji put kad je bio u zelji i to se ne treba oprostit ali mi i dan danas smo najtrofejniji klub u drzavi zbog Amara Osima i to se treba postovati . Imali smo mi salabajzera koji su satro volili zelju ali niko nista nije osvojio . Za mene je on svetinja ali mu nikad necu oprostit sta je uradio u zadnjem mandatu van terena .
Da je BIO dobar trener jeste, vise nije godine su ga stigle i to je to. Ko covjek ne treba ni spominjati kakav je su.ak tako da nebitan lik. Sta navijaci misle su rekli na utakmici protiv veleza i to je to.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61450
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 27 mar 2024, 00:51

Kako su se megamiksovci odmah uzbudili. Najtrofejniji trener Želje svih vremena ponovo sve objasnio. :bih:
Evribadi sej Željo
Željoooo

19vendetta87
Postovi: 4612
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 27 mar 2024, 01:23

Amar vs Miske

3,
4,
sadd...
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 27 mar 2024, 09:22

Kamatom ih Amare

Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PointBlank » 27 mar 2024, 09:28

drzgemboadislic je napisao/la:
26 mar 2024, 14:53
Uskoro i u Biznis podcastu - Kamatom do bogatstva
Ne ne, to ce ti sef aBd.. njemu je mjesto tu, zaradjivao raskidima ugovora 😂

BIZMARK66
Postovi: 309
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 27 mar 2024, 09:53

Pact1921 je napisao/la:
26 mar 2024, 23:44
Ja necu da zapocinjem ovu temu oko amara . Amar Osim je po meni 3 najbolji trener u historiji kluba odmah iza milana ribara i Ivice osima . Jest Amar zajebao zadnji put kad je bio u zelji i to se ne treba oprostit ali mi i dan danas smo najtrofejniji klub u drzavi zbog Amara Osima i to se treba postovati . Imali smo mi salabajzera koji su satro volili zelju ali niko nista nije osvojio . Za mene je on svetinja ali mu nikad necu oprostit sta je uradio u zadnjem mandatu van terena .
Sto puta ispričana priča. Njegov zadnji mandat je poklonjena titula zbog korone. Dvije godine bez prihoda od ulaznica. Ovim Bogaljima da se desi da nemaju prihod od ulaznica kao tad ugasili bi klub momentalno. Niste upućeni u nista. Citate priče botova i nesto baljezgate da je uradio. Problem današnjeg društva sto nisu upućeni u nista a misljenje kreirao tako što čitaju ove budale po forumima i portalima. Danas svaka budaletina može napisati sta hoce. Ko onaj fol se vratio s gostovanja iz Mostara a on u kuci sjedi u nekog vukojebini.

Zamisli kako moraš imati supalj mozak da povezujes godine s iskustvom trenera. To moraš biti dobar degenerik. Bio je dobar trener al su godine učinile svoje. I šta ces ti s takvim mozgovima pisati on je glup da mu napises bilo sta ne može skontati.

Avatar
jointunija
Postovi: 659
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 27 mar 2024, 10:55

braco je napisao/la:
26 mar 2024, 22:14
godrina je napisao/la:
26 mar 2024, 22:04
Jel Ovcina jos nesto nespreman ili jednostavno zbog nekvaliteta ne igra ?
Rekao bih da jednostavno Bruno više preferira Galića na toj poziciji, da to nema veze sa fizičkom spremom Ovčine. Po nekoj logici Ovčini bi trebala odgovarat ovaj pozicija s obzirom da je nekad igrao krilo, a posljednjih godina beka tako da bi kao wingback se trebao dobro snaći. Ne kažem da treba Ovčina igrati ispred Galića, sve po zaslugama naravno. Ne bih se iznenadio da na nekim utakmicama vidimo da Galić igra desnog štopera, a Ovčina desnog wingbacka. Galića je već i na pripremama Bruno testirao na toj poziciji. Interesantno mi je da je Bruno Pavića testirao kao lijevo krilo protiv Novog Šehera.
Koga bi stavio kao bonus igrača u petak,sa obzirom da nemam podatak da li Mahmić ima pravo nastupa protiv Veleža?
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 27 mar 2024, 11:12

drzgemboadislic je napisao/la:
27 mar 2024, 09:22
Kamatom ih Amare
Bi on da mu nije sve isplaceno. Siguran sam da ga boli sto nema vise s cime ucjenjivati klub.
Pročepit će negdje.

Avatar
gegenpressing
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 27 mar 2024, 11:16

MojaMalenkost je napisao/la:
27 mar 2024, 11:12
drzgemboadislic je napisao/la:
27 mar 2024, 09:22
Kamatom ih Amare
Bi on da mu nije sve isplaceno. Siguran sam da ga boli sto nema vise s cime ucjenjivati klub.
400 tisuća pozajmnice,poyy
Brohra ribo se...

Kamaga11
Postovi: 1615
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kamaga11 » 27 mar 2024, 11:31

BIZMARK66 je napisao/la:
27 mar 2024, 09:53
Pact1921 je napisao/la:
26 mar 2024, 23:44
Ja necu da zapocinjem ovu temu oko amara . Amar Osim je po meni 3 najbolji trener u historiji kluba odmah iza milana ribara i Ivice osima . Jest Amar zajebao zadnji put kad je bio u zelji i to se ne treba oprostit ali mi i dan danas smo najtrofejniji klub u drzavi zbog Amara Osima i to se treba postovati . Imali smo mi salabajzera koji su satro volili zelju ali niko nista nije osvojio . Za mene je on svetinja ali mu nikad necu oprostit sta je uradio u zadnjem mandatu van terena .
Sto puta ispričana priča. Njegov zadnji mandat je poklonjena titula zbog korone. Dvije godine bez prihoda od ulaznica. Ovim Bogaljima da se desi da nemaju prihod od ulaznica kao tad ugasili bi klub momentalno. Niste upućeni u nista. Citate priče botova i nesto baljezgate da je uradio. Problem današnjeg društva sto nisu upućeni u nista a misljenje kreirao tako što čitaju ove budale po forumima i portalima. Danas svaka budaletina može napisati sta hoce. Ko onaj fol se vratio s gostovanja iz Mostara a on u kuci sjedi u nekog vukojebini.

Zamisli kako moraš imati supalj mozak da povezujes godine s iskustvom trenera. To moraš biti dobar degenerik. Bio je dobar trener al su godine učinile svoje. I šta ces ti s takvim mozgovima pisati on je glup da mu napises bilo sta ne može skontati.
Kad ce se ovaj debilkan carapica banovati?
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
anonimni
Postovi: 10139
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 27 mar 2024, 13:15

Neće dok ne nakuca par stotina postova
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 27 mar 2024, 13:46

lijepo neko gore rece "da ovima sad udari koron, ugasili bi se za 2 mjeseca", ne moze bolje biti objasnjen Amarov zadnji mandat, ko zeli skontat ce
FKŽ !

Avatar
godrina
Postovi: 2831
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 27 mar 2024, 14:13

Yebo vas amar vise. Mi pred ispadanjem a vi zalite za likom koji u pola sezone ode na godisnji ili uvijek iza sebe ostavi rasulo, kao i sad evo.
Doduse ostavio je i trofeje, svaka cast svima na tome al nas su oni dobro kostali. Steta njegovog znanja i potencijala al krivo nasadjen.
Mi se grcevito borimo za opstanak gdje su nam vece sanse za ispadanje, klub u kanalu. Treba trosit energiju na to kako ovo preskocit.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, MrkiMedo i 20 gostiju.