FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
204
38%
 
Ukupno glasova: 534

let3
Postovi: 29127
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 24 apr 2024, 00:41

upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 00:33


Naravno da nismo i naravno da nije normalno. Ima tu jos sumnjivih igraca, moguce i raznih talova. Ko ce to sve raspetljati.
Jako me zanima ko je doveo u Zelju Andriju Drlju, ko je procjenio da je taj igrac uopste fudbaler, a pogotovu zbog cega se taj kloc non stop gura da igra :damn: ako nije u prvih 11, onda je prva zamjena :roll: Nevjerovatno kakva leđa taj malj ima u ovom napacenom klubu.

Samo zbog njega je Bekric trebao dobiti otkaz, da ne pominjem i druge promasaje - a ne da mu izmisljaju nove pozicije.

upohaluhizugnimda
Postovi: 341
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 24 apr 2024, 00:45

Samo da te ispravim, nisam napisao da je konkretno Drljo dio nekog tala ili nesto slicno. Ne znam to i necu da blatim momka bezveze. Meni licno ide na q veci dio ove ekipe.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Pablo11
Postovi: 1178
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 24 apr 2024, 01:00

upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 00:45
Samo da te ispravim, nisam napisao da je konkretno Drljo dio nekog tala ili nesto slicno. Ne znam to i necu da blatim momka bezveze. Meni licno ide na q veci dio ove ekipe.
Isto, drljo je najmanji problem od njih. On je samo glup, trudi se ali dzaba. Njega vecina trenera koristi pogotovo kad imamo rezultat jer moze trcati i ono sto mu ide je defanziva,ko prati opsirnije fudbal zna o cemu pricam. Defnazivno zna svoje zadatke, vraca se, stavljen je jos na tu stranu da pomogne Galicu sa mrnjom po strani. Meni je veci problem mekic koji uopste se ne trudi i ne radi nista ,za razliku od Drlje koji je samo glup.

BarbareZeljin
Postovi: 794
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 24 apr 2024, 01:11

let3 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:31
bablaz1 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:17

Dino Đurbuzović fudbalska neznalica. Izveo istu ekipu kao protiv Posušja, da istu koja se isprovaljivala. Teško mi možemo izboriti opstanak. Brunu su otjerali da bi se tjeralo. Gošk sljedeća, po meni najlošija ekipa lige.
Bruno se morao tjerati jer bi nas strovlaio u cvajtu milijardu %.
Ali i ja sam se sokirao kad je Dino izveo identican sastav iz Posusja. Posebno kad je nicim izazvan ubacio u igru amatera Drlju :wtf: Bukvalno istu glupost napravio kao i zenicki mongoloid. Ne smije se to raditi vise, ne smijeu ga uvoditi u igru !! S druge strane, pohvale na racun DIne za uvođenje Radovca.
Dobro, prva mu utakmica,al mora poceti koristiti mozak i gledati na treningu ko je amater od igraca. Ne mozes ubacivati Drlju, grob te ne yebo :shock: tog kloca treba otjerati iz ekipe.
Nema se vremena za nadolaženje sa ekipom, ona prica "dok trener nadođe"...nema se vrremena za to, toliko smo usrali motku ove sezone, moraju se odmah sklupjati bodovi i vecras u se uzela 3 boda :thumbup: to je sad jedino bitno.
Sa Brunom se veceras ne bi pobjedilo, jasno ko dan.
Nas cilj je da se spasimo. Dino nije nikakav strucnjak,fudbalski anonimus,kojih je poslije rata bilo u vecini klubova. Nako bio je markantan i na to se provlacio. Bio je sto on kaze vojnik ili dio kluba kad nam izbori nisu bili veliki. On ,Miso,Hadzija ili Braculj su bile opcije godinama.
Ja se sjecam,bio sam tada dio kluba. Dino je imao respekt od svih clanova kluba,ja tada kao dijete sam saznavao da on nije nikad igrao za 1 tim. Sjecam se da dosta navijaca nikad nije culo za njega.
Sjetice se mnogi kada je imao fenomenalnu ekipu i kada je smijenjen u Mostaru gdje umalo gotovo dobijenu titulu,doveo u pitanje. Gdje nas je Sarajevo stiglo,i onda Amar preuzima,prvo kiksaju protiv Toglava i 3 gola Regvara,a onda ih Amar uzima 0-3 i dobija prvenstvo.
Nemam nista protiv Dine,samo sto on u najbolje dane nije mogao dati Zelji puno toga,pa nece ni sad,on je kao i Memic za 2 pomocnika. Izbor Dine je isto kao "povratak u 1997 ".
Bitno je da se nekako iscupamo,sto cemo i uraditi. Dino kao dio kluba u najtezim vremenima zasluzuje neku empatiju,bez obzira sto se muci da sastavi recenicu i izgleda kao da je prvi put u zivotu pred kamerama.. Ipak nije dugo vodio nikoga. Nakon Zelje 2 puta,jos samo Olimpik i Celik. I ona kratka epizoda kao dio stucnog staba Faruka Hadzibegica.
Ali glupo je i ocekivati neke sad revolucinarne izmjene. Ovu ekipu ni puno ozbiljniji treneri ne mogu uciniti puno boljom.
Nadam se da ovo godinu i pol znaci da ce biti dio strucnog staba.

zeljovac21
Postovi: 2030
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 24 apr 2024, 02:31

let3 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:41
upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 00:33


Naravno da nismo i naravno da nije normalno. Ima tu jos sumnjivih igraca, moguce i raznih talova. Ko ce to sve raspetljati.
Jako me zanima ko je doveo u Zelju Andriju Drlju, ko je procjenio da je taj igrac uopste fudbaler, a pogotovu zbog cega se taj kloc non stop gura da igra :damn: ako nije u prvih 11, onda je prva zamjena :roll: Nevjerovatno kakva leđa taj malj ima u ovom napacenom klubu.

Samo zbog njega je Bekric trebao dobiti otkaz, da ne pominjem i druge promasaje - a ne da mu izmisljaju nove pozicije.
Polako druze. Sta je to Andrija uradio lose veceras da ga se pljuje. Igrao konacno na svojoj prirodnoj poziciji imao par finih ubacaja. Treba kritikovati kad se kritika zasluzi. Ispade Dino kriv sto ga je uveo a momak odigrao pristojno.

zeljovac21
Postovi: 2030
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 24 apr 2024, 02:35

brig je napisao/la:
23 apr 2024, 23:54
MrkiMedo je napisao/la:
23 apr 2024, 23:28
Nemojte nasjedati na glupe price kako smo mi nesto zavrsili, od sudija do ekipa. Vecerasnji ofsajd cist kao suza, poslije lopta pogadja Cavnica u prsa i odmah Zeljo zavrsio. Cisto sudjenje, bez ikakvih gresaka.
Daleko je ono od prsa druze
Da ne spominjem suđenje u drugom pol, cim dođemo gore faul neki. Situacije dvije Chinedua izmisljeni faulovi, ruka čista, tj penal. Vas golman se zabije u vaseg igrača i faul za vas itd itd
Jedan faul Chinedua na sredini nije bio faul. Ovo ostalo nit si ti bio tu umjesto sudije da vidis, govoris svojom neobjektivnom procjenom. Evo ja kazem da ruka nije bila stoposto i sta sad? A zazmiris kad je Stilic u prvom poluvremenu uz kontakt pao u sesnaestercu i zato dobio zuti karton. Sve u svemu nista niste pokazali veceras osim zelje da pridjete golu. Nek vam je sa srecom.

zeljovac21
Postovi: 2030
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 24 apr 2024, 02:40

Predatod je napisao/la:
23 apr 2024, 23:23
Jel dino imo mozdani jedva prica poslije tekme. On i jolda Boga mi ne mogu pofalicki voditi da se razumjemo.
Druze Dino je Zelju vodio kad ovi kvazistrucnjaci nisu znali sta je fudbal.

RatoborniMrmot
Postovi: 772
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 24 apr 2024, 03:25

Sve mi moze biti jasno, al mi nikada nece biti jasno kako pocnes tekmu protiv Sirokog sa potpuno istim sastavon koji se obrukao u Posusju kolo prije i kontas da ce odjednom proigrati ? Nisu proigrali, bas iznenadjenje.

Moramo dobiti Tuzlu i bod protiv Igmana, to su imperativi. Ovi mrmoti jos uvijek nogu ispasti.

Radovac mora igrati, bice bolja veza sa njim i Hirosem. Bekovi su nam, ofanzivno, katastrofalni, stoperi spori, nesigurni sa loptom, katastrofalne duge lopte i ne ucestvuju u igri. Stila ne moze vise od 30 - 45 minuta, ne moze, dzaba sve, Mekic ode ubrzo i to se vidi mada je na ovoj tekmi bilo i gorih od njega. Boljevic, Amoah i Krpic barem trce i nesto pokusavaju

Sve u svemu bas lose, jedva cekam da se zavrsi ova sezona, pojeli su mi mozak i unistili ovih zadnjih 6-7 mjeseci. Nista me ne moze izivcirati ko Zeljeznicar. Glupa igra fudbal gdje 22 nekvalitetna mrmota bezglavo trce za loptom i zabavljsju mase pod parolom hljeba i igara, **** ostalo.

Dzaba, sve to znam, i opet me dramaticno nerviraju, a ne mogu da ne odem. Sreca pa nisam u drzavi kada budemo igrali sa Igmanom, to ce biti cirkus Kolorado na onoj njivi.

Alipasino
Postovi: 7912
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 24 apr 2024, 06:42

Pozdrav za plavu bracu.

bablaz1
Postovi: 490
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 24 apr 2024, 07:17

let3 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:31
bablaz1 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:17

Dino Đurbuzović fudbalska neznalica. Izveo istu ekipu kao protiv Posušja, da istu koja se isprovaljivala. Teško mi možemo izboriti opstanak. Brunu su otjerali da bi se tjeralo. Gošk sljedeća, po meni najlošija ekipa lige.
Bruno se morao tjerati jer bi nas strovlaio u cvajtu milijardu %.
Ali i ja sam se sokirao kad je Dino izveo identican sastav iz Posusja. Posebno kad je nicim izazvan ubacio u igru amatera Drlju :wtf: Bukvalno istu glupost napravio kao i zenicki mongoloid. Ne smije se to raditi vise, ne smijeu ga uvoditi u igru !! S druge strane, pohvale na racun DIne za uvođenje Radovca.
Dobro, prva mu utakmica,al mora poceti koristiti mozak i gledati na treningu ko je amater od igraca. Ne mozes ubacivati Drlju, grob te ne yebo :shock: tog kloca treba otjerati iz ekipe.
Nema se vremena za nadolaženje sa ekipom, ona prica "dok trener nadođe"...nema se vrremena za to, toliko smo usrali motku ove sezone, moraju se odmah sklupjati bodovi i vecras u se uzela 3 boda :thumbup: to je sad jedino bitno.
Sa Brunom se veceras ne bi pobjedilo, jasno ko dan.
Nisam rekao da se Bruno nije trebao otjerati, već da je zamjena očajna. Sve isto, samo smo dali gol iz teže situacije nego u Posušju.
Za Radivca se slažem, Mahmić je već fula žestoka, vidjelo se u prvom duelu

Avatar
bhsport
Postovi: 11312
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 24 apr 2024, 07:27

zeljovac21 je napisao/la:
24 apr 2024, 02:31
let3 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:41
upohaluhizugnimda je napisao/la:
24 apr 2024, 00:33


Naravno da nismo i naravno da nije normalno. Ima tu jos sumnjivih igraca, moguce i raznih talova. Ko ce to sve raspetljati.
Jako me zanima ko je doveo u Zelju Andriju Drlju, ko je procjenio da je taj igrac uopste fudbaler, a pogotovu zbog cega se taj kloc non stop gura da igra :damn: ako nije u prvih 11, onda je prva zamjena :roll: Nevjerovatno kakva leđa taj malj ima u ovom napacenom klubu.

Samo zbog njega je Bekric trebao dobiti otkaz, da ne pominjem i druge promasaje - a ne da mu izmisljaju nove pozicije.
Polako druze. Sta je to Andrija uradio lose veceras da ga se pljuje. Igrao konacno na svojoj prirodnoj poziciji imao par finih ubacaja. Treba kritikovati kad se kritika zasluzi. Ispade Dino kriv sto ga je uveo a momak odigrao pristojno.
Jel ti fakat Andrija rodjak, drug, stagod?
Pa Galic pretrci 50 metara da mu loptu na tacni a panj je izugbi u situaciji za gol.
Dalje u odbrani igrac manje, dva tri puta ga otresaju ko slinu.
Atleticar bez mozga je Andrija Drljo i sramota je sto ga Dino uvodi mjesto Jabbera.
Sta je Andrija uradio dobrog osim gola Leotaru u 15 mjeseci koliko igra za Zeljeznicar?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

zeljovolimte
Postovi: 1642
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 24 apr 2024, 07:53

Sta li su to Boljevic i Amaoh uradili pa da se Drlji toliko psuje..

Ovdje i medju rajom samo postane trend nekome psovati taj moze hladno karijeru zavrsiti. Sad su to Mekic i Drljo.
Mekic odigrao cijeli susret za klasu bolje od Stilica i Karica. Kao sto je i Drljo odigrao vise za 20ak minuta od Amoaha, ali je Drlji normalno i logicno psovati.

ExBlueone
Postovi: 1522
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ExBlueone » 24 apr 2024, 08:30

Gargamel22 je napisao/la:
23 apr 2024, 23:56
brig je napisao/la:
23 apr 2024, 23:54
MrkiMedo je napisao/la:
23 apr 2024, 23:28
Nemojte nasjedati na glupe price kako smo mi nesto zavrsili, od sudija do ekipa. Vecerasnji ofsajd cist kao suza, poslije lopta pogadja Cavnica u prsa i odmah Zeljo zavrsio. Cisto sudjenje, bez ikakvih gresaka.
Daleko je ono od prsa druze
Da ne spominjem suđenje u drugom pol, cim dođemo gore faul neki. Situacije dvije Chinedua izmisljeni faulovi, ruka čista, tj penal. Vas golman se zabije u vaseg igrača i faul za vas itd itd
Razligu škutore :bih:
Nema potrebe za takvim vokabularom. Čovjek je iznio svoje mišljenje i ok, to je njegovo pravo.
Također, apsolutno se ne slažem s njegovim stavom koji je krajnje subjektivan bez ijedne validne činjenice, ali bože moj opet nema mjesta vrijeđanju. :thumbup:
Treba napomenuti i da je sinoć Široki bi jedna od najgrubljih ekipa koja je gostovala na Grbavici u zdanje vrijeme, npr prebrojao sam bar 4-5 izuzetno grubih prekršaja njihovih igrača, a da je samo jedan bio sankcionisan javnom opomenom.
Mi možemo i moramo puno bolje. Kada se bespotrebno povućemo u zadnjih 15-20 minuta, dovodimo se u situaciju da protivničke ekipe napadaju, prave pritisak na našu odbranu i sudije, igrači se bacajupo šesnaestercu, fingiraju maskismalno i jednom će sudija podleći i pokazati na penal ili ćemo primiti gol iz sumnjive situacije. Znamo svi kakva je atmosfera oko suđenja i to. Velež nam da gol iz čistog ofsajda ali to niko ni ne pomene, jedna sumnjiva situacija a koja to zapravo ni nije u našu korist i znamo šta bude. ne obraćati pažnju na takve nebuloze.
Gabela će reći istinu šta smo i gdje smo.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15114
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 24 apr 2024, 08:41

zeljovolimte je napisao/la:
24 apr 2024, 00:08
Nedim Mekic je nas ubjedljivo najbolji igrac. Sad slavite sto ga je zenicka ubleha stavila na klupu.

Zamolit cemo podkastdzije Basica, i ostale nek dodju na casove kod Dine Djurbuzovica. Samo Dino ne zna srat o promjeni sistema.

Veceras najgori Karic i Radinovic.
Jel se šališ, ono bi dijete iz pionira pospremilo u gol u petoj minuti. Radovac je trenutno najbolji veznjak
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mamonelafo
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 24 apr 2024, 09:29

Sve u svemu, vrlo bitna tri boda. Apsolutno me nije briga za igru, ne treba da bude lijepa i nije trebala biti čitavu polusezonu. Bitna je samo pobjeda, a eto, nekako smo je isčeprkali protiv Širokog.

Da je dobiti Gošk, pa da se malo lakše uđe protiv TC-a. Još ako i njih nekako dobijemo, kud koji mili moji.

Iduće sezone, obavezan restart u svim poljima.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Ljozeeee
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 apr 2024, 15:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ljozeeee » 24 apr 2024, 09:30

Zna li se sta oko trenera?

Avatar
gegenpressing
Postovi: 204
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 24 apr 2024, 09:36

brig je napisao/la:
23 apr 2024, 23:54
MrkiMedo je napisao/la:
23 apr 2024, 23:28
Nemojte nasjedati na glupe price kako smo mi nesto zavrsili, od sudija do ekipa. Vecerasnji ofsajd cist kao suza, poslije lopta pogadja Cavnica u prsa i odmah Zeljo zavrsio. Cisto sudjenje, bez ikakvih gresaka.
Daleko je ono od prsa druze
Da ne spominjem suđenje u drugom pol, cim dođemo gore faul neki. Situacije dvije Chinedua izmisljeni faulovi, ruka čista, tj penal. Vas golman se zabije u vaseg igrača i faul za vas itd itd
Zaboravio si kakvo smo mi imali suđenje u Čitluku prošlu tekmu,nemoj zayebavati.
Brohra ribo se...

Avatar
mamonelafo
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 24 apr 2024, 09:41

Ljozeeee je napisao/la:
24 apr 2024, 09:30
Zna li se sta oko trenera?
Još jedan novak. :D

I mene to zanima, ima li neko info - ko su potencijalni kandidati, nije valjda samo Nedim? :damn:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Hansestadt
Postovi: 2483
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 24 apr 2024, 10:16

zeljovolimte je napisao/la:
24 apr 2024, 07:53
Sta li su to Boljevic i Amaoh uradili pa da se Drlji toliko psuje..

Ovdje i medju rajom samo postane trend nekome psovati taj moze hladno karijeru zavrsiti. Sad su to Mekic i Drljo.
Mekic odigrao cijeli susret za klasu bolje od Stilica i Karica. Kao sto je i Drljo odigrao vise za 20ak minuta od Amoaha, ali je Drlji normalno i logicno psovati.
Boljevic sinoc imao odlicnu asistenciju. Jeste da mi djeluje kao nekako lijen igrac, ali ima on neki ucinak. Nazalost, statistika Drlje je losa, 20 utakmica, 0 golova, 0 asisitencija. Ne treba momka pljuvati, jer ne vidim sta imamo od toga. On je dosao u momentu kad je Gasal imao ozbiljnu povredu i trebao je u21 igrac.

Pablo11
Postovi: 1178
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 24 apr 2024, 10:28

mamonelafo je napisao/la:
24 apr 2024, 09:41
Ljozeeee je napisao/la:
24 apr 2024, 09:30
Zna li se sta oko trenera?
Još jedan novak. :D

I mene to zanima, ima li neko info - ko su potencijalni kandidati, nije valjda samo Nedim? :damn:
Coric

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.