HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 105
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la LamineDiarra » 13 apr 2024, 22:29

sporo, bez ikakve ideje, mučimo se protiv poluamatera iz vrapčića. da proigramo propocionalno individualnoj kvaliteti igrača je potreban novi trener.

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5448
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 13 apr 2024, 22:35

LamineDiarra je napisao/la:
13 apr 2024, 22:29
sporo, bez ikakve ideje, mučimo se protiv poluamatera iz vrapčića. da proigramo propocionalno individualnoj kvaliteti igrača je potreban novi trener.
Bit ce bolje kad Ramica invalida zamjeni Ilinkovic,gledam danas akcija prije prekrsaja za Velez pred kraj prvog poluvremena kad su pogodili stativu Kis vraca loptu koja je izrazito losa a Ramic ima priliku za klizeci start a on kao kakva curica izgubi loptu u opasnoj zoni inace nas ubjedljivo najgori igrac plus sto nekim igracima fali svjezine jer su totalno zapusteni fizicki dobijes situaciju na terenu takvu i unatoc kriminalnoj igri pod Petrovicem opet ova ekipa ima najbolju formu u BiH i prima najmanje golova po utakmici,dokaz samo kako je liga teski odron gdje mi sa ovakvom igrom ispadamo iz europe mozda u 2. ili 3. pretkolu a ostali svi u 1.
Zalosno je samo sto smo mi pali medju ostale umjesto da se izdignemo iznad lige ,nitko ne pita gdje su pare od europe pa barem da se dovedu 2 klasna igraca za ovu ligu a ne Abdurahimi u 33.godini.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Marko1905
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 13 apr 2024, 23:16

Prvo poluvrijeme ok ,oni izuzev slobodnjaka nisu zaprijertili Maricu.Drugo poluvrijeme se vidi koliko fale Bradaric i Ilinkovic i koliko su neki igrači nespremni ,bar se meni tako činilo.O Petroviću ne želim ni pisati.Nije mi jasan nikako.Treba biti realan i znati da su poslije nas i Borca po svemu oni treća ekipa u ovoj ligi ,Gruzijac je odličan igrač kao i Hrkac a i golman im je dobar on ih je spasio 3 puta (Kiš,Malekinušić i Ticinovic su imali zicere).
Necu komentirati sukob sa zaštitarima ,svi znamo razloge ,ali mi je drago ono sto sam vidio na južnom izlazi sa tribine.Neki nabildani Lik u novom dresu Zrinje pri izlasku je počeo šutati brojače i kantu sa smećem pored brojača i psovati ,tko zna zašto ,ali je onda 4-5 ozbiljnijih ljudi ,uz malo “uvjeravanja” ga vratilo sa malih stepenica i natjerali ga da pokupi smeće i da se ispriča .Bio je gušt gledati mu facu 😂 a i njegovu ekipu koja je samo šutke blejala u nas.ovakvim Papcima i derbi navijačima preporučujem da ostanu kući.
Volim Mostar pa makar i vaki

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TheNoblesMo » 14 apr 2024, 07:15

Bili smo odlični dok se nije ozlijedio Bradarić. Ne mogu zajedno u veznom redu igrati Ramić, Ivančić i Kiš. Od tada nas nije bilo nigdje. Bilo je puno logičnije uvesti Savića.

Nevjerojatno da nam se ozlijede jedina 2 veznjaka koji znaju s loptom, Brada i Ilinković. Bez jednog od njih dvojice ćemo izgledati ovako kako smo i izgledali.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
Taramba
Postovi: 677
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 14 apr 2024, 09:01

Pobjedu piši - igru briši! Izgubili smo odmah mirnoću i stabilnost izlaskom Bradarića. Adrenalin ga ponio, nije morao ući u onaj žestoki duel pred njihovim golom kada se ozlijedio. Očekivao sam u tom momentu ulazak Savića, a Petrović opet izmišljao toplu vodu ubacivanjem Kiša na prednjeg i vraćanjem Ivančića na zadnjeg veznog. Kiš odigrao najgoru utakmicu u dresu Zrinjskog, valjda razočaran da nije bio u prvih 11, trener je mogao izvesti isti sastav koji je nadigrao Borca. Sreća da mu se prekasne izmjene nisu odbile od glavu, svak živ je vidio da mora od 60. minute ubaciti svježu krv, on ih pusti da se pate do 75.! O Ramiću suvišno pričati, onako labavo je hodao i u Vrapčićima po terenu, tako da nas to U 21 pravilo čitavu sezonu muči. U zadnjoj liniji nam treba osvježenje, Barišić stalno visi da napravi neki kiks, ja bi probao sa Šunjićem i Magdićem u srijedu. Odmah na početku drugog poluvremena Malekinušić promašuje čisti zicer za 2:0, poslije se opet našao u mrtvoj šansi, u prvom poluvremenu također imao finu priliku sa 16 metara da gađa od sebe lijevi kut, opucao traljavo desno, momak je borac, ali tehnički ograničen, zabije glavu u zemlju pa šta bude.
Idemo se odmoriti za dvije utakmice na nož sa Slogom. Nadati se brzom oporavku Ilinkovića i Bradarića, jer bez njih dvojice bit će muka do kraja za gledati.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Marko1905
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 14 apr 2024, 12:10

Protiv Sloge dvije sigurno teske utakmice u 4-5 dana , prva kup kod nas ,plus je nas teren gdje mi mozemo igrati svoju igru a veliko je pitanje šta je sa Bradarićem i hoće li moći u srijedu.Ilinkovic jučer nije ni bio u zapisniku.
Utakmica u Modrici je relativno daleko ali gore vala napokon treba izvesti sastav sa Savicem,Zlomom i sličnim igračima koji će na silu doći do gola jer se po onoj oranici ne može igrati na finjaka.Probali smo dva puta nije išlo samo je pitanje šta nas trener zna i šta vidi.Po onom jučer u drugom poluvremenu nisam bas optimista sto se njega tiče .
Volim Mostar pa makar i vaki

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TheNoblesMo » 14 apr 2024, 13:06

Moram napisati da mi je jučer Memija bio igrač utakmice. Odličan i naprijed i nazad.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
Taramba
Postovi: 677
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 14 apr 2024, 13:19

TheNoblesMo je napisao/la:
14 apr 2024, 13:06
Moram napisati da mi je jučer Memija bio igrač utakmice. Odličan i naprijed i nazad.
Memija hrabro srce :tokralju:
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5448
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 14 apr 2024, 21:49

Taramba je napisao/la:
14 apr 2024, 13:19
TheNoblesMo je napisao/la:
14 apr 2024, 13:06
Moram napisati da mi je jučer Memija bio igrač utakmice. Odličan i naprijed i nazad.
Memija hrabro srce :tokralju:
Ugasio onaj juneći gulaš,nije ga prošao niti jednom :salut:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 105
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la LamineDiarra » 20 apr 2024, 09:30

bit' ću razočaran ako ne hendikepiramo drvosječe iz doboja, kako rezultatski, tako i fizički.

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5448
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 21 apr 2024, 16:34

Antipolitika3 je napisao/la:
30 mar 2024, 19:38
tutankamon1905 je napisao/la:
30 mar 2024, 18:52
Napunit Zvijezdu 5:0, Velez ce njih uzet 2:0..gol razlikom ih prestizemo, ostaje samo dobit sve do kraja i docekat njihova dva kiksa :urnebes:
Velez Borac 2:1 Zrinjski Zvijezda 3:0 -6
Borac Sloga zna se Zrinjski Veleš 2:0 -6
Sarajevo Borac 3:1 Sloga Zrinjski 0:0 -5
Borac - Posusje 1:1 Zrinjski Sarajevo 2:1 -3
Siroki Borac 1:1 Posusje Zrinjski 1:1 -3
Borac Gosk 3:1 Zrinjski Siroki 3:1 -3
Tuzla Borac 0:2 Gosk Zrinjski 0:4 -3
Borac Igman 2:1 Zrinjski Tuzla 3:0 -3
Zeljo : Borac 2:1 Igman Zrinjski 0:3 0

Borac 4 pobjede 3 poraza i 2 x
Zrinjski 7 pobjeda i 2 x

Zakljucak:Treba nam podrska federalnih partnera. :mrgreen:
Prorocanstvo Antipolitike polako ide ka svome cilju. :kafa:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3567
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 25 apr 2024, 14:15

Posusje ce nas ubit nogama. Polago sam velike nade u njih prptiv Borca, al sam naivan

Avatar
Taramba
Postovi: 677
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 25 apr 2024, 17:44

Moramo se nadati da prijatelji sa Sirokog uzmu Borcu u Citluku barem bod :pray:
Ilinkovic potvrdio klasu vise :clap:
Srecom se nije kaznio Petrovicev eksperiment sa Magdicem-Sunjicem i Barisicem u zadnjoj liniji :nene:
Argentinac Corda prosjecan do los, za lijevog beka nema lijevu nogu, stalno kasni, ne drzi poziciju :thumbdown:
Zasto Filip Brekalo ne dobije priliku na toj strani, nije mi jasno :?:
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TheNoblesMo » 25 apr 2024, 21:32

Taramba je napisao/la:
25 apr 2024, 17:44
Moramo se nadati da prijatelji sa Sirokog uzmu Borcu u Citluku barem bod :pray:
Ilinkovic potvrdio klasu vise :clap:
Srecom se nije kaznio Petrovicev eksperiment sa Magdicem-Sunjicem i Barisicem u zadnjoj liniji :nene:
Argentinac Corda prosjecan do los, za lijevog beka nema lijevu nogu, stalno kasni, ne drzi poziciju :thumbdown:
Zasto Filip Brekalo ne dobije priliku na toj strani, nije mi jasno :?:
Da si ga gledao protiv Jedinstva, bilo bi ti jasno. Ostalo se slažem.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
Taramba
Postovi: 677
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 28 apr 2024, 19:34

Koja bruka od suđenja danas u Čitluku!
Trebao je Peljto dijeliti pravdu između Širokog i Borca!
Stigao bi na vrijeme još da odsvira i našu u Posušju!
Bili bi sada bar na -3!
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
RedBlue
Postovi: 1183
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la RedBlue » 28 apr 2024, 19:44

Pa ne bi vi dobili penal onda.

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 105
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la LamineDiarra » 30 apr 2024, 08:23

petrovićball me podsjeća na najlošija žižovićeva izdanja

zrinjamo
Postovi: 195
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 30 apr 2024, 13:34

Sa Žižovićem smo imali odličnih utakmica, pogotovo u Europi.
Petrović lupeta, priča nebuloze, svađa se u Posušju, sa publikom, igračima Posušja, psuje, gledam je li normalan. Crveni u Modriči zbog psovanja, bruka se.
Ništa nam nije donio. Igramo bezveze, osim protiv Borca u BL. Nikoga nije promovirao, niti podigao od igrača.
Treba novog tražiti i nadam se da ga i tražimo. Ovaj je greška.

samith
Postovi: 35
Pridružen/a: 04 jul 2023, 11:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la samith » 30 apr 2024, 13:38

Ovom Zrinjskom fale bar dva brza krila koja znaju driblat ili se lako riješit igrača.
Bit će zanimljiv ljetni prijelazni rok, možda i najvažniji u zadnjih nekoliko godina. Nadam se da je uprava spremna.
Obratiti pažnju na u21 igrače, jer kako stvari stoje oni prave tu razliku u osvajanju titule ( Bašić - Savić, Ilinković - Sučić i ove godine Vuković u Borca istakao se sa svojim golovima kad je bilo najpotrebnije za Borac ).

I dalje smatram da je naša najvažnija utakmica za titulu bila ona protiv Želje na Grbavici kad je završilo 0 0.

A što se Petrovića tiče, dojma sam isto kao da je došao na praksu u nas, pa se na nama uči.
U ritmu pjesme ljubavne..

zrinjamo
Postovi: 195
Pridružen/a: 27 avg 2023, 17:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjamo » 30 apr 2024, 14:35

Imamo problem i sa stoperima i općenito starom ekipom.
Barišić ima ugovor, ni sjena ranijeg, Slobi će ga produžiti, zaslužio je, ali ozljede prečeste. Obojica u godinama, kao i Šunka, koji je i stariji, ali odlično igra nakon Borca. Magdiću očito ne vjeruje struka.
Znači, imamo 4 stopera pod ugovorom, a treba nam bar jedan pravi za dovesti. Ja ne mogu prežaliti Radića.
Nemanju stižu godine, Corda preloš, Ćorluka očito neće da produži, Malac kao muha bez glave. Jukić od onog bljeska protiv Sarajeva nema dobre utakmice, Hrvanović očito za federalne, Kišu istječe ugovor, a sve manje igra, produženja još nema.
Ilinković nazad u Rijeku, a više neće biti ni U21, Sabljić očajan, Ramić za muku.
Vraćaju se 2 promašaja Mišić i Marin, koji ni u Širokom nisu standardni.
Moramo ozbiljan remont napraviti.

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.