HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha

stanaaa
Postovi: 82
Pridružen/a: 02 jul 2023, 16:50
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la stanaaa » 10 mar 2024, 18:06

slika

chiefsosa
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 jan 2024, 15:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la chiefsosa » 10 mar 2024, 18:57

Holyybotlom je napisao/la:
10 mar 2024, 14:18
Almedin na putu prema Mostaru

Imamo li novog Bilbiju ?
Samo nam ta vehabija fali
Forza njaZri

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 98
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la LamineDiarra » 10 mar 2024, 22:09

chiefsosa je napisao/la:
07 mar 2024, 12:04
LamineDiarra je napisao/la:
07 mar 2024, 11:41
Marko1905 je napisao/la:
06 mar 2024, 20:56


Ako ćemo biti kakav seljački klub treba ga smijeniti nakon 4 utakmice ,u kojima nije izgubio.Treba sagledat kompletnu sliku ,istina je da ne igramo nešto dobro ali proći ćemo u polufinale kupa ,bit ćemo vjerovatno drugi.Realno sve da smo i dobili Slogu ili Želju suci i savez nam ne bi dopustili da prestignemo Borac.Ako Petrović posloži igru i ekipu onda sve ok a ako ne onda u 5 mjesecu LA pa pa i dovesti nekog stručnjaka.
Nevezano za ovo ali mi se jako sviđa trener Širokog ,ovaj Skender , nekad u budućnosti bi mogao i na našu klupu .
ne znam što se ima čekati ako na dva gostovanja kod raspalih protivnika napraviš jednu polupriliku s ovakvom ekipom. jerpo meni je ovaj zrinjski igrački jači od jakirevićeva.
Kakvih raspalih protivnika,pa taj raspali zeljo je natuko sarajevo 3:0,a sloga ima 26 bodova osvojenih kod kuce samo bod manje od nas, na onom raspalom terenu dobro je da smo i bod uzeli
što nam nakon ovog kola imaš za poručiti?
i ante miše je bolja opcija od ove ublehe

Marko1905
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 10 mar 2024, 22:54

Bili ste u pravu svi koji ste govorili da je Petrović prevara od trenera ,večerašnja utakmica ,početni sastav a onda i izmjene su to pokazale.Nadam se da uprava već traži novog trenera.
Volim Mostar pa makar i vaki

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 10 mar 2024, 23:06

Veća prevara je ovaj Corda , lijevi bek se namješta na desnu nogu da centrira , prima loptu desnom nogom … !?
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

stanaaa
Postovi: 82
Pridružen/a: 02 jul 2023, 16:50
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la stanaaa » 11 mar 2024, 01:12

I sa rendulicem se vidjelo da zrinjski nema igre. Ok europa sve ublazila to, nakon europe toliki pad u svakom spektru. Zrinjski nema igre nikakve

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5442
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 11 mar 2024, 06:40

stanaaa je napisao/la:
11 mar 2024, 01:12
I sa rendulicem se vidjelo da zrinjski nema igre. Ok europa sve ublazila to, nakon europe toliki pad u svakom spektru. Zrinjski nema igre nikakve
Ma jednostavno doslo do zasicenja i lose procjene da se moze sa ovakvom odbranom napastit titula,svi znamo sto se dogodilo sa Barisicem i da je Jakov imao ozljede plus Sunjic i njegov kasni dolazak pa nam odbrana izgleda kao da su tek poceli se baviti loptom.
Radicu je trebalo dovesti jos jednog kvalitetnog stopera a ne njaga prodati za sicu.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5442
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 11 mar 2024, 06:57

Sinoc slusam ovaj je kao sa igracima fin i posten,ljudina zna psihologiju igraca nije krut kao Rendulic koji je bio hladan.
Htjele zvijezde nekog trenera da se malo zezaju sa njim pa svi van forme od Bilbije pa do Corluke.
Bez ozbiljnog rada u jednim pripremama nam se dogodi da ne mozes iz igre postici golove Borcu,Zeljeznicaru i Slogi a do jucer si igrao grupnu fazu.
Izlaskom invalida Ramica i ulaskom Sabljica smo barem dobili na protuku lopte ali ovo je jedan samar da nemamo igraca za u21 dok je Marinovic sinoc koristio tri u pocetnih 11.
Borac nista specijalno znaju igrati odbranu dobro i osvojit ce prvenstvo dok je nama glavi igrac sa loptom Maric i ponekad seprtlja Barisic.
Mislim da je vrijeme za totalni remont ali ozbiljan trener i ozbiljan igrac u ovu ligu nece doci.Veliki pad i strmoglav je pred nama.Cestitke upravi tko im je god studiozno preporucio Petrovica.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

JanSobieski
Postovi: 22
Pridružen/a: 07 apr 2023, 14:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la JanSobieski » 11 mar 2024, 07:02

Ima negdje komentar lika iz Plovdiva koji kaže da u povjesti Boteva nikad goreg trenera nisu imali...

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TheNoblesMo » 11 mar 2024, 07:36

Nije da branim trenera, ali imamo mi puno puno većih problema od njega. Treba nam ozbiljan remont cijele momčadi na ljeto. Tko misli da bi trenutno bolji rezultat s ovim igračima izvukli Rendulić, Maka, pa i Jakir, taman da Klopp dodje, taj laže sam sebi. Bolji vezni red od nas ima Posušje, a obrana Borca može našoj predavanja držati.

Nama treba netko tko će na ljeto biti i trener i sportski direktor da se riješi igrača koji samo zauzimaju mjesto na spisku, a ništa ne pokazuju, i da dovede nekoliko mladih igrača željih igre kao što je uradio Jakir kad je došao. Ovo Šulino dovođenje samo poluinvalida više nema smisla.

Koliko ćemo još Balića, Bradarića, Maglica, Trebotića, Bencuna... dovesti prije nego shvatimo da se ne može na njima graditi ekipa.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

samith
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 jul 2023, 11:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la samith » 11 mar 2024, 11:51

Ukratko, pročitana nam je igra. Jučer kao da su igrali već jednu utakmicu sat vremena prije Borca, nema u njima damara 10%. Sreća Sarajevo, Velež, Široki i Željo*(najvj) nama dolaze, u suprotnom ozbiljno bih se zabrinuo za Europu.
U ritmu pjesme ljubavne..

Avatar
RedBlue
Postovi: 1176
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la RedBlue » 11 mar 2024, 12:21

Ono sto vas je izdvajalo od ostatka lige pored suvog kvaliteta je i fizicka sprema. Sinoc toga nije bilo, a i mi smo bas radili na toj fizickoj spremi jer smo sa tim imali problema proslih sezona. Prvo poluvrijeme smo igrali, poslje se svjesno povukli i uz malo srece do tri boda. Bice zanimljivo u BL, jedva cekam utakmicu, vidi se da su te utakmice za klasu iznad ostalih.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la badblueboylivno » 11 mar 2024, 13:50

Eno Jeličić se oslobodio u Gorici, a išlo je Zrinji sa trenerima Gorice. Just sayin. :mrgreen:

Rendulić pobjedom krenuo u Sabahu u Azerbajdžanu.
Hayley <3

Cesc44
Postovi: 1052
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Cesc44 » 11 mar 2024, 16:33

RedBlue je napisao/la:
11 mar 2024, 12:21
Ono sto vas je izdvajalo od ostatka lige pored suvog kvaliteta je i fizicka sprema. Sinoc toga nije bilo, a i mi smo bas radili na toj fizickoj spremi jer smo sa tim imali problema proslih sezona. Prvo poluvrijeme smo igrali, poslje se svjesno povukli i uz malo srece do tri boda. Bice zanimljivo u BL, jedva cekam utakmicu, vidi se da su te utakmice za klasu iznad ostalih.
Sta ce biti zanimljivo, kakva klasa, pa igra je ocajna, mislim da losije utakmice u borbi za prvaka nigdje neces gledat nego u BiH. Jucer katastrofa utakmica, mi imali 10-15 neforsiranih greska iz toga nam protivnik 2 puta zaprjeti, niti jedna ni druga ekipa smislenog napada nije imala.

Marko1905
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Marko1905 » 11 mar 2024, 16:54

Cesc44 je napisao/la:
11 mar 2024, 16:33
RedBlue je napisao/la:
11 mar 2024, 12:21
Ono sto vas je izdvajalo od ostatka lige pored suvog kvaliteta je i fizicka sprema. Sinoc toga nije bilo, a i mi smo bas radili na toj fizickoj spremi jer smo sa tim imali problema proslih sezona. Prvo poluvrijeme smo igrali, poslje se svjesno povukli i uz malo srece do tri boda. Bice zanimljivo u BL, jedva cekam utakmicu, vidi se da su te utakmice za klasu iznad ostalih.
Sta ce biti zanimljivo, kakva klasa, pa igra je ocajna, mislim da losije utakmice u borbi za prvaka nigdje neces gledat nego u BiH. Jucer katastrofa utakmica, mi imali 10-15 neforsiranih greska iz toga nam protivnik 2 puta zaprjeti, niti jedna ni druga ekipa smislenog napada nije imala.
Istina nije bila bas neka ljepotica ,“Red blue” je pod dojmom pobjede😄 .Ali realno kolko para toliko muzike , nema tu igrača ni blizu neke evropske srednje klase pa da sad očekujemo neke utakmice sa vrhunskim predstavama ,previse se poredimo sa klubovima koji potroše na jednog igrača koliko mi na kompletnu ekipu za godinu dana.Ali moramo biti konstantno u borbi za prvaka ove i ovakve lige
Tocno je da je nama potrebna svježa krv i da treba napraviti remont posebno u sredini.To sto trener ne zna je jedno ali i loša vezna linija je drugo.Pod hitno dovesti jednog kreativca i među mladim snagama pronaći novog Bašića ili Sučića.Ilinkovic nam je ionako prelazno ješenje do ljeta i to kad se oporavi.Daj Boze da ostane duže u Zrinji.Ali lako je ovo napisati a kako i gdje naći takve ugrače a da hoće doći u ovu ligu.Sigurno je poslije proslogodišnjih rezultata lakše nego prije ali i dalje je to problem jer mal je ovo bazen i svi imaju problema sa tim.Jedno od rješenja je kvantitet ,veća brojnost mladih igraca u omladinskoj školi tipa Dinamo pa onda selekcija ali nazalost nemamo mi ni znanja ,struke a ni love za tako nešto .
Volim Mostar pa makar i vaki

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TheNoblesMo » 15 mar 2024, 14:40

Sta mislite, kad bi Dinamo otjerao Profu prije ljeta, ima li ikakve sanse da bi se on htio vratiti kod nas? :pray:
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 15 mar 2024, 16:43

Niti bi ga doveo, a i ne bi to licilo ni na sta. Ne bi tu bilo ni slicnog zara ni uspjeha, kao prvi put. Barem moje misljenje

chiefsosa
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 jan 2024, 15:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la chiefsosa » 16 mar 2024, 16:09

Sta je sa Bilbijom?
Forza njaZri

chiefsosa
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 jan 2024, 15:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la chiefsosa » 16 mar 2024, 18:08

Mulahusejnovic :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Sabljicu kad bude 21. rođendan otvaram sampanjac
Forza njaZri

Licniznanstvenik
Postovi: 807
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Licniznanstvenik » 22 mar 2024, 09:26

danas igrate protiv nas (Hajduk) u prijateljskoj utakmici, da vidimo ko je zaista bolji
je li tako šefe? tako je Miki!

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.