Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 23 apr 2024, 22:41

GefufnaII je napisao/la:
23 apr 2024, 22:31
do tebe je, izbaci to iz sebe u gymu ;)
slika
edit: vidi sto mu rio hinjski izbrisa post, ne da vise nista protiv zena da se pise, a nekad je u anketi bio :mrgreen:
Ma nisam je ni mislio zvati na pice ponasao sam se prema njoj kao prema sestri. I ja sam ispao papučar ostavim čokoladicu na sto ko dijete osnovna skola i nikad nijedan neprimjeren komentar bas suprotno. To su bili komentari najljepšoj zeni u firmi da zna sta druge kolege komentarisu nebi se ni pozdravila.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4093
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 23 apr 2024, 22:47

Surreal je napisao/la:
21 apr 2024, 20:24
Poklonim ovoj što mi se sviđa knjigu, otad mi se ne javlja više :bow:

Garant čita, pa nema kad :mrgreen:
Je li ti odgovorila tebra?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
GefufnaII
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la GefufnaII » 23 apr 2024, 22:47

Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:41
da zna sta druge kolege komentarisu nebi se ni pozdravila.
o, da znas samo koliko nisi u pravu :mrgreen:

gym, kralju ;)
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
H8Z7
Postovi: 4093
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 23 apr 2024, 22:50

GefufnaII je napisao/la:
23 apr 2024, 22:47
Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:41
da zna sta druge kolege komentarisu nebi se ni pozdravila.
o, da znas samo koliko nisi u pravu :mrgreen:

gym, kralju ;)
Ma kakav gym, kakav je to majstor kojem alat kisne? :mrgreen:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 23 apr 2024, 22:54

Ma vise sam razocaran zbog njene reakcije jer je sam bio kulturan i nisam nikad uradio nesto neprimjereno. Teretana je dobra i za živce tako da nije losa ideja.

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 23 apr 2024, 23:16

Sve mi se ovo pocelo gaditi sto si bolji i ljubazniji ljudi su gori. Uzivo sam probao sa prilascima i redom odbijanja neka brutalna nista protiv zena vec dodje momenat kad ti se odustaje od žena.

Avatar
TefalTava
Postovi: 91
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la TefalTava » 24 apr 2024, 00:20

Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:54
Ma vise sam razocaran zbog njene reakcije jer je sam bio kulturan i nisam nikad uradio nesto neprimjereno. Teretana je dobra i za živce tako da nije losa ideja.
**** teretana samo streliste žuč nakon njega budes relaksiran kao beba, a jos pride pucas iz bosanske puske i municije :mrgreen:

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 24 apr 2024, 00:37

TefalTava je napisao/la:
24 apr 2024, 00:20
Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:54
Ma vise sam razocaran zbog njene reakcije jer je sam bio kulturan i nisam nikad uradio nesto neprimjereno. Teretana je dobra i za živce tako da nije losa ideja.
**** teretana samo streliste žuč nakon njega budes relaksiran kao beba, a jos pride pucas iz bosanske puske i municije :mrgreen:
To mi je ekstremno iskreno

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8239
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la baboedindzeko09 » 24 apr 2024, 00:40

Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:41
Ma nisam je ni mislio zvati na pice ponasao sam se prema njoj kao prema sestri. I ja sam ispao papučar ostavim čokoladicu na sto ko dijete osnovna skola i nikad nijedan neprimjeren komentar bas suprotno. To su bili komentari najljepšoj zeni u firmi da zna sta druge kolege komentarisu nebi se ni pozdravila.
Ne znam izvorni/originalni post o čemu je tačno riječ, ali nije valjda da si se u kolegicu s posla zacopao buraz...
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 24 apr 2024, 00:43

baboedindzeko09 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:40
Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:41
Ma nisam je ni mislio zvati na pice ponasao sam se prema njoj kao prema sestri. I ja sam ispao papučar ostavim čokoladicu na sto ko dijete osnovna skola i nikad nijedan neprimjeren komentar bas suprotno. To su bili komentari najljepšoj zeni u firmi da zna sta druge kolege komentarisu nebi se ni pozdravila.
Ne znam izvorni/originalni post o čemu je tačno riječ, ali nije valjda da si se u kolegicu s posla zacopao buraz...
Upravo to, ali nisam nista pokusao samo sam bio ljubazan.
Zadnja izmjena: Hightower, dana/u 24 apr 2024, 00:57, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8239
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la baboedindzeko09 » 24 apr 2024, 00:48

Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 00:43
Upravo to, ali nisam nista pokusao samo sam bio ljubazan retro fazon otvorim joj vrata, ostavim čokoladicu na stolu, komentari da je lijepa bez flerta, fizickog kontakta, nisam je nikad kontaktirao nakon posla na nista. Ali njoj je i to smetalo ali tek nakon godinu i pol mi to kaze. I to zbog jedne drugog mog komentara se naljutila pa mi sve sasula u lice.
Imao sam sličnu situaciju kad sam tek se zaposlio, sreća pa je ona otišla u Norvešku ubrzo, još smo se mi intenzivno dopisivali/izlazili van posla. Od tad nikad ne bih više nikad, ne jedi g0vna tamo gdje jedeš hljeb :D

Žensko je to, koliko god si eto dobar, kulturan i normalan bio opet ne valja i opet ti saspe sve u lice radi jednog komentara a zaboravi sve ostalo što si uradio i koliko ste imali normalan odnos. Sad valja je gledat svaki dan.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 24 apr 2024, 00:55

baboedindzeko09 je napisao/la:
24 apr 2024, 00:48
Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 00:43
Upravo to, ali nisam nista pokusao samo sam bio ljubazan retro fazon otvorim joj vrata, ostavim čokoladicu na stolu, komentari da je lijepa bez flerta, fizickog kontakta, nisam je nikad kontaktirao nakon posla na nista. Ali njoj je i to smetalo ali tek nakon godinu i pol mi to kaze. I to zbog jedne drugog mog komentara se naljutila pa mi sve sasula u lice.
Imao sam sličnu situaciju kad sam tek se zaposlio, sreća pa je ona otišla u Norvešku ubrzo, još smo se mi intenzivno dopisivali/izlazili van posla. Od tad nikad ne bih više nikad, ne jedi g0vna tamo gdje jedeš hljeb :D

Žensko je to, koliko god si eto dobar, kulturan i normalan bio opet ne valja i opet ti saspe sve u lice radi jednog komentara a zaboravi sve ostalo što si uradio i koliko ste imali normalan odnos. Sad valja je gledat svaki dan.
Brisem poruke eto koliko sam isprepadan :mrgreen:
Zadnja izmjena: Hightower, dana/u 24 apr 2024, 01:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8239
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la baboedindzeko09 » 24 apr 2024, 01:02

Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 00:55
Ali koliko je ta žena danas bila drska, arogantna njeno podsmijavanje i komentar ti si meni nebitan ja ti nikad nebi dopustila da me dotaknes, i jos se izmice kaze gadi joj se sjediti pored mene s kakvim je uzitkom to govorila njen jedini cilj je bio da me povrijedi nista vise.
Pa kakav si to komentar izjavio da ti to sve kaže odjednom :rol:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

soko
Postovi: 3788
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la soko » 24 apr 2024, 05:18

Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 23:16
Sve mi se ovo pocelo gaditi sto si bolji i ljubazniji ljudi su gori. Uzivo sam probao sa prilascima i redom odbijanja neka brutalna nista protiv zena vec dodje momenat kad ti se odustaje od žena.
Valjda naucis nesto od ovog. Ja sam se dva puta dobro oprzio. Smotan bio, isto tako fin, davao cokolade ovo ono. Kani se tog.
Samo znaj da lijepe zene dnevno dobiju bruku komplimenta.
Ti si jedan od mozda 10, mozda joj ides na zivce. Imala los dan pa sve na tebe istresla.
Jbg radi na sebi. Zene kao i mi prvo gledaju izgled pa onda tvoju pricu i to neko samopouzdanje. Pa tek onda ostale stvari kad udjes u pricu.
Fati se teratane, ne znam jesil gadan onda jbg ;) al misici pomazu.

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 24 apr 2024, 08:35

soko je napisao/la:
24 apr 2024, 05:18
Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 23:16
Sve mi se ovo pocelo gaditi sto si bolji i ljubazniji ljudi su gori. Uzivo sam probao sa prilascima i redom odbijanja neka brutalna nista protiv zena vec dodje momenat kad ti se odustaje od žena.
Valjda naucis nesto od ovog. Ja sam se dva puta dobro oprzio. Smotan bio, isto tako fin, davao cokolade ovo ono. Kani se tog.
Samo znaj da lijepe zene dnevno dobiju bruku komplimenta.
Ti si jedan od mozda 10, mozda joj ides na zivce. Imala los dan pa sve na tebe istresla.
Jbg radi na sebi. Zene kao i mi prvo gledaju izgled pa onda tvoju pricu i to neko samopouzdanje. Pa tek onda ostale stvari kad udjes u pricu.
Fati se teratane, ne znam jesil gadan onda jbg ;) al misici pomazu.
Mislim da je moj problem taj sto tesko podnosim odbijanja da mi je to svejedno drugacije bi sve bilo jer ruzniji, gadniji od mene nemaju tih problema

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1028
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la ArtemisFowl » 24 apr 2024, 08:54

Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 08:35
soko je napisao/la:
24 apr 2024, 05:18
Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 23:16
Sve mi se ovo pocelo gaditi sto si bolji i ljubazniji ljudi su gori. Uzivo sam probao sa prilascima i redom odbijanja neka brutalna nista protiv zena vec dodje momenat kad ti se odustaje od žena.
Valjda naucis nesto od ovog. Ja sam se dva puta dobro oprzio. Smotan bio, isto tako fin, davao cokolade ovo ono. Kani se tog.
Samo znaj da lijepe zene dnevno dobiju bruku komplimenta.
Ti si jedan od mozda 10, mozda joj ides na zivce. Imala los dan pa sve na tebe istresla.
Jbg radi na sebi. Zene kao i mi prvo gledaju izgled pa onda tvoju pricu i to neko samopouzdanje. Pa tek onda ostale stvari kad udjes u pricu.
Fati se teratane, ne znam jesil gadan onda jbg ;) al misici pomazu.
Mislim da je moj problem taj sto tesko podnosim odbijanja da mi je to svejedno drugacije bi sve bilo jer ruzniji, gadniji od mene nemaju tih problema
Meni ovo izgleda ko da si ljubomoran jer nisi dio njezine "lige" i vjerovatno imaš problema sa samopouzdanjem. Tako da - teretana je ključna :mrgreen:

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 24 apr 2024, 08:59

ArtemisFowl je napisao/la:
24 apr 2024, 08:54
Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 08:35
soko je napisao/la:
24 apr 2024, 05:18

Valjda naucis nesto od ovog. Ja sam se dva puta dobro oprzio. Smotan bio, isto tako fin, davao cokolade ovo ono. Kani se tog.
Samo znaj da lijepe zene dnevno dobiju bruku komplimenta.
Ti si jedan od mozda 10, mozda joj ides na zivce. Imala los dan pa sve na tebe istresla.
Jbg radi na sebi. Zene kao i mi prvo gledaju izgled pa onda tvoju pricu i to neko samopouzdanje. Pa tek onda ostale stvari kad udjes u pricu.
Fati se teratane, ne znam jesil gadan onda jbg ;) al misici pomazu.
Mislim da je moj problem taj sto tesko podnosim odbijanja da mi je to svejedno drugacije bi sve bilo jer ruzniji, gadniji od mene nemaju tih problema
Meni ovo izgleda ko da si ljubomoran jer nisi dio njezine "lige" i vjerovatno imaš problema sa samopouzdanjem. Tako da - teretana je ključna :mrgreen:
Žena puno starija od mene 😂 nije neka curica od 20

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1028
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la ArtemisFowl » 24 apr 2024, 09:37

Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 08:59
ArtemisFowl je napisao/la:
24 apr 2024, 08:54
Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 08:35


Mislim da je moj problem taj sto tesko podnosim odbijanja da mi je to svejedno drugacije bi sve bilo jer ruzniji, gadniji od mene nemaju tih problema
Meni ovo izgleda ko da si ljubomoran jer nisi dio njezine "lige" i vjerovatno imaš problema sa samopouzdanjem. Tako da - teretana je ključna :mrgreen:
Žena puno starija od mene 😂 nije neka curica od 20
Ti se slomi pišući o njoj, a ona ti se nagovoriila i zaboravila na to sve nakon 5 minuta.

19vendetta87
Postovi: 4698
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 24 apr 2024, 09:44

Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:41
GefufnaII je napisao/la:
23 apr 2024, 22:31
do tebe je, izbaci to iz sebe u gymu ;)
slika
edit: vidi sto mu rio hinjski izbrisa post, ne da vise nista protiv zena da se pise, a nekad je u anketi bio :mrgreen:
Ma nisam je ni mislio zvati na pice ponasao sam se prema njoj kao prema sestri. I ja sam ispao papučar ostavim čokoladicu na sto ko dijete osnovna skola i nikad nijedan neprimjeren komentar bas suprotno. To su bili komentari najljepšoj zeni u firmi da zna sta druge kolege komentarisu nebi se ni pozdravila.
Vjerovatno je zeni bilo neugodno jer si joj se javno nabacivao, a ostali skontali pa je zayebavali za tebe. Moras priznati da je cudno ako ti neko ostavi cokoladicu na stolu, a pri tome niste u vezi ili bas dobri drugovi
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 24 apr 2024, 09:56

19vendetta87 je napisao/la:
24 apr 2024, 09:44
Hightower je napisao/la:
23 apr 2024, 22:41
GefufnaII je napisao/la:
23 apr 2024, 22:31
do tebe je, izbaci to iz sebe u gymu ;)
slika
edit: vidi sto mu rio hinjski izbrisa post, ne da vise nista protiv zena da se pise, a nekad je u anketi bio :mrgreen:
Ma nisam je ni mislio zvati na pice ponasao sam se prema njoj kao prema sestri. I ja sam ispao papučar ostavim čokoladicu na sto ko dijete osnovna skola i nikad nijedan neprimjeren komentar bas suprotno. To su bili komentari najljepšoj zeni u firmi da zna sta druge kolege komentarisu nebi se ni pozdravila.
Vjerovatno je zeni bilo neugodno jer si joj se javno nabacivao, a ostali skontali pa je zayebavali za tebe. Moras priznati da je cudno ako ti neko ostavi cokoladicu na stolu, a pri tome niste u vezi ili bas dobri drugovi
Dugo radimo zajedno i gledao sam joj ko sestru.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.